Sztárfeleségek.

Re: Sztárfeleségek.

HozzászólásSzerző: Malacka, a hős » 2009.05.17. 09:34

hát nekem nincs bajom egyikükkel sem, de Jamia az aki nagyon-nagyon szimpi. :D viszont van egy bnőm, és ő rettenetesen utálja Lynt. emlékszem múltkor boltban voltunk (jórégen vt már xD), mire megszólal nekem hogy úgy hallotta Gee itt vt MO-n még vmikor januárban, kérdezem hogyhogy, őmeg: hátmert a LynZ kurvája itt koncertezett... -.- meg amikor mondtam neki hogy Lyn terhes majdnem elbőgte magát. -.- nem tudom, mért utálnak olyan embereket akiket nem is ismernek. főleg azért utálom nagyon ezt az előítéletet mert velem is mindenki ezt csinálja. nem is ismernek csak rámnéznek és már utálnak, beszólnak... a suliban. az utcán. ok ez magánügy xD csakhogy nagyon gáz, nagyon szemét dolog így ítélkezni. -.-
"I like music because… it allows you to be everything you're not supposed to be."

A message for your fans?

Steve: Ummm, let's see. Okay, I know: learn to play an instrument. It could change your life!
Malacka, a hős
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2008.11.15. 13:24
Tartózkodási hely: at home. :)

Re: Sztárfeleségek.

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.05.17. 17:26

Ez téynleg undorító dolog!
Mi Laurával ott voltunk az azon az MSI koncerten (meg Fancsusz is), ahová Gee elkísérte a feleségét, és mondhatom Lyn-Z nagyon aranyos volt. Egész koncert alatt mosolygott, utána meg kijöttek autogrammot osztogatni. Laura le is van vele fényképezve. Látszott Lyn-Zn, hogy nagyon fáradt, de kedves vlot meg minden, mindenkire mosolygott. De ilyen volt a zenekar többi tagja is!
Undorító úgy elítélni másokat, hogy nem :D is ismerjük!
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Sztárfeleségek.

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.05.17. 19:47

huh.... hát akkor ezek szerint én egy undorító dög vagyok... :shock: :?
vagyis inkább csak voltam. merthát én bizony kifejezetten gyűlöltem Lynz-t. de mentségemre legyen mondva, nem azért, mert Gerard felesége lett. sokkal inkább a hülye f*sz pletykák miatt. azóta rájöttem, hogy nem hiszek senkinek, aki negatív dolgokat terjeszt valakiről. és elhatároztam, h jobban fogok bízni a megérző képességemben, és inkább annak hiszek, mint holmi internetes pletykáknak. az még soha nem hagyott cserben. :D
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: Sztárfeleségek.

HozzászólásSzerző: Gwen » 2009.05.18. 19:38

Azt hiszem, ehhez azért én is hozzászólok. Én is tökéletesen egyetértek abban, hogy undorító, amit egyesek művelni tudnak - és most nem azokra célzok, aki előtt eleve olyan színben tüntették/tüntetik fel az illetőt (én most személy szerint Lynn-re gondolok, mert én is ilyen helyzetben voltam, de példálózhatnék akárki mással), hogy lehetőleg megutáltassák velük. Azokról van itt szó, akik ki tudja milyen okból, lehet az beképzelt féltékenység, vagy akármi más, szabályszerűen gyűlölik őt, csak mert "az ő drága Gerard-juk" őt szereti. Hát és? Talán azt várják, hogy egyszer majd Gee szembejön velük az utcán, és első látásra beléjük szeret, vagy mi? És az a szomorú, hogy sajnos vannak ilyenek, akik annyira bebeszélik maguknak az ilyesmit, hogy végül teljesen az álmaik rabjává válnak... innen szerintem bárki tudná folytatni. :?
Bevallom, eleinte én is elhittem a pletykákat, amik Lynn-ről terjengtek, de - és itt teszem a szívemre a kezem - nekem is eleve így mutatták be őt. Aztán persze elég hamar rájöttem, hogy ez hülyeség. Ma már persze imádom Lynn-t, nem csak mert Gerard felesége,(sőt) hanem zenészként is... és én borzasztóan örültem, amikor megtudtam, hogy jön a trónörökös ^^ Na meg szerintem inkább örülni kéne a boldogságuknak, nem gyűlölködni. Szerintem nagyon aranyosak együtt, és ugyanezt mondhatom Frank-ékről, Mikey-ékról és így tovább... :)
Hűű mennyit írtam :shock: Sajnos ha nekem megjön a "na most én ezt elmagyarázom"-effektusom, nálam a regény garantált... :lol:
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Sztárfeleségek.

HozzászólásSzerző: Venom » 2009.05.19. 14:38

egyébként már nem is tudom hol hallottam, hogy Gee és Lyn összejöttek azon a koncerten és ugye nem sokat vártak az esküvővel :D A sztori az, hogy Lyn terhes lett ésháát, Gerard nem olyan férfiú, aki otthagyja a csajt, nevelje csak fel egyedül a gyereket. Boldogok voltak meg minden, és jött a mosolyszünet. Mindenki: most szakítanak, véégre elválnak. Persze az ok, hogy Lyn elvesztette a gyereket. Jön a piás, drogos verzió. Most ismét boldogak együtt, mondjuk sokan azt képzelik, hogy Gee borzasztóan boldogtalan Lyn mellett. Nem nagyon tudom elképzelni.
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Sztárfeleségek.

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.05.19. 14:45

Venom írta:egyébként már nem is tudom hol hallottam, hogy Gee és Lyn összejöttek azon a koncerten és ugye nem sokat vártak az esküvővel :D A sztori az, hogy Lyn terhes lett ésháát, Gerard nem olyan férfiú, aki otthagyja a csajt, nevelje csak fel egyedül a gyereket. Boldogok voltak meg minden, és jött a mosolyszünet. Mindenki: most szakítanak, véégre elválnak. Persze az ok, hogy Lyn elvesztette a gyereket. Jön a piás, drogos verzió. Most ismét boldogak együtt, mondjuk sokan azt képzelik, hogy Gee borzasztóan boldogtalan Lyn mellett. Nem nagyon tudom elképzelni.


Ezt én sem nagyon tudom elképzelni, hogy Gee boldogtalan. Egyáltalán nem úgy néz ki. És azok az ölelések, összebújások, egymásra nézések, azokat nem lehet játszani, főleg azokat nem ahol ledből vannak fotózva.
És ráadásul Gee szerintem nem az a pasi, akinem állna tovább, ha valami nem jó neki!
Az, hogy volt mosolyszünet? Melyik házasságban nincs? De ha túlélték, akkor minden oké!
MÁr csak picit várom!Hamarosan!!! :P :D
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Sztárfeleségek.

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.05.19. 17:38

Venom írta:egyébként már nem is tudom hol hallottam, hogy Gee és Lyn összejöttek azon a koncerten és ugye nem sokat vártak az esküvővel :D A sztori az, hogy Lyn terhes lett ésháát, Gerard nem olyan férfiú, aki otthagyja a csajt, nevelje csak fel egyedül a gyereket. Boldogok voltak meg minden, és jött a mosolyszünet. Mindenki: most szakítanak, véégre elválnak. Persze az ok, hogy Lyn elvesztette a gyereket. Jön a piás, drogos verzió. Most ismét boldogak együtt, mondjuk sokan azt képzelik, hogy Gee borzasztóan boldogtalan Lyn mellett. Nem nagyon tudom elképzelni.

sztem ezt tőlem hallottad, de én ezt nem tényként mondtam. én csak azt mondtam, h szerintem ez történt. mm azt én is hallottam valahol, h Lynn terhes volt, azért volt olyan gyors az esküvő. és azt már csak én tettem hozzá, h szerintem is ez történt, csak aztán elvesztette azt a babát. mert volt egy időszak az életükbe nem sokkal az esküvőjük után, ami tartott kb 2008 január-februárig. ebben az időszakban Gerard is és Lynz is olyan szomorúak és letörtek voltak. és én ebből következtettem arra, hogy elvesztettek egy babát.
az esküvői képen nagyon vigyorog mindkettő, és látszik h nagyon örülnek valaminek. aztán mosolyszünet, majd jön a hír, h Lynn babát vár, és megint vigyorog mindkettő, mint a vadalma. szóval ÉN úgy érzem, a megérzésem most sem csal meg. és szerintem Gerardnak és Lynnek ez igenis a második babájuk, csak az elsőt elvesztették. csak arról nem beszélnek senkinek, mert akkor a régi sebek felszakadnának. talán majd egyszer elmondják, ha már nem fog nekik fájni annyira.
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: Sztárfeleségek.

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.05.19. 17:50

Huhh én ilyenekről nem is hallottam o.O
De én nem tudom, egy mosoly szünet szerintem nem csak azért lehet, mert elvesztettek egy babát... A hirtelen esküvő is, én el tudom képzelni, h Gee rögtön beleszeretett Lynnbe, és ezért vette el ilyen hamar.
Persze az is egy lehetőség, amit ti mondtok.
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Sztárfeleségek.

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2009.06.05. 09:37

Na, itt is megmutatom magam. :D
Őszintén szólva szerintem ez az elvetéléses elmélet eléggé... szóval inkább fanficnek tűnik, minthogy ez legyen az igazság. Nem akarok ezzel senkit megbántani, csak nekem meg ez a véleményem. :)

Nem igazán tudok mit még hozzáfűzni, mert úgy érzem, hogy semmi közöm a dologhoz. És valószínűleg soha nem is lesz. Amit tehetek, az annyi, hogy örülök a boldogságuknak. :)
Ha meg nem boldogok, akkor meg... nem örülök. Ennyi. :lol:
És amúgy meg egy-egy képről vagy esetleg interjú alapján szerintem lehetetlen megállapítani, hogy valaki boldog-e, vagy sem. Ha most, ebben a pillanatban készülne rólam egy kép, ki az az ember a Földön, aki tudhatná, hogy éppen milyen gondolataim vannak, mit érzek? Ki tudná megmondani, hogy éppen mi miatt vagyok boldog?
Szerintem ez az egyetlen dolog, amin el kell gondolkodnunk józan ésszel.
Itt vagyunk ezen a fórumon x-en, és... hát vagyunk egy páran, akik azért személyesen nem ismerjük egymást. És nem próbáljuk meg a másikra ráerőltetni, hogy "már pedig veled ezért van az meg az..."
Most nem? :D

Tehát nekem sztárfeleségek ügyeb az a véleményem, hogy nem érdemes magunkat beleásni a dologba. Fölösleges. Az Ő életük.
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Sztárfeleségek.

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.06.05. 13:59

Ebben egyetértek Kriszával, nekem is eléggé sántít ez a dolog. És őszintén, valahogy nem is szeretném azt gondolni, hogy elvesztettek egy babát. :S
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

ElőzőKövetkező

Vissza: Vitasarok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron