Pencey Prep számok.

Pencey Prep számok.

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.05.10. 17:12

szóval csak annyi, hogy van 2 szám ami nem is pencey prep, de nagyon sok helyen láttam már ezt a 2 számot pencey prep-nek írva. (pl, aresen is fent van mind a kettő, mint pp) az egyik a Cotton candy, a másik meg az a Hold still the red light. és szerintem (nem csak szerintemXD) ez minden csak nem Pencey Prep.
szerintetek?
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Pencey Prep számok.

HozzászólásSzerző: Venom » 2009.05.10. 19:58

azthiszem valami Boys of pencey prep.
de tuti, h nem frank-pp. :)
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Pencey Prep számok.

HozzászólásSzerző: MaryKitty » 2009.05.10. 20:56

énis ugy tudom h csak a nevük hasonlo :)
MaryKitty
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:34

Re: Pencey Prep számok.

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.05.10. 21:19

hát én is így tudom, csak egy csomó mindenki hiszi azt, hogy ez a Frank-es pencey prep. csak ez tök genyó dolog szerintem. X'D mármint hogy hozzájuk sorolják őket. :D
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Pencey Prep számok.

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2009.05.11. 12:57

Itt nem is lehet vitatkozni... :lol: Én csak egyet érteni tudok. :P
Amikor először mutatták nekem a Hold still...-t, én akkor rávágtam, hogy nem lehet Frankie. Vagy átműttette a hangszálait! :D
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Pencey Prep számok.

HozzászólásSzerző: Röné^^ » 2009.05.13. 18:16

nekem is gyanús volt a hold still... főleg ha a yesterday után hallgatod... bár én nagyon szeretem azt a számot de tényleg nem Frankies. Bár kitudja Hilton kisasszony is képes minden egyes számában új hangal megjelenni xD
"Unauthorized duplication is a violation of applicable laws, and will result in Gerard coming to your house and sucking your blood..."
"A jogtalan másolás az érvényben lévő törvények megszegése, és az lesz az eredménye, hogy Gerard meglátogat, és kiszívja a véredet..."
Röné^^
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:57

Re: Pencey Prep számok.

HozzászólásSzerző: Semy » 2009.05.14. 17:59

Boy of Pencey Prep! :) és amgy nekem is bejön a Hold still....
de ha már Pencey Prep....nekem teljesen egyértelmű volt, hogy minden dalszöveget Frank írt, aztán olvastam egy interjúban, hogy egyedül a Leathermouth az, ahol ő írja egyedül a dalszövegeket....
ti hogy voltatok ezzel, mit tudtok erről?
és azt hiszem, nekem az Attention Reader életem legjobb dalai között lesz örökké....kész! :)
Fuck The World Our love never dies
Kép
♥In 102 Language, I love you♥<---- Check out!
Semy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 316
Csatlakozott: 2008.08.07. 12:48

Re: Pencey Prep számok.

HozzászólásSzerző: Malacka, a hős » 2009.05.17. 09:26

nekem még Margee küldte át a Hold Still The Red Light-ot meg a Cotton Candyt is, és sokat filóztunk rajta, hogy ez akkor most mi is. xD de amúgy szerintem se Pencey Prep, mert nagyon nem Frankies...
nekem egy kérdésem lenne. van még egy amiben én nagyon nem vagyok biztos, ez a Marquee Girl, szóval hogy ez is az a Boys of Pencey Prep vagy az Pencey Prep? :? bár az se túlságosan Frankies de azért... hátha tudjátok. ^^
"I like music because… it allows you to be everything you're not supposed to be."

A message for your fans?

Steve: Ummm, let's see. Okay, I know: learn to play an instrument. It could change your life!
Malacka, a hős
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2008.11.15. 13:24
Tartózkodási hely: at home. :)

Re: Pencey Prep számok.

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.05.17. 13:26

Malacka, a hős írta:nekem még Margee küldte át a Hold Still The Red Light-ot meg a Cotton Candyt is, és sokat filóztunk rajta, hogy ez akkor most mi is. xD de amúgy szerintem se Pencey Prep, mert nagyon nem Frankies...
nekem egy kérdésem lenne. van még egy amiben én nagyon nem vagyok biztos, ez a Marquee Girl, szóval hogy ez is az a Boys of Pencey Prep vagy az Pencey Prep? :? bár az se túlságosan Frankies de azért... hátha tudjátok. ^^


A Marquee Girl sem Frankes Pencey Prep. =)
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Pencey Prep számok.

HozzászólásSzerző: Malacka, a hős » 2009.05.21. 17:36

Kolett írta:
Malacka, a hős írta:nekem még Margee küldte át a Hold Still The Red Light-ot meg a Cotton Candyt is, és sokat filóztunk rajta, hogy ez akkor most mi is. xD de amúgy szerintem se Pencey Prep, mert nagyon nem Frankies...
nekem egy kérdésem lenne. van még egy amiben én nagyon nem vagyok biztos, ez a Marquee Girl, szóval hogy ez is az a Boys of Pencey Prep vagy az Pencey Prep? :? bár az se túlságosan Frankies de azért... hátha tudjátok. ^^


A Marquee Girl sem Frankes Pencey Prep. =)


köszii. :D
akkor már csak arra lennék kíváncsi, hogy nincs meg valakinek ezeknek a számoknak a szövege? :S sehol sem találom neten.. és szerintem nem igazán lehet érteni se, hogy mit énekel a csávó. ^^" szóval ha megvan valakinek, légyszi szóljon. :D :D
"I like music because… it allows you to be everything you're not supposed to be."

A message for your fans?

Steve: Ummm, let's see. Okay, I know: learn to play an instrument. It could change your life!
Malacka, a hős
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2008.11.15. 13:24
Tartózkodási hely: at home. :)

Következő

Vissza: Vitasarok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég