Anti Twilight Story

Bármilyen nem MCR-hez kapcsolódó ff-k

Re: Anti Twilight Story

HozzászólásSzerző: MCReka » 2010.09.25. 20:18

Hehe... Tök jó :lol:
Én az első két részt olvastam a tvájlájtból, magam sem tudom hogy, mikor már az első sem volt olyan hűűűdejó. Úgy voltam vele, hogy elmegy, de nem nagy szám. A második részt meg elolvastam, ha már megvettem (*veriafejétafalba*), de nekem olyan volt, mint egy csillogóvámpírosított, happy end-es Rómeó és Júlia. Ráadásul, hogy azt nézik az elején, így még fel is hívja a figyelmet rá az írónő. :? :lol:
Amúgy valahogy az Edward-Rob dolog nagyon összejött nekik, legalábbis szerintem Rob közel nem volt ilyen népszerű, mikor pl. a HP-ben szerepelt. Vagy csak én nem vettem észre? Akkor még nem csillogott. :lol:
Amúgy nekem az Interjú a vámpírral (csak olvastam, filmet nem láttam) sem a szívem csücske. Mondjuk azt szerintem még egyszer el fogom olvasni, mert lehet hogy azért nem tetszett, mert nem értettem vagy nem figyeltem eléggé, nem tudom. :oops: Mindenesetre sokkal jobb, mint a tvájlájt.
Adam-et viszont imádom. :twisted:
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: Anti Twilight Story

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.09.25. 20:27

Köszi, örülök, hogy tetszett! :D
Igen, Patiszonnak is nagyon összejött ez egész... mondjuk nekem a HP-ben még közel sem volt annyira unszimpatikus, mint most. Igaz, hogy akkor egyáltalán nem érdekelt, hogy ki játsza szegény Cedric Diggory-t. Na nem mintha most érdekelne, csak egyszerűen nem lehet "kikerülni" a nevét...

Sajnos még még nem tudtam elolvasni az Interjú a vámpírralt, de a film kifejezetten a szívem csücske. Az én szememben olyanok (inkább olyasmik...) a vámpírok, és kész. :)
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Anti Twilight Story

HozzászólásSzerző: MCReka » 2010.10.24. 10:08

Edward nem is vámpír... Sportoló volt, aki túl sokat doppingolt, ezért kirúgták a versenyből. Szégyenében elment egy városba, ahol senki nem ismeri. Közben kialakult nála a skizofrénia, plusz még maga köré gyűjtött néhány szellemileg sérült egyént és kitalálták, hogy ők vámpírok. Ezután csillámporral kenegették magukat és kialakították a többi "vámpíros" szokásukat is. Közben találtak egy lelkileg nem teljesen ép csajt, akivel el is tudták hitetni, hogy ők vámpírok, mert már uncsi volt csak úgy vámpírnak lenni, hogy senki nem tudja. Edward a doppingszerekről sem tudott leszokni, így még mindig olyan jó formában volt, hogy egy csajjal a hátán futkározzon meg fára másszon, stb. Bella gondolatait is csak azért mondja, hogy nem tudja kiolvasni, mert akkor lebukna, hogy nem is tud gondolatot olvasni.

A másik lehetőség az, hogy Cedric Diggory volt a Roxfort legnépszerűbb diákja, amíg meg nem érkezett a híres Harry Potter. Cedric nagyon irigy lett és szövetkezett Voldemorttal, aki amúgy sem bírta Harryt, majd mikor nem sikerült kinyírni, hogy ne szegje meg egyezségét Cedric-kel, úgy tett, mintha megölné, de nem ölte meg (ami nem szokása, de úgy gondolta, hogy Cedric még hasznára lehet.) Aztán Cedric eltűnt, Voldemort nem találta és később meg is halt. Azóta Cedric Forksban él, ahol tök népszerű a csajok között. Skizofrén lett, kiadja magát vámpírnak, ami egy varázslónak nem is túl nehéz. Megátkozott néhány muglit is, akik azóta szintén vámpírnak képzelik magukat és már néha Cedric is elhiszi, hogy ő tulajdonképpen Edward. Gondolatot olvasni azért tud, mert jól megtanulta a legilimenciát és Bella vagy okklumenciát használ vagy olyan hülye, hogy még Edward sem látja a gondolatai között az összefüggést.

Bocsi, agymenésem volt. :oops:
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: Anti Twilight Story

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2010.10.24. 11:10

ez nagy volt x'DD teccett(y) :D :D jah sztem is vhogy így :P az első ütött;)
<3
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019

Re: Anti Twilight Story

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.10.24. 12:46

Nagyon jó mindkettő változat! :D
Én a másodikon röhögök még mindig... :lol: :lol: :lol: Igazán hihető. :D
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Anti Twilight Story

HozzászólásSzerző: Anger » 2010.10.24. 14:22

Igen! Ez az! Ez ferge-és most figyelj-teges volt!
Sajnos mostanában igencsak elszoktam a kommenteléstől, de ezt most úgyérzem, hogy le kell írnom.
A kollégiumunkban van filmklub, amit egy filmmel foglalkozó színész/drámapedagógus tart, és a Tvájlájt második részét elemezte/elemeztük részletenként.
Úgy zajlott, hogy megnéztünk egy kb. 5 perces részt, és sírva röhögött ilyen megjegyzésekkel:
'Látjátok, ezek az amatőr színészek!'
'Ennek a lánynak (Bella) olyan az arckifejezése, hogy akár egy faszt is nézhetne... vagy új ruhákat a kirakatban... vagy a pókot a sarokban...'
'Nézzétek, most is milyen kifejezéstelenül néz!' Már megint a száját tátja és liheg.'
Meg a félmeztelen farkasember áll a tisztáson, a többi félmeztelen farkasember meg hívja az erdő széléről, és az olyan, mintha valami melegbuliba hívnák az erdőbe. (XD)
Ti láttátok, hogy az összes farkasemberen Levi's farmer van?
Mert a farkasember mindig Levi's-t hord! x)
Ez csak egy-két dolog, de nagyon durva dolgokat mondott még róla. Eddig is tudtam, hogy nem a legigényesebb munka, de mostmár rájöttem, hogy egyáltalán nincs benne semmi művészi érték.
Ezt nézzétek! xD
http://www.youtube.com/watch?v=VM9v8iQG1s4&feature=fvst
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: Anti Twilight Story

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.10.24. 18:35

Oh, Barney szólt belőled! *_* :lol:
Egy ilyen filmklubba én is szívesen elmennék! :D És mennyire igaza van annak aki tartja!
"Meg a félmeztelen farkasember áll a tisztáson, a többi félmeztelen farkasember meg hívja az erdő széléről, és az olyan, mintha valami melegbuliba hívnák az erdőbe. " ez az egyik legjobb :lol: :lol: :lol:

A paródiát meg már régóta tervezem megnézni, de még nem jött össze... Olyan szemétség, hogy itt nem adják moziba. :evil:

A kommentelésre meg szokj vissza. ^^
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Anti Twilight Story

HozzászólásSzerző: MCReka » 2010.10.25. 20:27

Újabb bizonyíték arra, hogy a tvájlájt nem valami maradandó: én teljesen azt hittem, hogy nem láttam a new moon-t és ma reggel jöttem rá, hogy még nyáron megnéztük unokatesómmal (nem az én ötletem volt). Vagy 10 percet gondolkodtam, hogy mikor és hol láttam. :lol:
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: Anti Twilight Story

HozzászólásSzerző: Laura » 2011.01.04. 20:41

Húúú, Kriszám...! x"D
Nem is kell ide 200 órás film, elég pár tömör sor is!
A végén itt szakadtam. x) Kicsit Adamasre sikeredett. Még Edvárdból azt is kinézem, hogy "megsajnálja" a bambuló csajszit és öngyilkos lesz. De úgy, hogy kiáll és addig csillog, míg bele nem pusztul. XD
J'aime vraiment le MCR. (:

Kép Kép
Laura
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1303
Csatlakozott: 2008.08.14. 18:45

Re: Anti Twilight Story

HozzászólásSzerző: MCReka » 2011.01.05. 19:33

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! Eszembe jutott, hogy miért olvastam el a nyú múnt is. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááááááááÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Ez annyira gáááááz!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Még jó, hogy azóta megváltoztam. :D
(Egyébként az volt az indok, hogy akkor épp nagyon bele voltam szerelmesedve a MCR-be és az írónő megemlítette őket a köszönetnyilvánításban, ezért kíváncsi lettem és képes voltam elolvasni. :lol: )
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

ElőzőKövetkező

Vissza: Fanfiction, MCR-en kívül

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron