Cancer

Fordítások,variánsok,vélemények,elméletek.

Re: Cancer

HozzászólásSzerző: Malacka, a hős » 2009.04.19. 17:33

nálunk volt a suliban tavaly ilyen csillag születik fílingű cucc, és én megint úgy voltam, mint tavaly előtt: aznap délután, a fellépés előtt kb. másfél órával választottam ki, hogy mivel fogok fellépni, és ezt választottam. második lettem vele. nem is az a lényeg, hanem a hatás, amit sikerült elérni. az emberek akik néztek, totál átérezték, hogy ez a dal más, mint amit a többiek előadtak. hihetetlen volt. (én pedig pár percre igazi énekesnek éreztem magam. :lol:)
ez a szám gyönyörű, hihetetlenül, elmondhatatlanul gyönyörű, és csodálatos volt másokkal is megismertetni ott a versenyen. azóta is kérdezik tőlem néha-néha, hogy mi volt annak a szép számnak a címe, mert szeretnék meghallgatni. (akár úgy is felfoghatjuk, hogy kicsit reklámoztam az MCR-t. :lol:)
"I like music because… it allows you to be everything you're not supposed to be."

A message for your fans?

Steve: Ummm, let's see. Okay, I know: learn to play an instrument. It could change your life!
Malacka, a hős
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2008.11.15. 13:24
Tartózkodási hely: at home. :)

Re: Cancer

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.04.19. 17:59

Awww, ennek nagyon örülök. <3 Neked meg gratula. ^^
És szerintem ne úgy fogjuk fel, hogy az MCR-t reklámoztad. ;)
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Cancer

HozzászólásSzerző: Röné^^ » 2009.04.28. 20:13

istenem annyira imádom ezt a számot. tök furi volt mert mikor először hallottam táborban voltam és barátnőm hallgatta állandóan nekem meg így elsőre nem is tetszett. aztán elmagyarázta hogy miről szól és akkor uhm. azóta imádom.
amúgy köszönöm (köszönjük) a fordítást mert sajnos nagyon sokszor külöböznek...
"Unauthorized duplication is a violation of applicable laws, and will result in Gerard coming to your house and sucking your blood..."
"A jogtalan másolás az érvényben lévő törvények megszegése, és az lesz az eredménye, hogy Gerard meglátogat, és kiszívja a véredet..."
Röné^^
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:57

Re: Cancer

HozzászólásSzerző: sliver » 2011.03.08. 17:21

Úgy vagyok ezzel a számmal, hogy kell egy bizonyos lelkiállapot ahhoz, hogy hallgassam, de ha olyankor elkezdem, képes vagyok berakni órákra. Gerard hangja gyönyörű, és az egész dal a maga egyszerű, részint realista jegyeivel, amikor leírja a betegsége tüneteit... Nagyon kétségbeesett.
A családban többen is voltak, akik rákban haltak meg, szerencsére nem közeli hozzátartozóim, illetve még nagyon fiatal voltam, amikor a nagypapám... Szóval az egésznek köze van hozzám.
Sokszor van, hogy arra gondolok, szar az életem, és milyen jó volna meghalni, de aztán arcul kell csapnom magam, mert mások annyira szeretnének élni, és nem lehet.
"synthetic animals like me never have a home"
Avatar
sliver
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.02.11. 00:31

Előző

Vissza: My Chemical Romance dalszövegek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron