Watchmen

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.03.15. 21:47

Igen Matthew sokkal awww-abb (awww-abb bazz. xD) ezzel a hajjal. :D
Amikor megláttam ezt a vidit... hát komolyan, kellemeset csalódtam ebben a pasiban. :D a kiejtését meg meg kell zabálni, annyira tetszik, hogy a brit akcentusa mellé (amit alapjáraton imádok) még pösze is. Ráadásul a hangja is jó. :D Néztem alatta a commenteket, és egy srác írt valami ilyesmit, hogy: "nem vagyok meleg, de ennek a srácnak a hangja valahogy... beindít." :lol:
Na de a cuppogásnál már lefolytam a székről...
anyway nem akarok itt nyáladzani Matthew-ról... :lol:
PLAKÁT! *örül*
Kép

ui:
nem hagyhatom ki, ha már a photobucket-emen járok:
Kép
*awwwwwwwwwwww*
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.03.17. 00:57

Awww-abb. :lol:
A plakátod is nagyon aww, honnan van? ^^ Vagy már írtad? Korán van még az ilyesmihez. :D
Bevétel: 134 millió. Haladunk.
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.03.17. 15:45

a plakátot nevelő apum szerezte, nem tudom honnan... xD asszem az egyik ismerőse a mozi mellett (vagy moziban, vagy a tököm tudja hogy kell mondani...) szóval a mozin belül van az a kávézó, na ott dolgozik, szóval asszem benne van a keze a dologban. :D
de amúgy a mozis csajtól kérdeztük movie után, és azt mondta, ha lement a premier és nem látunk a moziban plakátot, akkor lehet kérni, csak ki kell fogni, hogy jófej-e a társaság vagy épp nem. :D magyarán: próba cseresznye. XD
Nah, akkor szerintem csak behozza a 150 milliót, aztán ha megjelenik a DVD... hajjaj a vágatlan verzióval... *már most folyik a nyála* elég sok mindenki van már ráizgulva arra is, sőt olyan is biztos van aki inkább azt venné meg. :D remélem érhető voltam. :lol:
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.03.17. 16:23

Ajjj, én ezekkel mindig szívok. Tescoból azért nem kaptam, mert állítólag ott megy az aprítóba minden, moziban meg mindig azzal jönnek, hogy vissza kell küldeniük a forgalmazónak...cöhh.
Jaja, azt biztos behozza, elvégre még két hétnél se járunk, addigra épp meg is lesz. ^^ Amúgy nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én azt, amit ismerek, sosem tudom megítélni, hogy mennyire ismert vagy mennyire promótált...szóval, nem tudom, mennyire volt "nagy" filmként beharangozva...azt hittem, azért kasszasiker lesz. Mostanság az inkább olyan 300 milliónál kezdődik. Jajj, amúgy ne nézzetek anyagiasnak, hogy folyton ezzel foglalkozom, csak hát ezeknél a moziknál ez a fő mérce, ha tetszik, ha nem... :S
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.03.17. 16:24

Ja, és a dvd...igen, érhető voltál. :D És azt hallottam, a Comic Con környékén jön majd ki. =)
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.03.19. 18:08

Tavaly nekem is ezt mondták a Transformers plakátra a moziban...
Hát én úgy néztem, hogy alapból mindenki úgy volt vele kint Amerikában, hogy "hűűű watchmen" viszont itt MO-n is eléggé elővette egykét látogatottabb oldal, filmbuzi, filmuniverzum és társai sokat foglalkoztak vele.
De azért szerintem "odakint" sokkal nagyobb volt a promotálás mint akárhol.
Hát nemtudom, erről a kasszasiker dologhoz nem tudok hozzászólni, bocsánat.
Várom a DVD-t nagyon. ;)
Ma megnéztem a Tales of the Black Freighter-t és az Under The Hood-ot. ááá nagyon jók voltak. A TOTBF nagyon brutális volt, Gerard Butler hangja meg tök illik a Sea Captain-hoz. AZ UTH meg tele van tök jó, régi képekkel, meg interjúkkal. Sally és Hollis ja meg Moloch interjúk vannak benne, sőt még a dilidoki és Bernard az újságárus is benne van. Meg felvételek a Minutemen-ről stb... de nagyon jó. A poén pedig az benne, hogy tényleg mintha egy akkori műsör lenne, még reklámok is vannak! :D Persze nem maradhat ki a Nostalgia, vécé súroló meg ilyenek. :D
Ha kell valakinek, akkor szóljon.
A TOTBF 25 perces az UTH pedig 35 kb. :)
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.03.19. 18:14

ui:
Adok egy kis "ízelítőt" az Under The Hood-ból. :)
iconmániás vagyok, de nagyon durván és ráakadtam erre a szépségre is:
http://doihearawaltz.livejournal.com/24953.html
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.03.20. 17:36

Jééé, azok már most megjelentek?! :o Hát én valamiről nagyon lemaradtam. XD

Jajj, ha már itt vagyok, elmesélem a mai Watchmen afférom. Általában ott tornyosul a padomon suliban minden könyv, ami nem akarom, hogy összegyűrődjön vagy elhalálozzon a táskám sötét zugaiban, és a nyelvgyak tanárom meg folyton nézegeti az éppen aktuális kínálatot. XD Aztán általában minden újságra/könyvre rámondja, hogy milyen drága. Na mindegy. :D Ma a Watchmen volt ott, és azt is nézegeti, aztán kérdezi, hogy "ebből van film, ugye?" Mondtam igen, kérdezte, milyen volt, meg minden, aztán mondtam, hogy a könyv jobb (hmm, így visszagondolva, lehet azt hiszi, hogy eredetileg egy könyvből készült, mert csak booknak mondtam...), és mondta, hogy látta a trailert, hurrá! :mrgreen: Aztán adott vmi feladatot, és beállt mögém, aztán megszólal, "I'm going to be your Watchman" awwww <3 Úgy szeretem. <3
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.03.20. 19:22

Hoztam egy elég elkeserítő hírt... egy filmuniverzumos kommentelő hozzászólását másoltam ki.


"Berezelt a Warner, jönnek a gyerekbarát szuperhősök
A Watchmen bevételeit látva riadt meg a mamutstúdió
A Watchmen a Superman visszatér sorsára jutott: a megkeresett pénz és a zömében pozitív visszajelzések ellenére most mindenki úgy tesz, mintha hatalmas bukás lett volna a film. Látva ezt, a Warner Bros. illetékesei megkondították a vészharangot, nincs több R-kategóriás szuperhősfilm, gyerekbarát verziókra fognak ezentúl koncentrálni. Azért nem a Fantasztikus négyes szintjén, de minimum még egy A sötét lovagot akarnak. Egészen elképesztő, hogy ennyire félreértelmezik a Batman-opus sikerét! Nolan filmje éppen hogy csak súrolta a PG-13 besorolás határát, az öltönyös stúdiófőnökök annyira féltik a beáramló zöldhasúkat, hogy véletlenül sem akarják átlépni ezt a határt és ne adj’isten felnőtteknek szóló és őket komolyan vevő szuperhősfilmeket készíteni. Ezen túl ha egy film nem lépi át az egymilliárd dolláros álomhatárt, rögtön kudarcként könyvelik el? Nem fog több komoly és összetett szuperhős a vásznon repkedni, maradnak a felületes, jelmezbe öltözött idióták? Nagy kár. Nagy kár."

itt van angolul is a hír
http://www.movieweb.com/news/NEIGpOMPkLe1ML


Viszont jó hír a Jackie Earle Haley fanoknak:
http://www.sg.hu/cikkek/66075
"DC-s képregény-adaptációból DC-s képregény-adaptációba."


Chasidy:
Én is csak letöltöttem őket, de ma voltam Media Markt-ban és nem volt még úgy. :)
Awwww ez a nyelvtanáros történet olyan aranyos. :)
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Nici » 2009.03.20. 21:13

Kolett írta:"Berezelt a Warner, jönnek a gyerekbarát szuperhősök.
A Watchmen bevételeit látva riadt meg a mamutstúdió
A Watchmen a Superman visszatér sorsára jutott: a megkeresett pénz és a zömében pozitív visszajelzések ellenére most mindenki úgy tesz, mintha hatalmas bukás lett volna a film. Látva ezt, a Warner Bros. illetékesei megkondították a vészharangot, nincs több R-kategóriás szuperhősfilm, gyerekbarát verziókra fognak ezentúl koncentrálni. Azért nem a Fantasztikus négyes szintjén, de minimum még egy A sötét lovagot akarnak. Egészen elképesztő, hogy ennyire félreértelmezik a Batman-opus sikerét! Nolan filmje éppen hogy csak súrolta a PG-13 besorolás határát, az öltönyös stúdiófőnökök annyira féltik a beáramló zöldhasúkat, hogy véletlenül sem akarják átlépni ezt a határt és ne adj’isten felnőtteknek szóló és őket komolyan vevő szuperhősfilmeket készíteni. Ezen túl ha egy film nem lépi át az egymilliárd dolláros álomhatárt, rögtön kudarcként könyvelik el? Nem fog több komoly és összetett szuperhős a vásznon repkedni, maradnak a felületes, jelmezbe öltözött idióták? Nagy kár. Nagy kár."


Pff, ez komoly?
Nem értem az embereket, komolyan nem értem.
Ehhez fűzni sem tudok semmit. Kikészítenek ezek a hírek meg kritikák amik mostanában jönnek Warner meg WM tájáról.

Hmm, valamit akartam kérdezni, csak nem tudom mit. :? :lol:
Ja, lehet hülye kérdés és csak én nem olvastam még vissza, de hol szedted le a Tales of the Black Freighter-t és az Under The Hood-ot?

Meg, ti találtatok feliratot WM-hez? Mert a filmet leszedtem angolul de szövegem nincs és meg akarom nézetni anyával. :lol:
Kép
Avatar
Nici
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:45
Tartózkodási hely: Az MCR házban

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron