Anti Twilight Story

Bármilyen nem MCR-hez kapcsolódó ff-k

Anti Twilight Story

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.05.11. 10:42

Mivel úgy látom nem nagyon aktivizálja magát a zombeee nép kommentelgetés terén, úgy döntöttem feldobok egy jó kis témát, amin lehet csámcsogni.
Mondjuk aki olvassa a blogom, annak már nem mond újat. :P

Előzetesként annyit, hogy tudom, itt vannak akik szeretik a Twilight-ot, úgyhogy őket megkérném, hogy csak és kizárólag akkor olvassák, ha nem fognak megsértődni. ;)



Anti Twilight Story
avagy rövid, tömör, bőven elég


Bella, a szerencsétlen, és elképesztően esetlen tinilány új iskolába került, mert az apjához költözött egy eldugott kisvárosba.
Na persze nem csoda, hogy szegényke érzelmileg labilis, és ügyetlen, csak meg kell nézni, hogy milyen fantasztikus a mögötte álló családmodell: a szülei elváltak.

Természetesen az apjával nincs valami felhőtlen viszonyban, hiszen kisgyerekként találkozott vele utoljára, így hát már a beköltözésnél is sok érzelmi megrázkódtatás éri a lányt.

Hősünk szerencsével járt az új iskolában, mert rögtön talált magának néhány hozzáillő nyomit, akivel megbeszélheti a sablonos, semmitmondó életének nagy problémáit.
Alig telik el néhány óra, az ebédszünetben máris felbukkan a csúcspasi, egy szőke, enyhén homoszexuális beállítottságúnak kinéző nyálgép képében.
Persze az újonnan szerezett barátok azonnal leállítják Bellát, hiszen a pasi és a testvérei igazi különcök az iskolában. Ráadásul csak borús időben mászkálnak, és akkor is csak szupertrendi napszemcsiben.
És most kapaszkodjon meg mindenki! Az egyik órán Bella, és a metroszexuális hapsi, akiről kiderül, hogy Edwardnak hívják, egymás mellé került! Bella majd elfolyt már az élvezettől, annyira rá volt cuppanva a srácra, csak éppen Edward sajnálatos módon pont akkor kapott rohamot, és távoznia kellett a teremből.
Bellát szinte megölte a kíváncsiság, hogy vajon mi lehet az álom pasijával, úgyhogy szünetben szép csendesen követte. Jókora pofon volt az élettől, amikor azt hallotta, hogy a „pasija” éppen másik csoportba kéredzkedik.
Bella gyorsan megfogadta, hogy mostantól rendszeresen fog fürödni, és nem csak évente egyszer mos fogat.

Mit hoz a sors, mit nem, csodás események folytán Bella és Edward mégiscsak közel kerül egymáshoz.
Bella már teljesen elvakult a szerelemtől, Edward pedig belátta, hogy úgy sem fog máshogy szabadulni a csajtól, úgyhogy becsalogatta az erdőbe.
Edward bevallotta, hogy vámpír. A leányzó erre még jobban ráizgult a témára, annyira, hogy még az igazán buzi, csillogós produkció sem tudta eltántorítani attól a szándékától, hogy ő boldogan éljen Edwarddal, amíg meg nem hal.
Edward ezen készségesen segített, mivel már nagyon unta a lány érzelmi kitöréseit, és kezdett meg is éhezni, végül úgy döntött, két legyet üt egy csapásra.
Odalépett Bellához, egy szolid mozdulattal kitörte a nyakát, és az utolsó csepp vérét is kiszívta. Majd, hogy egyéb szükségletein is enyhítsen megdugta a csajt elölről, aztán hátulról, és mivel a helyzet úgy hozta, még szájba is.

Így végülis mindenki jól járt. Igaz, Bella már nem élvezhette, de mindenki más annál jobban, mert már vége van!

Edward pedig vidáman „élte tovább az életét”, mert jól tudta, a Föld tele van olyan kis… leánykákkal, akik azt hiszik, hogy a húde erős vámpírok majd pont a halandó kislányokat akarják védelmezni.
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Anti Twilight Story

HozzászólásSzerző: emily-E » 2010.05.11. 17:12

Odalépett Bellához, egy szolid mozdulattal kitörte a nyakát :lol:
Nem csak engem irritál, hogy csillog :lol:
metroszexuális hapsi :D
nagyon nagy, tetszik :D
először azt hittem, hogy mivel mindenki szereti, nekem is szeretnem kell
a twilight-ot, próbáltam úgy is nézni a filmet, de a new moon az már
első pillanattól fogva szánalmas volt :lol:
emily-E
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.04.09. 14:27

Re: Anti Twilight Story

HozzászólásSzerző: Ogiii » 2010.05.11. 18:21

Az utolsó mondat annyira igaz! :Đ
Aki szereti az ne is olvassa tovább mert csak fikázok!
...Bella már nem élvezhette, de mindenki más ANÁL jobban :Đ
Amúgy utálom ezt a nyálas szart már elnézést attól aki szereti, de ez csak az én véleményem nem kell figyelembe venni csak egyszerűen muszáj voltam leírni h agyfaszt kapok ettől a szartól. SEMMI ismétlem SEMMI nem történik benne! Megnéztem az első részt semmi nem volt benne. Nah adtam egy második esélyt a másodiknak abba se volt semmi úgyhogy a többi részét már megse fogom nézni :Đ nem fogok másfél órát pazarolni erre a filmre inkább tanulok helyette komolyan :Đ
Amúgy érdekes kis történet volt... a lehető legtöbb izgalmat próbáltad kihozni belőle de mivel nem történik benne semmi így gratulálok h ki tudtad parodizálni... a semmit :Đ
Áldom a napot amikor azt mondta az MCR h nem adják a számukat oda! Mondjuk legalább annyi jó lett volna benne... :lol: :oops:
Ogiii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:43

Re: Anti Twilight Story

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.05.11. 19:21

jaj, úgy nevettem amikor olvastam ezt a blogodon. :lol:
Az én kommentemre is vonatkozik, hogy aki fan, ne olvassa. Nem akarok senkit se feldühíteni magamra. :P
Én is ki nem állhatom a Twilight-ot, bár ez először nem így volt... amikor még anno a nővérem nagy nehezen rávett hogy megnézzem vele az első részt moziban, akkor még úgy ahogy tetszett, de másodszor már untam. A könyv kínszenvedés volt. xD A New Moon-t elismerem, hogy tetszett, de csak azért, mert nagyon jó volt, ahogy az érzelmeket leírta. Viszont a film, hát... össze se lehet hasonlítani. Fájt. Képtelen lennék még egyszer megnézni. Unalmamban már a népet dühítettem a moziban, szerintem sok kis rajongólányka agyonvágott volna. XD Na már onnantól utáltam az egészet ahogy van. :lol: Megvan az Eclipse is, bár nem nekem lett véve, de én a közelébe se mennék. :D
Megjegyzem, szerintem az egész csak szegény Rob gyerek miatt lett így túllihegve, mielőtt az első rész megjelent volna moziban, alig lehetett a könyvről hallani. Én legalábbis még csak nem is tudtam róla. Aztán megjelent az a csillogó srác, és rögtön mindenki meghalt érte. -.-' Amúgy ha elvonatkoztatjuk a Twilight-tól, nekem Rob szimpatikus, mint ember... szerintem jófej. :lol:
És végül de nem utolsósorban, személyes sérelmem, hogy azelőtt ha kimondtad valaki előtt, hogy érdekelnek a vámpírok, minimum elsápadt és rád ragasztotta, hogy milyen morbid vagy, ma meg rögtön elkezdenek sikítozni, hogy júúj Tvájlájt. Vagy azt hiszi, hogy fan vagyok. Na az még bosszantóbb. -.-' Azok nem vámpírok. A vámpírok nem csillognak. Iszonyatos. xD
Szóval utólag, semmivel sem érdemelte ki ez az egész sztori, hogy odáig legyünk érte. Szerintem legalábbis. Lehet vitatkozni. :P
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Anti Twilight Story

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.05.12. 09:14

Örülök, hogy aki olvasta (és kommentelt), annak tetszett. :)
Amúgy Ogi, nekem is az volt a legnehezebb, hogy miről is írjak, mert tényleg nem történik benne semmi... :lol:

Leonie írta:És végül de nem utolsósorban, személyes sérelmem, hogy azelőtt ha kimondtad valaki előtt, hogy érdekelnek a vámpírok, minimum elsápadt és rád ragasztotta, hogy milyen morbid vagy, ma meg rögtön elkezdenek sikítozni, hogy júúj Tvájlájt. Vagy azt hiszi, hogy fan vagyok. Na az még bosszantóbb. -.-' Azok nem vámpírok. A vámpírok nem csillognak. Iszonyatos. xD
Szóval utólag, semmivel sem érdemelte ki ez az egész sztori, hogy odáig legyünk érte. Szerintem legalábbis. Lehet vitatkozni. :P

Leonie, ezt nagyon jól megfogalmaztad. Igazából engem is ez bánt a legjobban. És tényleg így van, én is a saját bőrömön tapasztaltam azt, hogy most már a "korunkbelinek" mind ez a nyálas szarság jut eszébe a vámpírokról. Valahogy hozzá mindig is közel álltak az "Anne Rice-féle" vámpírok, és a hasonló stílusúak (Adam... hehe :twisted: ), úgyhogy ez a "lealázás" kifejezetten rosszul esik, és én is személyes sérelemként élem meg.
Ami csillog az nem vámpír.
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Anti Twilight Story

HozzászólásSzerző: Ogiii » 2010.05.12. 14:29

Most van az a korszak amikor Pengével, Van Helsinggel és Buffyval vagyok... :Đ
Kép
Ogiii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:43

Re: Anti Twilight Story

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.05.12. 17:46

:lol: :lol: :lol: Hát ezaz! :lol: :lol: :lol:
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Anti Twilight Story

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2010.07.22. 22:05

ez a story qrva jó kriszta :D és milyen igaaaz :lol: Pedig én régen szerettem a twilightot, már az összes könyvet vagy öccör kiolvastam és én is ilyen őrült fanatikus fangörl voltam aki kívülről tudta az egész könyvet és filmet... ühüm... enyhén szólva szánalmas volt... aztán elkezdtem rájönni, hogy végülis a tvájlájt semmi másról nem szól, csak edwardól. Ugyanis kétoldalanként: hűvös ajkai, kemény teste(vagy mittomén), pogány istenség, kész csoda h az enyém lehet, mindennél jobban szeretem...etc...blahblahblah... és a végén már sugárban hánytam tőle, aztán elolvastam pár normális vámpírbookot ami háát.... az öldöklésről és izgalomról szólt :roll: és sokkal jobban élveztem mint azt a nyáltenger ömlengést amit az a szerencsétlen kurva meg a metrosexuális csöves levágott:P:P:P:P:P:P:P szal kb elegem lett belőle és olyan szinten kezdtem utálni h összetéptem a posztereim, és két hétig önsajnálatba merülve szidtam magam, hogy mennyi időt pazaroltam el ezeknek a....aaaa.... vlaamiknek az olvasására :lol: de aztán belenyugodtam h az ember tanul a hiáiból.. aztán jött a mychem és a vampireswillneverhurtyou és én csak mégjobban utáltam azt a.... a....tudjátok mit... nah és most már ott tartok h leszarom :D és megprobálom elviselni h pár barátnőm még mindig nem gyógyult ki az agymosásból :D
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019

Re: Anti Twilight Story

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.07.23. 10:22

Ezt hívják megvilágosodásnak! :lol: Gratulálok hozzá! Örülök, hogy még egy lélek megszabadult a Tvájlájt fogságából! :mrgreen:
Bár többen lennénk akik látják az igazságot! :P :lol: :lol:
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Anti Twilight Story

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2010.07.24. 10:57

téháíííxxxx ^^ :lol: mindennél jobban reméljük(najó azér annál nem jobban, h a mychem végre letolja a seggét hungariba :D
<3
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019

Következő

Vissza: Fanfiction, MCR-en kívül

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron