Cikkek

Oszd meg érdekes videóidat, felvételeidet, újságban megjelent cikkeidet, természetesen az MCR-ről.

Cikkek

HozzászólásSzerző: Nici » 2009.07.06. 10:08

Na, ha jól láttam még nincs ilyen! (remélem nem csak vak voltam, ha igen, szóljatok! :lol: )

Szóval jöjjenek a bandával, bandatagokkal kapcsolatos cikkek, hogy mindenki értesülhessen!!!

Pont most találtam egy(nem biztos, hogy teljesen friss) cikket sminkelésről pasik körében. És Gee is benne van. ^^
Guys In Guyliner
Kép
Avatar
Nici
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:45
Tartózkodási hely: Az MCR házban

Re: Cikkek

HozzászólásSzerző: Fa-Fa » 2009.08.29. 21:17

Mostani BRAVO-ban volt ez a cikk... tudom, hogy valaki már mondta a zombeee-n, de akkor is legépelem... nem azért, amiért olyan sok új infót tartalmaz, hanem mert kész röhej ez az újság x'D Ez riporter valami sík hülye lehet, mert egyfolytában olyanokat kérdez, amit már Gerard elmondott :lol: Szegény-szegény Gee, biztos nagyon lefárasztotta ez az interjú :lol: Lényegében mindent 2x kellett elmondania xD

„Ez lesz a legjobb lemezünk!”
Még idén kijön az MCR negyedik nagylemeze, ami lehet, hogy a rajongóknak egy kicsit túl pörgős lesz. A csapat azonban nem aggódik, szerintük mindenki imádni fogja az új dalokat. Gerard Way legalábbis így gondolja.

Milyenek lesznek az új dalok? Megint egy komplett sztorival készültök?
Nem! Sőt, ha pontosak szeretnénk lenni, akkor azt mondhatnánk, hogy ez az első olyan MCR-album, ami nem egy téma körül forog majd. Igazából nem tudom, miért történt így, egyszerűen csak így alakult.

De stílusában maradtok a Black Parade vonalán?
Úgy képzeljétek el, mint a Black Parade és a Revenge albumok tökéletes keverékét. Azt tudtuk, hogy az utolsó lemezünk után sokkal agresszívebben szeretnénk szólni. Valahogy úgy, ahogy a Three Cheers For Sweet Revenge-en, csak talán még brutálisabban. Annyit turnéztunk a BP dalaival, olyan sokat játszottuk őket, hogy kb. a tökéletes ellentétét szerettük volna megalkotni. Most tényleg kiéltük magunkat!

Akkor az egész lemez olyan lesz, mint a Desolation Row, amit a Watchmen filmzenére hoztatok össze?
Hasonló. Az biztos, hogy ez lesz a legletisztultabb albumunk. Semmi sallang nem lesz a dalainkban. Megpróbáltuk csak és kizárólag a dallamokra és magára a dalírásra koncentrálni.

Egyébként fejlődtetek valamiben az utóbbi lemez óta?
Szerintem jobb dalszerzők lettünk. Úgy gondolom, hogy nagyon sokat fejlődtünk, sőt szerintem most írjuk meg a legjobb lemezünket. Azt hiszem, a My Chemical Romance most van a legjobb formában, és alig várjuk, hogy az emberek végre hallhassák, mire képes a csapat mostanában.

Akkor most úgy képzeljünk el titeket, mint egy újjászületett bandát, amely mindent megtagad a múltjából?
Jaj, dehogy! Azért még mindig eléggé MCR-es lesz a hangulat, nem bújunk ki teljesen a bőrünkből! Sőt, talán Chemical-esebbek leszünk, mint valaha. Már ha lehet ilyet mondani. Szerintem most sűrítettük bele a legjobban egyetlen lemezbe azt, hogy milyen is a csapat valójában.

Adtatok már valamilyen címet az albumnak?
Még nem, ami eléggé fura, mivel ilyenkor már mindig van valami munkacíme egy készülő korongnak. Még csak ötletünk sincs. Egyébként szerintem nem is ez a fontos, hanem az, hogy remek dalok lesznek rajta. Innentől kezdve már akárhogy hívhatják a lemezt! Izgatottan várom, hogyan fognak reagálni a rajongóink. Még idén kiderül, tetszik-e az embereknek. Szerintünk biztosan! :)

3 új dal a neten!
Az MCR pár hete titkos koncertet adott a Los Angeles-i Roxy klubban *Fa-Fa most esik le a székről*, ahol három új dal is elhangzott. A The Drugs, a Kiss The Ring és a Death Before Disco bármikor lecsekkolható a neten, a rajongók ugyanis nem felejtették otthon a kameráikat!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fa-Fa 2009.08.29. 21:29-kor.
"I'm not like them, but I can pretend
The sun is gone, but I have a light
The day is done, but I'm having fun
I think I'm dumb, or maybe just happy


Think I'm just happy
I think I'm dumb"
Fa-Fa
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:38

Re: Cikkek

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.08.29. 21:25

Jajjj, nem bíííííroooooom. :mrgreen:
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Cikkek

HozzászólásSzerző: Gwen » 2009.08.29. 23:24

eeehh... :lol: :lol: jól van. a Bravo az már csak Bravo marad. xD de amúgy aranyosak Gee válaszai. csodálom, hogy ennyi türelme van többször megválaszolni ugyanazt a kérdést xD
"Egyébként szerintem nem is ez a fontos, hanem az, hogy remek dalok lesznek rajta. Innentől kezdve már akárhogy hívhatják a lemezt!" - haha, ebben van valami! :D
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Cikkek

HozzászólásSzerző: Malacka, a hős » 2009.08.30. 14:57

titkos koncert... O___O
ez volt a mélypont. :D
amúgy. olyan jó hogy amióta megjelent a The Black Parade, igazából minden "interjúban" ami a BRAVO-ban megjelenik, ugyan az van.. cirka három éve... :roll: :P jól nyomják. :D
áá. szánalom. :D
"I like music because… it allows you to be everything you're not supposed to be."

A message for your fans?

Steve: Ummm, let's see. Okay, I know: learn to play an instrument. It could change your life!
Malacka, a hős
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2008.11.15. 13:24
Tartózkodási hely: at home. :)

Re: Cikkek

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.08.31. 07:37

Heh, nem tartom valószínűnek, hogy valójában Geet kérdezték. Ezek innen-onnan összeszedett részletek lehetnek. Viszont abban igazuk lehetne, hogy még idén megjelenik az új album, de ez egyáltalán nem biztos sajnos. :?
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Cikkek

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.08.31. 12:49

Hát, egyszer majd csak rájönnek, hogy senki se hiszi el, hogy valóban ők interjúvolnak.
Igen, inkább már csak jövőre jön ki, legalábbis G azt mondta, meg hát azon a néhány koncerten kívül igazából nem is kezdődött még el az a pár hónapos promóció. Én már úgy vagyok vele, hogy mindegy, csak legyen már meg a megjelenés dátuma, legyen az december vagy március, csak tudjuk meg végre. :S
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Cikkek

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2009.08.31. 19:43

"Sőt, talán Chemical-esebbek leszünk, mint valaha. "
Ezt a mondatot szívesen meghallgatnám Gee szájából... :lol: :lol: :lol:
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Cikkek

HozzászólásSzerző: MaryKitty » 2010.10.11. 17:56

nem tudtam hogy hová tegyem, gondoltam itt jó helye lesz, most találtam a gépemen, nemtudom ki ismeri de én már az illusztráción is meghaltam, a szöveg pedig nagyjábol az amit Ray elmesél a LOTMS-ben is, mikor otthagyták szegényt a többiek xD bár ebben a cikkben két esetet mesél, ugyhogy gondoltam érdekes lehet :D én imádom :lol:

Kép
MaryKitty
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:34


Következő

Vissza: Média részleg

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég

cron