Sztárfeleségek.

Sztárfeleségek.

HozzászólásSzerző: Venom » 2009.05.11. 15:11

annyi téma van, amiben a hétköznapokban ellentétes véleményre találok, erre itt akkora az egyetértés O.O

márpedig sokan nemszeretik Lyn-zt vagy unszimpi Alicia esetleg Jamia. kérdem én, miért? jhaaa, mert a rajongott pasas őt vette el. dehát úgysem tudnak boldoggá tenni párszázezer rajongót egyszerre.. vagy igen? :?
ahelyett, h utálkoznánk, örülnénk annak, hogy boldogok.
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Sztárfeleségek.

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.05.11. 17:13

Hát igen.
De sztem sokan, vagyis inkább a legtöbben a külső és az alapján ítélnek, hogy milyen negatív pletykákat hallottak az adott feleségről... Közben az illető mit sem tud arról, hogy akár épp Gerard vagy bárki más mennyire szereti a nőt. Márpedig feltételezhető, hogy szereti, és nem kényszerből vette el...
A másik meg h féltékenyek, mert sztem sokan vannak úgy h abban reménykednek h egyszercsak szembejön velük a kedvencük az utcán és első látásra beleszeret és rögtön megkéri a kezét... Aminek ugye igen kevés a valószínűsége :lol:
De azért a legtöbb fan, aki nem csak azért szeret egy bandát mert a frontember hűdenagyonszexi, azok nem utálkoznak, hanem örülnek annak, hogy a srácok találtak valakit, akivel boldogok lehetnek... (höhh ezt de érdekesen fogalmaztam meg ^^')
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Sztárfeleségek.

HozzászólásSzerző: Fa-Fa » 2009.05.11. 17:38

egyet értek :)
"I'm not like them, but I can pretend
The sun is gone, but I have a light
The day is done, but I'm having fun
I think I'm dumb, or maybe just happy


Think I'm just happy
I think I'm dumb"
Fa-Fa
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:38

Re: Sztárfeleségek.

HozzászólásSzerző: Dia » 2009.05.11. 18:00

ámen :D ...teljesen egyett értek...ezt jobban meg se lehetett vna fogalmazni... :mrgreen:
Kép
Avatar
Dia
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2008.12.19. 11:05
Tartózkodási hely: Pécs City

Re: Sztárfeleségek.

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.05.11. 20:27

Én sosem tudtam felfogni, hogy hiheti valaki azt, hogy majd ő lesz a kiszemelt felesége. Pedig tényleg biztos sok ilyen van, de nem tudom...nekem 12 évesen se voltak ilyen irányú terveim. -.-' XD
Amúgy egyetértek a külsőségekkel kapcsolatban (is). Mindenki jön, hogy ez ilyen ronda, az ilyen ronda, közben meg papol arról, hogy nem is a külső számít. Valószínűleg feleséget nem külső alapján választ magának az ember, hacsak nem egy bábut akar, amit cipelhet magával a vörösszőnyegre.
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Sztárfeleségek.

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.05.13. 13:08

Az a házasság, amit Chasidy írt, hogy mutatós legyen az asszony, oszt annyi, nem is tartós. Biztos nem véletlen, hogy a filmsztárok közt annyi válás van. :shock:
Teljesen egyetértek Frankyvel. Aki utálja ismeretlenül az féltékenységből teszi. És itt a pletykák sem számítanak, hoy ezt hallotam, meg azt. Ne felejtsük el, hogy a pletykákat épp az olyanok terjeszik aki nem szeretik őket, hogy lehetne akkor igazságot sejteni mögöttük? Az pedig tény, hogy a pletyka arányosan növekszik a továbbadásának hosszával. Azaz, ha valaki jókedvűen nevetgél egy táraságban a tizedik emberhez már úgy jut el, hogy részegen meztelenre vetkőzött. :shock:(talán nem ennyire durván, de a lényg érezhető belőle!) :lol:
Szóval nem szabad elítélni senkit, örüljünk, ha láthatóan boldogok a fiúk! :D
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Sztárfeleségek.

HozzászólásSzerző: Röné^^ » 2009.05.13. 18:12

Én azon csodálkoztam hogy valaki tényleg elhiszi hogy majd jönn Gee koncertre és akkor majd hátramegy a színpad mögé és összejönnek és akkor örök szerelem házasság meg gyerekek... és be kell látnom hogy tényleg elhiszik ezt egyesek (nem csak az MCR esetében). Oké unalmas perceimben énis kreálok magamnak egy kis tündérmesét Frankievel az élen de nem gondolom komolyan.
Imádom hogy jönnek az emberek és ítélkeznek Alicia Jamia és/vagy Lyn-Z fölött holott nem is ismerik őket és olyan dolgokat állítanak aminek minimális valóságalapja sincs.
Oké nekem is vannak emberek akik első látásra nem színpatikusak de nem terjesztem róluk hogy drogoznak... xD
Tehát nem azzal van a baj sztem hogy valaki nem szereti őket mert oké szíve joga, de azért azon el kéne gondolkodni hogy azért nem mert ő volt olyan szerencsé hogy most ott feszíthet valamelyik mychemista mellett...

hátő jah ez itt én írtam xD
"Unauthorized duplication is a violation of applicable laws, and will result in Gerard coming to your house and sucking your blood..."
"A jogtalan másolás az érvényben lévő törvények megszegése, és az lesz az eredménye, hogy Gerard meglátogat, és kiszívja a véredet..."
Röné^^
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:57

Re: Sztárfeleségek.

HozzászólásSzerző: Fancsusz » 2009.05.13. 18:48

nekem Lyn nagyon szimpi. és én szeretem is. meg élőben is aranyos volt és nincs semmi bajom egyikükkel sem. főleg úgy hogy nem is ismerem őket. egyetértek azokkal akik előttem írtak.
Avatar
Fancsusz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 2078
Csatlakozott: 2008.08.12. 10:10
Tartózkodási hely: Under your bed

Re: Sztárfeleségek.

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.05.13. 19:01

Nekem meg erről az egészről eszembe jutott egy új történet ötlet. :lol: Asszem neki is állok írni!!! :lol: :lol:
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Sztárfeleségek.

HozzászólásSzerző: Fancsusz » 2009.05.14. 19:24

hűűhaa na jön az ihlet. hajrá hajrá.
Avatar
Fancsusz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 2078
Csatlakozott: 2008.08.12. 10:10
Tartózkodási hely: Under your bed

Következő

Vissza: Vitasarok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron