SZIGET! FONTOS, EMBEREK :d

Oszd meg élményeidet a koncertekről vagy találkozásokról.

SZIGET! FONTOS, EMBEREK :d

HozzászólásSzerző: Venom » 2009.04.01. 17:13

Uhh, nagyon sok témánk van már fórumon, rákerestem, de még nem találtam ilyet. Szval tudjátok, van a Sziget Fesztivál és van kívánsággép meg fórum.

http://www.sziget.hu/fesztival/forum/sziget/1606
ez a fórum

a kívánsággépet pedig az INFO-náltaláljátok. még regisztrálni sem kell, csak megneveztek 10 előadót (engedi, hogy mind a 10 MCR legyen :D) majd kapsz egy ímélt, amiben van egy megerősítő link, és máris van 10 szavazata :D szóval szerintem meg tudnánk csinálni. vagyiiiis. semmi sem lehehetlen. ne legyetek kishitűek =$$$

133 nap van hátra!
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: SZIGET! FONTOS, EMBEREK :d

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.04.01. 17:38

ÚGYSEM JÖNNEK EL!!!
1: SZÜNETEN VANNAK, NEM FOGNAK CSAK A MI KÉT SZÉP SZEMÜNKÉRT JÖNNI
2: MEGMONDTÁK, HOGY FESZTIVÁLRA SOHA!!

úgyhogy hiába szavazgatunk össze-vissza, attól ők még nem fogják meggondolni magukat. már tavaly is ez volt, akkor minek? én megmondom őszintén... tavaly rengeteget írtam a sziget honlapján, de most nem fogok. nem akarom, hogy rossz véleménnyel legyenek rólunk.
ha jönni akarnak, akkor legyen inkább saját koncertjük, mert egy fesztiválra sajnos a köcsögök is bejutnak, és van egy olyan érzésem, hogy itt is úgy járnának, mint németországba. mert tetszik, nem tetszik, sajnos nálunk is sok köcsög van. az pedig nem lenne nekünk se jó, ha az lenne a véleményük a magyarokról, hogy "milyen seggfejek voltak a magyarok".


bocsi, ha túl nyers voltam, de ez az igazság.
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: SZIGET! FONTOS, EMBEREK :d

HozzászólásSzerző: Venom » 2009.04.01. 17:41

nem voltál túl nyers ;) egyébként próbálkozni lehet, akkor jutott eszembe, mikor ezt néztem
Kép

utánanéztem... és eszembejutott. de akkoris jólenne °.°
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: SZIGET! FONTOS, EMBEREK :d

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.04.01. 17:58

hát igazából szerintem a szigetfesztivál... hogy is mondjam... olyan igazi punkos, igyunk mint az állat és hányjunk, majd fetrengjünk bele mert az buli feelingű dolog. tudom, mert a nevelő apum tavaly ott dolgozott, mint biztonsági őr, és azt mondta semmi pénzért nem menne vissza.
szóval igazából egy ilyen helyre hívni az mcr-t, részünkről csak azt mutatná mennyire butuskánk vagyunk. mármint oké, mi imádjuk őket, de a magyar emberek... főleg azok akik szigetre mennek, hát elég... tapírok. :lol:
ha valóban eljönnének, hát az a koncert szerintem elég nagy botrányba csapna, és talán soha nem lenne esélyünk egy normális magyar koncertre azután...
az, hogy a summer sonic-ra elmennek, nem azt jelenti, hogy mostantól megrögzött fesztiválfreak-ek lesznek. kezdjük ott, hogy JAPÁNBA lesz, ahol aztán az emberek egy plüss állatot nem mernek a színpadra dobni, nemhogy akármi veszélyeset, na meg Gerard nagyon szereti japánt... meg azért ez mégiscsak kicsit... őőő... más fajta fesztiválnak tűnik mint a sziget, mert bár ott is egyre több a könnyűzene, de azért nem tudom mi lenne, ha pl vmi nagyon keményrocker fantábor tagjai találkoznának az mcr pár fiatalabb, kicsit komolytalanabb fantáborából valókkal...
értitek remélem.
és bocsi, amiért én nem támogatom ezt az ötletet, de egyszerűen szólva nagyon nagyon rossz ötletnek tartom, a szigetre való meghívásukat...
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: SZIGET! FONTOS, EMBEREK :d

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.04.01. 18:15

igen, pontosan erről beszélek én is... sajnos, a magyar fesztiválozók nem tudnak emberi módon viselkedni. / tisztelet a kivételnek /
és ebből a szempontból Japán tényleg sokkal nyugisabb hely... Gerard is nem semmiért szereti annyira...
am azt az egyet soha nem értettem az emberekben, hogy minek az ital ahhoz, hogy jól érezzék magukat? én megrögzött anti-alkoholista vagyok, aki még szilveszterkor is kölyökpezsgővel koccint, de egy koncerten mégis tudok úgy tombolni, mint azok, akik tök részegek. főleg ha egy jó kis MCR koncertre mehetnék el!
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: SZIGET! FONTOS, EMBEREK :d

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.04.01. 19:12

Sajnos egyet kell hogy értsek veletek, mert én is rühellem a fesztiválokat. Persze örülnék, ha jönnének, és végre láthatnám őket, de ahhoz tényleg minimum Japánnak kéne hívni csöppnyi országunkat. :S Vagy ahogy mondtátok, legalábbis kultúráltabban viselkedni, nem pedig az "igyunk, mert az de menő" elvet követni. Hmm...mondtam, gyerekek, azt a japán utat kell megszervezni. :lol:
De kitartás, úgyis jönnek még ide, normális, rendes, saját koncertre, ahonnan kitiltjuk a 12 éves emo kislányokat, és minden szép és jó lesz.
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: SZIGET! FONTOS, EMBEREK :d

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.04.01. 19:18

ÚGy legyen!
ÁMEN!!!! :lol:
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: SZIGET! FONTOS, EMBEREK :d

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.04.02. 20:05

egyetértek én is. ne rontsuk le a koncert esélyeinket XD :S
am Chas ez a szöveg tiszta buzdító volt. oylan, mintha vlki háborúra lelkesíti a népet. legalább is a vége :lol: (:
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: SZIGET! FONTOS, EMBEREK :d

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.04.02. 20:23

Akkor lehet, hogy toborzást kéne tartanom. :mrgreen:
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: SZIGET! FONTOS, EMBEREK :d

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.04.03. 12:13

ááááá... én már komolyan nem tudok elmenni Gerard észjárásán. :shock: :shock: :shock:
eddig annyira hangoztatta, hogy nem fesztiváloznak többet, erre a Bravo-ba meg azt mondja, nyáron már koncertezni akarnak, és hogy ki nem hagynák a fesztiválszezont!!! :o :o :o
szóval akkor talán mégis van esély, hogy eljönnek. de nekem akkor is az a véleményem, hogy inkább saját koncertet adjanak... az sokkal élvezetesebb, mint egy ilyen fesztivál.
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Következő

Vissza: My Chemical Romance Live

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron