VÉLEMÉNYT KÉRÜNK!!!!

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

VÉLEMÉNYT KÉRÜNK!!!!

HozzászólásSzerző: Venom » 2008.11.06. 16:29

Szóval. Ugye nyitottunk egy oldalt Margee Anger és én. az a neveldés bigyó.... most ha valaki ezt olvasná, aki pölö zombeen is előszeretettel zaklat mindenkit, bizotsan azt mondaná, h mi csak hirdetni akarunk XD nem, csak a véleményeteket szeretnénk kérni, mert ha már van, miért ne XD és itt név nélkül úccse úszod meg : D


szaaaaaaaaal. nézzétek meg, és mondjátok el, mi kéne még, hogy oldhatnánk meg a dolgokat, hogy másokat is be tudjunk jobban vonni. jha és a lehető legszörnyűbb kritikákat is szívesen fogadjuk. mindent ami segít ^^

(arról nem kérünk izébizét, hogy mien hülye ötlet, hiszen ezt már régóta tudjuk XD)

KATT!
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: VÉLEMÉNYT KÉRÜNK!!!!

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2008.11.07. 13:03

Remek! Én csak annyt szeretnék kérni, hogy nézd meg az e-mailjeidet. A Bogisat. Mert írtam neked. De itt is elmondhatom...
Szóóóóval... Ki volt neked írva ide fórumra, hogy kéne társszerki. Én meg mostanában nagyon unatkozom, szóval ha még lenne szükség egy "társra" akkor én itt vagyok! ^^ Ugyan olyan jó dizájnokat, mint kriszta meg mások nem tudok csinálni, de szerintem egy-két dizi viszonylag jól sikerült. És én az ilyen dolgokban tudnék segíteni. Meg végülis bármiben =)

Am. meg szerintem nem hülyeség, mert végre van egy Gerardom, akivel azt csinálhatok amit akarok :lol: :roll: 8-)
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: VÉLEMÉNYT KÉRÜNK!!!!

HozzászólásSzerző: Venom » 2008.11.07. 14:48

Đođđy írta:Remek! Én csak annyt szeretnék kérni, hogy nézd meg az e-mailjeidet. A Bogisat. Mert írtam neked. De itt is elmondhatom...
Szóóóóval... Ki volt neked írva ide fórumra, hogy kéne társszerki. Én meg mostanában nagyon unatkozom, szóval ha még lenne szükség egy "társra" akkor én itt vagyok! ^^ Ugyan olyan jó dizájnokat, mint kriszta meg mások nem tudok csinálni, de szerintem egy-két dizi viszonylag jól sikerült. És én az ilyen dolgokban tudnék segíteni. Meg végülis bármiben =)

Am. meg szerintem nem hülyeség, mert végre van egy Gerardom, akivel azt csinálhatok amit akarok :lol: :roll: 8-)


nah pont ez a ciki, mert a freemail beszart, legalábbis csak azt nem tudom megnyitni -.- DE ha van kedved hozzá, akkor én örülök neki :D szal msn-en megbeszéljük a továbbiakat.
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: VÉLEMÉNYT KÉRÜNK!!!!

HozzászólásSzerző: Fa-Fa » 2008.11.07. 20:29

Juuj én naon szeretem ezt a nevelgetést :D VAN EGY BOB-OMM!! XD
Ajánlom minedenkinek, tök muris ;)
"I'm not like them, but I can pretend
The sun is gone, but I have a light
The day is done, but I'm having fun
I think I'm dumb, or maybe just happy


Think I'm just happy
I think I'm dumb"
Fa-Fa
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:38


Re: VÉLEMÉNYT KÉRÜNK!!!!

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.11.02. 10:01

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Re: VÉLEMÉNYT KÉRÜNK!!!!

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.12.12. 12:39

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Re: VÉLEMÉNYT KÉRÜNK!!!!

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.12.12. 12:40

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Re: VÉLEMÉNYT KÉRÜNK!!!!

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.12.12. 12:41

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Re: VÉLEMÉNYT KÉRÜNK!!!!

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.12.12. 12:43

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Következő

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron