Waycest

Re: Waycest

HozzászólásSzerző: Röné^^ » 2009.05.13. 17:59

én akkor nézném meg Mikey és Gee fejét mikor találnak egy ilyen Waycest-et és beleolvasnak.
El tudom képzelni h Gee tök elmeháborodottnak találná az összes ilyen írót... és Mikey. Hát lehet hogy ki lenne készülve...
szóval waycest részemről sem a kedvenc :D
"Unauthorized duplication is a violation of applicable laws, and will result in Gerard coming to your house and sucking your blood..."
"A jogtalan másolás az érvényben lévő törvények megszegése, és az lesz az eredménye, hogy Gerard meglátogat, és kiszívja a véredet..."
Röné^^
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:57

Re: Waycest

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2010.08.05. 08:05

Sötétnek kell lenni ahhoz hogy kitaláld a Waycestet, te úristen nekem is van nővérem és amikor megverem akk nem éppen gyereket csinálok neki-.-"""
Sztem ha Gee vagy Mikey beleolvasna egy Waycestbe akk elmeháborodottnak találná a rajongókat és ez ránk nézve sem túl jó :lol:
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019

Re: Waycest

HozzászólásSzerző: sliver » 2011.05.25. 17:11

Muhahaha, hozzászólok!! Istenem, de beteg, perverz, és aberrált vagyok... Különben én sem szerettem régebben, csak azért kezdtem el a waycest sztorit írni, hogy írjak valamit, ami ennél a perverz bagázsnál is kiveri a biztosítékot... Hát, gondolom sikerült, viszont közben rendesen rákaptam a témára.

Btw, van nekem is húgom, sőt, két bátyám, de eszembe sem jutna... de gondolkozzatok... HA MIKEY WAY LENNE AZ ÖCSÉM!! Akkor, baszd meg, vérfertőznék, de egyfolytában.

Köszönjük a figyelmet.
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
"synthetic animals like me never have a home"
Avatar
sliver
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.02.11. 00:31

Előző

Vissza: Vitasarok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron