Welcome to the beauteous hell!

Minden, ami nem fanfiction!

Welcome to the beauteous hell!

HozzászólásSzerző: Laura » 2011.03.06. 16:54

Ömmm... mit is mondhatnék...? :roll:
Már rég gondolkozom azon, hogy felrakom ezt ide. Eddig nem nagyon mertem (mivel igazából rohadtul nincs kész... xD), de most már nem érdekel! :) Lehet, hogy senkinek nem fog tetszeni (igazából a végéről még fogalmam sincs :lol:), de azért megosztom Veletek. ;)
Kérlek, írjatok véleményt, mert ha esetleg jó, akkor folytatom! Köszi és jó szórakozást! :mrgreen:

Mezítláb taposom a súlyom alá épült hideg és vizes márványburkolatot. Négy napja kaparom a falat reményvesztett üvöltéssel gondolataimban, ahogy könnybe lábadt szemekkel meresztem üveges tekintetemet a csuklómat ölelő bilincsre. Végtagjaim zsibbadásig feszültek a sok erőlködéstől, a félelem kirívó öltözetbe burkolózva fedte fel kilétét szívemben. Koszos arcomat a végtelenségig nyüstölve fürkésztem agyamban megfelelő kérdések, lehetséges válaszok után.
Izzadsággal kevert langyos vér folyik végig sápadttá vált ráncos bőrömön, mely elégedetlenül nyúlt szét csontjaimon pihenve. Álmosan hajtom fejem a mocsokkal mázolt csempére, miközben lelkem valahol már a megnyugvás kapujában ég. Megjelennek előttem összekuszálódott emlékeim összegyúrt darabkái, az emberi élet mihaszna kis kapaszkodóiként nyújtva ki segítő kezüket. Az egyetlen esély, hogy ne az iszonyat börtönében megkötözve sebezzem saját testem...

Először egy üveg formás alakja bontakozik ki emlékeim közül, melyet egy kéz markol fel oly erősen, hogy a szeszes bor émelyítő tartalma egyszerűen a földre loccsan, mint, mi nem is létezett. Szilánkok tapadnak a férfi kéz pirosan patakzó tenyeréhez. Szabálytalanul folyó vér bűze terjed szét a szobában. A férfi egyszerűen lila ajkaihoz emelve kezét, nyelvével gondosan végigsimít sebein. Eltűnnek a vérfoltok...
Sűrűn pislogok a homálytól ködösült valóságba. Érzem, hogyan roppan alattam rémisztő kattanással jobb lábszárcsontom. Fülemből, mint a vékony falú üveg tartama, úgy ömlik ki a vér, végighasítva arcom mélyen futó vonalain. Kevés friss levegőt tudok magamba szívni, miközben tudom, hogy néhány óra, és nem jut több oxigén félig nyomorult orrom, vérre szomjas szám számára. Mintha apró, csicsázott szobába lennék bekasznizva, s falait kívülről nyomná a tömör beton, a puszta emberi kéz számára törhetetlen lepel... de mely állapot fordíthatna a megtagadhatatlan tényen? Talán a kárhozottak felülmúlhatatlan ereje, a mindent elsöprő... talán nem is létező... kísértés.
Nem. Sajnos lelkem mélyébe süppesztve gondolataimat rájövök, hogy szellemem kevés lenne akár szemhéjaim felhúzására is. Képtelen ébren tartani szétrepedt csontvázam, sajgó izmaimat, lassan, kínlódva nyögő testemet, mely szinte már a halálért epedez.
__________________________________________________
egyenlőre kezdésnek ennyi... :D
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
J'aime vraiment le MCR. (:

Kép Kép
Laura
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1303
Csatlakozott: 2008.08.14. 18:45

Re: Welcome to the beauteous hell!

HozzászólásSzerző: Gwen » 2011.03.06. 22:24

Wow. *.*
Jól tetted hogy felraktad. Határozottan. :) Már a címénél éreztem, hogy ez valami jó lesz. :lol:
Nagyon tetszik, ahogy megfogalmazod a dolgokat. Olyan titokzatos az egész. Szabályszerűen megjelent előttem minden, amit leírtál. :D
Az is tetszik, hogy ugye vannak, akik néhanéha nagy nehezen kitalálnak egy hű de jól hangzó, lírai meg amit akarsz mondatot, és csak úgy véletlenszerűen bebiggyesztik az amúgy esetlen szöveg kellős közepére, ahová ráadásul nem is illik. De nálad az egész ilyen tökéletesen meg van "szerkesztve", semmi olyan ööö..művies nincs benne. Annyi az egész, hogy nagyon figyelmesen kell olvasni, mert különben eltéved az ember. :D Nem tudom ezt most jól megfogalmaztam-e, de talán érthető. Röviden így tudom csak összefoglalni. xDD
Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből, mert nagyon tetszik. :D
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Welcome to the beauteous hell!

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2011.03.07. 14:38

Örülök, hogy végül rászántad magad, hogy felrakd!
Nekem nagyon tetszik, és fantasztikus a megfogalmazás! Mondjuk nem egyszerű olvasmány, tele van gyönyörű képekkel, de nagyon igényes!
Csak így tovább!!
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Welcome to the beauteous hell!

HozzászólásSzerző: Kexy » 2011.03.07. 17:36

Hű! Brutálisan jól kezdődik. Fantasztikusan van leírva. *.* Olvasnám tovább szívesen. :)
Kexy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2010.10.10. 15:34

Re: Welcome to the beauteous hell!

HozzászólásSzerző: Vivienkee » 2011.03.07. 17:48

Wow,nagyon jól írsz :P engem is érdekelne a folytatás
look alive sunshine
facebook.com/vivienkeeh
Vivienkee
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2010.06.08. 20:32
Tartózkodási hely: 1408-as szobában xd

Re: Welcome to the beauteous hell!

HozzászólásSzerző: Laura » 2011.03.07. 18:24

Nagyon köszönöm a kommenteket, örülök, hogy tetszik! :mrgreen:
Igen, néha tudok ilyen érdekesen írni... őőő... kb. mindig így, de folyton félek, hogy túlzásba viszem. :oops:
Felrakok még egy keveset, jó? :)


Egy parton találom magam. Furcsán ismerős a tornacipőm alatt ropogó gyep frissen locsolt illata, a városi szenny nélkül is bűzös levegő sejtelmes suttogása.
" Jártam már itt" gondoltam feszélyezett meggyőződéssel, mikor egy babakocsit toló nő sétált el előttem." Öltem már itt..." az asszony egy kedves gyerekdalt dúdolt mézédes, nyugtató hangján gyermekének. Megvolt a maga bája e felülmúlhatatlan látképnek... amerre néztem, csak a békét éltető emberek torz ábrázata suhant kacagva, s vidám színek formátlan monstruma uralta a közelemben magasodó butikokat. Egyetlen oda nem illő porszemnek éreztem magam a makulátlan, simára csiszolt társadalom jólétében, hol a semmiért is fizetnek borravalót a giccses éttermekben. " Undorító nemzedék..." sóhajtottam bágyadtan, ahogy másodszor, ugyanazon alkalommal megcsapta orromat egy gyönyörű nő vékony nyakán száradó parfümének illata. Ismét éreztem karjaimba fúródó, puha tapintású, csillogó bőrét, hallottam vérének apadatlan folyását, amint áztatja mellkasomat. Isteni káprázat szenteltvize forrázott le abban a pillanatban, gyóntatásra kényszerítve minden, a nő iránt érzett mocskos gondolatom után. Ráébresztett, hogy tulajdonképpen pusztán agyam valamelyik zugában kapaszkodva próbálok sajnos nagyon is jól emlékezni az illatokra, színekre... a nő kebleinek finom vonásaira a póló alatt... a négy férfira és rajtuk kívül egy csecsemőre, akit lemészároltam...

Hirtelen felrebbennek súlyos pilláim, s alatta összeszűkülnek a pupillák, amint erős fény éri őket. Kétségbeesetten fújtattam, szívem zavarodott dobogására pedig már egy orvos sem tudott volna ésszerű magyarázatot adni. A kárhozottak háromszorosára magasodó fizikai ereje önző mód elfutott tőlem, cserbenhagyva nyomorúságos testem. De az élni akarás apró, kitartó jelenségei még mindig szemem előtt lebegnek, néhol belemarva egy-egy végtagomba, hogy szabadulásra késztessen.
Ismét behunytam éhesen izzó, sápadt, szürke szemeim, várva az újabb emlékek sorozatát.

- Undorító mocsok vagy! - jéghideg kezek égető csattanását éreztem kipirult arcomon. Nem voltam vámpír.
- Csak játék volt... - mosolyogtam bágyadtan az előttem remegő lányra, akinek pontosan nem emlékszem termetére, haja színére, de akármikor feleleveníteném forrongó lávaként kitörő haragját, csapzott, botladozó beszédét.
- Venox, megölted...!! Nem érted? - angyalian csengő sírása megsebezte részeg gondolataimat.
- Semmi baja! - üvöltöttem - Apa, apa még mindig... él.

Ott állok egy alaposan kibélelt halottas ágy felett. Meredten nézem apám nyugodt, épphogy hófehér tekintetét. Mintha mosolyogna...
Mellém lép a nővérem, érzem, hogyan markolnak bele hosszú ujjai öltönyömbe. Ideges volt, remegett, mint azon az éjszakán, mikor üvöltözve próbált kijózanítani.
Ahogy rámeredek, látom kebleinek hullámzását, amint mély, szaggatott sóhaj kíséretében keres egy zsebkendőt táskájában. Visszapillantok szeretett apám testére, kinek bőrén több ránc fut végig, mint bármikor életében... eltorzul az arcom... én gyilkoltam le! Mészáros vagyok...
J'aime vraiment le MCR. (:

Kép Kép
Laura
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1303
Csatlakozott: 2008.08.14. 18:45

Re: Welcome to the beauteous hell!

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2011.03.08. 20:08

Én azért hűséges olvasód vagyok mindig! ;) :D
Akik meg lusta disznók írni azok szégyelljék magukat! :evil:
Szeretlek!!! :D
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Welcome to the beauteous hell!

HozzászólásSzerző: Vivienkee » 2011.03.08. 20:57

Énis ittvagyok,bocsi,hogy eddig nem írtam :oops:
Még mindig nagyon tetszik :D :P pls hamar folytasd *-* :)
look alive sunshine
facebook.com/vivienkeeh
Vivienkee
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2010.06.08. 20:32
Tartózkodási hely: 1408-as szobában xd

Re: Welcome to the beauteous hell!

HozzászólásSzerző: Kexy » 2011.03.09. 19:20

Én is bocsi a késedelemért. :oops:
Továbbra is tetszik ahogy írsz. Megragad. És woah...olyan titokzatos. :D Folytatást. :)
Kexy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2010.10.10. 15:34

Re: Welcome to the beauteous hell!

HozzászólásSzerző: Laura » 2011.03.09. 21:44

Mindenkinek köszönöm, majd holnap rakok fel új részt! :)
J'aime vraiment le MCR. (:

Kép Kép
Laura
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1303
Csatlakozott: 2008.08.14. 18:45

Következő

Vissza: Írások

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron