Homoszexualitás

Re: Homoszexualitás

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.05.19. 17:46

Nagyon más, de irtó sok mindent meg lehet magyarázni a biosszal :P Különösen, hogyha Nesi vagy, és odavagy a biológiáért ^^
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Homoszexualitás

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.05.19. 17:57

nah, akkor most én is közbeszólok. én sokáig utáltam a melegeket. mert micsoda dolog az, h két pasi vagy két csaj egymással van. hát nem normális, mert isten úgy teremtett minket, h az ellenkező nemmel párosodjunk. de ahogy említették itt előttem, az állatvilágban is van homoszexualitás. ebből is látszik az, amit a genetikusok annyira hangoztatnak, h az igazi homoszexualitás génhiba.
DE! sajnos a mai világban egyre többen lesznek azért melegek... vagyis nem is melegek, hanem ink biszexek, mert az milyen menő!!

a gyereknevelésről meg csak annyit, hogy egy gyereknek még egy meleg párnál is sokkal jobb, mint az intézetben. a meleg férfiak sokkal több szeretetet képesek adni egy gyereknek, mint ahogy sokan azt elképzelik. attól még nem lesz meleg egy gyerek, mert őt melegek nevelték fel.
ott volt például a nagy vitát kavart Terry Black! ugye, volt egy nőci, aki három gyerekét adta el neki, és a hatóságok el akarták venni tőle mindhármat csak azért, mert meleg. nem hagyta magát, és megnyerte a pert, a gyerekek nála maradtak. de ha ő nem veszi magához a három kicsit, ma ki tudja, melyik merre lenne az országban. elszakították volna őket egymástól, és talán soha többé nem látták volna egymást.
és ezért én rohadtul felnézek erre a pasira, hogy nem engedte a testvéreket szétszakítani. szóval nekem ne mondja senki, hogy egy intézetben egy gyereknek jobb, mint egy meleg pasinál, mert AZ INTÉZET MINDENNÉL ROSSZABB!!!!
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: Homoszexualitás

HozzászólásSzerző: Fa-Fa » 2009.05.19. 18:21

Én nem ítélem el a melegeket, bár ezek a meleg felvonulások nekem sem jönnek be.
Ennyi erővel csinálhatnánk hetero felvonulást is XD

1, Biológiailag nem természetes?
Hát, ugyebár elméletileg az van belénk programozva, hogy fenntartsuk a fajt, a homoszexualitás pedig eléggé ellentmond ennek. De igazából az ember sok olyan dolgot csinál, aminek biológiailag semmi értelme. Pl.: házasság. Csak egy emberrel „szaporodhatunk” (Fannika szépen beszél ^-^), pedig az lenne a lényeg, hogy minél többet tegyük. Tehát ha úgy nézzük, igazából senki sem természetes, mert akkor mindenki össze-vissza kefélne, és kb. 13-14 évesen már gyereket szülnénk (akkor már nemileg érettek vagyunk).

2, Gyereknevelés.
Igazából szerintem ha nagyon akarják, akkor nyugodtan, de a mai világban hát… nem tudom. Szóval szerintem az oviban/suliban rögtön kiszúrnák és elkezdenék szekálni érte szegény gyereket. Bár igazából ma már mindenki szid mindenkit bármiért.
"I'm not like them, but I can pretend
The sun is gone, but I have a light
The day is done, but I'm having fun
I think I'm dumb, or maybe just happy


Think I'm just happy
I think I'm dumb"
Fa-Fa
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:38

Re: Homoszexualitás

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.05.19. 18:37

Edith: az állatvilágban nincs homoszexualitás. Pont ezt mondtuk, hogy nincs. Ha egy állatban mégis felbukkanna, seccpecc alatt meghalna, mert az állatokat egy dolog motiválja: a szaporodás. Ha tegyük fel, az állatot az is motiválja, hogy egy azonos neművel akarjon utódot, akkor még elélne; amíg meg nem öregszik, és utód nélkül meghal. Természetes szelekció, a élet egyik nagy csodája. (Mondom, hogy imádom a bioszt :D)
Fa-Fa: Amit mondasz, az oké, de az részben természetes, mert normális ösztöneink korlátozása csupán. A homoszexualitás azzal teljesen ellentétes.
Az utolsó két mondatoddal meg maximálisan egyetértek.
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Homoszexualitás

HozzászólásSzerző: Venom » 2009.05.19. 19:55

az állatok egymás baszogatásával (két pasii vagy csaj) a dominanciát akarják kimutatni vagy micsoda. nem homik. náluk nincs ilyen. nem olvastam végig a hetvenhét regényt, amit utánam írtatok, szóval ha valaki már leírta, akkor bocs :lol:
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Homoszexualitás

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.05.19. 20:13

Venom írta:nem olvastam végig a hetvenhét regényt, amit utánam írtatok, szóval ha valaki már leírta, akkor bocs :lol:


Hát pedig a vitasarok tulajdonképpen erre volna való... ;P
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Homoszexualitás

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.05.22. 13:59

No kérem, ezt már lehet vitának nevezni! :D

Szóval, nekem semmi bajom a melegekkel, épp úgy mint senki mással, amíg engem nem bántanak. Én nem állítom, hogy ők jobbak vagy rosszabbak lennének a többi embernél, ezt nem lehet általánosítani. Szerintem ugyanúgy lehetnek köztük rossz emberek, mint a heterók között. Ha én valakit elítélek akkor nem a nemi identitása miatt teszem, hanem azért ahogy viselkedett velem!
Hogy ez betegség, vagy nem nem igazán tudom eldönteni, elvileg génhiba, de biztos vagyok benne, hogy van aki divatból csinálja.
a gyereknevelésben pedig Edittel értek egyet, az intézetnél sokkal jobb egy család, még akkor is, ha a tagokat azonos neműek alkotják. És az, hogy egy gyerek melegek közt nő fel még nem jelenti azt, hogy ő maga is az lesz, mert úgyis a természet hívó szavát fogja követni, nem pedig a szülei példáját.
Az már más kérdés, hogy közösségben tényleg érheti atrocitás a szülei miatt (sajnos)!
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Homoszexualitás

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.05.22. 19:38

Szilvi írta:a természet hívó szavát fogja követni, nem pedig a szülei példáját.

ez így van. valaki nem azért lesz meleg, mert azt látja otthon, hanem azért, mert hajlama van rá. nekem semmi bajom nincs velük, ahogy már mondtam, de az az egy tuti, h engem ha melegek neveltek volna fel, én akkoris egy kib*szott HETERO lennék. :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
mert nincs hajlamom rá, h leszbi legyek. túl jó pasik vannak a világban ahhoz, hogy én egy másik nőre gondoljak. :oops: :oops: :oops:
mint pl ezek itt alattam :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: Homoszexualitás

HozzászólásSzerző: Venom » 2009.05.22. 19:50

ma vicces volt, ültem a villamoson, és felszállt két meleg srác. leültek mellém, néztek egy darabig, mikor rájuk mosolyogtam elkezdtek nevetni aztán leszálltak :lol: nemtudom, mi volt olyan vicces xD
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Homoszexualitás

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.05.22. 19:55

Ha a divat rávesz embereket arra, hogy homokosok legyenek (legalábbis bik), akkor egy gyereket, a világot megismerő kicsi lényt hogy ne venné rá a hozzá legközelebb álló emberek viselkedése arra, hogy ő is olyan legyen? Nem azt mondom, hogy ha valaki melegek között nő föl, akkor az is lesz, csak hogy szvsz az esélye erre magasabb.
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

ElőzőKövetkező

Vissza: Vitasarok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég