2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

Oszd meg élményeidet a koncertekről vagy találkozásokról.

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Kessy » 2011.04.02. 18:59

Dika78 írta:Szóval 23:00-kor kezdenek a srácaink a Volton jún.29-én.Ez eddig oké.De láttátok,milyen program lesz aznap?Europen Gipsy Rocks!!!!!!
Először elszörnyűlködtem,aztán később probáltam pozítívan hozzáállni a dolgokhoz.Talán kibírjuk...
Remélem,ez azért senkit nem tántorít el attól,hogy eljöjjön aznap a Voltra.Már csak az MCR miatt sem.
Bár,Európa konyha is lesz,és kóstolgatni szeretek...
Legfeljebb egész nap eszek,estefelé eldőlök a fűvön,aztán éjjel meg buli a srácokkal.

Eltántorítani? Dehogyis. Még csak véletlenül sem. De azért ez a Váradi Roma Café meg minden... elég gáz.
Majd csatlakozom hozzád a kajálásban xDD
Don't need this system
We can leave it if we try
Shoot up everything we see
And we'll write it on the wall
I HOPE YOU DIE!
Avatar
Kessy
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2011.02.12. 14:27
Tartózkodási hely: Battery City ^^

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: sliver » 2011.04.02. 19:27

Kessy írta:
Dika78 írta:Szóval 23:00-kor kezdenek a srácaink a Volton jún.29-én.Ez eddig oké.De láttátok,milyen program lesz aznap?Europen Gipsy Rocks!!!!!!
Először elszörnyűlködtem,aztán később probáltam pozítívan hozzáállni a dolgokhoz.Talán kibírjuk...
Remélem,ez azért senkit nem tántorít el attól,hogy eljöjjön aznap a Voltra.Már csak az MCR miatt sem.
Bár,Európa konyha is lesz,és kóstolgatni szeretek...
Legfeljebb egész nap eszek,estefelé eldőlök a fűvön,aztán éjjel meg buli a srácokkal.

Eltántorítani? Dehogyis. Még csak véletlenül sem. De azért ez a Váradi Roma Café meg minden... elég gáz.
Majd csatlakozom hozzád a kajálásban xDD

hát szerintem én túl ideges leszek ahhoz, hogy kajáljak :lol:
"synthetic animals like me never have a home"
Avatar
sliver
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.02.11. 00:31

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2011.04.03. 13:06

Hát ja, elég "vicces" lesz az a nap... De majdcsak elleszünk! :D Jó nagy csoportba verődünk, aztán legalább lesz időnk személyesen is ismerkedni. :)
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: daveygirl » 2011.04.03. 14:44

sziasztok!
nekem már megvan a jegyem bécsre! + orangeways-el buszozunk ki egyik osztálytársammal. ( 5400ft oda vissza ) esetleg érdekel valakit? VOLT-ra ki megy és hogyan? mert én mennék oda is csak nincsen kivel+hogy.
daveygirl
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.04.03. 14:37

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Kessy » 2011.04.03. 15:53

Oops. Sorry az előző 2szer ment. :/
sliver írta:hát szerintem én túl ideges leszek ahhoz, hogy kajáljak

Naigen. Énis ideges leszek. De amikor ideges vagyok akkor én kajálok. xDD
kriszta írta:Hát ja, elég "vicces" lesz az a nap... De majdcsak elleszünk! Jó nagy csoportba verődünk, aztán legalább lesz időnk személyesen is ismerkedni.

Hátigen^^ Főleg, hogy én senkit nem ismerek személyesen. Ja de. Angie-t. De az más. xDD De azért az érdekes lesz. Ott koncert előtt ismerkedni mindenkivel. xD
daveygirl írta:sziasztok!
nekem már megvan a jegyem bécsre! + orangeways-el buszozunk ki egyik osztálytársammal. ( 5400ft oda vissza ) esetleg érdekel valakit? VOLT-ra ki megy és hogyan? mert én mennék oda is csak nincsen kivel+hogy.

Hát... én megyek Voltra. Az biztos, hogy Pestről és vonattal... a többit még nemtudom. xD
Lehet, hogy énis megyek a bécsi koncira is. De az még nem 100%... csak úgy 50%. xD
Don't need this system
We can leave it if we try
Shoot up everything we see
And we'll write it on the wall
I HOPE YOU DIE!
Avatar
Kessy
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2011.02.12. 14:27
Tartózkodási hely: Battery City ^^

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: daveygirl » 2011.04.03. 17:35

értemmm:D és jegyed megvan már? hát én meg bécsbe tuti megyek,érdekes lesz mondjuk,hazaérek, alvás aztán indulhatok is vissza:D:D énis pestről mennék.voltam már VOLT-on 2 éve kb és hát a VOLT vonat nemépp a legjobb választás lenne,heringjárat. gondolom 3órát senki se akar állva tölteni,meg akkor a vonat indulása előtt jóval ott kell lenni ha ülni akarunk:/
daveygirl
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.04.03. 14:37

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Kessy » 2011.04.03. 20:58

daveygirl írta:értemmm:D és jegyed megvan már? hát én meg bécsbe tuti megyek,érdekes lesz mondjuk,hazaérek, alvás aztán indulhatok is vissza:D:D énis pestről mennék.voltam már VOLT-on 2 éve kb és hát a VOLT vonat nemépp a legjobb választás lenne,heringjárat. gondolom 3órát senki se akar állva tölteni,meg akkor a vonat indulása előtt jóval ott kell lenni ha ülni akarunk:/

Nem. A jegyem még nincs meg.
Hátigen. Én ezért gondolkozom még rajta, hogy mennyek-e Bécsbe. Bár mondjuk az se biztos, hogy elengednének. :/ Meg azért pénztárca se biztos, hogy engedi :D Szval... na m1. Majd még meglátjuk.
Voltra viszont tuti megyek. Ha nemis az egészre, MCRre tuti.
Én még nem voltam ilyen fesztiválon soha. Se volt se sziget se semmi. :D Szval nekem ez lesz az első *-* És már nagyon várom.
Don't need this system
We can leave it if we try
Shoot up everything we see
And we'll write it on the wall
I HOPE YOU DIE!
Avatar
Kessy
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2011.02.12. 14:27
Tartózkodási hely: Battery City ^^

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Gwen » 2011.04.15. 19:22

Háááá. Megvan a bérletem ^^ :D :D :D
Úgy volt, hogy csak mychemre meg 30stm-re veszünk külön napijegyet, de az úgy majdnem ugyanannyi mint a négynapos bérlet, úgyhogy azzal sokkal jobban jártunk. :D Igaz hogy ezen a kettőn kívül nem igazán vonz senki se ott, de nem baj. xD úúú most eufóriában úszkálok :lol: :D :D
Nálunk szerencsére jól jött ki a dolog, mert a nővérem jön a saját ismerőseivel, úgyhogy nem lesz gond azzal hogy csak ráncigálom magammal úgy, hogy nem ismer senkit. xDD
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Caesar » 2011.04.21. 17:47

daveygirl írta:sziasztok!
nekem már megvan a jegyem bécsre! + orangeways-el buszozunk ki egyik osztálytársammal. ( 5400ft oda vissza ) esetleg érdekel valakit? VOLT-ra ki megy és hogyan? mert én mennék oda is csak nincsen kivel+hogy.


SZia:)
engem azt hiszem érdekelne. nekem barátnőm mesélt erről, hogy ez a busz kivinne minket Bécsbe, és koncert után haza is hozna. Bérelnétek a buszt, vagy hogy lenne? :)
Caesar
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2008.10.28. 14:20

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: emily-E » 2011.04.24. 20:03

Én nem tudom, hogy hogy menjek haza a koncert végén (Volt) :lol: Ha valaki tud esetleg valami tippet adni, nagyon hálás lennék érte
emily-E
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.04.09. 14:27

ElőzőKövetkező

Vissza: My Chemical Romance Live

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég

cron