Ger-Z (:

Beszélgess az MCR tagokról.

Re: Ger-Z (:

HozzászólásSzerző: Natsu-Hikari » 2011.03.20. 21:00

Baszameeeeeeeeeeeg, az első csaj mekkora szánalomdomb. SZÉGYELLEM HOGY ILYEN INKUBÁTORSZÖKEVÉNNYEL EGYEZIK AZ ÍZLÉSEM, ÉS SZERETI A MÖCÖRÖT. :lol:
xDDDDD xD bwáháhálol
valamit úgy írnék neki, csak kiégett az agyam, és semmi ütős nem jut eszembe.
Avatar
Natsu-Hikari
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.02.27. 00:36
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, di end of dö wööörld

Re: Ger-Z (:

HozzászólásSzerző: Gwen » 2011.03.20. 21:26

hajaj. annyi ilyen van még... a twitter.com/geewithoutlynz-t nem ismeritek? :lol: az se semmi. van lynzwithoutgee is ha jól tudom. xDD
Most elolvastam ennek az elsőnek a tweetjeit és basszus akkora szakadógörcsöt kaptam hogy kész. XD :lol: :lol: :lol:
Őszintén... mi járhat ezeknek az embereknek a fejében? :lol:
Egyszer szívesen elbeszélgetnék az ilyenekkel. De komolyan érdekel, mi veszi rá őket, hogy ilyeneket gondoljanak. És írjanak.
Mondjuk LynZ-t én iszonyú türelmesnek nézem, az eddigi reakcióiból ítélve. Gee az már odaszól. :lol: De szerintem jól tette. És amúgy is röhögtem rajta, amit írt. xD
Egy másik csaj meg azért kezdte el csesztetni, hogy ahhoz képest hogy mennyire erőszakellenes, hogy mer ilyet visszaírni egy nőnek, és hogy ez milyen undorító, szégyellhetné magát.
Gee reakciója: "bárcsak a tudomány már ott tartana, hogy 16 éves lánnyá változtathatnának 4 napra.. akkor aztán tényleg undorodnál tőlem." :lol:
Szerintem a csaj azóta se érti amit mondott, mivel valami olyasmit válaszolt, hogy nem kell sokat erőlködniük hogy 16 évest csináljanak belőle. xDD
Én ezen már csak röhögni tudok.. csak Gee-éket sajnálom... bár nem hinném, hogy ők is különösebb figyelmet fordítanának erre. :lol:
Vannak furcsa dolgok. :lol:
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Ger-Z (:

HozzászólásSzerző: ZsuZsu » 2011.03.20. 21:33

Jézusom... amikor meghallottam, hogy Geenek felesége van én szomorú lettem. Azért, mert akkor főállású apa lesz, kihuny belőle a kreativitás és az élet, és unalmasan fog meghalni, etc. Nagyon hülye voltam, Lyn-Z nem tudom mit csinált vele, de feltöltődött ^^ Eszméletlen aranyosak. (már csak azt sajnálom, hogy Bandit nem fiú lett... xP Najó, nemis, én így IMÁDOM őket)
Starved -to- DEATH -in a- Land -of- PLANTY...
ZsuZsu
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2011.02.22. 16:20

Re: Ger-Z (:

HozzászólásSzerző: Natsu-Hikari » 2011.03.20. 22:14

Leonie írta:hajaj. annyi ilyen van még... a twitter.com/geewithoutlynz-t nem ismeritek? :lol: az se semmi. van lynzwithoutgee is ha jól tudom. xDD
Most elolvastam ennek az elsőnek a tweetjeit és basszus akkora szakadógörcsöt kaptam hogy kész. XD :lol: :lol: :lol:
Őszintén... mi járhat ezeknek az embereknek a fejében? :lol:
Egyszer szívesen elbeszélgetnék az ilyenekkel. De komolyan érdekel, mi veszi rá őket, hogy ilyeneket gondoljanak. És írjanak.
Mondjuk LynZ-t én iszonyú türelmesnek nézem, az eddigi reakcióiból ítélve. Gee az már odaszól. :lol: De szerintem jól tette. És amúgy is röhögtem rajta, amit írt. xD
Egy másik csaj meg azért kezdte el csesztetni, hogy ahhoz képest hogy mennyire erőszakellenes, hogy mer ilyet visszaírni egy nőnek, és hogy ez milyen undorító, szégyellhetné magát.
Gee reakciója: "bárcsak a tudomány már ott tartana, hogy 16 éves lánnyá változtathatnának 4 napra.. akkor aztán tényleg undorodnál tőlem." :lol:
Szerintem a csaj azóta se érti amit mondott, mivel valami olyasmit válaszolt, hogy nem kell sokat erőlködniük hogy 16 évest csináljanak belőle. xDD
Én ezen már csak röhögni tudok.. csak Gee-éket sajnálom... bár nem hinném, hogy ők is különösebb figyelmet fordítanának erre. :lol:
Vannak furcsa dolgok. :lol:


neeee
ezeket ufók írják? vagy tényleg vannak ilyen gonosz emberek?
Avatar
Natsu-Hikari
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.02.27. 00:36
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, di end of dö wööörld

Re: Ger-Z (:

HozzászólásSzerző: Gwen » 2011.03.20. 22:28

Natsu-Hikari írta:neeee
ezeket ufók írják? vagy tényleg vannak ilyen gonosz emberek?
Hát, az embernél gonoszabbat nem találsz a földön. :roll: bőven vannak. de mcr fanok között szerencsére ez nagyon ritka.
Néha én az ilyeneket sajnálom... mert ha valaki ilyenre vetemedik, meglehet, hogy már annyira meg van keseredve hogy ebben leli az örömét. (Most nem arra a csajra célzok aki Lindsey-t cseszegette közben meg ott van a barátja. -.-') Persze vannak megbocsáthatatlan esetek is, akiknél egyszerűen nem stimmel odabenn valami.
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Ger-Z (:

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2011.03.29. 11:42

Kép

Olyan aranyosak! ^^ Nem értem ki képes őket bántani...
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Ger-Z (:

HozzászólásSzerző: Natsu-Hikari » 2011.03.29. 20:23

kriszta írta:Kép

Olyan aranyosak! ^^ Nem értem ki képes őket bántani...


El sem hiszem milyen jó már így látni. Úgy értem hogy már, mert most sugárzik róla hogy boldog. Én meg örülök mások boldogságának, és jó mások sikereit látni. Főleg egy olyan emberét, akiért rajongsz, vagy mi.

De így a végére mégis inkább öngyilkos leszek, nehogy bennük tegyek kárt. xD
Avatar
Natsu-Hikari
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.02.27. 00:36
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, di end of dö wööörld

Re: Ger-Z (:

HozzászólásSzerző: Gwen » 2011.03.31. 20:04

awwww *.*

csak egy dolog szúrt nekem szemet... ha Gee helyében lennék biztos rohadtul zavarna hogy Lindsey állandóan ki van rúzsozva xDD
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Ger-Z (:

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2011.03.31. 20:09

Leonie írta:awwww *.*

csak egy dolog szúrt nekem szemet... ha Gee helyében lennék biztos rohadtul zavarna hogy Lindsey állandóan ki van rúzsozva xDD


Zavarniiiiii? :P
Talán még kéri is, hogy neki is adjon egy kicsit!!! :lol: :lol:
"A számra add a puszit, olyan szép színű a rúzsod!" :twisted: :lol: :lol:
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Ger-Z (:

HozzászólásSzerző: Gwen » 2011.03.31. 21:14

najójóna. :lol: próbáltam most az egyszer Gerardot hímnemű lényként elképzelni :lol: bár nekem is megfordult a fejemben, hogy talán nem is zavarja annyira XD
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

ElőzőKövetkező

Vissza: Banda tagok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron