Adam: Nancy Boy 1998

Bármilyen nem MCR-hez kapcsolódó ff-k

Re: Adam: Nancy Boy 1998

HozzászólásSzerző: MCReka » 2011.04.15. 17:14

Na most így kicsit furcsa volt átállni Adam-ről Adam-re. :lol: (Pont ezelőtt az Adam's bitch részt olvastam.)
Úgy bírom, ahogy Brian idegesíti Adam-et. :twisted:
Mondjuk már annyira nem emlékszem, hogy pontosan mit fog csinálni Adam ( :oops: ), csak arra, hogy durva lesz. Nagyon.
Attól függetlenül, hogy akkor még nem is tetszett a Placebo, sajnáltam Briant.
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: Adam: Nancy Boy 1998

HozzászólásSzerző: sliver » 2011.04.16. 07:20

MCReka írta:Mondjuk már annyira nem emlékszem, hogy pontosan mit fog csinálni Adam ( :oops: ), csak arra, hogy durva lesz. Nagyon.
Attól függetlenül, hogy akkor még nem is tetszett a Placebo, sajnáltam Briant.


Uhh, annál is jobban akarom olvasni! kriszta, ne szívass, rakd már fel a következő részt! Én vagyok itt a legjobban megszopatva, mert én még nem olvastam egyszer sem XD
Lennék Adam helyében, Gerard, Brian, Billie Joe... Nem akarsz egyet írni Ville Valóval is? Mert ő is az egyik szerelmem... Bár ő az előbbiekhez képest kifejezetten férfias jelenség, de azért biztos tetszik Adamnek ő is XD
"synthetic animals like me never have a home"
Avatar
sliver
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.02.11. 00:31

3.rész

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2011.04.17. 16:11

Bocsi sliver, nem voltam itthon! :oops:
Ville Valo... Hüümmm... Ő is fincsi lenne. :twisted:
______________________________________

- Komolyan nem zavar, hogy egy pszichopata állat karmai közt vagy, aki azt csinálhat veled, amit csak akar? – kérdeztem rá a dologra, bár a gondolatai alapján már tudtam, hogy nem igazán zavarja.
- Ha az a végzetem, hogy halálra keféljenek, akkor legyen. – mondta nagyokat pislogva.
Hát, erre én már nem tudtam mit lépni. Volt már dolgom nem egy perverz gyerekkel, de ez… szerintem tényleg beteg.
- Jól van Nancy. Akkor játsszunk. – mondtam közömbösen, és eltűntem, majd egy szemvillanás múlva levágtam Nancy mellé egy fekete bőröndöt.
Szó nélkül felnyitottam a tetejét, és kivettem belőle az ágyra azokat a kellékeket, amiket úgy gondoltam, hogy most be fogok vetni.
Drága áldozatom elkerekedett szemekkel meredt a bilincsre, láncokra, és a szájba való méretes gumi golyóra.
- Vedd le a felsőd! – vetettem oda neki, miközben a táskában kutattam.
Nancy csak meredt maga elé, és az ágyra pakolt dolgokat nézte.
- Azt mondtam vedd le! – ordítottam rá, és semmit se tétovázva egyetlen mozdulattal letéptem róla a toppot, vagy mi volt az.
A vállánál fogva felrántottam ülésbe, hátratekertem mindkét karját, és szorosan a csuklóira kattintottam a bilincset, majd elkaptam a nyakát, és lenyomtam a fejét az ágyra.
- Mondd, te még azt is élveznéd, ha egy sikátorban erőszakolnának meg? – érdeklődtem, miközben elhelyeztem a lábait a teste alá behajlítva, térdelő pózba, hogy kényelmesen hozzá tudjak férni a formás fenekéhez – Ja bocs, biztos az sem lenne erőszak! – röhögtem fel, és belé hatoltam.
- Ááááááááhhhh!!!!! – ordított fel kéjes fájdalommal, és megemelte a fejét a matracról.
- Ott maradsz! – nyomtam vissza a tarkójánál fogva, és kíméletlenül mozogni kezdtem benne.
Mikor már fogytán lehetett a levegője, elengedtem a fejét, ő pedig úgy kapkodott levegő után, mint egy fuldokló.
Jahm, hogy minden bizonnyal fuldoklott is? xD
- Szólj, ha fáj! – karmoltam végig a hátát hosszú karmaimmal.
- Fá…fáhhhhj! – nyöszörögte.
- Remek! – vigyorogtam, és így, hátulról a nyakába martam.
Erre még hangosabban ordított, de a hangjában volt jócskán élvezet is.
- Na várjál… - mondtam kedélyesen, miközben változatlanul tövig benne voltam.
Oldalra nyúltam, és felvettem az ágyról azt a finom kis szado-mazo, golyócskás eszközt, a golyót beletömtem a Nancy-m szájába, a tarkója mögött pedig szorosan összekapcsoltam a szíjakat.
- Na most nyögjél! – röhögtem sátánian, és olyan mélyre hatoltam benne, hogy a drágának már könnyek szöktek a szemébe.
Újra, most a másik oldalról haraptam a nyakát, és szívni kezdtem.
Isteni vére van! Igazi finomság!
Még egy kicsit gyötörtem az alfelét, aztán belé élveztem, másodperceken belül pedig ő is elment.
Heh, az utóbbi időben nem szoktam hozzá, hogy el is élvezzenek alattam. Mindegyik inkább a kínlódással van elfoglalva, mint az élvezettel.
Ez igazán bájos. Már nem is bosszant, inkább kissé felcsigáz.
- Na? Bírod még Nancy? – érdeklődtem, mikor a hátára fordítottam, és az ölembe húztam a testét, a hátát a karommal megtámasztva.
Először erőtlenül hátrabillent a feje, ahogy felültettem, majd nagy nehezen összeszedte magát, és a szemembe bámult.
Mi tagadás, kurva jól néz ki.
Szeme körül a smink teljesen elkenődve, a rúzstól, és saját alvadt vérétől pirosló ajakai által körülölel golyó a szájában pedig egyszerűen aww…
- Az a létra-csávó szokott veled ilyet játszani? – ráztam meg egy kicsit a vállánál fogva, ettől olyan volt, mint egy rongybaba. – Kérdeztem valamit! – ráztam meg újra, mert nem igazán akart felelni.
Persze megszólalni nem is tudott volna a golyó miatt… Hehe. xD
- Ü-ü!!! – rázta a fejét, tagadó hangot hallatva a golyó mögül.
- Na azért! – röhögtem, és így az első menet után már egész jól éreztem magam. – Jön a második felvonás édes… - közöltem vele hűvösen, és máris rácsúsztattam a fenekét az újra kemény farkamra.
A pupillája kitágult, és kifejezéstelenül meredt a plafon felé.
Kíváncsi voltam, hogy mit reagál arra, ha nem tartom meg tovább a testét, úgyhogy elengedtem a vállait. Erre a legkevésbé sem számított, úgyhogy amint elengedtem, úgy ahogy volt, hátraborult. Ez rém vicces jelenet volt, úgyhogy csak röhögtem rajta, mint állat.
Nancy meg amint a feje a matracon puffant, kissé magához tért, és néma vonaglásba kezdett az ölemben.
Hehh… úgy tűnik, hogy nyomja a bilincs, ami így kellemesen a hátába állhat… Hát, szívás. Nem én mondtam neki, hogy dőljön hátra! xD
Megmarkoltam a combját, hogy az ujjaimnál kiserkent a vére, és még szorosabban magamhoz húztam a csípőjét.
Nah, most már aztán tényleg csordogált egy kis könnypatakocska a szeme sarkából.
Ezt már szeretem!
- Még mindig élvezed Nancy? – érdeklődtem, és olyan erőteljesen toltam be a farkam újra, hogy még a golyó által tompítva is hallatszott valami a sikolyából.
- Nem hallottam... Élvezed? – kérdeztem újra, és megint tettem egy, az előzőhöz hasonló, csak még keményebb mozdulatot.
- Jaaaahhh! – színészkedtem, de már én sem tudtam visszafogni a nyögésem – Hogy nem tudsz beszélni? Milyen kár… - ingattam a fejem.
Olyan vergődést lerendezett, mint akibe áramot vezettek.
Ez teljesen felhergelt, úgyhogy hamarosan másodszor is bele lövelltem a farkam tartalmát az édes kis apró testébe.
Lassan kiszálltam belőle, és legurítottam az ölemből, majd arccal fölfelé fordítottam, aztán fölé másztam négykézláb.
- Csak nem fáj a popsid? – csücsörítettem megjátszott sajnálattal, és a térdemet odaszorítottam az előbb említett tesztrészéhez. – Hümm… szerintem nem sok kéne, és a térdem is becsusszanna… - tűnődtem.
Nancy erre minden maradék erejét (ami azért már nem volt valami sok) összeszedve megpróbál hátrébb kúszni az ágyon.
- Én megmondtam, hogy halálra foglak szexelni. – szorítottam le a derekát a matrachoz. – Na de nem kell félni, nem megy az olyan gyorsan. Azért még szórakozunk egy kicsit, ne aggódj! – simogattam a felsőtestét (a karmaimmal) „nyugtatóan”.
Drága Nancy édes kis agyáig most már úgy tűnt, eljutott, hogy annak bizony fele sem tréfa, amit mondok, úgyhogy kellőképpen meggyötört arckifejezéssel bámult rám.
- Most már nem is kell ez a csúnya vacak a szádra… - haraptam az ajkamba tűnődve, mialatt Nancy tarkója mögé nyúltam, és kioldottam a csatot – Majd rakunk bele valami finomabbat… - tettem hozzá, miközben kihúztam a szájából a golyót.
Hagytam, hogy egy kicsit öklendezzen, és köpködjön, aztán erőszakosan rátapadtam, és áttoltam a nyelvem a szájába.
Hamar el is eresztettem, mert kíváncsi voltam, hogy ki tud-e nyögni még ezek után valamit.
- N…ne… - tátogott alig kivehetően.
- Hüm? Mi kéne? – hajoltam az arcába, és közvetlen közelről meredtem a szemeibe.
- Ne bánts… – húzta hátrébb a fejét, és egy óriásit nyelt.
- Ohhh! – röhögtem fel a legnagyobb élvezettel – Na, most már mégsem tartod olyan izgatónak, az elrabol a csúnya bácsi, megkötöz, és megkefél dolgot?
- Jó leszek! - suttogta, és végre az ő szemébe is láttam azt az igazi rettegést, amit annyira imádok minden egyes játékszeremben.
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Adam: Nancy Boy 1998

HozzászólásSzerző: sliver » 2011.04.18. 07:06

"Jó leszek" - wwwwo, egyem meg kicsi Nancy boynak azt a cukorfalatka kis lelkivilágát... Most megkapta szegíííny!
Nagyon meg fogja még Adam kínozni gondolom XD Pedig már így is épp elég volt neki. Meg még élvezte is a dög... legalábbis egy ideig! XD
Nem vagyok én szadista... Nem ám, dehogy... még véletlenül se... ehhe =P
"synthetic animals like me never have a home"
Avatar
sliver
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.02.11. 00:31

Re: Adam: Nancy Boy 1998

HozzászólásSzerző: MCReka » 2011.04.19. 18:21

Fuhh, de jó, hogy nem vagyok hímnemű. :D
:lol:
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

4.rész

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2011.04.19. 19:53

sliver írta:"Jó leszek" - wwwwo, egyem meg kicsi Nancy boynak azt a cukorfalatka kis lelkivilágát... Most megkapta szegíííny!
Nagyon meg fogja még Adam kínozni gondolom XD Pedig már így is épp elég volt neki. Meg még élvezte is a dög... legalábbis egy ideig! XD
Nem vagyok én szadista... Nem ám, dehogy... még véletlenül se... ehhe =P

Áááá... Adam és a kínzás? Ugyan már... :twisted: :lol:
Én se vagyok szadista. Még véletlenül se! :lol:

MCReka írta:Fuhh, de jó, hogy nem vagyok hímnemű. :D
:lol:

Most miééért? :lol: Még az is lehet, hogy megtetszenél Adam-nek... :roll: :twisted:

______________________________________________

A totálisan meggyötört férfi tekintetnél nincs gyönyörűbb látvány a világon!
Ráadásul még pluszban különleges is volt a jelen helyzetben, hogy Nancy ezzel a szanaszét folyt sminkkel arcán már sokkal férfiasabb jelenség volt, mint amikor megláttam bevonulni a színpadra. Vicces, hogy így a második menet után kezdenek kirajzolódni a férfias vonásai. xD
Na de hagytam is Nancy arcának a fürkészését, és újra felnevettem, a „jó leszek” ígéretére reagálva:
- Azt meghiszem! Mindjárt meg is mutathatod, hogy mennyire tudsz jó lenni! – nyaltam körbe félreérhetetlenül a szám, újra magamhoz húztam Nancy-t, lekattintottam a csuklóiról a bilincset, felnyaláboltam a testét egy pillanat alatt, és szépen leültettem az ágy mellé, a földre, széttárva előtte a lábaim.
Miután letettem, úgy kuporgott a földön, mint valami zsák.
Édes ez a gyerek.
Imádom, hogy minden ember ennyire különböző, mert így minden egyes éjszaka tud valami új, nevettető dologgal szolgálni.
- Most dédelgess egy kicsit te engem, eddig úgyis folyamatosan csak én dolgoztam! – szólítottam föl, és „óvatosan” megböktem a lábammal az oldalát.
Nancy meg se moccant.
Már egy pillanatra azt hittem, hogy komolyan bekómált, vagy ilyesmi, de aztán megnyugodtam, hogy csak rájátszik a hisztire.
- Na… Mi lesz? – kérdeztem, egyre türelmetlenebbül – Ne mondd, hogy nem csináltál még ilyet, mert az lesz az év poénja! – emeltem az arcát magam felé, és dühös pillantásokat szórva meredtem rá.
Persze nem voltam igazán dühös. Igazán dühös akkor voltam, amikor a kis ribi még élvezte is a dolgot. Most már ez a tehetetlensége csak a legnagyobb élvezettel tölt el, hiszen én aztán ráérek akármeddig, mire rászánja magát a lelkem, hogy leszopjon.
- Na? Esetleg mondani akarsz valamit? – kérdeztem, mert pontosan úgy bámult, mintha lenne valami mondandója.
Mivel semmi értelmeset nem tudott volna úgysem kinyögni, csak megrázta a fejét, lassan felemelte a kezeit (a csuklóin tökéletesen ott maradt a bilincs nyoma, szép, horzsolt seb formájában), és óvatosan a férfiasságomra tette.
Erőtlenül simogatni kezdett.
- Na, kezdetnek nem rossz! – borzoltam meg a haját sátánian kacagva – De nem kézimunkát kértem… - csücsörítettem fejcsóválva.
Úgy tűnt, hogy beletörődött a sorsába, mert lassan kitátotta a száját, és a farkam fölé hajolt, én viszont nem vártam meg, hogy a maga kis csiga tempójában ráereszkedjen, hanem megragadtam két kézzel a tarkóját, és lenyomtam a fejét, hogy szinte teljes hosszában benne lettem.
A reakciója az elején a szokásos volt, hörgött, és fuldokolt, meg kapálózva ütögette a combom, de aztán... MEGHARAPOTT!
Úgy löktem le magamról, hogy a szoba másik végébe repült!
- TUDOD KIT HARAPDÁLJÁL?! – pattantam fel mérgesen az ágyról (közben még fájlaltam a tökeimet, mert hát vámpírság ide, vagy oda, az azért nem kicsit fájt!), majd Nancy előtt teremtem, és úgy a lába közé rúgtam, hogy nem lennék meggyőződve arról, hogy lesz még valaha is gyereke.
Bár ez a gyerek dolog szerintem részéről így is, úgy is tárgytalan, nem hiszem, hogy az én szelíd kis tökön rúgásomtól függne bármi is.
Minden esetre sikítva gömbölyödött össze a földön a rúgásom hatására.
- Remélem mostantól világos, hogy nem rágcsálnivaló a farkam. – ültem le mellé a földre, és gyönyörködve néztem a kínlódását.
- Na? Élsz még? – fordítottam szembe magammal, amikor minden bizonnyal már enyhültek a fájdalmai, tekintve, hogy befejezte a vinnyogást.
- Ölj meg! – hörögte, levegő után kapkodva.
Oh, wow! Idáig is eljutottunk?
Francba, hogy nem néztem az órát, hogy mennyi idő alatt.
Előbb vagy utóbb ugyanis mindegyik ezt kéri…
- Sajnálom Nancy, de tiéd volt a választás lehetősége. Azt mondtad, előbb dugjalak meg. Én meg mondtam, hogy akkor esetleg belehalsz a kefélésbe. Ez van édes. – mondtam tárgyilagos hangon.
- NEM VAGYOK NANCY!!! – ordította, és meg is lepődtem, mert ki nem néztem volna, hogy a kis pöttöm tud ilyen hangot is kiadni magából.
- Nekem bizony az vagy! – kacagtam, és feltérdeltem előtte, hogy az arca magasságába kerüljön a farkam – Most pedig szopj le Nancykém, ezen is legalább túl leszel… - unszoltam, pillanatnyilag aránylag kedves hangvételben. De mostantól különösen ügyeltem arra, hogy eléggé kihangsúlyozzam a „Nancy”-t.
Nancy váratlanul elkezdte a tekintetével pásztázni a szobát, és mivel nem tudtam mire vélni a dolgot, belekukkantottam a gondolataiba, aztán természetesen rögtön megvilágosodtam:
- Kár a gőzért Nancy! – csóváltam a fejem – A vámpírokkal szemben nem használ sem a karó, sem a kereszt. Amúgy sincs valami túl nagy hited… ejnye. – kuncogtam ördögien – Még a napfénnyel esetleg lenne esélyed, de olyanhoz nehezen fog így hajnali 2 körül jutni… Úgyhogy inkább csináld, amit mondtam, ha jót akarsz. – magyaráztam, és megsimogattam az arcát. – Amúgy smink nélkül nem vagy valami szép nő. – adtam meg a kegyelemdöfést, és újra az ágyhoz, az előző pózba teleportáltam magunkat.
- És semmi harapdálás, vagy letépem a tököd, és az jobban fog fájni, hidd el nekem. – mondtam higgadtan, és lenyomtam a fejét az ölembe.
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Adam: Nancy Boy 1998

HozzászólásSzerző: sliver » 2011.04.20. 07:07

"Jó leszek!" 2 perc múlva: "MEGHARAPTÁL??" XD
Szegénykém... hát ez az Adam tiszta perverz, hogy erre indul.. muhahahha XD Nem csoda, hogy jóban vagy vele XDXD
Szegény kis Nancy boy szerintem nem bírta addig az "ölj meg" előhozásával, mint Gee... vagyis nemtom, nem igazán emékszem XD Jah, de jut eszembe, Gee amilyen kis ribanc simán élvezné ezt az egészet XDXD Legalábbis mostanában =P
"synthetic animals like me never have a home"
Avatar
sliver
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.02.11. 00:31

Re: Adam: Nancy Boy 1998

HozzászólásSzerző: MCReka » 2011.04.22. 20:34

EZAZ! Nem tudtam, hogy jól emlékszem-e, hogy megharapta. :oops:

sliver írta:Gee amilyen kis ribanc simán élvezné ezt az egészet XDXD Legalábbis mostanában =P


Hát mondjuk, mikor először látta Adam-et, nem hiszem, hogy el lett volna ragadtatva. :lol:
Amúgy az ölj meg résznél mérges lettem Adam-re, de nem Brian miatt, hanem Gee miatt. :lol: Na jó, amúgy is egy buta hímvessző (jaj, de szépen fogalmazok! :lol: ), de az alap, hogy amiatt mérges vagyok rá, szóval ha mondom, hogy mérges vagyok, akkor azt azon felül kell érteni. :lol:

Amúgy nem ér, hogy Adam-nek nincs beceneve, mert mióta az egyik feleségemet ribancozom (vagyis mindkettőt, de csak az egyik tudja miért :lol: ) azóta van becenevem... "Fasz"-nak hív, mikor ribancozom :lol: Pedig... nincs is nekem olyan :? ... Egyébként meg... HOGY MERÉSZELI??????? :evil: Ezt meg fogom torolni... Háromszoros hurrá az édes bosszúnak! :twisted: ... Szófosás már megint :oops:
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

5.rész

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2011.04.26. 11:11

A befejező rész... :twisted:
_________________________________

Most már nem mert többet próbálkozni, úgyhogy hagyta, hogy a szájába csúsztassam a farkam, majd átadtam neki az irányítást.
- Aaaah Nancy! – nyögtem fel, ahogy munkához látott.
Hát, ennek aztán tényleg nem először van fasz a szájában!
Ellentétbe a tegnap esti kis kalandommal, ami őszintén szólva nagyon kiábrándító volt… az aztán azt sem tudta, hogy mit csináljon. Mindegy is, nem érdekes.
Na de ez a Nancy!
Teljesen levert tőle a veríték.
- Huhhh… ahhh… Nancyhhh… - nyögtem – Most őszintén…hány pasit cumikáztál már leeeh? – érdeklődtem, de hogy még véletlenül se tudjon válaszolni, leszorítottam a fejét, a hajába markolva.
- Hahhh… íhhgy folytatod, megtartalakh… - lihegtem, persze a legkevésbé sem gondolva komolyan a dolgot.
Olyan ügyesen, és intenzíven csinálta, hogy nem is kellett hozzá sok, hogy (immáron harmadszor is) a beteljesülésemhez érjek.
Mikor megérezte, hogy már közel van a „kitörésem”, le akart cuppanni a szerszámomról, de természetesen nem hagytam.
- A-a… - nyögtem, miközben változatlanul fogtam le a fejét, majd a szájába élveztem.
Hogy nem fulladjon meg, most már eleresztettem.
Kíváncsian figyeltem, hogy lenyeli, vagy kiköpi, de nem nagy meglepetésemre lenyelte.
Nem is vártam tőle mást. xD
Ezek után elterült a szőnyegen.
Szexi látvány volt.
De még bírja, úgyhogy nem hagyom ennyiben.
- Nancy… - sóhajtottam a térdemre támaszkodva, mikor felocsúdtam az élvezetből – Amiért ilyen igazán ügyes kisfiú vagy, most kapsz egy pár perc pihenőt, és csak utána esem megint a helyes kis seggednek, mit szólsz? – érdeklődtem nagylelkűen.
- Te miből vagy a kurvaéletbe? – zihálta csukott szemmel.
- Hús, csont, ilyesmik, meg némi vér… - soroltam röhögve.
- Pedig már azt hittem, gecivel vagy töltve… - motyogta.
- Ez édes! – kacagtam – Vicces vagy. Szeretem a vicces fiúkat. – mosolyogtam, és a talpamat végighúztam a mellkasán.
- Muszáj megölnöd? – kérdezte néhány perc múlva, mialatt még mindig mozdulatlanul feküdt a földön szétterülve.
- Nekem semmit sem muszáj! – röhögtem gúnyosan – De most ehhez szottyant kedvem.
- És nem lehet semmivel meggyőzni arról, hogy hagyj engem életben?
- Nem. – hangzott az egyértelmű válasz.
Most minek árulnám el neki, hogy valójában van esélye a túlélésre? Az azért jelentősen rontana a mókán, lássuk be!
- Tehát bármit csinálok, megölsz?
- Hümm… Mit értesz a bármit csinálás alatt?
- Hát… ha hagyom magam, teljesen kiszolgáltatva, hogy kiéld minden beteg vágyadat a testemen, akkor ugyan úgy megölsz, mintha tiltakoznék, rugdosnék, meg minden?
- Tökéletesen jól látod a helyzetet. Bár be kell vallanom, jobban izgat, amikor az áldozat egy kicsit tiltakozik alattam. – vigyorogtam.
- Azt hiszem már nincs erőm tiltakozni… - sóhajtotta elhaló hangon.
- Hát, akkor ezt megbeszéltük, Nancy. – nevettem elégedetten, elkaptam a lábát, és szó szerint felcibáltam a bokájánál fogva az ágyra. Hogy ne koppanjon akkorát a feje, azért utolsó erejével még rásegített a karjaival a dologra.
Újra elfektettem az ágyon, háttal, és arccal fölfelé, a lábai közé másztam és a csípőjét az én csípőmhöz emeltem.
- Várj! - nyögött föl.
- Nem várok! – röhögtem, és harmadszorra is, a már szűknek nem kifejezetten mondható nyílásba nyomtam a farkam.
Erőtlenül, de még mindig elvezhetően hangosan felnyögött.
- Na, most mondd, amit akarsz! – helyezkedtem benne, ő pedig gyötrődve tűrt.
- M… miért é… én? – nyögdécselte, zihálva kapkodva a levegő után.
Erre megint felröhögtem, és heves mozgásba kezdtem.
- Mert miért pont te ne? – röhögtem szadista módon, és miközben keféltem, a nyakához hajoltam, belemélyesztettem a hófehér, de szenvedéstől izzó bőrébe a fogam, és szívni kezdtem az ínycsiklandozó vérét.
Mikor már végképp az ájulás környékezte a vérveszteségtől, kihúztam a fogaim, és még utoljára intéztem hozzá néhány kedves szót:
- Szép álmokat Nancy fiú! – röhögtem, majd az ajkain keresztül kiszívtam azt a néhány cseppet, ami ahhoz kellett, hogy ájultan ernyedjen el az ágyon.
Még löktem néhányat a hátsófelén, majd mielőtt elélveztem volna, gyorsan kihúztam a szerszámom, és a hasára céloztam az örömöm jelét, hogy amikor felébred, akkor is maradjon neki valami emlék belőlem.

