2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

Oszd meg élményeidet a koncertekről vagy találkozásokról.

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Picijakueline* » 2011.03.15. 15:53

Hát szevasz Hikari gyerek én már kb 2 hete könyörögtem hogy küld át a fórum címét de nem baj volt segítségem :DDDDDD SZERETLEK.....amúgy okés majd a plakátokat megoldjuk meg holnap egyeztetünk és ha vége a sulinak valamelyikünknél megcsinálhatjuk őket okés???????? Most mondjuk lehetne nálunk? *_____*
PiciJacqueline* voltam Tsók a családnak!

A 30 az új 20! Igen a fáknál!
Picijakueline*
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2011.03.15. 11:45
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Vivienkee » 2011.03.15. 16:29

sliver írta:
Én meg majd fotózkodok a plakátok előtt! Haha, de jó lesz! XD

Igen, unikornisokat, meg milky wayeket fogok feldobálni nekik, meg boci aerot, boát, vízipisztolyt, magyar zászlót HunMCRmy felirattal, meg népviseletet Banditnek. És énekeljük a Mikey, tudjuk, hogy úgyis szereted az unikornisokat című dalt a tavaszi szél vizet áraszt dallamára, rózsaszín parókában és... mi is volt még? Ja igen, kiskutyák Frankienek XD
De jó is lesz XD


xDD feldobálunk mindent,véletlen eltaláljuk az egyik möcörös fiút és nem mernek majd máskor Magyarországra jönni :lol: megmondják,hogy itt mind1ik fan megvan őrülve :D
csokit énis akarok vinni Frankienek :D Boci Aerosat XD viszont Raynek is kéne vmit vinni :P
ahjj már úgy várom a koncertet *-* amúgy ki marad a Volton végig?
look alive sunshine
facebook.com/vivienkeeh
Vivienkee
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2010.06.08. 20:32
Tartózkodási hely: 1408-as szobában xd

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: sliver » 2011.03.15. 16:46

Vivienkee írta:
sliver írta:
Én meg majd fotózkodok a plakátok előtt! Haha, de jó lesz! XD

Igen, unikornisokat, meg milky wayeket fogok feldobálni nekik, meg boci aerot, boát, vízipisztolyt, magyar zászlót HunMCRmy felirattal, meg népviseletet Banditnek. És énekeljük a Mikey, tudjuk, hogy úgyis szereted az unikornisokat című dalt a tavaszi szél vizet áraszt dallamára, rózsaszín parókában és... mi is volt még? Ja igen, kiskutyák Frankienek XD
De jó is lesz XD


xDD feldobálunk mindent,véletlen eltaláljuk az egyik möcörös fiút és nem mernek majd máskor Magyarországra jönni :lol: megmondják,hogy itt mind1ik fan megvan őrülve :D
csokit énis akarok vinni Frankienek :D Boci Aerosat XD viszont Raynek is kéne vmit vinni :P
ahjj már úgy várom a koncertet *-* amúgy ki marad a Volton végig?


Hja, azért ne vágjuk fejbe őket vele XD Ehhe, csokieső XDXD
Én szeretnék végig maradni, de nem hiszem, hogy lesz rá pénzem/időm. Na meg nem is lenne kivel.
"synthetic animals like me never have a home"
Avatar
sliver
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.02.11. 00:31

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: MCReka » 2011.03.15. 18:09

MaryKitty írta:haha én még miskolctól is északabbra lakok xDD pestig egyedül vonatozok, aztán pesttől bnőmmel :D tiszta szívás nekem az ország másik végébe kell mennem :D


Ó, hát én nagyon örülnék annak is, hogy az ország másik végéig kell mennem, ha engednének.
Komolyan már ilyen hülyeségeket írok faszbukra, hogy 3 nap 6 óra alatt lehet gyalog eljutni Sopronba. xD
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Andii » 2011.03.15. 21:45

Én már nagyon pörgök a témán, csak ne egyedül kéne menni. Azért próbálkozom hátha valaki, majd eljön velem, de erősen kétlem.
Az, hogy megyek nem is kérdés, engem nem állíthat meg senki, csak az, hogy oda fogok-e érni valaha...
Olyan nehéz elhinni, hogy ők jönnek és én látni fogom őket!!
És csinálni fogok pólót is, mert ez a minimum. A tőlem telhető legklasszabbat.
Alig várom!! Már spórolok rá.
Amúgy tényleg össze kell futni, mivel nekem még egyikőtökhöz sem volt szerencsém, és nagyon szomorú tudom, de az én ismerettségi körömben senki sem szereti őket igazán, persze rajtam keresztül van fogalmuk, de... ennyi.
"Tell me I'm a bad man,
Kick me like a stray.
Tell me I'm an angel,
Take this to my grave."
Andii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2010.07.18. 20:03

