Got killed

Minden, ami nem fanfiction!

Got killed

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.06.06. 14:26

Well... egy újabb egyrészes történet. A Miami Ink egyik része ihlette. Hihetetlen, hogy milyen történetek hallani ott...
Ahogy a címből is sejteni lehet, nem a legvidámabb sztori, de annyira nem vészes. Szerintem. x)
És előljáróban asszem ennyi elég is.
Ha valaki elolvasta, kaphatok véleményt? ^^ Kíváncsi vagyok, h mit gondoltok. :]

Got killed

Hat éves voltam. Hat. Kibaszott fiatal. Ilyenkor az ember általában még gondtalan, naiv és ártatlan. Oly keveset tud a világról, de mégis elég érett már ahhoz, hogy bizonyos dolgokat megértsen.
Így voltam ezzel én is. Hat éves voltam, mikor az anyám meghalt. Megölték. Meggyilkolták. Az egyik kibaszott ex-pasija három golyót eresztett belé. Hármat. Mindezt fényes nappal, az én és a 3 éves öcsém szeme láttára. Három éves volt az öcsém, baszd ki, három! És végig kellett néznie ahogyan egy őrült, részeg faszi betöri a lakásunk ablakát, bemászik rajta, majd ordítozni kezd az anyánkkal. Anyánk a végén sírva könyörgött annak a baromnak, hogy ne bántson minket. Sírt, értitek?! Nem tudjátok, milyen a saját anyátokat teljesen megalázkodva látni, miközben egy pszichopata férfi vigyorogva fegyvert fog a melléhez. Anyám persze hiába könyörgött. A férfi hatalmas élvezettel eresztette bele a golyókat. Mikor anyám összeesett a padlón a faszi lába előtt, az kárörvendőn röhögni kezdett. Aztán szerencsére lelépett.
Én és az öcsém pedig mindezt a résnyire nyitott ajtó mögül néztük végig, remegve a félelemtől.
Jamie már akkor elkezdett sírni, mikor anyámék veszekedtek. Mikor a pasi lelőtte anyát, be kellett fognom James szemét. Persze nem voltam elég gyors, azt még így is láthatta, amint a golyó eléri anya testét. Erre James sírni is elfelejtett. Ami akkor nagyon jól jött, ugyanis végig attól rettegtem, hogyha Jamie tovább sír, a pasas jön és megöl minket is. De szerencsére nem így volt. Miután ő lelépett, gyorsan bezártam tesóm a hálóba, én pedig anyához rohantam. Borzalmas látvány volt, még most is magam előtt van a kép, ahogy mozdulatlanul fekszik egy hatalmas vértócsa közepén.
Fogalmam sem volt, mit tehetnék. Segíteni akartam rajta, de nem tudtam, hogyan. Aztán jobb ötletem nem lévén áthívtam a szomszédot, aki aztán hívta a mentőket és a rendőrséget.
Persze fölöslegesen, hiszen anyám már rég halott volt. És ezen sem a mentők, sem a kibaszott rendőrök nem tudtak segíteni a hülye kérdéseikkel.
Miután a szomszéd kihívta a mentőket, engem beparancsolt tesóm mellé a hálóba. Hogy ne nézzem tovább anyám véres holttestét. De akkor már oly mindegy volt. Végignéztem, ahogyan meggyilkolták. A saját anyámat. Képtelen voltam felfogni. Nem akartam hinni a szememnek.
Mikor bementem a hálóba, az ölembe vettem a bömbölő öcsémet, és én is sírni kezdtem. Végül egymást átölelve aludtunk el, a könnycseppek az arcunkra száradtak.
Másnap kialvatlanul, abban a reményben ébredtem, hogy az egészet csak álmodtam. De mikor kimentem a konyhába, rájöttem, hogy ez nem így van. Máskor mindig anyum várt a konyhában reggelente, egy adag cornflakes-szel és finom kakaóval. Most a szomszéd pasi állt ott és finom kakaó helyett égett pirítós szag terjengett az egész helységben. Ráadásul mikor a földre néztem, megpillantottam az éjszaka történtek nyomait. A vértócsa nagy részét ugyan megpróbálták feltakarítani, de elszórtan még így is akadt bőven pár odaszáradt, vörösesbarna vérfolt a padlón.
A látványtól ismét könnyek szöktek a szemembe. Mikor a szomszéd – Mr. Brawn – észrevette, hogy ott állok és sírok, odajött mellém, átölelt és nyugtatni próbált.
Persze nem sokra ment vele. Az elkövetkező napokban, hetekben, hónapokban nem tudtam lenyugodni. Folyton rémálmaim voltak, az anyám vérbe fagyott testét láttam magam előtt.
Ha meggyilkolják az anyád, azt egyszerűen nem tudod kiheverni. Sosem fogod elfelejteni azt a szörnyű látványt. És valószínűleg az egész életedre kihatással lesz. Zárkózottabb, mogorvább, bizalmatlanabb leszel, nem engeded közel magadhoz az embereket. És amiért ilyen „különc” vagy, ők is ki fognak közösíteni.
Aztán ahogy idősebb leszel, és egyre nagyobb lesz rajtad a nyomás, talán az alkoholhoz és a drogokhoz fordulsz segítségért.
Én ezt tettem. Persze azóta rengetegszer megbántam. De akkor ez tűnt az egyetlen kiútnak. A heroin. Hősnő. Ó, igen. Egy röpke órácskára a mennyországba röpített. Eleinte. Aztán ahogy függővé váltam, heroin nélkül nem bírtam létezni. Már az alap boldogsági szint eléréséhez is be kellett vennem. A heroin szépen lassan megöl. Bár, nem is olyan lassan. Egy év után ténylegesen a Mennybe küld. - Vagy a Pokolba. És akkor igen kecsegtető volt a gondolat, hogy anyám után mehetek. Már majdnem sikerült kinyírnom magam, mikor tesóm észhez térített. Épp a kórházban feküdtem, mindenféle kibaszott kezelésen, mikor az öcsém odajött mellém, megfogta a kezem, és a szemembe nézett.
- Danielle, ne csináld ezt – mondta könyörgő szemekkel. - Ne tedd tönkre magad, kérlek. Nem dobhatod el magadtól az életet, ha már kaptál rá egy esélyt. Itt kell maradnod és harcolnod. Nekem szükségem van rád.
És ezek a szavak hatottak. Észhez térítettek. A szívemhez szóltak és sikerrel jártak. Ezek a szavak örökre az emlékezetembe vésődtek, és akárhányszor hülyeséget akarok csinálni, eszembe jutnak, és újra és újra észhez térítenek.

És most... most fordult a kocka. Én ülök itt az öcsém ágyánál, a hideg kezét szorongatom és azt mondogatom neki, hogy tartson ki, ne adja fel.
- Szükségem van rád, James – suttogom könnyes szemekkel.
Az öcsém hetek óta itt fekszik egy kórházi ágyon, kómásan. Karambolozott a motorjával, egy kibaszott autó elütötte, és ő lerepült a motorról, és mikor földet ért, a koponyája kettérepedt.
Aztán megműtötték a kórházban, de a kómából nem tért magához. Hetek óta mozdulatlanul fekszik. Még csak rám sem emeli a gyönyörű kék szemeit, amit anyától örökölt.
Semmit nem csinál. És én megőrülök. Nem tudni, meddig lesz még így, az sem biztos, hogy valaha fel fog ébredni. És most itt vagyok egyedül.
- Fel kell ébredned, Jamie, érted?? Nem hagyhatsz itt egyedül! Megígérted, Jamie! Emlékszel? Megígérted, hogy mi ketten örökre itt leszünk egymásnak. Emlékszel, Jamie? - hüppögöm elhalóan és a mellkasára borulok. Aztán ott alszok el mellette, átölelve a testét. Pont mint mikor anya meghalt. Csak hogy azóta már 20 év telt el. De most ugyanaz a helyzet. Estéről estére az öcsém testére borulva alszok el, könnyekkel az arcomon. Ez hosszú heteken át így megy.
Aztán egyszer csak az orvosok sokkoló hírekkel szolgálnak. Ha két héten belül nem tér magához James, akkor ki fogják kapcsolni a gépeket, amik eddig életben tartották, ugyanis a kórház ennél több ideig már nem tudja ellátni. Nincs rá elég pénz és kell a hely a többi betegnek.
- A kurva kicseszett életbe is! - üvöltöttem az orvosnak, mikor közölte a hírt. - Az öcsém életéről van szó! Érti?? Egy emberi életről! Nem pénzről meg kórházi ágyról! Senkinek nincs joga egy ember élete fölött dönteni!
Erre azt a választ kaptam, hogy ha van pár röpke millióm, akkor átszállíttatják valami csúcsszuper kórházba, ahol tovább aludhat. De egyébként meg kevés az esélye, hogy magához fog térni valaha is. Hogy csesszék meg! Minden egyes kibaszott orvos.
De nem számít. Eldöntöttem, hogy ha kell, akár bankot is robbantok, csak hogy meglegyen az a pénz az átszállításhoz. Bár nem volt könnyű a feladat, mivel a munkahelyemről kirúgtak, miután nem jártam be dolgozni, csak az öcsém mellett voltam folyton.
De ez sem számított. Minden munkát elvállaltam, amit csak lehetett, és a pénz szépen lassan gyűlni kezdett. Bár korántsem volt még elég.
De aztán egy napon minden számításomat keresztülhúzták.
Mikor mentem be este munka után a kórházba, James ágya üres volt.
Meghalt.
A nővér elmondása szerint délután egyszer csak leállt a szíve és nem tudták újraéleszteni.
Meghalt.
Csak úgy feladta a küzdelmet. Anyám után ment és itt hagyott engem egyedül. Totál egyedül. Rajta kívül senkim nem volt.
Ekkor döntöttem. Elegem volt mindenből, az egész életből. A szenvedésből, a fájdalomból, a halál elleni küzdelemből. Minek küzdeni ellene, ha egyszer úgyis eljön?
És ha már minden rokonomat, szerettemet magával vitte, akkor engem se hagyjon itt!
Döntöttem.
Hazamentem, a régi lakásunkba, ahol még anya halála előtt éltünk. Magamhoz vettem egy doboz altatót, és az öcsémmel közös hálóba mentem.

És most itt vagyok. Remegő tenyerembe öntöm a doboz tartalmának felét, majd egy sóhaj kíséretében a számba öntöm, és sok vízzel együtt lenyelem. Hátradőlök az ágyon, magamhoz szorítom James régi párnáját, ami 20 hosszú éve ott hevert az ágyon, majd lehunyom a szemem.
Abban a boldog tudatban alszok el, hogy mikor felébredek, véget ér az egész rémálom, és újra anya és James mellett leszek.
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Got killed

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2009.06.08. 16:42

Nos, ne haragudj, hogy csak most írok, de köztudottan lusta dög vagyok, szóval így is nagy teljesítmélny tőlem, hogy rávettem magam erre. :P
Nekem tetszett az ötlet, bár mint ahogy mondtad az elején, a Miami Ink egyik része ihlette. Így nem egészen tudom eldönteni, hogy mennyi belőle a valóság, és mi a te elméd szülötje. De nehogy félreértsd! Pont ez jó benne. Hogy az ember kicsit tudatlan.
Személy szerint én elkondolkodtam rajta, és el is borzadtam egy pillanatra: hogy tényleg vannak(-e) ilyen emberek, mármint akik így végeznek bárkivel... Szeretem az efféle történeteket! Jó volt olvasni.
És ott a kórházos résznél...
Nem tudom, van-e testvéred, nekem mindenesetre van egy édesdrágaaranyos nővérem, és akaratom ellenére is eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha vele történne valami. Hát, nem lenne valami jó, annak ellenére, hogy minidig marakodunk...
Mindenesetre csak gratulálni tudok :)
Nekem tetszett ^^
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: Got killed

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.06.08. 16:51

Đođđy írta:Nos, ne haragudj, hogy csak most írok, de köztudottan lusta dög vagyok, szóval így is nagy teljesítmélny tőlem, hogy rávettem magam erre. :P
Nekem tetszett az ötlet, bár mint ahogy mondtad az elején, a Miami Ink egyik része ihlette. Így nem egészen tudom eldönteni, hogy mennyi belőle a valóság, és mi a te elméd szülötje. De nehogy félreértsd! Pont ez jó benne. Hogy az ember kicsit tudatlan.
Személy szerint én elkondolkodtam rajta, és el is borzadtam egy pillanatra: hogy tényleg vannak(-e) ilyen emberek, mármint akik így végeznek bárkivel... Szeretem az efféle történeteket! Jó volt olvasni.
És ott a kórházos résznél...
Nem tudom, van-e testvéred, nekem mindenesetre van egy édesdrágaaranyos nővérem, és akaratom ellenére is eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha vele történne valami. Hát, nem lenne valami jó, annak ellenére, hogy minidig marakodunk...
Mindenesetre csak gratulálni tudok :)
Nekem tetszett ^^

Én is lusta dög vagyok, szóval abszolút megértelek, és köszi ezt a szép hosszú kritikát ^^
Nos hát akkor elmondom. Ööö vagy 2-3 külön történetből raktam össze ezt az egyet. Az valós volt, hogy valakinek az anyját meggyilkolták, amikor még kisgyerek volt, a drogos dolog is valós, és ööö volt még valami testvéres is asszem, de már nem emléxem.
Igen, van egy hugom, és mi is folyton veszekszünk, de ennek ellenére természetesen imádom, és nekem is volt már h eszembejutott h mi lenne velem nélküle... hát, inkább nem akarom megtapasztalni.
Örülök, hogy tetszett és nagyon szépen köszönöm még1x ^^ <3
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Got killed

HozzászólásSzerző: jiuer7845 » 2023.03.07. 02:17

Jordans
Yeezy
Jordan Shoes
Adidas UK
Air Jordan 4
Air Jordan 1
Jordan 1
Air Jordans
Nike Air Jordans
Jordans 1
Air Jordan 1
Jordan 1s
Jordan 1
Adidas Yeezy
Adidas Yeezy
Yeezy
Air Jordan 1
Air Jordan 11
Air Jordan 1
Jordan 1
Air Jordan 4
Air Jordan 1
Jordan 1
Air Jordan Shoes
Air Jordan
Air Jordans
Jordan 1
Jordan 1
Jordan 1
Air Jordan 1 Mid
Jordan 1 Mid
Jordan 1
Jordan 1s
Air Jordan 4
Jordan 4
Air Jordan 4
Jordan 4
Jordan
Jordan 4 Military Black
Jordan 4
Jordan 4s
Jordan 1
Jordan AJ 1
Jordan AJ 1
Jordan Retro 4
Jordans 4
Jordan Shoes
Jordans Shoes
NFL Shop Official Online Store
Nike Air Jordan
Nike Jordan 1
Nike Jordans
Nike Outlet
Nike Outlet Store
Nike Outlet
Nike Outlet Store Online Shopping
Nike Outlet
Nike Shoes
Nike UK
Off White
Pandora Jewelry
Pandora
Pandora Bracelet
Pandora Bracelets
Pandora Bracelets
Pandora Charms
Pandora Charms
Pandora Jewelry
Pandora Charms Sale Clearance
Pandora Charms
Pandora Jewelry Official Site
Pandora Jewelry
Pandora Jewelry Official Site
Pandora Jewelry
Pandora
Pandora Jewelry Official Site
Pandora Jewelry
Pandora Jewelry Official Site Clearance
Pandora Jewelry
Pandora Jewelry
Cheap Ray Bans
Ray Bans
Ray Bans
Pandora Online Shop
Pandora
Pandora Outlet
Pandora UK
Yeezy
Yeezy 350
Yeezy 350
Yeezy
Yeezy 350
Yeezy Boost 350
Yeezy 350 V2
Yeezy 450
Yeezy 700
Adidas Yeezy
Yeezy
Yeezy Foam Runner
Yeezy 350
Yeezy
Yeezy
Adidas Yeezy
Yeezy
Yeezy Shoes
Yeezy
Yeezy Shoes
Yeezy Slides
Yeezy Slides
Yeezy Supply
Yeezy
Yeezy Slides
Rolex
Rolex Watches
Nike Shoes
Nike Outlet
Nike Outlet
Ray Ban Glasses
Ray-Ban Sunglasses
Yeezy Shoes
Moncler Jacket
Moncler Outlet
Moncler Outlet
Moncler Jacket
Moncler
Moncler UK
Moncler Jacket
Moncler
Moncler Outlet
Yeezy
Yeezy Shoes
Yeezy Sneakers
Yeezy
Yeezy Shoes
Yeezy 350
jiuer7845
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2021.10.20. 03:29

Re: Got killed

HozzászólásSzerző: jiuer7845 » 2023.03.25. 15:00

Jordans
Yeezy
Jordan Shoes
Adidas UK
Air Jordan 4
Air Jordan 1
Jordan 1
Air Jordans
Nike Air Jordans
Jordans 1
Air Jordan 1
Jordan 1s
Jordan 1
Adidas Yeezy
Adidas Yeezy
Yeezy
Air Jordan 1
Air Jordan 11
Air Jordan 1
Jordan 1
Air Jordan 4
Air Jordan 1
Jordan 1
Air Jordan Shoes
Air Jordan
Air Jordans
Jordan 1
Jordan 1
Jordan 1
Air Jordan 1 Mid
Jordan 1 Mid
Jordan 1
Jordan 1s
Air Jordan 4
Jordan 4
Air Jordan 4
Jordan 4
Jordan
Jordan 4 Military Black
Jordan 4
Jordan 4s
Jordan 1
Jordan AJ 1
Jordan AJ 1
Jordan Retro 4
Jordans 4
Jordan Shoes
Jordans Shoes
NFL Shop Official Online Store
Nike Air Jordan
Nike Jordan 1
Nike Jordans
Nike Outlet
Nike Outlet Store
Nike Outlet
Nike Outlet Store Online Shopping
Nike Outlet
Nike Shoes
Nike UK
Off White
Pandora Jewelry
Pandora
Pandora Bracelet
Pandora Bracelets
Pandora Bracelets
Pandora Charms
Pandora Charms
Pandora Jewelry
Pandora Charms Sale Clearance
Pandora Charms
Pandora Jewelry Official Site
Pandora Jewelry
Pandora Jewelry Official Site
Pandora Jewelry
Pandora
Pandora Jewelry Official Site
Pandora Jewelry
Pandora Jewelry Official Site Clearance
Pandora Jewelry
Pandora Jewelry
Cheap Ray Bans
Ray Bans
Ray Bans
Pandora Online Shop
Pandora
Pandora Outlet
Pandora UK
Yeezy
Yeezy 350
Yeezy 350
Yeezy
Yeezy 350
Yeezy Boost 350
Yeezy 350 V2
Yeezy 450
Yeezy 700
Adidas Yeezy
Yeezy
Yeezy Foam Runner
Yeezy 350
Yeezy
Yeezy
Adidas Yeezy
Yeezy
Yeezy Shoes
Yeezy
Yeezy Shoes
Yeezy Slides
Yeezy Slides
Yeezy Supply
Yeezy
Yeezy Slides
Rolex
Rolex Watches
Nike Shoes
Nike Outlet
Nike Outlet
Ray Ban Glasses
Ray-Ban Sunglasses
Yeezy Shoes
Moncler Jacket
Moncler Outlet
Moncler Outlet
Moncler Jacket
Moncler
Moncler UK
Moncler Jacket
Moncler
Moncler Outlet
Yeezy
Yeezy Shoes
Yeezy Sneakers
Yeezy
Yeezy Shoes
Yeezy 350
jiuer7845
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2021.10.20. 03:29


Vissza: Írások

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron