Walking Dead

Minden, ami nem fanfiction!

Walking Dead

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.05.11. 16:13

Hát akkor rakok már fel én is valamit. x) Egy rövidebb írás, Chester (LP) egyik száma ihlette, a Walking Dead. Nem olyan régen írtam... Mást nem is nagyon fűznék hozzá, remélem lesz, akinek tetszeni fog. :)

Walking Dead

Hiszel a halál utáni életben?

Futsz. Szélsebesen futsz az éjszakában. Fogalmad sincs, merre mész, csak azt tudod, minél messzebb kell jutnod erről a pokoli helyről. Torkod szakadtából rohansz. Lassan fél órája úton vagy. Egyre gyorsabban és nehezebben szeded a levegőt, a torkod már teljesen kiszáradt, a szíved hevesen zakatol. Az oldalad is lüktet, de egy percre sem állsz meg. Ugyanolyan gyorsan futsz, mígnem végül megbotlasz egy padkában és hasra esel. A tenyeredről és térdedről lehorzsolódik a bőr, de észre sem veszed a fájdalmat. Föl akarsz állni, hogy tovább rohanhass, de túl fáradt vagy hozzá, nincs erőd. Visszahanyatlasz a földre és lassan könnyezni kezdesz. A történteken gondolkozol, az egész életeden. Belefáradtál már az egész komédiába, ki akarsz szabadulni ebből a gonosz és számító világból. Valami sokkal szebb, nyugisabb és boldogabb helyre akarsz menni. Nem tudod merre lehet, de elhatároztad, ha kell, a világ végéig rohanni fogsz, csak hogy megtaláld amit olyannyira keresel.
És míg a földön heversz és próbálod magad rávenni, hogy felállj és tovább rohanj, én szép lassan közeledek feléd. Persze nem veszel észre, nem is tudnál. Senki sem venne észre. Csendesen suhanok feléd, aztán megállok melletted, és letérdelek. Nem látsz engem, de megéreztél valamit, mert felkapod a fejed és riadtan körülnézel. Végigsimítok a hajadon, mire még jobban megijedsz.
Itt az ideje, hogy beszélgessek veled.
- Ne félj. Nem akarlak bántani – suttogom szelíden.
Hallod a hangom, de továbbra sem látsz semmit, és ez megrémít.
- Ki vagy? - kérdezed vékony hangon.
- Egy barát. Egy jó barát, aki segít elérni a célod.
Nem válaszolsz, csak ülésbe tornázod magad, és továbbra is rémülten nézel. Így hát folytatom a mondókám.
- Egy szebb helyet akarsz, nem igaz? Egy olyat, ahol nincs jó és rossz, nincs bűnözés, nincs büntetés, és azt csinálsz, amit akarsz. Segítek neked. Ha engeded, elviszlek egy ilyen helyre. Elviszlek oda, ahol a szerelmed is van.
- Helena – suttogod felcsillanó szemekkel.
- Szeretnéd újra látni, nem igaz? Újra magadhoz ölelni és érezni a lélegzetvételeit.
- Ez lehetetlen – komorulsz el hirtelen. - Helena meghalt. Nem vesz többé levegőt, nem érezhetem hát azokat. És nem tudom magamhoz ölelni.
- Butus – csóválom meg a fejem. - Lehetetlen nem létezik. Bármit megtehetsz, amit csak akarsz. Ha tényleg akarod, akkor meg is tudod tenni. Ha tényleg akarod, újra láthatod Helenát nevetni. Csak velem kell jönnöd. Engedd, hogy elvezesselek hozzá. Abba a világba, ahova annyira vágysz. Elviszlek az igazi életbe.
Mondandóm végén már nem tiltakozol. Rám emeled a tekinteted és hirtelen meglátsz engem. Vagy inkább Helenát látod meg bennem. Feléd nyújtom a kezem, te pedig óvatosan megfogod. Bátorítón rád mosolygok, és segítek neked felállni a földről.
Már egyáltalán nem fájnak a testrészeid, és a horzsolások is elmúltak. Hirtelen könnyűnek és felszabadultnak érzed magad, mintha minden problémád elmúlt volna.
És el is múlt.
Megfogod a másik kezem is, és mosolyogva elsuhanunk a fénybe, egy szebb világba, ahol a szerelmed vár rád.

I'll take your love,
I'll take your hate,
I'll take your desire.
I'll take your heart,
I'll take your pain,
I'll bing you to life.


____
Hát, kritikának örülnék... :)
És ömm kérdeznék annyit, hogy van esetleg olyan zombeee, aki szereti a Harry Pottert? x) Vagy a Forma-1-et? XD Mert van néhány írásom ilyen témában, csak nem vagyok benne biztos, hogy bárki is elolvasná ^^'
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Walking Dead

HozzászólásSzerző: Dia » 2009.05.11. 17:33

sztem naon jó volt...szépen fogalmazol...tetszett h E/2ben beszéltél arról a vkiről...nekem úgy hangzott mintha vmi felsőbbrendű lény lett vna v nem is tom*ááá,megint nem tok fogalmazni :? *
szal nekem tetszett...
____________
igen ,egy már van...én szeretem, sőt imádom a HP-t...
Kép
Avatar
Dia
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2008.12.19. 11:05
Tartózkodási hely: Pécs City

Re: Walking Dead

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.05.11. 17:58

Köszi! ^^ :) Hehh imádok E/2ben írni ^^ olyan muris xD bár legtöbbször mégis E/1ben írok, úgy könyebb. x)
Ha felsőbbrendű lény alatt arra gondolsz, aki elvitte ezt az emberkét, akkor tényleg eléggé felsőbbrendűnek mondható. Ugyanis ő igazából a... "Jóságos Sétáló Halál" lenne, úgymond. :]
Nah örülöök, én nem is olyan régen teljesen odavoltam a HP-ért. :lol:
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Walking Dead

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2009.05.11. 18:06

Nekem is nagyon tetszett. Valóban élvezetes volt, hogy E/2. -ben írtál róla (én Gee-nek képzeltem el, pláne amikor mondta, hogy Helena *-*), hirtelenjében nem is nagyon tudok mást hozzáfűzni. Jó volt, na! xD
- Engem nem akarnának magukkal vinni egy szebb helyre? *szépennéz* :mrgreen: -
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: Walking Dead

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.05.12. 15:11

Köszi! :D
Geenek? Hát ő eszembe se jutott volna xD Mondjuk én nem is naon képzeltem oda senkit, miközben írtam :roll: xD
Magukkal vinni? Hát öm nem tudom, én személyszerint még nem akarnék odamenni, ahova ők mentek, és szerintem még te is bőven ráérsz, de esetleg szólhatok az érdekedben xD
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Walking Dead

HozzászólásSzerző: Gwen » 2009.05.12. 20:29

Nekem is tetszett. Függetlenül attól, hogy nem a halál utáni életben hiszek, akkor is. Ilyenkor a hitemet el szoktam vonatkoztatni innen. xD Ezt a "karaktert" én is személyszerint magának a Halálságos Őkegyelmének képzeltem el... :D
Nagyon érdekes volt az egész... most így hirtelen meg sem tudom fogalmazni. És az E/2... imádom, mert ritka, és én minden "ritkaságot" imádok ^^ *szólj, ha nem tudod kibogozni a mondataim értelmét! megeshet. :lol: *
A HP-t én is szeressem!! Sőt, imádom. Pont most kezdtem el újra olvasni az első részt (szegény már porosodott rendesen), úgyhogy kapóra is jönne a dolog xD
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Walking Dead

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.05.13. 11:26

Hát én meg igazából még nem nagyon döntöttem el h miben hiszek ilyen téren ^^"
Halálságos Őkegyelme, ez teccik ^^
Örülök, hogy ekkora tetszést aratott az E/2-es írás x) Oh nyugi értem én amit mondasz (legalábbis asszem :lol: )

Dejóó ^^ Akkor majd rakok fel HP-s írást is :)
Én régebben az első 4 könyvet vagy 5x elolvastam, de azóta pl. az első kettőt nem nagyon tudom végigolvasni, mert túl uncsi már xD :oops:
Az utolsó kettő meg túl van bonyolítva sztem xD De amúgy szeressem én mindet ^^ (De Pitonnak nem kellett vna meghalnia -.-)
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*


Vissza: Írások

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron