Desolation Row

Beszélgessetek az MCR különleges számairól.

Desolation Row

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.01.25. 18:27

Azt hiszem, ezt a témát is ideje bővíteni. ^^ Tessék áradozni róla, mert úgy láttam, mindenkinek nagyon tetszik. Akkor képzeljétek, milyen lesz klippel hallgatni, és milyen lesz, amikor a moziban ülve felcsendül és halk sikítások közepette örülünk majd neki. =)
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Desolation Row

HozzászólásSzerző: Laura » 2009.01.25. 19:22

jaaaj, hát én nagy imádom!!! Csak nevetek, mikor összehasonlítom az MCR-eset az eredetivel. :lol: Egyik olyan kis lágy, nyugtató, másikra meg tombolni szokás. Ma hallottam először, de kb. lement vagy 20x a media play-en. :D :D Irtó kíváncsi vagyok a klipre is. És nagyon nagy lesz, mikor mondjuk nézi egy MCR fan moziba, aztán felcsendül a Desolation Row, és elkezdi dúdolni, és mindenki ránéz... ő meg csak vidáman dúdolja tovább. :D :lol:
J'aime vraiment le MCR. (:

Kép Kép
Laura
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1303
Csatlakozott: 2008.08.14. 18:45

Re: Desolation Row

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.01.25. 19:55

hát hiába, ezen a számon látszik meg, hogy Gerardék mennyire profi zenészek. naggyon jól sikerült kis dal lett. az eredeti a nyomába sem érhet! :D
de lécci valaki világosítsa meg az elmémet. már zombeeen is kérdeztem, de még nem kaptam rá válszt.
szóval, a kérdés az, hogy: ugye, ebbe a számba ott a gitárszóló résznél Frankie az egyik! mert nekem nagyon két különböző gitárnak hangzik.
ugye, hogy ő az?
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: Desolation Row

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.01.26. 20:22

Edith aki ÉN írta:hát hiába, ezen a számon látszik meg, hogy Gerardék mennyire profi zenészek. naggyon jól sikerült kis dal lett. az eredeti a nyomába sem érhet! :D
de lécci valaki világosítsa meg az elmémet. már zombeeen is kérdeztem, de még nem kaptam rá válszt.
szóval, a kérdés az, hogy: ugye, ebbe a számba ott a gitárszóló résznél Frankie az egyik! mert nekem nagyon két különböző gitárnak hangzik.
ugye, hogy ő az?

Megnyugtatlak Edith, hogy én is hallok benne egy másik gitár szólóját. Persze ettől még nem biztos, hogy azt Frankie játsza, de nagyon valószínű. A kettőnek tök más a hangszíne, és egy részen össze is mosódnak. Bár ezt stúdióban meg lehet oldani, koncerten viszont csak úgy ha tényleg ketten játszák, úgyhogy valószínű, hogy Frankie is szólózik! :lol:
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Desolation Row

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.01.26. 20:31

ugye-ugye! és a kis szemét még azt állította magáról, hogy Ő nem tud szólózni! kis piszok! miktől foszt meg minket azzal, hogy nem akar szólózni!
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: Desolation Row

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.01.28. 00:12

Na, én abszolút nem értek a gitárokhoz, és süket is vagyok, úgyhogy passz...kérdezzétek meg tőlük. :D De hát persze, Frank ennyi idő alatt már igazán megtanulhatott szólózni. XD Nem ám, biztos eddig is tudott, csak hát...Ray jobb. ^^
A klipre én is kíváncsi vagyok...gondolom a film előtt jön ki, úgyhogy egy hónapon belül meglátjuk, bár biztos jó lesz, ha Zack rendezte.
Laura, sztem ütnének a körülöttünk ülők, ha a film végén valaki elkezdene dúdolni, de hát ezt meg kell kockáztatni. ;) "Elnézést, én csak háttérvokálozom!!!" :mrgreen:
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Desolation Row

HozzászólásSzerző: Laura » 2009.01.28. 13:14

Chasidy írta:Laura, sztem ütnének a körülöttünk ülők, ha a film végén valaki elkezdene dúdolni, de hát ezt meg kell kockáztatni. ;) "Elnézést, én csak háttérvokálozom!!!" :mrgreen:

Hmmm... szerintem még ki is zavarnának. :lol: :lol:
Vaaaagy... viszont hangszerereket meg minden, és mi elkezdjük élőben... x"DDDD
J'aime vraiment le MCR. (:

Kép Kép
Laura
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1303
Csatlakozott: 2008.08.14. 18:45

Re: Desolation Row

HozzászólásSzerző: Andii » 2010.07.31. 13:22

Nagyon nagyon nagyan jó feldolgozás, ezerszer jobb mint az eredeti. :oops: Szerintem.
Kár, hogy csak a film készítő stáb felsorolásakor hangzik fel, megérdemelné, hogy a film közben menjen. :(
"Tell me I'm a bad man,
Kick me like a stray.
Tell me I'm an angel,
Take this to my grave."
Andii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2010.07.18. 20:03



Vissza: Dalok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron