2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

Oszd meg élményeidet a koncertekről vagy találkozásokról.

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Kessy » 2011.03.14. 22:00

Szilvi írta:Hajrá, ez a legjobb szín!!!
Amúgy nekem már legalább 15 éve ilyen színű a hajam, úgyhogy nagyot néztem mikor megláttam Gee hajszínét. Annyira megszoktam már, hogy néha nem értem miért bámulnak meg az emberek az utcán, végül leesik, hogy a hajszínem miatt.


15 éve? Wow. Az igen. :D Énis néztem mikor megláttam Gee hajszínét. Csak sztem én nem azért amiért te :D Ahhoz, hogy megbámulnak az emberek már énis hozzászoktam. Nem a hajam miatt, de legalább nem lesz meglepő ha majd amiatt is megbámulnak. :lol:

MCReka írta:Amúgy éreztem, hogy most fognak jönni... Volt már itt Rammstein, Placebo, 30STM, szóval már nekik is jönniük kellett.


Én akkor éreztem, hogy jönnek amikor megtudtam, hogy 27.én jönnek Bécsbe. :) Utána már majdnem biztos voltam benne, hogy ide is jönni fognak.

kriszta írta:Mit fogok én kezdeni magammal, ha elkezdik kiplakátolni?
Minden plakátnál térdre fogok borulni, és imádni!


:lol: Én ezt csináltam tavaly amikor a 30STM jött a Szigetre. Alig néztek hülyének amikor elkezdtem ugrálni meg visítozni egy plakát előtt. :lol:
Don't need this system
We can leave it if we try
Shoot up everything we see
And we'll write it on the wall
I HOPE YOU DIE!
Avatar
Kessy
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2011.02.12. 14:27
Tartózkodási hely: Battery City ^^

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: MaryKitty » 2011.03.14. 23:07

egyébként nem tudom ki van ebben jobban otthon, de a 30STM fanok is tökjol szerveztek ilyen koncert előtti találkát a tagokkal-igaz asszem csak páran jutottak be és rövid is volt- de csináltak nekik ilyen könyvet is amiben a magyar fanokrol volt szo meg leveleket irtak bele szóval nemtudom hogy hogy csinálták, biztos idősebbek, befolyásosabbak vagy valami, de ha nekik sikerült, mi is törhetnénk valami hasonlóan hatalmas babérokra :DDDD csak hogy tényleg megmaradjon bennük emlékként kis országunk :D
MaryKitty
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:34

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Gwen » 2011.03.14. 23:23

Kessy írta: :lol: Én ezt csináltam tavaly amikor a 30STM jött a Szigetre. Alig néztek hülyének amikor elkezdtem ugrálni meg visítozni egy plakát előtt. :lol:
Óó én is ezt csináltam. xDD
Szerintem most sem lesz másképp. :D :D

Amúgy tényleg kitalálhatnánk valami különlegeset nekik. Hogy emlékezzenek ránk. ^^ Vagy legalább meg legyünk említve twitteren. Vagy akármi. :D
Egy már biztos. Venni fogok Mikey-nak unikornist és feldobom a színpadra. xD Plüsst vagy akármit. xD Gee-nek meg boát. :twisted:
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2011.03.15. 10:36

Amúgy tényleg kitalálhatnánk valami különlegeset nekik. Hogy emlékezzenek ránk. ^^ Vagy legalább meg legyünk említve twitteren. Vagy akármi. :D
Egy már biztos. Venni fogok Mikey-nak unikornist és feldobom a színpadra. xD Plüsst vagy akármit. xD Gee-nek meg boát. :twisted:

Én egy pólót akarok festeni Gee-nek, amin van minden, zombeee, mcr, piros-fehér-zöld, HunMCRmy, meg mindeeen! :D Csak találjam el vele. :lol:

És vmi közös dolgot is mindenképpen kéne! Még mindig úgy vagyok vele, hogy ha egyesével betűket tartanánk fel, és abból kijönne egy jó kis szöveg, az nagyon látványos lenne, csak nem tudom mennyire megoldható, hogy mindenki a helyén legyen :lol:
Bár az is poén, ha csak összevissza betűk, és kénytelenek lesznek megfejteni :lol:
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: sliver » 2011.03.15. 12:16

kriszta írta:Mit fogok én kezdeni magammal, ha elkezdik kiplakátolni? :lol:
Minden plakátnál térdre fogok borulni, és imádni! :lol:


Én meg majd fotózkodok a plakátok előtt! Haha, de jó lesz! XD

Igen, unikornisokat, meg milky wayeket fogok feldobálni nekik, meg boci aerot, boát, vízipisztolyt, magyar zászlót HunMCRmy felirattal, meg népviseletet Banditnek. És énekeljük a Mikey, tudjuk, hogy úgyis szereted az unikornisokat című dalt a tavaszi szél vizet áraszt dallamára, rózsaszín parókában és... mi is volt még? Ja igen, kiskutyák Frankienek XD
De jó is lesz XD
"synthetic animals like me never have a home"
Avatar
sliver
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.02.11. 00:31

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Anger » 2011.03.15. 12:33

MCR VOLT feszten. O______O
Elkezdtem szervezkedni, meg nagyjából (:P) lebeszéltem a szüleimmel.
Ki menne Pestről vonattal?
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Picijakueline* » 2011.03.15. 12:46

Hát szevasztok kedves blogozók...én ilyen újszülött gyermek vagyok itt eme szentélyben és csak annyit szertnék hozzá fűzni hogy mi is megyünk innen Zalaegerszegről ezzel a Hikari gyerkőccel és mindenkit aki elkezd hurrogni leütünk :D amúgy ha lesznek majd plakátok én mindet letépem és kitapétázom vele a szobámat :P
PiciJacqueline* voltam Tsók a családnak!

A 30 az új 20! Igen a fáknál!
Picijakueline*
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2011.03.15. 11:45
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: planetarygirl » 2011.03.15. 14:20

ÁÁÁÁÁ MCR!!! én teljesen könnyen elhittem és azóta se tudtam megírni rendesen a magyarházim mert körbekörbe rohangálok és MCR-t hallgatok :D hamár ennyi az ötlet lehetne egy féjszbúk csoportot is nyitni, ott jobban lehetne ismerkedni is, és a Budapestről indulók már a Keletinél is találkozhatnának, úgy olvastam van ez a Volt vonat dolog, utána kellene nézni mikor indul és akkor azon is be lehetne foglalni egy helyet. Főleg akik csak napijeggyel mennek :D
planetarygirl
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.03.13. 15:50

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2011.03.15. 14:31

planetarygirl írta:hamár ennyi az ötlet lehetne egy féjszbúk csoportot is nyitni, ott jobban lehetne ismerkedni is

van egy zombeee csoport itten,
itt a zombeee facebook oldala,
és itt is lehet beszélgetni konkrétan a volt-ról, úgyhogy lehet válogatni! :D
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: 2011. jún. 29. Volt Fesztivál!!!

HozzászólásSzerző: Natsu-Hikari » 2011.03.15. 15:43

Picijakueline* írta:Hát szevasztok kedves blogozók...én ilyen újszülött gyermek vagyok itt eme szentélyben és csak annyit szertnék hozzá fűzni hogy mi is megyünk innen Zalaegerszegről ezzel a Hikari gyerkőccel és mindenkit aki elkezd hurrogni leütünk :D amúgy ha lesznek majd plakátok én mindet letépem és kitapétázom vele a szobámat :P


Te hogy kerülsz ide? xDDDDDDDDDDDD
LOOOOOOOL
mi gyártunk egy csomó plakátot, jó? mindenfélét. csak kell venni lapokat! kb akkorák legyenek, mind amikre rajzolni szoktam azokat a rémeket, azok nem is olyan vékonyak.
de esetleg lehet pár nagyobb, színes is! nekem sok ötletem van, nyár elején majd elszabadulunk oszt megcsináljuk
Avatar
Natsu-Hikari
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.02.27. 00:36
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, di end of dö wööörld

ElőzőKövetkező

Vissza: My Chemical Romance Live

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég

cron