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Never » 2011.03.15. 22:41

sziasztoook :) már elég rég voltam erre felé, de ahogy közeledik a koncert egyre jobban fel vagyok pörögve és gondoltam felnézek a régi törzshelyre ;)
ajj...sosem gondoltam hogy ilyen csoda fog történni hogy a két kedvenc együttesem (möcörö, sum41) valaha is idejön :D jaaaaj de várooom :) amúgy vicces mert anyum szigetre nem engedett volna de ide egyből mehetek végig xD sose fogom megérteni a szülőket xD amúgy lesz valami találkozó előtte ? és én is Pestről megyek, valaki nem jön még vonattal? ^^
Don't want to reach for me do you
I mean nothing to you...
Avatar
Never
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.10.24. 18:28

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Kessy » 2011.03.15. 23:26

Picijakueline* írta:amúgy ha lesznek majd plakátok én mindet letépem és kitapétázom vele a szobámat

Ez nemis rossz 5let!!! ÉNIS!!!
Vivienkee írta:xDD feldobálunk mindent,véletlen eltaláljuk az egyik möcörös fiút és nem mernek majd máskor Magyarországra jönni megmondják,hogy itt mind1ik fan megvan őrülve
csokit énis akarok vinni Frankienek Boci Aerosat XD viszont Raynek is kéne vmit vinni
ahjj már úgy várom a koncertet *-* amúgy ki marad a Volton végig?

Én még nembiztos, de lehet, hogy végig leszek. 65% :D
Raynek télleg kéne vmi. *nagyongondolkozik* Hmmm...
Ezzel a feldobálással meg téll. vigyázni kéne. Megijednek tőlünk és nemfognak többet jönni. :S Vagy úgy eltalálunk vkit vmivel, hogy komolyabb baja lesz. Bár. Sztem egy Boci aero-tól pölö senkinek nem lesz baja. :lol:
Andii írta:Amúgy tényleg össze kell futni, mivel nekem még egyikőtökhöz sem volt szerencsém, és nagyon szomorú tudom, de az én ismerettségi körömben senki sem szereti őket igazán, persze rajtam keresztül van fogalmuk, de... ennyi.

Személyesen még nekem sem volt szerencsém senkihez :D És az én ismerettségi körömben sincs sok ember aki MCR fan szval... de ezvan. :lol: Rossz helyen élek. :lol:
Never írta:amúgy lesz valami találkozó előtte ? és én is Pestről megyek, valaki nem jön még vonattal? ^^

Pont erről szoktunk beszélgetni hogy hol kéne és mikor :lol: Szval lesz.
Egy csomóan vonattal megyünk és Pestről. Legalábbis én meg 1-2 ismerősöm tuti.
Don't need this system
We can leave it if we try
Shoot up everything we see
And we'll write it on the wall
I HOPE YOU DIE!
Avatar
Kessy
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2011.02.12. 14:27
Tartózkodási hely: Battery City ^^

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: MaryKitty » 2011.03.16. 14:11

pont most néztem utánna a volt vonatnak, ami 29-én 10:30kor indul és 13:30ra van sopronban...mondjuk én szivesebben felmennék hamarabb is :S hogy még délelőtt fenn legyek már vagy valami... majd meglátjuk, de énis rendesen ráálltam a témára, pedig még 3 hónap :D
MaryKitty
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:34

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: MCReka » 2011.03.17. 16:02

Anya tegnap kérdezett egy olyan fura kérdést, hogy "Meddig lehet oda [VOLTra] megvenni a jegyet?" Most kicsit jobban reménykedek...
Mondjuk eddig azon problémázott, hogy egyedül a vonaton, most azon, hogy egyedül a fesztiválon tömegben... De ha mondanám neki, hogy vannak netes ismerőseim, lehet, hogy nem lenne boldogabb. :roll:
Hát... a remény hal meg utoljára... :lol:
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Gwen » 2011.03.17. 21:59

Na ez az egyik dolog, aminek örülök abban, hogy fesztivál, hogy nem kell aggódni, hogy elfogynak a jegyek. :D
MCReka, mondd meg hogy ne aggódjon a vonatozás miatt, én 11-12 éves korom óta járok három hetente föl pestre és vissza, és még egyszer sem raboltak el. :lol:
Ez a netes-ismerős-dolog még nálam is egy érdekes dolog... oké, hogy jön a nővérem, és úgy lesz velem nagykorú, de ha ő nem lenne, itt is elég fura képet vágnának, hogy virtuális ismerősök.. xD
Na igen. Ezt az egészet még valahogy én is el kell majd magyarázzam. :roll: De akkor sem tarthat vissza semmi és senki a koncerttől. :D
Leszünk egy páran így zombeeek azt hiszem. :D
Amúgy érdekes lesz a találkozó... egy csomóan innen még nem láttak senkit sem élőben (többek között én sem sajnos), összetalálkozunk így akárhányan ahányan leszünk, és majd jön a kavarodás, hogy most ki kicsoda... :lol: Ki kéne mindenki ragasszon valami névtáblát a netes nevével. xDD
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

ElőzőKövetkező

Vissza: My Chemical Romance Live

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron