Waycest

Waycest

HozzászólásSzerző: Venom » 2009.05.10. 16:43

vitázni szeretnék :D
remélem nem vertek meg ezért, de kellett egy téma =$
nemszeretem a Waycestet, mert szerintem az oké, hogy Frerard meg Frikey, Bray vagy Rob vagy amit csak akartok. de azért kicsit túlzás, hogy egy testvérpárt így összehozott mindenki (tisztelet a kivételnek ^^). nézelődtem oldakon, ahol annyira odavannak érte!!! de Istenem, ha testvérek, miért ne ölelhetnék meg egymást meg ilyenek??
vagy valaki nem így gondolja? :O
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Waycest

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.05.10. 16:55

szerintem a waycest-hez már tényleg nagyon aberráltnak kell lenni. :lol:
itt nálunk annyira nem szoktak róluk, viszont kint... basszameg, van olyan aki képregényt is rajzolt. O.O
persze, mindenkinek a maga dolga, hogy kit kivel és hogyan képzel el a saját kicsi buksijában, de ilyenkor nem gondol bele a dolgokba... mármint ha pl. hátranéz és ott van az öccse/húga/bátya/nővére akkor nem néz kicsit magába? O.O
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Waycest

HozzászólásSzerző: Venom » 2009.05.10. 16:56

Kolett írta:szerintem a waycest-hez már tényleg nagyon aberráltnak kell lenni. :lol:
itt nálunk annyira nem szoktak róluk, viszont kint... basszameg, van olyan aki képregényt is rajzolt. O.O
persze, mindenkinek a maga dolga, hogy kit kivel és hogyan képzel el a saját kicsi buksijában, de ilyenkor nem gondol bele a dolgokba... mármint ha pl. hátranéz és ott van az öccse/húga/bátya/nővére akkor nem néz kicsit magába? O.O


ésakkor 'Gyere tesó, kell egy kis gyakolrat is a sok elmélethez!' :lol:
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Waycest

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2009.05.11. 12:56

Hát, én sem vitatkozni jöttem. :lol:
Egyetértek az előttem szólókkal.
Azt még meg tudom esetleg érteni, ha olyannak tetszik a dolog, akinek nincs testvére, na de akinek van... :shock: Hát... érdekes lehet a családi élet. :lol:

Ha nem lennének tesók, tök kekszik lennének, meg minden, na de... TESTVÉREK, könyörgöm!!!!!! :D
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Waycest

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.05.11. 17:05

Hát én is csak egyetérteni tudok ^^'
Tényleg oké lenne meg awww ha nem tesókról lenne szó de így... basszus ki az akinek ilyen eszébe jutott? xD
Komolyan, mikor a School of Sexnél elolvastam azt a fejezetet... najó az szerencsére nem vt naon beteges, de belegondoltam h tényleg testvérek, könyörgöm... Nekem is ott a hugom meg a bátyáim és váh fúj >.< ez nem normális dolog. xD Bár az amcsik a filmekbe is simán belerakják h a csaj meg akarja szekszuálni a tulajdon öccsét szóval... Betegek.
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Waycest

HozzászólásSzerző: Venom » 2009.05.11. 17:36

én olyat olvastam, hogy Gerard Mikeyról álmodott (nah már itt majdnem Frankiet írtam.. :D)
és teljesen kivolt, mert valami olyasmiii tartalma volt, nah mindegy. és elment zuhanyozni, maaajd Mikey nyitott be véletlenül. Gerard rájött, hogy Mikeynak sietnie kell az orvoshoz, és mivel két csap volt, beengedte maga mellé. aztán megszekszuálták egymást.
köszönöm, hogy megoszthattam életem első és egyetlen waycest élményét :lol:
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Waycest

HozzászólásSzerző: Dia » 2009.05.11. 18:05

teljes mérték egyett értek :D ...ahhoz már téll naon betegnek,perverznek,abberáltnak kell lennie vkinek h iet kitaláljon...(bár,én annyira nem tom "átérezni" me nincs resóm...de akk is)
mert még úgy hogyha nem lennének tesók akk még szexuálisak lennének...wááá...még úgyse tom elképzelni h nem testvérek...sehogyse tom elképzelni...ők testvérek és kész...
Kép
Avatar
Dia
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2008.12.19. 11:05
Tartózkodási hely: Pécs City

Re: Waycest

HozzászólásSzerző: Fancsusz » 2009.05.12. 19:47

vicces hogy én a school of sex waycest fejezetét el se olvastam...
valahogy az az egyetlen amit nem bírok...szal az összes többit elolvasom meg minden de azért az már kiakasztó. egyszerűen nem bírtam lefordítani...
úgyhogy itt nagy az egyetértés. mmnt a magyaroknál ahogy elnézem.
angolul bezzeg annyi van de max 1et ha elolvastam...xD
Avatar
Fancsusz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 2078
Csatlakozott: 2008.08.12. 10:10
Tartózkodási hely: Under your bed

Re: Waycest

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.05.13. 13:12

A testvérszexnél már csak egy betegebb dolog van szerintem. Az apa-lánya, vagy anya-fia kapcsolat! Az Oidipusz komplexus! :shock: :o
Még jó hogy olyanokat nem találtak ki, hogy Gee az anyjával, vagy..... az ...... apjával.....
Na jó, nem folytatom!!! :lol: :lol:
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Waycest

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.05.13. 17:13

Majd ha a gyereke megszületik, lesz az is... :roll:
Személy szerint én már a Frerardot se bírom különösebben, szóval a Waycestről őszintén szólva hallani se akarok.
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Következő

Vissza: Vitasarok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron