Anne Rice

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Anne Rice

HozzászólásSzerző: Fa-Fa » 2009.07.07. 17:20

Nos, ez a téma azoknak is ismerős lehet, akik nem feltétlenül szoktak olvasgatni, de látták az Interjú a vámpírral vagy A kárhozottak királynője c. filmet.
Ha valaki még mindig nem jött volna rá, Anne Rice műveiről van szó xD
Hát én nagyon-nagyon szeretem a könyveit, ma olvastam ki a 3.-kat tőle. Imádom!
"I'm not like them, but I can pretend
The sun is gone, but I have a light
The day is done, but I'm having fun
I think I'm dumb, or maybe just happy


Think I'm just happy
I think I'm dumb"
Fa-Fa
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:38

Re: Anne Rice

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.07.07. 17:44

Én is szeretem ^^ Épp a múltkor jött rám a vámpír mánia és megvettem az Interjú könyvet, meg elkértem a filmet bnőmtől. ^^ Kicsit le vagyok maradva vele, de jobb későn, mint soha :lol:
És Lestat rulz <3
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Anne Rice

HozzászólásSzerző: Semy » 2009.07.07. 22:40

kötelező olvasmány!
a minap valaki, egy vámpíros írásom kapcsán, finoman célozgatni mert arra, hogy kicsit visszaköszön a sok Twilight! értésére adtam, hogy ha vámpírok, akkor nálam Anne Rice! :D
a Kárhozottak Királynőjét láttam, az Interjút most olvasom....izgi!
Fuck The World Our love never dies
Kép
♥In 102 Language, I love you♥<---- Check out!
Semy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 316
Csatlakozott: 2008.08.07. 12:48

Re: Anne Rice

HozzászólásSzerző: Gwen » 2009.07.27. 11:01

csatlakozom az előttem szólókhoz ^^ már nagyon régóta szerettem volna megszerezni az Interjú könyvet, és most a nővérem végre kölcsönkapta egy barátnőjétől, és kb harcot vívunk érte, ki mikor olvassa. xD hihetetlenül jó. imádom. ^^ :)
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Anne Rice

HozzászólásSzerző: Fa-Fa » 2009.07.27. 15:07

Semy írta:a minap valaki, egy vámpíros írásom kapcsán, finoman célozgatni mert arra, hogy kicsit visszaköszön a sok Twilight! értésére adtam, hogy ha vámpírok, akkor nálam Anne Rice! :D

Igen, én olvastam a Twilight-ot de szerintem nem nagy szám, Anne Rice sokkal-sokkal jobb ^^
"I'm not like them, but I can pretend
The sun is gone, but I have a light
The day is done, but I'm having fun
I think I'm dumb, or maybe just happy


Think I'm just happy
I think I'm dumb"
Fa-Fa
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:38

Re: Anne Rice

HozzászólásSzerző: Madlen » 2009.08.02. 17:10

Én is szeretem Anne Rice könyveit ;)
Olvastam az Interjút, a Lestat a vámpírt és most a Kárhozottak királynőjére gyűjtök.
Egyik osztálytársamtól kölcsaönbe kaptam az alkonyatot is, de az első fejezet után már nem bírtam elviselni azt a lelki terrort amit az a könyv nyújtott :evil:
No place for hidin' baby
No place to run
You pull the trigger of my
Love gun, (love gun), love gun
Love gun, (love gun), love gun
Love gun, love gun
Madlen
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2008.12.28. 12:19
Tartózkodási hely: Somewhere over the Rainbow =)

Re: Anne Rice

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.08.29. 14:54

heh az Alkonyatot én sem tudtam végigolvasni. Körülöttem rengeteg ember már mind a 4 könyvet kiolvasta és mesélik nekem h mik történnek, de valahogy nem izgat annyira a dolog h elolvassam. xD
Ráadásul Stephenie M. egy jó pár dolgot hasonlóképpen írt le a vámpír dolog kapcsán, mint Anne Rice, és aki nem látta/olvasta pl. az Interjút, felteszem azt hiszi h Stephenie agyszüleménye minden, de gondolom ez nem egészen így van.. :roll:
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Anne Rice

HozzászólásSzerző: MCReka » 2010.10.26. 20:16

Én még régebben olvastam az Interjút (a Lestat-nak tetszett a borítóján a szöveg, de gondoltam az elején kezdem), de akkor nem tetszett, mert olyan pesszimista volt... Louis szenvedett, mert nem akar ölni, Lestat-nak és Armand-nak szüksége van valakire, Claudia meg nem lesz felnőtt nő... Szóval mindenki nagyon szenved... Pont akkoriban olvastam nagyon gyakran Adam-et is, aki pedig szó szerint (el)ÉLVEZI az "életet", tehát ő sokkal szimpatikusabb volt. Aztán most vasárnap megnéztem a filmet és rájöttem, hogy most már tetszik a történet, talán pont azért, mert látszik, hogy a vámpírlét sem fenékig tejfel.
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: Anne Rice

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.11.01. 23:04

Húú, az a film annyira jó. *.* Igen, a könyv néha szerintem is eléggé pesszimista volt. Még a Lestat a vámpírt olvastam azon kívül, na az már sokkal érdekesebb. Szerintem. :D
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Anne Rice

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.12.07. 21:03

Naaaaaaa, most aztán én is írok ide! :D
Már elolvastam A Kárhozottak Királynőjét, és most kezdtem bele az Armand, a vámpírba, karácsonyra pedig megkapom Az interjú a vámpírralt, és talán a Lestat, a vámpírt is! Jó, egy "kicsit" ugrálok a kötetek között, dehát így is élvezhető. :D

Nem is tudom hogy fogalmazhatnám meg tömören azt a rajongást, amit mostanában Anne Rice művei iránt érzek... A Harry Potter óta egy könyv sem volt rám ilyen hatással. :lol: Általában egy könyv addig igazán izgalmas számomra, amíg éppen olvasom, és akkor úgy "benne vagyok a történetbe". De amióta elkezdtem ezt olvasni... Komolyan megszálltak a vámpírok. :lol: Ha van egy szabad percem, azonnal magával ragadnak, és rajtuk agyalok. Ennek köszönhetően talán Adam is felébred a szunyából. :D
Pont akkoriban olvastam nagyon gyakran Adam-et is, aki pedig szó szerint (el)ÉLVEZI az "életet", tehát ő sokkal szimpatikusabb volt.

MCReka, azért ettől a mondattól durán virul a fejem :D

Szóval... Szerintem valami fantasztikus, ami Anne Rice megalkotott. Imádom. :D
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Következő

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 8 vendég

cron