Igen, fel fog ébredni.
De csak az a szerencséje, hogy a végére egészen elnyerte a tetszésem a szenvedésével.
Ha végigélvezte volna az egészet, bizisten kinyiffantom!
Na és persze itt ez a fránya „vámpír megállapodás”, hogy olyan embert nem tehetünk el láb alól, akinek a hiánya sok embernek feltűnne. Tehát azt ajánlom, aki óvni akarja magát a vámpírok általi haláltól, az gyűjtsön maga köré egy kis rajongó tábort… xD
Ez a kis transzi meg szerintem még sokra viszi… ritka nagy ribanc, a maga nemében!
Na nem mintha érdekelne, hogy mi lesz még vele a saját kis nyomoronc maximum kb.50 hátralévő évével.
Minden esetre ez tényleg egy jó kefélés volt. Maximálisan meg vagyok elégedve. Még az a kis közjáték is jó volt az eleje felé, ha így visszagondolok.
Hümm… Lucy mégiscsak jól sejtette, hogy nekem való lesz a gyerek. – ezekkel a gondolatokkal öltözködtem vissza, és pakoltam el a holmijaim a táskába.
Aztán gondoltam egyet, újra elővettem a bilincset, és az ágy rácsához rögzítettem Nancy elernyedt kezét. Hadd legyen még mivel szórakoznia, ha felébred! Azt hiszem bele fog telni egy kis időbe, mire visszatalál a haverjaihoz, vagy ők hozzá. – vidultam magamban.
- Na, jó volt veled, Nancy! – röhögtem még egy utolsót, miközben végignéztem az össze karmolt, harapott, és nem mellesleg gecizett srácon, akit még arra sem méltattam, hogy megtudjam a nevét.
Nem mintha érdekelne! xD
Nem olyan vagyok, akit érdekelni szokott, és nem is fog érdekelni soha.

Elégedetten hagytam el a hotelszobát, ahol az este igazán élvezetes órákat élhettem át.

VÉGE
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Adam: Nancy Boy 1998

HozzászólásSzerző: sliver » 2011.04.26. 16:11

Hát ez kurva nagy... De nevettem XD Most ez jól esett így az "rendes" Adam után. XDXD Na jó, gonosz vagyok... De el tudom képzelni, amikor szegénykém reggel felébred, és ott fekszik... hát ahogy fekszik. XD Megnézném annak az arcát, aki először rátalál... Mondjuk egy ártatlan kis szobalány, aki bemegy kitakarítani... Vagy Nancy boy valahogy pont elszenvedi magát a telefonhoz reggel, és felhívja a szobaszolgálatot, de megpróbálja meggyőzni őket, hogy nem, nem szükséges felküldeniük senkit, de jó lenne ha kapcsolnák Stefant... Vagy valami ilyesmi. De az is vajon mit szólna, ha meglátná így... LOL XDXD
Jaj, de gonosz vagyok... Szegény Brian XDXD
"synthetic animals like me never have a home"
Avatar
sliver
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.02.11. 00:31

ElőzőKövetkező

Vissza: Fanfiction, MCR-en kívül

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron