2oo7.11.02. MCR Koncert Bécsben

Oszd meg élményeidet a koncertekről vagy találkozásokról.

2oo7.11.02. MCR Koncert Bécsben

HozzászólásSzerző: vivi.enne » 2008.08.18. 16:07

aki volt ezen a koncerten jó lenne ha írna élménybeszámolót ^^



Fél 7kor kezdtek el beengedni minket. Az előtérben rengeteg MCR-es dolgot lehetett venni (én vettem is polót meg kitűzőket)
MSI volt az előzenekar és élőben még jobbak.. Jimmy huhh mint egy elmebeteg de jó értelemben :P a mikrofonját a gatyájába rakta.. a cigijét elnyomta a gitáros nyelvén..
maga az MCR aww annyira jó volt és nm is tudom elmondani..Frankie cserélgette a gitárjait XD.. Bob helyett vki más játszott de ő is nagyon jól! Lyn-Zt is láttam ahogy nézi Geet ahogy énekel..
setlist
Disappear
Dead
Not Ok
Sharpest
Mama
Cemetery
Black Parade
Venom
Teenagers
I Don't Love You
Famus
Jetset
Give Em Hell Kid
Hause Of Wolfes
Prison
Sleep
Cancer
Helena

a koncert után pedig benyomták Rihannától az Umbrella-t én meg vártam h Gee vissza jöjjön és énekelje.. de nem jött :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vivi.enne 2008.08.22. 11:31-kor.
peace

KépKépKépKép
vivi.enne
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2008.08.17. 01:16

Re: 2oo7.11.02. MCR Koncert Bécsben

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2008.08.19. 01:22

Nem írnál kicsit bővebben? ^^ Ötoldalas ömlengést is szívesen olvasok. :mrgreen:
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: 2oo7.11.02. MCR Koncert Bécsben

HozzászólásSzerző: vivi.enne » 2008.08.19. 07:02

Chasidy írta:Nem írnál kicsit bővebben? ^^ Ötoldalas ömlengést is szívesen olvasok. :mrgreen:


akk megpróbálok összehozni egy 5oldalas ömlengést :P XD
peace

KépKépKépKép
vivi.enne
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2008.08.17. 01:16

Re: 2oo7.11.02. MCR Koncert Bécsben

HozzászólásSzerző: Kolett » 2008.08.22. 12:04

na az ötoldalas nyáladzást én is várom. :D
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: 2oo7.11.02. MCR Koncert Bécsben

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2008.08.23. 14:28

Én is voltam a koncerten! Egyszerűen csúcs volt! Bár velünk kicsit kiszúrtak a biztonságiak! Még mielőtt beengedtek volna engem szó szerint kirángattak a tömegből és persze velem együtt jött a többi lány is, akikkel együtt voltam és közölték, hogy mi randalíroztunk a tömegben(el nem tudom képzelni ezt honnan vették) és a sor végére küldtek. Ettől függetlenül lassan visszacsorogtunk előre!
Ennek a kis incidensnek köszönhető viszont, hogy Laura látta Gerardot. Laura a vécé előtt várta a többieket, mikor meglátta, hogy valaki jön le a lépcsőn. Mikor mellé ért tűnt csak fel neki, hogy ki az!!!
Azt mesélte, hogy Gee elment közvetlenül mellette és rámosolygott. Laura meg sokkot kapott és mire felfogta, hogy mi történt Gee már el is tűnt. Egyedül Laura vette észre, ott épp nem volt tömeg. Ezt a mázlit!
A koncert maga hihetetlenül jó volt, csináltunk képeket is, egyik-másik egész jó lett. Aztán sikerült venni egy hatalmas pósztert, ami jelenleg is Laura falát díszíti!
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: 2oo7.11.02. MCR Koncert Bécsben

HozzászólásSzerző: Kolett » 2008.08.24. 22:03

Szilvi írta:Én is voltam a koncerten! Egyszerűen csúcs volt! Bár velünk kicsit kiszúrtak a biztonságiak! Még mielőtt beengedtek volna engem szó szerint kirángattak a tömegből és persze velem együtt jött a többi lány is, akikkel együtt voltam és közölték, hogy mi randalíroztunk a tömegben(el nem tudom képzelni ezt honnan vették) és a sor végére küldtek. Ettől függetlenül lassan visszacsorogtunk előre!
Ennek a kis incidensnek köszönhető viszont, hogy Laura látta Gerardot. Laura a vécé előtt várta a többieket, mikor meglátta, hogy valaki jön le a lépcsőn. Mikor mellé ért tűnt csak fel neki, hogy ki az!!!
Azt mesélte, hogy Gee elment közvetlenül mellette és rámosolygott. Laura meg sokkot kapott és mire felfogta, hogy mi történt Gee már el is tűnt. Egyedül Laura vette észre, ott épp nem volt tömeg. Ezt a mázlit!
A koncert maga hihetetlenül jó volt, csináltunk képeket is, egyik-másik egész jó lett. Aztán sikerült venni egy hatalmas pósztert, ami jelenleg is Laura falát díszíti!


És az a poszter mennyire jól néz ki! :D
Bár Gee kicsit nőies de ez tőle megszokott. xDDDD
Nem is meséltétek a véletlen talit. :)
Egy kis off:
Hiányoztok!
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: 2oo7.11.02. MCR Koncert Bécsben

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2008.08.26. 21:22

Szilvi írta:Én is voltam a koncerten! Egyszerűen csúcs volt! Bár velünk kicsit kiszúrtak a biztonságiak! Még mielőtt beengedtek volna engem szó szerint kirángattak a tömegből és persze velem együtt jött a többi lány is, akikkel együtt voltam és közölték, hogy mi randalíroztunk a tömegben(el nem tudom képzelni ezt honnan vették) és a sor végére küldtek. Ettől függetlenül lassan visszacsorogtunk előre!
Ennek a kis incidensnek köszönhető viszont, hogy Laura látta Gerardot. Laura a vécé előtt várta a többieket, mikor meglátta, hogy valaki jön le a lépcsőn. Mikor mellé ért tűnt csak fel neki, hogy ki az!!!
Azt mesélte, hogy Gee elment közvetlenül mellette és rámosolygott. Laura meg sokkot kapott és mire felfogta, hogy mi történt Gee már el is tűnt. Egyedül Laura vette észre, ott épp nem volt tömeg. Ezt a mázlit!
A koncert maga hihetetlenül jó volt, csináltunk képeket is, egyik-másik egész jó lett. Aztán sikerült venni egy hatalmas pósztert, ami jelenleg is Laura falát díszíti!

Aww, ugye nem baj, ha nem sajnállak a bunkó biztonságiak miatt? :D
Egyébként szerintem én olyan jól még nem is hallottam Gee-t énekelni, mint Bécsben...Na nem baj, lesz még koncert bőven, egyre csak kijutok. ^^
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: 2oo7.11.02. MCR Koncert Bécsben

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2008.08.29. 11:14

Huh... írnék én beszámolót, csak alig emlékszem valamire, olyan sokkos állapotba voltam. :lol: De azért megpróbálok előszedni valamit.

Azt hiszem az a nap volt életem egyik legrosszabb és legjobb napja egyben. Tényleg nagyon különleges volt... Na persze a legrosszab azért volt, mert annyi "katasztrófa" történt, hogy csak na. Pff... Kezdve azzal, hogy a sofőr eltűnt aki kivitt volna minket... De erről többen is tudnának mesélni. Hányan is voltunk? Szilvi, Laura, Orsy, Móni, Chi, Betty, Barbi, Vorsikáék, Anitáék, volt még valaki? XD Jah igen, anyám, apám, keresztanyám és a hugom. De csak apa jött be velem a koncira, de megállt oldalt. Aztán az volt a kommentje miután találkoztunk a végén, hogy elég szar sört lehetett venni. -.-"""""" :lol:

Huh...hát a koncert. Ugye előtte volt az a kis affér a biztonságiakkal, az előtte megadta a hangulatot. -.-'
Az MSI fergeteges volt, bár utána azt hittem elájulok. XD Jimmy tényleg elmebeteg! <3 Azt sose felejtem el, hogy miután kiértünk a Stadthalle-ból, nekem a Stupid MF ment a fejembe. :lol:
MCR... hát jó lernne valamire emlékezni. :lol: Jah igen! Frankie lelocsooooooooooooooooooooooooooooooooooolt!!! XD Csoda, hogy azóta rávettem magam a fürdésre... Rohadt jó helyen álltunk a Barbival. És ahogy ájuldoztak előttünk a csajszik egyre előrébb kerültünk Frankie-hez. XD Talán olyan 4."szor" lehetett... Barbi csinált egy pár rohadt jó képet, amik valahol fönt is vannak zombeee-n.
Jah, meg Frankie csinált olyat, hogy felköpött a levegőbe, aztán elkapta és lenyelte. XD Frank nagyon jófej volt! Prison elején is locsolgatta a közönséget. (asszem az ásványvizes üveg kupakjából, de erre nem mernék megesküdni XD)
Gerard meg annyit rohangált, hogy szinte az egész koncert alatt kapkodtam a fejem, hogy éppen merre van.
Ami megmaradt még, az az, hogy Gerard a House-nál vinyított. XD Awww de szexi volt!

Hát asszem ennyi, amit most így hírtelen le tudok írni. Már 2007. nov. 2-a óta tervezem, hogy írok egy rendes beszámolót, dehát megint nem jött össze. XD
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: 2oo7.11.02. MCR Koncert Bécsben

HozzászólásSzerző: Kolett » 2008.08.29. 12:07

juuj de jó lehetett. :D
meséljetek mééég. :)
kriszta nem hiszem el, hogy azóta megfürödtél! :lol: :lol: :lol: :lol:
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: 2oo7.11.02. MCR Koncert Bécsben

HozzászólásSzerző: Laura » 2008.08.29. 21:25

Én is voltam a koncerten, és egyszerűen fantasztikus volt!!!
Igaz előtte ot nyomorogtunk mint a heringek, de megérte! :lol: :D
különösen azért(számomra) mert mikor beengedtek elmentünk WC-re, és mikor én kimentem onnan egyedül láttam, hogy jön le sok- sok fekete láb( :lol: ) a lépcsőn. Felnézek, gondolom, "ohhh... milyen poén lenne, ha pl. Gee lenne az egyikük..." és milyen mázlista Lala néni, hát nem Gerard trappolt le előtte a színfalak mögé igyekezve?O_o jaja!!! Kb. ugy néztem rá, mint aki nem látot fehér ember, aztán ezt term. észrevette, és rám mosolygott. :lol: A, attól lettem legjobban kész! :lol: Aztán már olyan gyorsan történt minen... de hihetlen érzés volt, hogy olyan közel volt. ot elment mellettem. x)
Meg az volt a poén, hogy csak én vettem egyedül észre, hogy az tényleg Gerard! Elment mellettem egy csomó fan, azt nem tűnt fel nekik a "jéééottegyufóóó!" acrkifejezésem. :lol:
Na mindegy. A koncert is brutális volt, imádtam, mindent végigénekeltem, és már azthittem, hogy kiesnek a fogaim, de megúszták a kellemetlen helyzetet. :lol:
Ja, meg kicsit én is kaptam Frankie vizecskéjéből, amit lefröcskölt a fanokrax). Huh, kicsit emlkezet-kiesésem van, mert annyira be voltam pörögve, hogy alig emlékszem pl. hogy milyen számok voltak, ugyhogy jó, hogy ide leirtátok!^^
Ja, mondjuk az nekem is felejthetetlen volt, hogy Gee House of wolves előtt ott "farkasüvöltött" az nagy volt. :D meg annyira édes volt mikor az uccsó két számnál(Cancer meg Helena ugyebár) integetett. :D
Óriási volt, még a mai napig semtudom felgoni, hogy ot voltam, ot lehettem4 Köszönöm amúgy Kriszának!^^ Én imádtam :D
J'aime vraiment le MCR. (:

Kép Kép
Laura
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1303
Csatlakozott: 2008.08.14. 18:45

Következő

Vissza: My Chemical Romance Live

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron