2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

Oszd meg élményeidet a koncertekről vagy találkozásokról.

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: emily-E » 2011.03.11. 17:26

amúgy én is dettó így vagyok vele és nem is tudom, hogy jobb-e ez így nekem, mintha szervezkedni kéne, hogy kijussak Bécsbe
emily-E
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.04.09. 14:27

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: MaryKitty » 2011.03.11. 17:57

igen tényleg nem az igazi a fesztivál, de örüljünk már annak ami van :? eddig az volt a baj, hogy nem jönnek, most meg az hogy jönnek? :lol: szerintem nem kell parázni, tökjol is elsülhet a dolog, és lehet hogy egyszer jönnek úgy is hogy önálló koncertet adnak, addig meg kárpótlásul elmehetünk arra a fránya fesztiválra (:
MaryKitty
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:34

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Kexy » 2011.03.11. 18:08

Andi, minden szavaddal egyetértek. Tökéletesen leírtad, amit én is érzek a bandával kapcsolatban. Még a több mint négy év is stimmel. xD

Jesszus, én majdnem leestem a székről, csak a karfa tartott vissza, amikor megláttam a kiírást az MCR.comon. xD Meg vinnyogás, hajaj, anyáék nem tudom hallották-e, de ha igen, nem tudom, mit gondoltak. :lol:
Én mindent meg fogok tenni, hogy elmenjek. Látni és hallani akarom őket, kiordítani szívem-lelkem, és tudatni velük valahogy, mennyit jelentenek nekem. A találkozás meg a fesztivál valóban kétséges, de...jönnek! Bizonyítsuk be, hogy igenis szeretik ebben a kis országban, és akkor talán még Budapestre is ellátogatnak, és adnak egy önálló koncertet. :)
Kexy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2010.10.10. 15:34

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Natsu-Hikari » 2011.03.11. 20:22

Jajj, dehogynem örülök én neki. XDDD
Tudom, lehet így furán hangzott, amit írtam...deeeh...
Mint ahogy csetben szervezkedtünk, kéne nekik egy kis zombeee-s ajándék, hogy aztán jól belevéssék az agyukba hogy létezünk, és vissza kell jönniük XDDD
Bár aztán ki tudhatja mi történik, a lényeg annyi lenne, hogy tartsunk együtt, és ne veszítsük el egymást, ha esetleg sokan el tudunk menni együtt, tehát megszervezve.
Nekem ez amúgy is fontos lenne, hogy vigyázzanak rám. Kb akkora vagyok mint egy elsős, és úgy is nézek ki. Meg a negyven kilómmal nem sokra mennék ha ölni kellene esetleg. XD
Nekem nagy kikapcsolódás lenne, meg sok erőt adna ha ott tombolhatnék.

Anyukám" Ha már egyszer ott leszel, harcold már ki, hogy megölelhesd őket vagy valamiiiii!!" Iszonyú izgatott ő is. XD Lehet a végén még ő is jön.

Ja..meg visszatérve arra, hogy most autogram stb.
Nekem van egy olyan hülye izém, hogy nekem azoktól az emberektől kell egy emlék, akiket nagyon szeretek. Most nemcsak sztároktól. Ezekkel vannak kitapétázva a falaim és a bútoraim, tehát leírhatatlan lenne...
Avatar
Natsu-Hikari
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.02.27. 00:36
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, di end of dö wööörld

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Venom » 2011.03.11. 21:41

Natsu-Hikari írta:Jajj, dehogynem örülök én neki. XDDD
Tudom, lehet így furán hangzott, amit írtam...deeeh...
Mint ahogy csetben szervezkedtünk, kéne nekik egy kis zombeee-s ajándék, hogy aztán jól belevéssék az agyukba hogy létezünk, és vissza kell jönniük XDDD
Bár aztán ki tudhatja mi történik, a lényeg annyi lenne, hogy tartsunk együtt, és ne veszítsük el egymást, ha esetleg sokan el tudunk menni együtt, tehát megszervezve.
Nekem ez amúgy is fontos lenne, hogy vigyázzanak rám. Kb akkora vagyok mint egy elsős, és úgy is nézek ki. Meg a negyven kilómmal nem sokra mennék ha ölni kellene esetleg. XD
Nekem nagy kikapcsolódás lenne, meg sok erőt adna ha ott tombolhatnék.

Anyukám" Ha már egyszer ott leszel, harcold már ki, hogy megölelhesd őket vagy valamiiiii!!" Iszonyú izgatott ő is. XD Lehet a végén még ő is jön.

Ja..meg visszatérve arra, hogy most autogram stb.
Nekem van egy olyan hülye izém, hogy nekem azoktól az emberektől kell egy emlék, akiket nagyon szeretek. Most nemcsak sztároktól. Ezekkel vannak kitapétázva a falaim és a bútoraim, tehát leírhatatlan lenne...



ezek szerint még nem igazán voltál fesztiválon. a VOLT főleg olyan, hogy akármelyik pultnál összefuthatsz a zenészekkel, hiába ilyen meg olyan világsztár :D igen könnyű kapcsolatot létesíteni velük, szerintem. engem is zavar valahol mélyen, hogy nem csak az igazi rajongók lesznek ott, de hatalmas koncert lesz! lehet, hogy nem egy többórás, de évek óta erre várok, ha csak másfél óráig az enyémek, hát legyen így! :lol:
attól meg nem kell félni, hogy nem lesz hely. csak kicsit korábban kell odamenni :P
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Gwen » 2011.03.11. 21:56

Hikari én is pont így érzek... megláttam hogy Sopron Volt fesztivál és így egyszerre kezdtem el magamban visítani, valahol meg csalódott is voltam egy kicsit. Vagyok.
A fesztivál szóról mindig ezek a részeg hater-ek jutnak eszembe... :? meg talán úgy nem is olyan hosszúak a koncertek mint általánosan. Kétlem hogy húsz számot lenyom(hat)nának mint amúgy szokták. Mondjuk nem tudom biztosan, csak a szigetes élményeimből tudok kiindulni, nem mintha az rossz lett volna, csak nagyon látszott, hogy nem csak az igazi rajongók vannak ott.
DE van egy olyan érzésem, hogy jönni fognak még ők hozzánk. :D Sokan csinálják ezt amúgy is. Legfeljebb ha jönnek pestre is, kétszer láthatjuk őket. :D :D Én legalábbis a világon mindent megteszek érte. :D
Jó, nekem mázlim van... anya olyan tündérvirág volt hogy azonnal felajánlotta hogy elvisz minket a tesómmal, kemény félórás autóút... kábé... vagy talán annyi se... :lol:

És nem leszek hajlandó tágítani onnan addig, amíg minimum nem szerzek mindegyiküktől egy autogramot. Sőtmitöbb, közös fotó is kéne. *.* Kinyomtatnám ilyen A2-esbe és kitapétáznám vele a falamat. xD :lol:
Úú. És kell csinálni Gee-nek Mikey rajzot, mert gyűjti. :D

Úristen, évek óta álmodoztam erről. Anno pár éve, egyszer még a bécsi koncert élménybeszámolókat olvastam itt fórumon, és annyira hihetetlenül magam alatt voltam, hogy talán sosem fogom őket látni. A lehető legrosszabbkor lettem rajongó, ha pár hónappal később jönnek Bécsbe, tuti ott lettem volna. :D De így meg ez ilyen... túl szép hogy ilyen történhessen-féle dolog volt... *.* Egész mostanáig. Bár még most is az. xD
Oké, nem csöpögök. Úgyis mindenki érti miről beszélek. :D
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Natsu-Hikari » 2011.03.11. 23:02

Venom írta:
Natsu-Hikari írta:Jajj, dehogynem örülök én neki. XDDD
Tudom, lehet így furán hangzott, amit írtam...deeeh...
Mint ahogy csetben szervezkedtünk, kéne nekik egy kis zombeee-s ajándék, hogy aztán jól belevéssék az agyukba hogy létezünk, és vissza kell jönniük XDDD
Bár aztán ki tudhatja mi történik, a lényeg annyi lenne, hogy tartsunk együtt, és ne veszítsük el egymást, ha esetleg sokan el tudunk menni együtt, tehát megszervezve.
Nekem ez amúgy is fontos lenne, hogy vigyázzanak rám. Kb akkora vagyok mint egy elsős, és úgy is nézek ki. Meg a negyven kilómmal nem sokra mennék ha ölni kellene esetleg. XD
Nekem nagy kikapcsolódás lenne, meg sok erőt adna ha ott tombolhatnék.

Anyukám" Ha már egyszer ott leszel, harcold már ki, hogy megölelhesd őket vagy valamiiiii!!" Iszonyú izgatott ő is. XD Lehet a végén még ő is jön.

Ja..meg visszatérve arra, hogy most autogram stb.
Nekem van egy olyan hülye izém, hogy nekem azoktól az emberektől kell egy emlék, akiket nagyon szeretek. Most nemcsak sztároktól. Ezekkel vannak kitapétázva a falaim és a bútoraim, tehát leírhatatlan lenne...



ezek szerint még nem igazán voltál fesztiválon. a VOLT főleg olyan, hogy akármelyik pultnál összefuthatsz a zenészekkel, hiába ilyen meg olyan világsztár :D igen könnyű kapcsolatot létesíteni velük, szerintem. engem is zavar valahol mélyen, hogy nem csak az igazi rajongók lesznek ott, de hatalmas koncert lesz! lehet, hogy nem egy többórás, de évek óta erre várok, ha csak másfél óráig az enyémek, hát legyen így! :lol:
attól meg nem kell félni, hogy nem lesz hely. csak kicsit korábban kell odamenni :P


Tényleg? akkor visszavonok mindent XD
soha sem voltam még, koncerteken is csak kisebbeken voltam, tehát nincs tapasztalatom. ha így van, akkor jó lenne elmenni. már csak anyagi gondjaim vannak, mert azt hiszem még szállást is tud biztosítani a barátnőm.
Avatar
Natsu-Hikari
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.02.27. 00:36
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, di end of dö wööörld

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Natsu-Hikari » 2011.03.11. 23:06

Leonie írta:Hikari én is pont így érzek... megláttam hogy Sopron Volt fesztivál és így egyszerre kezdtem el magamban visítani, valahol meg csalódott is voltam egy kicsit. Vagyok.
A fesztivál szóról mindig ezek a részeg hater-ek jutnak eszembe... :? meg talán úgy nem is olyan hosszúak a koncertek mint általánosan. Kétlem hogy húsz számot lenyom(hat)nának mint amúgy szokták. Mondjuk nem tudom biztosan, csak a szigetes élményeimből tudok kiindulni, nem mintha az rossz lett volna, csak nagyon látszott, hogy nem csak az igazi rajongók vannak ott.
DE van egy olyan érzésem, hogy jönni fognak még ők hozzánk. :D Sokan csinálják ezt amúgy is. Legfeljebb ha jönnek pestre is, kétszer láthatjuk őket. :D :D Én legalábbis a világon mindent megteszek érte. :D
Jó, nekem mázlim van... anya olyan tündérvirág volt hogy azonnal felajánlotta hogy elvisz minket a tesómmal, kemény félórás autóút... kábé... vagy talán annyi se... :lol:

És nem leszek hajlandó tágítani onnan addig, amíg minimum nem szerzek mindegyiküktől egy autogramot. Sőtmitöbb, közös fotó is kéne. *.* Kinyomtatnám ilyen A2-esbe és kitapétáznám vele a falamat. xD :lol:
Úú. És kell csinálni Gee-nek Mikey rajzot, mert gyűjti. :D

Úristen, évek óta álmodoztam erről. Anno pár éve, egyszer még a bécsi koncert élménybeszámolókat olvastam itt fórumon, és annyira hihetetlenül magam alatt voltam, hogy talán sosem fogom őket látni. A lehető legrosszabbkor lettem rajongó, ha pár hónappal később jönnek Bécsbe, tuti ott lettem volna. :D De így meg ez ilyen... túl szép hogy ilyen történhessen-féle dolog volt... *.* Egész mostanáig. Bár még most is az. xD
Oké, nem csöpögök. Úgyis mindenki érti miről beszélek. :D


Igen, értem én, veled nagyon egyet értek.
Rajzot amúgy is csináltam volna. Minden sztárnak szoktam csinálni ajándékot, akivel sikerül találkoznom. Nem tudom, valaki ismeri-e a La Roux duót. Nemrég nyertek Grammyt. Az énekes leányzónak rajzoltam, és el is vitte. Elképzelhetitek milyen boldog voltam. Nőnap volt pont egy éve. Odavoltam azért a csajért, elég durván kiszedtek a depressziómból, úgyhogy meg is érdemelte. Asszem az volt életem egyik legjobb rajza. Hatalmasakat tudok csinálni, amikor szívvel csinálom.

Úgyhogy ajándék biztos lenne. Csak vigyázni kell rám, mert fesztiválról nekem is... bármikor telibehányhatnak sugárba érzésem van.
Meg aztán a közös terveink... Mikey tudjuk hogy szereted az unikornisokat.
Avatar
Natsu-Hikari
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.02.27. 00:36
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, di end of dö wööörld

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2011.03.12. 07:39

Mindenképpen találkoznunk kéne, de ott a helyszínen. Jó lenne egy telefonszám-cserebere, hogy biztos megtaláljuk egymást.
Mi kocsival megyünk, és úgy tűnik már megvan bele az 5 ember.
Ha valakinek "szülői felügyelet"-hez kötik a dolgot csak nyugodtan hivatkozzon rám, szívesen beszélek a szülőkkel, mivel én is ott leszek a sűrűjében. :D :D
Írjatok ha segítség kell! ;)
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Natsu-Hikari » 2011.03.12. 12:34

Igen, a telefonszámos dolog az oké.
Az az anyukám hála égnek szívesen elenged, bármiről van szó. Nagyon támogat minden ilyenben, hiszen tudja hogy fontos. Sőt, lehet hogy a végén ő is jön, mert nagyon szereti a möcöröt.
Olyan büszke vagyok rá XDDD
Avatar
Natsu-Hikari
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.02.27. 00:36
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, di end of dö wööörld

ElőzőKövetkező

Vissza: My Chemical Romance Live

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég