Musicalek

Beszélgess itt más bandákról és zenéről.

Re: Musicalek

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.05.20. 11:13

Vágó Zsuzsit én is nagyon szeretem, az egyik kedvencem :)
Száraz Tamást csak Rómeóban láttam szóval másról nem tudok nyilatkozni...
Huh nem tudom, nekem Náray Erika furi. x) De Mozart!-ot én is vele láttam, és amikor Csillagok aranyát énekelt, azt nagyon imádtam.
Aww az Elisabeth az egyik legjobb darab *-* De élőben még sajnos nem láttam =(
SzPSz-szel egyetértek. Rómeóban sajnos Magócs játszott, mikor én voltam, és váááh. Nagyon nem tetszett. Egyszerűen Szilveszter szerepeit nála jobban senki nem tudja eljátszani. Pl. a Halál és a Szörny is vele a legjobb szerintem. Annyira fantasztikus művész.
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Musicalek

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.06.14. 12:54

Nah, végre ide is eljutottam! :D
Szóval, én elég musicalt láttam már, és nagyon szeretem őket.
EGyik klasszikus kedvencem a Macskák, amit 3x volt szerencsém végigélvezni! :D
Láttam a Padlást (2x)(egyszer Kaszás Attilával, és ég és föld volt a másikhoz képest!), Elisabeth, Mozart, Rómeó és Júlia, és mind közül a legjobb Az operaház fantomja. Azt a látványt egyszerűen nem lehet leírni. No meg a zene, egyszerűen fantasztikus! Ez a Webber egy igazi zseni!!!
Legújabb élményem (tegnapi!) a Vámpírok bálja!
Ez is valami fantasztikus! Az egész előadás, a kosztümök, a díszletek! Az egész színház piros-feketében pompázott, még a bejárat is! És ami a legnagyobb poén, a közönségnek több mint fele szintén piros-feketében volt! :D
És a végén a közönség állva tapsolt! :D
Fantasztikus volt! ;)
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Musicalek

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.06.14. 17:58

úúúú tényleg, a Macskákat én is láttam, Szegeden! *-* élmény volt, az biztos ^^
ésés a Fantomot meg Egerben láttam, Miller Zolival és Sasvárival ésés ááá az eszméletlen jó, tényleg. Meg én a filmet is szeretem nagyon.
És aww komolyan láttad Kaszás Attilával élőben a Padlást? o.O húú most nagyon irigyellek :lol:
Oh állótaps az mindig jó ^^
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Musicalek

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.06.14. 18:33

Kevesebb mint két hét, és Rómeó és Júliaaaa az Operettbeeeen! ^^
És vegyes/második szereposztásos lesz. :/
DE nem baj, mert Szabó P lesz Tybalt!!! ^^ Szerényi László lesz Rómeó, Vágó Zsuzsi Júli. Egyiküket sem láttam még semmiben, de Zsuzsi helyes szerintem. : D [[: Meg Szabó Dávid lesz Mercutio *boldogság*. ^^ <3
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: Musicalek

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.06.14. 18:45

óóó énis Zsuzsival és Déwwel láttam, az tuti jó lesz! :D
viszont Szerényi László nevét még nem is hallottam :oops: az nagyon gáz? xD
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Musicalek

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.06.14. 19:46

Franky írta:óóó énis Zsuzsival és Déwwel láttam, az tuti jó lesz! :D
viszont Szerényi László nevét még nem is hallottam :oops: az nagyon gáz? xD

szerintem nem, mert én is most hallottam először :lol: vagy mindketten gázak vagyunk :P :lol:
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: Musicalek

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.06.14. 20:26

Szilvi írta:egyszer Kaszás Attilával, és ég és föld volt a másikhoz képest!

Szilvi!!! jó neked!! láttad Kaszás Attilát élőben!! istenem, hogy én mennyire imádtam azt a pasit! jó színész volt, és a hangja is gyönyörű volt! legalábbis így tvből hallgatva. akkor el tudom képzelni, élőben milyen lehetett. én eddig még sose sirattam színészt, de amikor meghallottam, hogy meghalt, szégyen nem szégyen, bizony rohadtul bőgtem. hát még amikor azt is megtudtam, hogy úgy halt meg szegény, hogy nem is tudott róla, hogy a felesége terhes! ez valami hihetetlenül kegyetlen dolog a sorstól! mért pont ő? ilyen fiatalon! amikor eszembe jut, a mai napig siratom.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: Musicalek

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.06.20. 21:52

Nézegettek vidiket Kerókáról (Kerényi Miklós Máté), és nagyon szimpatikus, szerintem jó színész lehet, legalábbis a vidikből nagyon úgy tűnik. :D Meg kellett osztanom. ;P :]]
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: Musicalek

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.06.21. 18:04

Anger írta:Nézegettek vidiket Kerókáról (Kerényi Miklós Máté), és nagyon szimpatikus, szerintem jó színész lehet, legalábbis a vidikből nagyon úgy tűnik. :D Meg kellett osztanom. ;P :]]

Hah én vele láttam az Oltári srácokat ^^ és nagyon imádom <3
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Musicalek

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.06.28. 21:43

WIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
És igeeeeeeeeeeeeeeeen, voltam a R&J-án. *-*
Basszus... annyira, de annyira jó volt! Kerényi Miklós Máté (Benvolio) tényleg nagyon jó... Ő volt a legjobb! O: Szabó Dávid (Mercutio) is nagyon jó volt, csak... kicsit többet vártam tőle. Tetszett, de... Bereczki jobb Mercutio. És ööö.... Ja, igen. Júlia: Vágó Zsuzsi. Ő egy Szinetár Dóra klón! O: Annyira tehetséges színésznő. Rómeó: Szerényi László. Benne kellemesen csalódtam, mert... valahogy nem gondoltam volna, hogy ENNYIRE jó. xD Néhol teljesen olyan volt, mint Dolhai Attila, vagy jobb nála! *-* Meg vagyok elégedve vele! xD :]
És... ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ FÁJDALOM! :'O
Nem Sz.P.Sz. volt Tybalt, ahogy írva volt... Pedig az interneten úgy volt, meg amikor bementünk a színházba, akkor is az volt írva, hogy Ő játsza... Aztán a színpadon nem Ő volt. És amikor jöttünk kifele, akkor át volt javítva a neve Magócs Ottóéra, és a későbbi előadásban sem játszott. o.O Hol volt?! o.o" Amúgy Magócs Ottó is jó volt, csak... Tybalt oylan furcsa szőke hajjal. x) xD o.o
Dadának nagyon szerettem volna Náray Erikát, de Nádasi Veronika játszotta, aki legalább ugyanolyan volt. :] Ugyanez van Montague-nével is, akit Baranyai Annamária alakított. Első szereposztásban Csengeri Ottília, aki nagyon tetszett nekem, de így se volt rossz. :] Egyházi Géza volt Paris gróf, Ő nagyon jó volt! De Homonnay Zsolt jobb! ; D

Meg ma voltam Bereczki-Szinetár koncerten, és nagyon jó volt! *-*
És vettem jegyet a Szép nyári nap-ra! ^^
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

ElőzőKövetkező

Vissza: Zene

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron