2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

Oszd meg élményeidet a koncertekről vagy találkozásokról.

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2011.03.22. 11:47

hencsa16 írta:sziasztok,én azt meg szeretném kérdezni,hogy az mcr 29. mikor lesz? mivel nekem eléggé körülményes lesz ez az utazás ezt feltétlenül tudnom kéne. előre is köszönöm.

Mármint hogy 29.-én mikor? Még nincs fent a Volt honlapján sem a pontos program...
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: ZsuZsu » 2011.03.23. 19:21

Én is ott lehetek!!! (bár szemétség, hogy nekem épp a bizonyítványhoz kötik, de legalább lesz motiváló erő :D)
Ki megy Hajdúszoboszlóról? (röpke 400 km. MCR-ért bármit.)
Dzsizösz, biztos jönnek legközelebb is, ha mindenki agyon ajándékozza őket. :D Szóval hajrá xP
Starved -to- DEATH -in a- Land -of- PLANTY...
ZsuZsu
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2011.02.22. 16:20

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Kessy » 2011.03.24. 22:12

ZsuZsu írta:Én is ott lehetek!!! (bár szemétség, hogy nekem épp a bizonyítványhoz kötik, de legalább lesz motiváló erő :D)
Ki megy Hajdúszoboszlóról? (röpke 400 km. MCR-ért bármit.)
Dzsizösz, biztos jönnek legközelebb is, ha mindenki agyon ajándékozza őket. :D Szóval hajrá xP


Sztem már alapból olyan lesz a hangulat is, hogy simán visszajönnek még, nem kell ide ajándék. :D Vagyis kell, de nem amiatt fognak visszajönni!!! :lol:
Don't need this system
We can leave it if we try
Shoot up everything we see
And we'll write it on the wall
I HOPE YOU DIE!
Avatar
Kessy
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2011.02.12. 14:27
Tartózkodási hely: Battery City ^^

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Laura » 2011.03.26. 22:17

Kessy írta:
ZsuZsu írta:Én is ott lehetek!!! (bár szemétség, hogy nekem épp a bizonyítványhoz kötik, de legalább lesz motiváló erő :D)
Ki megy Hajdúszoboszlóról? (röpke 400 km. MCR-ért bármit.)
Dzsizösz, biztos jönnek legközelebb is, ha mindenki agyon ajándékozza őket. :D Szóval hajrá xP


Sztem már alapból olyan lesz a hangulat is, hogy simán visszajönnek még, nem kell ide ajándék. :D Vagyis kell, de nem amiatt fognak visszajönni!!! :lol:



Teszünk róla, hogy szerethetők legyenek a magyar möcörösök Nekik!!! :D :D :D Így tuti jönni fognak még!^^
J'aime vraiment le MCR. (:

Kép Kép
Laura
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1303
Csatlakozott: 2008.08.14. 18:45

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Ebigél » 2011.03.27. 21:18

Van egy kis problémám...
Anyám belement, hogy elmehetek. De... ő is ott akar lenni... :roll:
Jó, persze nem hiszem, hogy bemenne a tömegbe, de úgy engedne el szabadabban ha vkikkel lennék. Nos, elméletileg megy egy srác, aki a legjobb barátom, csakhogy őt nem kedveli anyám. :( És nem "bízna rá". (Egyszerűbb lenne, ha idősebb lennék...) Éééés..... igaz, hogy egyikőtöket sem ismerem, csak itt láttalak titeket vagy olvastam rólatok. Meg nekem ezek a MCR találkozós dolgok sem... nem az hogy nem tetszenek, csak vhogy olyan érdekes. :) De egyszer mindent el kell kezdeni. :D Meg tudnátok mondani, hogy aki majd megy, hol lesz? Mert úgy legalább elengedne és talán titeket is vmennyire megismerlek. Mondjuk sztem akkora sokkban fogok lenni, hogy max vigyorogni fogok tudni majd. :lol:
Szóval?
Ebigél
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010.05.31. 22:07

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Natsu-Hikari » 2011.03.27. 21:36

Ebigél írta:Van egy kis problémám...
Anyám belement, hogy elmehetek. De... ő is ott akar lenni... :roll:
Jó, persze nem hiszem, hogy bemenne a tömegbe, de úgy engedne el szabadabban ha vkikkel lennék. Nos, elméletileg megy egy srác, aki a legjobb barátom, csakhogy őt nem kedveli anyám. :( És nem "bízna rá". (Egyszerűbb lenne, ha idősebb lennék...) Éééés..... igaz, hogy egyikőtöket sem ismerem, csak itt láttalak titeket vagy olvastam rólatok. Meg nekem ezek a MCR találkozós dolgok sem... nem az hogy nem tetszenek, csak vhogy olyan érdekes. :) De egyszer mindent el kell kezdeni. :D Meg tudnátok mondani, hogy aki majd megy, hol lesz? Mert úgy legalább elengedne és talán titeket is vmennyire megismerlek. Mondjuk sztem akkora sokkban fogok lenni, hogy max vigyorogni fogok tudni majd. :lol:
Szóval?


Mivel ugye sok honnan jövünk, én pl Zalaegerszegről, anyukámmal és egy barátnőmmel, direkt a lehető legkorábbi vonattal vagy járművel jövünk, hogy minél előbb ott legyünk.
Valahol egy Soproni valaminél kellene találkozni. Nem ismerem Sopront. Meg táblákat kellene tartanunk!
Avatar
Natsu-Hikari
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.02.27. 00:36
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, di end of dö wööörld

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: sliver » 2011.03.28. 06:31

Ebigél írta:Van egy kis problémám...
Anyám belement, hogy elmehetek. De... ő is ott akar lenni... :roll:
Jó, persze nem hiszem, hogy bemenne a tömegbe, de úgy engedne el szabadabban ha vkikkel lennék. Nos, elméletileg megy egy srác, aki a legjobb barátom, csakhogy őt nem kedveli anyám. :( És nem "bízna rá". (Egyszerűbb lenne, ha idősebb lennék...) Éééés..... igaz, hogy egyikőtöket sem ismerem, csak itt láttalak titeket vagy olvastam rólatok. Meg nekem ezek a MCR találkozós dolgok sem... nem az hogy nem tetszenek, csak vhogy olyan érdekes. :) De egyszer mindent el kell kezdeni. :D Meg tudnátok mondani, hogy aki majd megy, hol lesz? Mert úgy legalább elengedne és talán titeket is vmennyire megismerlek. Mondjuk sztem akkora sokkban fogok lenni, hogy max vigyorogni fogok tudni majd. :lol:
Szóval?


Ha netán Pesti lennél, akkor jöhetnél velünk valami jó korai vonattal. és én 22 vagyok, szóval rám lehet simán bízni 8-) bár nem ígérhetem, hogy bizalomgerjesztően nézek ki anyukád számára XD ha meg nem, akkor Sopronban találkozunk mindenkivel, valahol a bejáratnál, de asszem még nem beszéltük meg pontosan.
Úúú már teljesen rá vagyok pörögve az események, még van 3 hónap, de kajakra izgulok, meg minden XD
"synthetic animals like me never have a home"
Avatar
sliver
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.02.11. 00:31

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2011.03.28. 07:29

Ebigél írta:Van egy kis problémám...
Anyám belement, hogy elmehetek. De... ő is ott akar lenni... :roll:
Jó, persze nem hiszem, hogy bemenne a tömegbe, de úgy engedne el szabadabban ha vkikkel lennék. Nos, elméletileg megy egy srác, aki a legjobb barátom, csakhogy őt nem kedveli anyám. :( És nem "bízna rá". (Egyszerűbb lenne, ha idősebb lennék...) Éééés..... igaz, hogy egyikőtöket sem ismerem, csak itt láttalak titeket vagy olvastam rólatok. Meg nekem ezek a MCR találkozós dolgok sem... nem az hogy nem tetszenek, csak vhogy olyan érdekes. :) De egyszer mindent el kell kezdeni. :D Meg tudnátok mondani, hogy aki majd megy, hol lesz? Mert úgy legalább elengedne és talán titeket is vmennyire megismerlek. Mondjuk sztem akkora sokkban fogok lenni, hogy max vigyorogni fogok tudni majd. :lol:
Szóval?


Mindenképpen a fesztivál bejáratánál kellene találkozni a csapatnak! Mivel különböző időpontokban érünk oda így nem kellene egymásra várni, ha az ember már ott van bemehet, csak egy adott időpontban kell a bejárathoz menni.
Én úgy tervezem dél körül érünk oda, aztán majd még kiderül.
Amúgy én 37 éves vagyok, és van egy 16 éves lányom, remélem én már elég "nagykorú" leszek anyukádnak. És én tuti bent leszek a tömegben!!! :D A közös találkozáson vele is lehet találkozni és akkor megnyugodna, hogy jó kezekben vagy... :twisted:
Az MCR találkozókról meg annyit, hogy nagyon jók szoktak lenni, és a legelső alkalommal mi sem nagyon ismertük egymást, de ez egyáltalán nem volt gond. A legutóbbin is volt olyan, aki még egyikünket sem ismeri, de ő is nagyon jól érezte magát.
Majd a fesztiválom megismersz minket, és akkor már nem leszünk idegenek, és valószínűleg anyukád is szívesebben elenged majd talira. ;)
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Dika78 » 2011.04.01. 22:18

Szóval 23:00-kor kezdenek a srácaink a Volton jún.29-én.Ez eddig oké.De láttátok,milyen program lesz aznap?Europen Gipsy Rocks!!!!!!
Először elszörnyűlködtem,aztán később probáltam pozítívan hozzáállni a dolgokhoz.Talán kibírjuk... :?
Remélem,ez azért senkit nem tántorít el attól,hogy eljöjjön aznap a Voltra.Már csak az MCR miatt sem.
Bár,Európa konyha is lesz,és kóstolgatni szeretek...
Legfeljebb egész nap eszek,estefelé eldőlök a fűvön,aztán éjjel meg buli a srácokkal. :lol:
Dika78
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009.06.21. 12:05

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Kessy » 2011.04.02. 18:59

Dika78 írta:Szóval 23:00-kor kezdenek a srácaink a Volton jún.29-én.Ez eddig oké.De láttátok,milyen program lesz aznap?Europen Gipsy Rocks!!!!!!
Először elszörnyűlködtem,aztán később probáltam pozítívan hozzáállni a dolgokhoz.Talán kibírjuk...
Remélem,ez azért senkit nem tántorít el attól,hogy eljöjjön aznap a Voltra.Már csak az MCR miatt sem.
Bár,Európa konyha is lesz,és kóstolgatni szeretek...
Legfeljebb egész nap eszek,estefelé eldőlök a fűvön,aztán éjjel meg buli a srácokkal.

Eltántorítani? Dehogyis. Még csak véletlenül sem. De azért ez a Váradi Roma Café meg minden... elég gáz.
Majd csatlakozom hozzád a kajálásban xDD
Don't need this system
We can leave it if we try
Shoot up everything we see
And we'll write it on the wall
I HOPE YOU DIE!
Avatar
Kessy
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2011.02.12. 14:27
Tartózkodási hely: Battery City ^^

ElőzőKövetkező

Vissza: My Chemical Romance Live

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron