Ger-Z (:

Beszélgess az MCR tagokról.

Re: Ger-Z (:

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.04.22. 14:49

Lehet, hogy ez volt az első és egyben az utolsó is. :lol: :lol:
Na, ez tök ariiii:
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Ger-Z (:

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.04.22. 15:39

Ez nagyon ari volt! :D
Esetleg azt is megtudhatnánk, hogy milyen szövegek vannak alatta, meg Gee miket mond? :oops: :)
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Ger-Z (:

HozzászólásSzerző: zsanci » 2009.04.22. 20:00

nagyon jó a vidi olyan édesek együtt :oops: én is kiváncsi lennék mit jelent a szöveg :) az angol tudásom elég hiányos :oops:
KépKépKépKép
Avatar
zsanci
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009.03.29. 16:54

Re: Ger-Z (:

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.04.22. 20:38

Persze, lefordítom. =)
Zsanciiiiii, az avatarod. <33333333333333
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Ger-Z (:

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.04.23. 00:49

1.
- Mindenki belebolondul másokba--
- Nem, rám abszolút nincs hatással senki. Nagyon nincs hatással--
- Hát, most nősültél meg, csak kell lennie valakinek, aki hatással van rád--
- Igen, ő, persze, nyilvánvalóan ő [nevetnek]…de…általában--
- Hál’ Istennek, mert hallgatja az interjút.
- Nem-nem, érte teljesen odavagyok, de általában nincs ez más emberekkel, óriási, hogy mennyire nem érdekelnek mások…

2. Mindig is bizarr, negatív érzéseim voltak bármilyen hagyományos dologgal kapcsolatban, például a házassággal és a családdal. Sosem hittem volna, hogy valami ilyesmi működne. De imádom, sokkal jobb bárminél, mint amit valaha is hittem volna. És szerintem ez összefoglalva igazából arról szól, hogy megtaláljuk a megfelelő személyt – aztán nem érdekel, mit gondoltál azelőtt.

3. A feleségem teljesen támogatja azt, aki a színpadon vagyok, ez benne az egyik fantasztikus dolog. 120%-ig tiszteletben tartom őt, amikor a színpadon állok.

4. Amikor találkoztam a feleségemmel, olyan szakaszban voltam, hogy semmi gondom nem volt azzal, hogy nagyon hosszú ideig egyedül leszek, a tetű emberek nélkül. És szó szerint a semmiből valaki, akivel négy évvel azelőtt találkoztam, amikor a banda még bébi banda volt és az ő bandája előtt lépett fel, visszatért az életembe. Egyszerűen ott folytattuk, ahol abbahagytuk. Mindig akkor történik, amikor nem keressük. Abszolút jól voltam, és aztán fejbevágtak! Mintha nekem jött volna egy kamion.

5. Ezt a dalt a feleségemnek szeretném küldeni, akit a teljes kibaszott szívemmel szeretek.

6. Hazajöttem a turnéról, és elkezdtem felépíteni egy életet. Nagyon izgatott vagyok miatta. Most ténylegesen olyan életem van, hogy hazamegyek, és csodálatos az az élet. Imádom, hogy van egy legjobb barát, akivel ezt megoszthatom, akivel dolgozhatok és együtt lehetek.

7. A házasélet kurva jó. Különösen egy olyan kapcsolatban lenni, amiről azt hittem, csakis a könyvekben lehetséges. Olyan, mint tudni, hogy mindig lesz ott valaki és ez olyasmi, amit sosem ismertem.

8. (…) Hogy találkozom valakivel, akit a világon mindennél jobban szeretek, és feleségül akarom venni… Azt hiszem, a tizenöt éves énem úgy gondolta volna, hogy ez nem lehetséges, úgyhogy szerintem boldog lenne, ha tudná, hogy végül minden működik.

9. Nem találhattam volna nála tökéletesebb párt. Mostanában többet alkotok, folyamatosan inspirál a feleségem. Több dalt írok, több képregénybe kezdek bele, egyszerűen általában véve többet alkotok.

10. Nagyon izgatott vagyok az apaság miatt. Nem igazán tudom, hogyan is lehetne elkezdeni egy ilyen témáról beszélni. Meglepetés volt és igazán elképesztő. Amikor találkoztam Lindsey-vel, tudtam, hogy ő az az ember, akivel gyerekem lehetne.

11.
- Ha a történelemből bárkivel eltölthetnél egy napot, ki lenne az?
- A feleségemmel tölteném. A történelemből bárki közül.

12. Amikor felnősz, és elkezdesz egy bandát, mindent azzal az elképzeléssel teszel, hogy a szerelem, abban az értelemben, sosem létezhet számodra. Kerestem, kerestem és kerestem valamit, és sikerült, ő pontosan az volt, aki és ami után kutattam.

13.
- Hogy változtatott meg titeket a házasélet?
- Ó, megváltoztatott? [a többiekre néz] Az biztos, hogy boldogabbá tett.
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Ger-Z (:

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.04.23. 07:13

Gerard írta:- Hogy változtatott meg titeket a házasélet?
- Ó, megváltoztatott? [a többiekre néz] Az biztos, hogy boldogabbá tett.


Ó IGEN, GERARD! KURVÁRA MEGVÁLTOZTATOTT!!
visszavonom, amit tegnap zombeeen mondtam... Gerard mégis tud nyálas lenni. így csöpögni egy nőtől! jó, szereti, ez oké is.
DE EZ MÁR EGY KIBASZOTT NYÁLAS CSÖPÖGÉS!

nem akarom bántani Lynnt, ne értsetek félre. de tény, h valami nagyon megváltozott Gerardban. eddig nem tudtam, mi az, de most, hogy ezt a sok szart elolvastam, rájöttem.
Lynz kiölte belőle azt a vadságot, ami azzá tette őt, aki volt. jó, legyen boldog, meg viselkedjen úgy, ahogy egy családapának kell... de az nem gáz még egy családapának se, ha egy kicsit vad marad.
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: Ger-Z (:

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.04.23. 07:34

Edith aki ÉN írta:
Gerard írta:- Hogy változtatott meg titeket a házasélet?
- Ó, megváltoztatott? [a többiekre néz] Az biztos, hogy boldogabbá tett.


Ó IGEN, GERARD! KURVÁRA MEGVÁLTOZTATOTT!!
visszavonom, amit tegnap zombeeen mondtam... Gerard mégis tud nyálas lenni. így csöpögni egy nőtől! jó, szereti, ez oké is.
DE EZ MÁR EGY KIBASZOTT NYÁLAS CSÖPÖGÉS!

nem akarom bántani Lynnt, ne értsetek félre. de tény, h valami nagyon megváltozott Gerardban. eddig nem tudtam, mi az, de most, hogy ezt a sok szart elolvastam, rájöttem.
Lynz kiölte belőle azt a vadságot, ami azzá tette őt, aki volt. jó, legyen boldog, meg viselkedjen úgy, ahogy egy családapának kell... de az nem gáz még egy családapának se, ha egy kicsit vad marad.

Véleményem szerint nincs ezzel semmi gond! Megfelelően vad maradt, de ez leginkább majd az új albumból fog kiderülni!
Én irigylem Lyn-Z, hogy ennyire szeretik, és Gerardot is, hogy ennyire szeret! Ha meg csöpögős hangulata van hát hagy csöpögjön! Mindenki változik, és aki azt mondja, hogy ez nincs így az téved!
Én ugyan úgy kedvelem Geet, mint eddig, mindenféle csöpögés ellenére is!
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Ger-Z (:

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.04.23. 07:51

jó, persze, én is kedvelem őt továbbra is, és azért Lynnről is változott a véleményem, mert te tudod a legjobban, mennyire nem szerettem őt.
csak engem az zavar, hogy Gerard úgy áradozik róla, mintha ő lenne a világ közepe, közbe pedig más embereket leszar nagy ívbe. és ezt még nem is tagadja.

Gerard írta:- Nem-nem, érte teljesen odavagyok, de általában nincs ez más emberekkel, óriási, hogy mennyire nem érdekelnek mások


én erre a mondatára gondolok. nyíltan meg is mondja, h nem érdekli őt más ember, és ez az, ami engem zavar.
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: Ger-Z (:

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.04.23. 08:05

Nekem ez máshogy jött le. Mivel ez egy hosszabb beszélgetésből kiragadott rész, nem biztos, hogy azt jelenti, amit az ember elsőre gondol.
Eddig Gee a tetteivel egyátalán nem azt bizonyította, hogy nem érdeklik mások, sőt!!!! Azt viszont rengetegszer nyilatkozta, hogy nem érdekli mások véleménye róla.
Itt meg egész konkrétan arra válaszol, hogy "mindenki belebolondul másokba", és erre válaszolja, hogy őrá ez nincs hatással, és mennyire nem érdeklik mások. Gondolom ezt a belebolondulásra érti, mert előtte ez a téma.
Még azt is el tudom képzelni, hogy előtte az lehetett a téma, hogy mennyire körülrajongják őket a szebbnél szebb csajok, vagy valami ilyesmi, leaglábbis úgy tűnik a kérdésből. Ez a baj a részletekkel, az ember nem tudja pontosan miről volt szó, és teljesen félreérthető tud lenni ezért.
Pontosan ő az, akiről nem hiszem el, hogy nem érdeklik az emberek úgy átalában!
Nekem ez a véleményem!
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Ger-Z (:

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.04.23. 12:00

Stopstopstop!
Én ismerem azt az interjút! Szilvinek igaza van, arról beszélt, hogy LynZ-n kívül nem érdeklik más nők. Csak erről. A hapsi elkezdte ott csesztetni, hogy ezt nem hiszi el, blabla...amúgy elég idióta volt az a pasi, de tényleg csak erről volt szó, elkezdte kérdezgetni, hogy mikor találkoztak, stb. És akkor itt most elnézést kérek, mert ezek szerint a fordítás nem adta vissza úgy, ahogy azt értette. :S
Az meg, hogy ha a feleségéről kérdezik, és áradozik, hát csak tessék... =)
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

ElőzőKövetkező

Vissza: Banda tagok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég

cron