2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

Oszd meg élményeidet a koncertekről vagy találkozásokról.

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Dika78 » 2011.03.12. 16:47

Én is szeretnék hozzátok csatlakozni,ha nem baj.Szerintem is a helyszínen kellene találkozni.Úgy néz ki,egyedül kell mennem,-persze még változhat a helyzet-de szeretnélek benneteket megismerni.Igaz,én Gerard korosztálya vagyok,de ez remélem,nem rémiszt meg benneteket. :lol:
Egyébként hány órakor kezdődik az ő fellépésük?Ezt tudja valaki?
Dika78
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009.06.21. 12:05

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2011.03.12. 16:52

Dika78 írta:Én is szeretnék hozzátok csatlakozni,ha nem baj.Szerintem is a helyszínen kellene találkozni.Úgy néz ki,egyedül kell mennem,-persze még változhat a helyzet-de szeretnélek benneteket megismerni.Igaz,én Gerard korosztálya vagyok,de ez remélem,nem rémiszt meg benneteket. :lol:
Egyébként hány órakor kezdődik az ő fellépésük?Ezt tudja valaki?


De jó, van rajtam kívül más is, aki elmúlt 30!!! :D :D :D Már azt hittem csak én vagyok ilyen "idióta" anyuka! :lol: :lol: :lol:
Mindenképpen találkozzunk, és akkor te sem és én sem leszek "egyedül"!!! :D
Bár én abszolút jól érzem magam a tinikkel, de azért így mégis más!
Wow, most nagyon boldog vagyok!!! :lol: :lol: :lol:
Végül is van még idő a részleteket megbeszélni! ;)
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Vivienkee » 2011.03.12. 17:00

én 90% hogy megyek,anyum tesója elvinne a fesztiválra,és tökjő lenne,ha talizhatnék möcörö fanokkal is.a telefonszámcsere jó ötlet :D eggyütt kell tombolni,hogy a fiúk tudják,hogy itt is sokan szeretik őket.aww már úgy várom,nem gondoltam volna,hogy majd egyszer eljönnek ide is,legjobb napom lenne biztos *-* és a 30 seconds to mars is jön,az a másik kedvenc bandám szal nagyon heppi vagyok.legyen már NYÁÁR :P :D
look alive sunshine
facebook.com/vivienkeeh
Vivienkee
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2010.06.08. 20:32
Tartózkodási hely: 1408-as szobában xd

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Dika78 » 2011.03.12. 17:18

Szilvi,örülök,hogy örülsz nekem. :D Lehet,hogy "idióta" vagyok, (ha még nem,hát hamarosan annak fognak hinni,ha itthon bejelentem,hogy megyek a Voltra)de sajna anyuka még nem. :P
Egyébként én nem szoktam még hozzá a tinik társaságához,de egyszer ennek az időnek is el kell jönnie! :D Annak viszont én is örülök,hogy lesz korombeli is a társaságban.Az,hogy nem egyedül kell boklásznom a fesztiválon,már kész siker! :P A részleteket valóban ráérünk megbeszélni később is.
Dika78
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009.06.21. 12:05

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: sliver » 2011.03.12. 18:46

Akkor én korombeli van, aki már nem tini, viszont nem is 30? Na nem mintha bárki is többnek nézne 16-nál XD Különben én elvileg a húgommal és az egyik barátnőmmel megyek vonattal, ami azért jó, mert a húgom cukorbeteg, szóval van nyomi-bérlete, ezért 90%-os akcióval utazhat, meg egy kísérő is... Amúgy ha akar egy felnőtt vonattal menni Pestről, azt el tudom venni mint kísérőt, mert én meg diák vagyok, és úgyis olcsóbb a jegy.
Különben még az is lehet, hogy végig ott leszünk, mert a húgomat a 30stm érdekli, a barátnőmet meg a Sum41... Nem tudom, milyen napokon lesz, de biztos nem ugyanazon... Mondjuk jó, mert van Sopronban ismerősünk, akinél éjszakázhatunk, ha arról van szó.
Na mindegy, nem tudom, hogy lesz, de már annyira várom! :roll:
"synthetic animals like me never have a home"
Avatar
sliver
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.02.11. 00:31

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Gwen » 2011.03.12. 22:06

Natsu-Hikari írta:Igen, a telefonszámos dolog az oké.
Az az anyukám hála égnek szívesen elenged, bármiről van szó. Nagyon támogat minden ilyenben, hiszen tudja hogy fontos. Sőt, lehet hogy a végén ő is jön, mert nagyon szereti a möcöröt.
Olyan büszke vagyok rá XDDD
Nálam is ilyesmi a helyzet :lol: Anya tudja, hogy ez fontos, úgyhogy szinte természetesnek vette, hogy elvisz. :D Bár az mcr-hez ő túl mimózalelkű xD
Egyedül az rossz, hogy ugye ők 29-én lesznek, a 30 seconds meg július 2-án... -.-' a két legjobbat a két végére tették. :roll:
sliver írta:Akkor én korombeli van, aki már nem tini, viszont nem is 30?
a nővérem 23 éves és jön ő is. ha kell idősebb társaság :D bár kettőnk közül inkább én nézek ki (és viselkedem xD) idősebbként :lol:

Vicces, mert nálunk meg körbejárt egy ilyen dolog az osztályban, hogy páran kitalálták, hogy gyűljön így össze az osztály és menjünk el Voltra. De ha őszinte akarok lenni ezzel a csapattal szívesebben lennék mint azzal a pár emberrel, főleg mert a zenei stílus is különbözik meg minden... :D
Meg úgy tűnik jön a legjobb barátnőm is, akivel olyan ritkán tudok amúgy találkozni (aki anno rászoktatot az mcr-re :D), mert külföldön lakik, szóval ha összejön akkor már komolyan gigamegaboldog leszek. :D :D
Már most úgy izgulok mi lesz. Pedig még több mint száz nap. *.*
Ahogy így nézem jó sokan fogunk összegyűlni zombeee térségéről... :D
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Laura » 2011.03.12. 22:18

Natsu-Hikari írta:Igen, a telefonszámos dolog az oké.
Az az anyukám hála égnek szívesen elenged, bármiről van szó. Nagyon támogat minden ilyenben, hiszen tudja hogy fontos. Sőt, lehet hogy a végén ő is jön, mert nagyon szereti a möcöröt.
Olyan büszke vagyok rá XDDD



Mááákosok vagyunk, hogy ilyen anyukánk van. ^^ Ugye, anyu (Szilvi? :lol: :P
Igen, attól hogy mi pl. kocsival megyünk mindenképp kell ott egy találka, mert zombik csak csoportosan zombik és na...:D
J'aime vraiment le MCR. (:

Kép Kép
Laura
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1303
Csatlakozott: 2008.08.14. 18:45

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Gwen » 2011.03.12. 22:23

Laura azt hiszem te vagy itt a legmákosabb. :lol: Nem mintha bármi panaszom lenne anyára, de néha mit nem adnék ha ilyen lenne, hogy momentán közös kedvenc együttesünk van. :D

Majd valami jó találkahelyet ki kell találni... de ez még úgyis odébb van. ^^
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Kessy » 2011.03.13. 00:27

Húúú... ez a telefonszámos dolog téll jó 5let.
Elvileg énis egyedül megyek (Persze, csak ha addig anyum ki nem találja, hogy ő is jön, mert szereti a möcöröt. Hátigen. *-*), és nemigazán vagyok ismerős Sopronban. Eddig egész életemben 1szer voltam Sopronban és akkor sem láttam belőle semmit. :D Tuti eltévednék.
Don't need this system
We can leave it if we try
Shoot up everything we see
And we'll write it on the wall
I HOPE YOU DIE!
Avatar
Kessy
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2011.02.12. 14:27
Tartózkodási hely: Battery City ^^

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Natsu-Hikari » 2011.03.13. 14:16

Kessy írta:Húúú... ez a telefonszámos dolog téll jó 5let.
Elvileg énis egyedül megyek (Persze, csak ha addig anyum ki nem találja, hogy ő is jön, mert szereti a möcöröt. Hátigen. *-*), és nemigazán vagyok ismerős Sopronban. Eddig egész életemben 1szer voltam Sopronban és akkor sem láttam belőle semmit. :D Tuti eltévednék.


Én is eltévedek xDDDDDD még a saját városomban is xDD a mostani és a régi lakóhelyemen kívül azt sem tudom milyen utcák vannak itt XDD
Avatar
Natsu-Hikari
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.02.27. 00:36
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, di end of dö wööörld

ElőzőKövetkező

Vissza: My Chemical Romance Live

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron