Édes bosszú

Minden, ami nem fanfiction!

Re: Édes bosszú

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.05.15. 17:54

Váh azt hiszem minden egyes rész után le fogom írni, hogy mennyire imádom, ahogy fogalmazol *-* :lol: De komolyan. Annyira tetszik. Könyvet nem akarsz kiadni? :lol:
A Lord stílusa annyira tetszett, mikor arról beszélt, h nem akarja magával vinni Helenát. :]
Jah és öm volt egy dolog, ami picit zavart, hogy voltak a szövegben ilyen elválasztások... mármint szavak közben. Gondolom, nem direkt maradt benne.. :roll: De ettől függetlenül nagyon jó az egész ^^
Jaj és a fejezet címe *-* Ú nagyon ötletes ^^
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Édes bosszú

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2009.05.16. 10:21

Hupsz, tényleg :roll: :oops:
Word-el írtam, és ott be volt állítva, hogy válassza el. Nah majd mindjárt megcsinálom :S
Egyébként köszi ^^ Könyvet? Nem tudom. Sokba kerül, hogy ki is adják xD És amúgy sem hinném, hogy elég "tehetségem" volna ahhoz =)
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: Édes bosszú

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2009.05.20. 14:04

Hát, köszönöm ezt a rengeteg kommentet, az önbizalmamnak igazán jót tett xD
Mindenesetre folytatás! Lehet tapsikolni, öröm- és esőtáncot járni! :D
------------------------------------------------------------------------
A Nap eleddig soha nem látott módon sütött be az ablakon, s aranysárga fénye egyenest alvó testemre irányult. A kellemes, bizsergető melegség hamar csapódott át kényelmetlen, szúró égetéssé, s az érzet arra kényszerített, hogy kelletlenül, álmosan üljek fel a puha ágyon.
Tavasz közepe ellenére az időjárás legalább oly szeszélyes volt, mint maga a tenger. A varjak még mindig nem voltak hajlandóak tovaröpülni, makacsul, vadul krákogva boldogították az utálkozó népeket, a tudat ellenére, mely szerint réges-rég máshol lenne a helyük.
Hamar elöntött az éberség, csupán annyi kellett hozzá, hogy eszembe jusson: a mai napon Blake keresésére indulunk.
Már-már gyermeteg izgatottsággal keltem fel ágyamból, s kanyarítottam fel éjfekete köpenyem. Hosszúszárú, szintén fekete csizmámat ágyam mellett hagytam, s mit sem törődve az illendőséggel, mezítláb lépkedtem a szoba csöndjében. Csupán az alváshoz használt, falatnyi alsóruha leledzett rajtam – azon kívül semmi –, s további ruháim az ajtó melletti széken tornyosultak, szinte tökéletes precizitással összehajtogatva.
Sietve kaptam utánuk, egyáltalán nem szerettem volna, hogy bárki is belépjen az ajtón, s ilyetén öltözetben nyisson rám. Az éjszakai mozgást megkönnyítendő, minden egyes ruhadarabom koromfekete volt.
Kezeim remegtek a furcsa érzettől, s e tényező kissé megnehezítette az öltözködést.
Végül sikerült magamra öltenem testhez simuló, vékonyka nadrágom, s fölé cikk-cakkos szoknyám, majd végül rácsatolnom kardom, melyet mindeddig köpenyem takart a kíváncsi szemek elől. Már csupán fűzőm hiányzott, melyet elől kötéses fajtája lévén mellkasomon sötét szalagok díszítettek, no meg a kényelmes bőrcsizma.
Elkészültem. Most már csak az a kérdés foglalkoztatott: vajon fel is? Felkészültem arra, hogy kitudja mennyi ideig, Lord Cynric és Frank társaságában üldözzem Blake Dartont, míg végül sikerül őt megölnöm, felnégyelnem és széttépnem?
Ekkor kopogtak ajtómon, s ugyanazon pillanatban Frank furakodott be rajta, akár a tornádó. Valósággal becsapódott lépte nyomán a szerencsétlenül járt tárgy, ám a fiatal fiú ezzel mit sem törődött. Kíváncsian, egyszersmind zavartan időzött el rajtam tekintete, s ez meglehetőst frusztrált. Hosszas idő elteltével torkot köszörült, majd megkérdezte:
- Kész vagy?
- Igen, mehetünk – adtam azonnal a feleletet, s kiléptünk az ajtón.
Frank csodálkozva nézte kardom, melynek markolatára kereszten tekergőző, fogait fenyegetőn meresztő kígyót vésett készítője, s mindezt színezüstből. A hüvelyen fekete selyemszalag futott végig, végén engedelmesen lehullva, a légáramlatokon szárnyalva.
A csodálkozó tekintet látván végtagom önkéntelenül siklott a markolatra, s az tökéletesen beleillett kezem vonalába. A kard már-már lüktetett és pulzált, hallottam lélegzetét, halk sóhajait, s olyankor, mikor használni kényszerültem, éreztem hófehér bőrömön néma, forró könnyeit is.
A fiú hátat fordított nekem, hanyag kézmozdulattal jelezte számomra, kövessem. S én így is tettem.
Leértünk a nappaliba, ám ahelyett, hogy tovább mentünk volna, Frank megtorpant. Mögötte elmélyülten tanulmányoztam a kastély festményeit, tárgyait, így kevesen múlott, hogy nem ütköztem vékonyka vállába.
- Jut eszembe, van lovad? – kérdezte, mire én némán ráztam fejem. – Sebaj, az istállóban van bőven, kaphatsz onnét, ha megfelel.
- Köszönöm – mondtam.
Szélesre tárta a kastély bejárati ajtaját, s azon hömpölygő folyó módjára tört be a fényáradat, elárasztva az egész épületet, melynek ablakait mind sötét függönyök takarták. Az építmény előtt egy fekete meg egy világosbarna ló állt. Előbbi sörényét fehér-ezüst csíkok díszítették, s szemei időnként vörösen villantak meg. Azonnal tudtam, ez bizony Cynric hátasa, ha nem rögtön ő maga, állati formában.
Ám még mielőtt komolyabban is fontolóra vehettem volna e feltételezést, az említett megjelent a bejárati ajtó küszöbén. Sápadt bőrén szinte szikrákat szórt a napfény, s mindezt kiemelte koromfekete öltözéke. Derekán ugyan csak kard libegett, viszont másik oldalán ezüstös pisztoly csillogott, részletesen kidolgozott rózsákkal díszítve. Midőn meglátott, telt ajkai futó fintorra húzódtak, ám amilyen hamar jöttek, olyan gyorsan tűntek tova.
- Gyere, megmutatom a lovakat – szólt mögöttem Frank, s elindult a kastély mellett tornyosuló, kövekből emelt épület felé, mely alighanem az istálló lehetett, ámbár az említett helyiségbe nem léptünk be.
Még a karám mellett sétálva szembetaláltam magam egy gyönyörű hátassal, s lehetetlenségnek tartottam, hogy ne azzal az álltattal lovagoljam végig az utat.
A ló fekete volt, szőre kékesen csillámlott a napfényben. Sörénye lobogott a szélben, ahogy szinte villámként vágtázott a dús fűben, s már-már úgy tetszett: szárnyalva táncol. Patái nyomán enyhén meghajoltak a hosszúra nőtt kalászok, mégis hangtalanul, fenségesen haladt egyre előrébb és előrébb.
- Acel gyönyörű állat, ám amilyen szép, legalább oly konok. Nem fog a hátára engedni, ha nem tart szimpatikusnak – teljesen mindegy, hogy te mennyire szeretnéd, s hogy milyen erővel próbálkozol rá feljutni.
- Értem. De szeretném megpróbálni, legalább egyszer.
- Ahogy gondolod - szólt Frank, s két ujját szájába véve füttyentett egyet.
Acel unottan, mégis éberen felemelte fejét, hegyezte fülét, végül felénk vette az irányt. Halk patadobogás kísérte útját, egész addig, amíg szolid horkantások közepette meg nem állt előttem. Fürkésző tekintettel mért végig engem, és sötét szemeiből felfoghatatlan emberiség s méltóság sugárzott.
- Fenséges… - motyogtam orrom alatt, kitágult szemekkel.
Lassan s óvatosan emeltem fel jobb kezem, hagytam, hadd szaglássza meg. Szerettem volna végigsimítani selymes szőrén, szügyén és orrán, ám vártam, hogy ő tegye meg a kezdő lépést. S végül bekövetkezett: fejét tenyerembe hajtotta, szemhéjait lustán leeresztette. Néhány perc múlva felemelte okos fejét, majd úgy helyezkedett, hogy hozzáférhessek hátához, s ráülhessek.
- Légy óvatos. Még mindig nem döntött – intett óvatosságra Frankie. – Valóban hatalmas dolog, hogy a hátára enged, ám rendszerint ilyenkor ledobálja magáról az embereket, azok ugyanis nem bírják az ő tempóját.
- S mondd csak, farkas már ült rajta? – kérdeztem.
- Még nem, így nem is tudom, hogy mit fog tenni. Lehetségesnek tartom, hogy érzi, te más vagy, viszont ez egyáltalán nem biztos. Az is meglehet, hogy úgy véli, az átlagosnál kicsit jobban értesz a lovakhoz, s csupán ennyi.
Rálendültem, s szőrén ültem meg, mindennemű segélyeszköz nélkül. Széles s izmos hátáról szemlélve teljesen másmilyennek tűnt a világ: sokkalta kisebbnek, s ez vajmi megmagyarázhatatlan örömérzettel töltött el. Odafent kiélesedtek érzékeim: minden hang sokkalta élesebben és hangosabban jutott el agyamig, s szemeimmel olyan részletesen láttam a dolgokat, akár a sas, mikor a magasból szemléli zsákmányát. Szaglásom ellenben nem változott – az minden formámban ugyan oly jól szolgált, ellenben egyensúlyom sokat javult néhány másodperc leforgása alatt. Combjaim magabiztosan fogták át a vaskos testet, s az hirtelen, figyelmeztetés nélkül indult el alattam.
Normális ember azonnal leesett volna a komisz állatról, ám én fennmaradtam. Vigyázva kapaszkodtam Acel sörényébe, miközben szárnyaltunk a levegőben. Az állat időnként fel-feldobálta farát, esetleg váratlanul lefékezett, avagy fordult élesen egyik irányból a másikba. Mégis, a próbatétel végére diadalittasan ültem az enyhén kifáradt ló hátán.
- Ez sem jelenti azt, hogy megbízhatunk benned – hallottam egy ismerős hangod az istálló felől.
Cynric komor arccal sétált felénk, csizmája valósággal gyilkolta a fűben rejtőző bogarakat s más élőlényeket. A Nap hátulról világította meg, s az én szemszögemből felettébb nem eviláginak tűnt.
- Nem tudom, mivel bizonyíthatnám be számára, Lord Cynric. Úgy látom, a szavam nem elég számára.
- Valóban nem. S hogy mivel bizonyíthatnád? Az égvilágon semmivel. Soha nem fogok megbízni egy hitvány farkasban.
- Lord uram, egyáltalán nem értem, miért ócsárolja a Keanéket, mikor is köztudott: a maga fajtája sem jobb, sőt sokkalta rosszabb. Az én fajtám nem gyilkol ártatlanokat, hát az öné?
- Senki sem ártatlan, ezt jobb, ha már most az eszedbe vésed – mordult fel a férfi. – Most azonban induljunk, különben itt hagyunk.
Nem vesztenék vele sokat, gondoltam magamban, ám persze ki nem mondtam. Hisz sokkalta egyszerűbb és kényelmesebb volt számomra, hogy a magam oldalán tudhattam egy vámpírt, még ha az épp oly kedves is volt velem, mint sziámi macska a vadászkutyával.
Alig észrevehető csípőmozdulattal indítottam el alattam Acelt, s ő ezúttal engedelmesen lépdelt a Lord nyomában, már-már azt a hatást keltve, mintha nem is én irányítanám. S talán valóban így is volt, ugyanis a ló oly érzékenyen reagált minden mozdulatomra, akárha ő maga is imígyen akarta volna.
A kastély előtt Cynric is felszállt a lovára, Frank viszont nyerget és kantárt hozott számomra. Midőn felraktam a kapott kellékeket Acelre, Frank is fellendült a világosbarna lóra, végül pedig kivágtáztunk a birtok majd’ két méter magas, kovácsoltvas kapuján, magunk mögött hagyva a lovakat.
Alattunk porzott az út, hátasaink patái időnként méretes fűcsomókat szakítottak ki a száraz talajból. A kora reggeli idő végett a levegő kellemes volt: a Nap melegített minket, s a langyos szellő le-lehűtötte felhevült testünk, s ennek a lovak is örültek.
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: Édes bosszú

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.05.20. 16:24

Hm. Mondtam már, hogy imádom, ahogy fogalmazol? :lol:
Ahh. Az a kígyós kard de szép lehet *-*
De öö azt írtad, hogy a mozgást könnyítendő feket ruhája van Helenának. Na de fűző. Az nem totálisan kényelmetlen? xD Meg szoknyában rohangál az erdőben? o.O Vagy félreértelmeztem vmit? ^^'
Áhh Cynric karaktere nagyon tetszik *-* Meg lehetne tudni esetleg, hogy manapság merre tartózkodik? Mert megyek és felkeresem :lol:
Egyébként szoktál lovagolni? Csak mert olyan pontosan vagy nem is tudom hogy írtad le azt a részt...

Jah és kommentek. Abszolút nem értem, miért esik nehezére néhány embernek pár szót írni egy történethez. Mert gondolom nem egyedül én olvasom ezt a sztorit. És ha már vki elolvas egy részt, nem tart olyan sokáig leírni egy mondatban, hogy tetszett-e neki vagy sem... Szerintem. És hát az írónak meg sokat segít az olvasók véleménye... De mindegy. ^^'
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Édes bosszú

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2009.05.20. 19:07

Franky írta:Hm. Mondtam már, hogy imádom, ahogy fogalmazol? :lol:
Ahh. Az a kígyós kard de szép lehet *-*
De öö azt írtad, hogy a mozgást könnyítendő feket ruhája van Helenának. Na de fűző. Az nem totálisan kényelmetlen? xD Meg szoknyában rohangál az erdőben? o.O Vagy félreértelmeztem vmit? ^^'
Áhh Cynric karaktere nagyon tetszik *-* Meg lehetne tudni esetleg, hogy manapság merre tartózkodik? Mert megyek és felkeresem :lol:
Egyébként szoktál lovagolni? Csak mert olyan pontosan vagy nem is tudom hogy írtad le azt a részt...

Jah és kommentek. Abszolút nem értem, miért esik nehezére néhány embernek pár szót írni egy történethez. Mert gondolom nem egyedül én olvasom ezt a sztorit. És ha már vki elolvas egy részt, nem tart olyan sokáig leírni egy mondatban, hogy tetszett-e neki vagy sem... Szerintem. És hát az írónak meg sokat segít az olvasók véleménye... De mindegy. ^^'



Igen, fűző. Nekem volt olyan, ami teljesen kényelmes volt, és simán tudtam benne mozogni. Mondjuk már nincs meg, de volt. Szóval... izé, ilyen egyszerűbbet képzelj el, amiben lehet forgolódni.
Szoknya. Igen, de alatta gatya, szóval nem olyan nagy cucc. Szerintem ^^"
Örülök, hogy tetszik Cynric, meg amúgy a történet, bár ezt mindig elmondom, de nem baj, legalább nem felejted el x)
Egyébiránt, lehet, hogy nem örülne neked, ha meglátogatnád, csak úgy, hipp meg hopp xD
Éss... Nem szoktam lovagolni, csak a kedvenc íróm (Vavyan Fable, aki egyébként Molnár Éva), lómániás, és a könyveiben vannak mindig ilyetén leírások a lovakról. És amikor először olvastam tőle, akkor nem igazán tudtam, hogy mi milye a lónak, ezért utánnanéztem. Persze, ez a leírás, amit én "alkottam", az közel sem részletes annyira.

Komment terén pedig NAGYON igazad van. Az írónak - legalábbis nekem xD - szüksége van rájuk. Mert tényleg nagyon jól esik, hogy te írsz, meg az is, hogy már százan nézték meg, csak abból az utóbbi két résznél nem derült ki, hogy elnyerte-e a "közönség" tetszését. :)

Szóval: KOMMENT PLS! ^^
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: Édes bosszú

HozzászólásSzerző: Gwen » 2009.05.20. 20:25

Anyám, ez a fogalmazási stílus... csatlakozom Franky-hez: imádom. xD Annyira szépen és részletesen leírtál mindent, hogy abba belekötni szerintem még a legprofibbak sem tudnának. Komolyan. :)
Ahogy olvastam Helena ruhájának a...a.. leírását (hirtelen nem találtam a megfelelő szót xD), annnyira elfogott ez a hitvány "aww, ilyen nekem is kell"-érzés, hogy nagyon. Bár igen, a fűző-dolgot én is megkérdőjeleztem magamban, de én is úgy tudom, hogy vannak olyan darabok, amiben az ember nem csak levegővételre (ami azért már önmagában véve is ritkaság, legalábbis abban a korban...), de még aktív mozgásra is képes. :)
És a lovak... én imádom őket, járok is lovagolni, és amikor azt a részt olvastam, hát... Annyira jól leírtad minden egyes négyzetcentiméterét Acelnek, hogy már én is reménykedtem, hátha "lovastársra" akadtam, de ahogy azt az előző hozzászólásodból olvastam, mégse. Na nem baj, megvagyok én magamban a lómániámmal. :lol:
Cynric karakterét pedig imádom. Valahogy olyannak képzelem el, mint egy megszelidíthetetlen vadlovat - senki sem képes elnyerni a bizalmát, ne adj' isten, megtörni a büszkeségét. Mondjuk néha kicsit fennhéjázónak tűnik, de éppen ezért olyan, amilyen. Frankie meg.. Frankie. xD

Na most szerintem ezzel a kisregénnyel sok-sok kommentet pótoltam :lol: De én is egyetértek abban, hogy a kommentek, akár két szóból is állnak, nagyon fontosak. Elvégre az adja az író önbizalmát, na meg a tudatot, hogy igenis vannak, akik szeretik az írását, és olvassák, nem pedig fölöslegesen koptatja le az ujjait a klaviatúrán. (legalább is én így vagyok vele) Szóval emberek, tessék írni! :D
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Édes bosszú

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.05.20. 20:37

Muszáj arról beszélgetni, milyen kényelmes fűzők léteznek? Mindjárt bőgni fogok...
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Édes bosszú

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2009.05.21. 12:23

Leonie írta:Anyám, ez a fogalmazási stílus... csatlakozom Franky-hez: imádom. xD Annyira szépen és részletesen leírtál mindent, hogy abba belekötni szerintem még a legprofibbak sem tudnának. Komolyan. :)
Ahogy olvastam Helena ruhájának a...a.. leírását (hirtelen nem találtam a megfelelő szót xD), annnyira elfogott ez a hitvány "aww, ilyen nekem is kell"-érzés, hogy nagyon. Bár igen, a fűző-dolgot én is megkérdőjeleztem magamban, de én is úgy tudom, hogy vannak olyan darabok, amiben az ember nem csak levegővételre (ami azért már önmagában véve is ritkaság, legalábbis abban a korban...), de még aktív mozgásra is képes. :)
És a lovak... én imádom őket, járok is lovagolni, és amikor azt a részt olvastam, hát... Annyira jól leírtad minden egyes négyzetcentiméterét Acelnek, hogy már én is reménykedtem, hátha "lovastársra" akadtam, de ahogy azt az előző hozzászólásodból olvastam, mégse. Na nem baj, megvagyok én magamban a lómániámmal. :lol:
Cynric karakterét pedig imádom. Valahogy olyannak képzelem el, mint egy megszelidíthetetlen vadlovat - senki sem képes elnyerni a bizalmát, ne adj' isten, megtörni a büszkeségét. Mondjuk néha kicsit fennhéjázónak tűnik, de éppen ezért olyan, amilyen. Frankie meg.. Frankie. xD

Na most szerintem ezzel a kisregénnyel sok-sok kommentet pótoltam :lol: De én is egyetértek abban, hogy a kommentek, akár két szóból is állnak, nagyon fontosak. Elvégre az adja az író önbizalmát, na meg a tudatot, hogy igenis vannak, akik szeretik az írását, és olvassák, nem pedig fölöslegesen koptatja le az ujjait a klaviatúrán. (legalább is én így vagyok vele) Szóval emberek, tessék írni! :D



Még a legprofibbak sem? Köszönöm szépen! ^^
Úgy tűnik a fűzős dolgon sokak fennmaradtak... :S Na mindegy, tessék szépen elképzelni és kész! x)
Viszont annak nagyon örülök, hogy elnyerte tetszésedet a lovas rész. Egyébként olyan tíz éves koromban nagyjából két hétig jártam lovagolni, ha ez számít valamit. Bár ott nem csináltam semmit, csak istállót tisztítottam xD
Reméltem, hogy Cynric karaktere is elfogadható lesz, viszont azt gondolni se mertem, hogy ekkora sikert arat. És igen, jól látod a Lordot: pontosan olyan, mint amilyennek leírtad.
Mégegyszer kösziiiii <333


Nesi írta:Muszáj arról beszélgetni, milyen kényelmes fűzők léteznek? Mindjárt bőgni fogok...


Ugyan már Nesikém, nem kell bőgni emiatt! Egyébiránt köszönöm a te kommentedet is x'D
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: Édes bosszú

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.05.21. 16:24

Egyébiránt én már erről írtam egy toszott hosszú véleményt az előző oldaladon legjobb emlékezetem szerint, azért nem ismétlem önmagam. Persze csakis egyébiránt. :P
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Édes bosszú

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2009.05.23. 09:06

Nesi írta:Egyébiránt én már erről írtam egy toszott hosszú véleményt az előző oldaladon legjobb emlékezetem szerint, azért nem ismétlem önmagam. Persze csakis egyébiránt. :P



Nesikém, tévedsz! Az előző oldalon egy sort se írtál nekem. x)
Az első hozzászólásod ezen az oldalon volt, méghozzá a "Muszáj arról beszélgetni, milyen kényelmes fűzők léteznek?" kezdetű hozzászólásod.
De azért szeretlek ^^
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

ElőzőKövetkező

Vissza: Írások

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron