Édes bosszú

Minden, ami nem fanfiction!

Re: Édes bosszú

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.06.08. 17:10

Azta o.O Csak Helena onthatja ki Darton életét? aaww deizgi lesz *-*
Áh ahogy elképzeltem azt a kígyós keresztet... tökjó tetoválás lenne belőle ^^' meg szimpla rajz is. ha szépen tudnék rajzolni, akkor meg is csinálnám xD
- Tedd, amit jónak látsz – hagyta rám, ezzel igencsak meglepve engem.
Nah ezt most hogy? mivaan? xD ezt h értette a Lord? áruld eeeel *-* nagyonszépen nézek :lol:
- Köszönöm, Lordom, ön igazi úriember – feleltem gunyorosan.
Hát ez nagyon tetszett :D
Wow, a Lord már ilyen öreg? Ez eszembe se jutott... :roll:
de ez akkoris olyan perverz h egy ágyban akar aludni Helenával XD najó, hülye vagyok, ilyenkor nem kell foglalkozni velem xD
Jaj és már multkor is mondani akartam, hogy nagyon tetszenek ezek a nevek, amiket megemlítesz :) Különlegesek ^^
Woow. Most a pasi egy vámpírvadász? *-*
Áhh folytatást gyorsan! :D
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Édes bosszú

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2009.06.11. 08:55

Franky írta:Azta o.O Csak Helena onthatja ki Darton életét? aaww deizgi lesz *-*
Áh ahogy elképzeltem azt a kígyós keresztet... tökjó tetoválás lenne belőle ^^' meg szimpla rajz is. ha szépen tudnék rajzolni, akkor meg is csinálnám xD
- Tedd, amit jónak látsz – hagyta rám, ezzel igencsak meglepve engem.
Nah ezt most hogy? mivaan? xD ezt h értette a Lord? áruld eeeel *-* nagyonszépen nézek :lol:
- Köszönöm, Lordom, ön igazi úriember – feleltem gunyorosan.
Hát ez nagyon tetszett :D
Wow, a Lord már ilyen öreg? Ez eszembe se jutott... :roll:
de ez akkoris olyan perverz h egy ágyban akar aludni Helenával XD najó, hülye vagyok, ilyenkor nem kell foglalkozni velem xD
Jaj és már multkor is mondani akartam, hogy nagyon tetszenek ezek a nevek, amiket megemlítesz :) Különlegesek ^^
Woow. Most a pasi egy vámpírvadász? *-*
Áhh folytatást gyorsan! :D



Hogy hogyan értette a Lord? Hát úgy, hogy tegyen azt, amit akar. Neki teljesen mindegy. :D
Helena meg már csak ilyen... =)
Igen, a Lord ilyen öreg. Illetve... Mondjuk azt, hogy tapasztalt.
Perverz? Talán... :twisted: De egyébként csak megvannak az igényei. Mint például ágy. Ő aztán nem fog a földön aludni!
Örülök, hogy tetszenek a nevek. Igazság szerint mindegyik a Grief kivételével mindegyik keresztnév, és azokból raktam össze a karaktereket. Mondjuk Rae-nél bajban voltam, mert teljesen nem volt kidolgozva a személyisége, és a neveket meg úgy válazstom, hogy az adott emberke jelleméhez passzol-e. Remélem, hogy fog... :)
És, hogy vámpírvadász-e? Hát... Nemsokára kiderül. :D
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: Édes bosszú

HozzászólásSzerző: Gwen » 2009.06.12. 20:44

Hű, és én csak most írok ide... :roll:
Érdekes ez a jelkép, vagy micsoda. Az a kígyós kereszt. ^^
Rae Nevin... tetszik a neve. Fura egy fazon lehet, bár nemigen csípik egymást a Lorddal. :| Na majd meglátjuk, mi lesz. Minden esetre Cynric legalább egy fokkal hogy is mondjam... elfogadóbban tekint Helenára, nem? Legalábbis abból, ahogy és amiket mondott még az elején.
Úgy tetszik ez az egész hely, meg az egész ööö...kor, ahol játszódik :D Meg úgy minden. Ha akarnék sem tudnék belekötni. xD
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Édes bosszú

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2009.06.19. 12:07

Leonie írta:Hű, és én csak most írok ide... :roll:
Érdekes ez a jelkép, vagy micsoda. Az a kígyós kereszt. ^^
Rae Nevin... tetszik a neve. Fura egy fazon lehet, bár nemigen csípik egymást a Lorddal. :| Na majd meglátjuk, mi lesz. Minden esetre Cynric legalább egy fokkal hogy is mondjam... elfogadóbban tekint Helenára, nem? Legalábbis abból, ahogy és amiket mondott még az elején.
Úgy tetszik ez az egész hely, meg az egész ööö...kor, ahol játszódik :D Meg úgy minden. Ha akarnék sem tudnék belekötni. xD


Még szép, hogy nem csípik egymást :D Ha nem így lenne, mégis mi lenne benne az izgalom? xD
Cynric karakterét igyekszem kissé titokzatosabbra venni, de... Nos, nem tudom, hogy ez mennyire sikerült. Remélem annyira nem buktam bele xP
Örülök, hogy tetszik. És ne is akarj belekötni x)
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: Édes bosszú

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2009.08.29. 12:38

Előszöris: ne haragudjatok, hogy eddig nem volt új rész, de az oldalamon is szüneteltettem, mert egyszerűen nem és nem akart megszállni az ihlet.. :/
Szóval bocsi. De most jön az új rész, remélem azért lesznek még, akik írnak.. :S

7.Fejezet: Találkozás
Midőn a Lord az asztalunkhoz ért, Rae Nevin szemében az eddiginél is különösebb fény gyulladt. Cynric méltóságteljesen állt előttünk, arcára már a harag sem ült ki, hanem tökéletes közönnyel és fölénnyel meredt rám.
- Helena – mondta ki mély hangján valódi nevem, melyre azonnal rájött a mellettem ülő férfi is – ám ahelyett, hogy kérdőre vont volna, mindentudó s elismerő mosollyal biccentett felém.
- Lordom – szóltam én. -, az úr itt Mr. Rae Nevin. Mr. Nevin…
- Lord Cynric Culver – fejezte be helyettem a mondatot a vámpír. – Frank! – fordult a másik oldalamon nagyban étkező fiú felé. – Menj a szobádba!
Frank segélykérőn nézett rám, ám én csak komolyan bólintottam. Úgy véltem, ha Rae valóban egy vámpírvadász, mint ahogy azt gondoltam, akkor egyáltalán nem lenne okos dolog, ha egy – még nálam is fiatalabb – kamasz fiú legyeskedne a nagyon is vérre menő játék körül. Így hát alvásra bíztattam, ám csak azért is ellenkezett.
- Uram, ha nem gond én inkább maradnék – mondta Frank kissé habozva. – Tudja: arra az esetre, ha valami probléma adódna.
- Frank, nem mondom még egyszer – keményítette meg halk hangját jobban a Lord. – Menj a szobádba! Van egy olyan sejtésem, hogy az ifjú hölgy nem holmi gyerekes hencegésből hordja az oldalán azt a felettébb gyilkos szándékú kardot. És különben is: a te erődet csak tartogasd Blake-nek.
- Igenis, uram. Ez esetben jó éjszakát önnek – szólt, s rövid gondolkodás után hozzátette: - Neked is, Helena.
Abban a helyzetben nem igazán kívántam megszólalni, így csak rámosolyogtam, s néztem, ahogy felmegy a lépcsőn.
- Lord Cynric – szóltam bizonytalanul, de még így is elég hallhatóan ahhoz, hogy mindkét férfi szeme rám szegeződjön. -, javaslom, hogy ezt a csevejt inkább a szobánkban folytassuk.
- Remek ötlet, Helena. Mr. Nevin, mit szól hozzá? – kérdezte fenyegetőn kedves hangon Culver.
Rae hosszasan gondolkodott. Minden bizonnyal a lehetőségeit fontolgatta, elvégre ketten voltunk egy ellen – még akkor is, ha akkoriban a nők nemigen hordtak kardot az oldalukon.
A férfi idegesen szorította rá kezét pengéjének markolatára. Fejlett szaglásomnak köszönhetően orromba kúszott félelmének fojtogató szaga, ám ennek ellenére arca, testtartása mozdulatlan maradt.
Valószínűleg a Lord is érezte az orrfacsaró szagot, ám ez csupán feltételezés, melyet akkor vettem észre, mikor is szája fölényes, gonosz vigyorba torzult, amelyből az eddig is ismert gorombaság helyett semmi más nem irányult az emberek felé, mint hatalom.
- Rendben van – préselte ki a fogai közt a szót Rae.
- Ugyan már, Mr. Nevin! Nem harapok – szólalt meg a vámpír, s szájából meglehetőst furcsán hangzott e válasz. – Nagyot… - tette hozzá néhány másodperc múltán.
Idegesen felmordultam, s hangom már csak akkor tudatosult bennem, mikor gerincemen végigfutott a borzongás.
A vadász higgadtan vette tudomásul tettem. Culver sokkalta inkább tűnt kíváncsinak.
- Elnézést kérek. Egy ideje nem nyújtóztattam ki a másik testem. Éppen emiatt kérem, menjünk.
Cynric bólintott, majd elindultunk szobánk felé. Hátam mögül hallottam Nevin a szokottnál kissé gyorsabban verdeső szívét, szaporább légzését. Szinte láttam magam előtt vérének gyors áramlását, izmainak megfeszülését, ahogy készen áll a legváratlanabb mozdulatok kivédésére is.
A bennem tomboló vad követelte a szabad mozgást, hogy végre azt tehesse, amihez kedve van, úgy, mint régen.
Midőn beértünk a koromsötét szobába, amelynek ablakán a Hold sem látszódott a felhők miatt, a Lord leült fotelébe, s királyi tartással szemlélve minket meggyújtotta a gyertyákat. Rae úgy tett, mintha cseppet sem zavarná a nyilvánvaló erőfölény – sikertelenül. Ő maga is tisztában volt azzal, ha nekiesnénk, esélye sem volna.
- Meglehetősen bátornak tűnik, Mr. Nevin, annak ellenére, hogy teljesen egyedül van – jegyezte meg, mintegy mellékesen Cynric. – Nos, kedves Vadász Úr, minden bizonnyal már tisztában van a mi létemmel is. Gondolom, az első perctől érzi rajtam.
- Valóban. Viszont a nőn nem érződik a halál bűzös lehelete – fordult felém.
Ebben a pillanatban újra végigfutott rajtam az ösztön. Valamiért úgy éreztem, Rae nagyobb veszély a számomra, mint a Lord. Torkomból újra morgás szakadt fel – annak ellenére, hogy egyáltalán nem így kívántam. Csupán azért nem változtam még át, mert ruháimat össze kellett készítenem, s mert részt kívántam venni a társalgásban – ha valami probléma adódna.
Lehunyt szemekkel válaszoltam, miközben magamat nyugtatgattam:
- Valószínűleg azért, mert nem vagyok vámpír.
- Akkor meg mi maga?
- Nem térhetnénk rá inkább arra, hogy mégis miért van itt? – mordult fel Culver.
- Pár napja egy vámpír megölte az egyik falubélit. Néhány lakos azt állítja, az illető itt szállt meg.
- És megtalálta már? – tudakoltam meg én.
- Igazság szerint úgy vélem, vagy maga, vagy pedig a Lordja követte el a gyilkosságot.
Az említett nem szólt semmit. Hűvös szemeivel leplezetlenül engem nézett. Úgy tetszett, akárha meg sem hallotta volna mindazt, mit a vadász mondott.
Jómagam csupán hümmögtem.
- Nos, rám ne nézzen. Én nem gyilkolok ok nélkül – feleltem tiszta lelkiismerettel, s gondolkodást mellőzve leültem Cynric mellé, a földre. Nem láttam ugyan, de sejtettem, a Lord meglepődött spontán cselekedetemen. Hűvös kék szeme is zöldre váltott. Rövidke ideig tüdejében tartotta levegőjét, majd újból magára vette maszkját.
- Ami pedig engem illet… - kezdett bele a férfi. – Én sem ontok ki életeket indíték nélkül – szólt rideg hangon Culver, ám hatása ugyan az lett: édesen beleborzongtam, ám óvatosan, nehogy észrevehesse.
- Számomra az éhség éppen elegendő indítéknak tűnik, főleg ha egy vámpírról van szó – erősködött Nevin.
- Valóban az. Egy fiatal és meglehetőst primitív vámpírnak. Csakhogy én már nem igazán mondhatom el magamról se azt, hogy fiatal volnék, sem pedig azt, hogy primitív és egyszerű. Persze, a vámpírok körében a korommal is elértem némi tiszteletet, nemcsak a hatalmas rangommal, de ez most tökéletesen mellékes, Mr. Nevin. Tudja, ezt igazán nem dicsekvésnek szánom, de ha valakit én el kívánok tenni láb alól, esetleg úgy ölök meg, hogy az nem volt az előre, gondosan kidolgozott terveimben, teszek arról, hogy az illető testét soha, senki ne találhassa meg.
- Tehát azt állítja, hogy az elmúlt… teszem azt, fél évben, nem gyilkolt meg senkit sem?
- Sőt, egész eddigi életemben nem öltem… hogyan is mondják az emberek? – nézett jelentőségteljesen rám. – Ártatlant.
Nevin hitetlenül meredt a férfira. Szemöldöke magasan ívelt homlokán, szája gunyoros mosolyba torzult, de még ha e jelenségek nem is lettek volna arcán, szeme, amelyből csak úgy áradt a gyanakvás, végképp elárulta volna valódi véleményét.
Én a magam részéről csak csendben üldögéltem. Hallgattam, ahogy az egyik gyertya megadja magát, és sisteregve kialszik, miközben a maradék viasz, amely megmaradt belőle lecsöpög a padlóra.
Igyekeztem visszatartani a másik énem, legalább addig, míg el nem megy a vadász. Ám mindez percről percre egyre nehezebbnek tetszett.
- Akkor én távoznék. Persze, csak akkor, ha szerény személyem ártatlannak minősül az ön szemében, Lord Cynric.
- S tényleg ennyi lenne? Nem kíván elfogni? Meglőni? Megölni?
A férfi komolyan elgondolkodott a válaszon. Ujjaival kardja markolatán dobolt, talpával a padlón.
- Volna esélyem kettejükkel szemben? – kérdezte végül.
- Igazság szerint azt is kétlem, hogy a hölgy ellen volna, hát még azt, hogy kettőnk ellen – vigyorgott Culver.
- Ez esetben ön nem az én dolgom. És különben is: nem szép dolog más munkáját elorozni. – Ezzel kisétált az ajtón, s én kettesben maradtam a Lorddal, a szinte már meghittnek nevezhető gyertyafényben.
Gerincem ismét megrázkódott, ám még mindig nem kívántam átváltozni. Újra lehunytam szemem, s élveztem ezt az érzést: - a farkassá válásom előtti egyszerre kínzó és mámorosan gyönyörködtető perceket.
- Nem úgy volt, hogy átváltozol? – kérdezte meg hirtelen Cynric.
- De igen, Lordom, csupán előtte össze kell készítenem ruháimat. Meg egy fésűt… - tettem hozzá enyhén morgó hangon az utolsó mondatot.
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: Édes bosszú

HozzászólásSzerző: Gwen » 2009.08.29. 23:19

vííííí :D én már nagyon nagyon vártam a folytatást. ^^
Akkor ez a Rae Nevin most le van tudva? :D tetszett, ahogy Cynric "kezelte". A szokásos stílusában.xD
De vajon Helena miért érezte úgy, hogy Rae nagyobb veszély a számára? :roll:
szeressem. még mindig. ^^
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Édes bosszú

HozzászólásSzerző: jiuer7845 » 2023.02.15. 08:42

Jordans
Yeezy
Jordan Shoes
Adidas UK
Air Jordan 4
Air Jordan 1
Jordan 1
Air Jordans
Nike Air Jordans
Jordans 1
Air Jordan 1
Jordan 1s
Jordan 1
Adidas Yeezy
Adidas Yeezy
Yeezy
Air Jordan 1
Air Jordan 11
Air Jordan 1
Jordan 1
Air Jordan 4
Air Jordan 1
Jordan 1
Air Jordan Shoes
Air Jordan
Air Jordans
Jordan 1
Jordan 1
Jordan 1
Air Jordan 1 Mid
Jordan 1 Mid
Jordan 1
Jordan 1s
Air Jordan 4
Jordan 4
Air Jordan 4
Jordan 4
Jordan
Jordan 4 Military Black
Jordan 4
Jordan 4s
Jordan 1
Jordan AJ 1
Jordan AJ 1
Jordan Retro 4
Jordans 4
Jordan Shoes
Jordans Shoes
NFL Shop Official Online Store
Nike Air Jordan
Nike Jordan 1
Nike Jordans
Nike Outlet
Nike Outlet Store
Nike Outlet
Nike Outlet Store Online Shopping
Nike Outlet
Nike Shoes
Nike UK
Off White
Pandora Jewelry
Pandora
Pandora Bracelet
Pandora Bracelets
Pandora Bracelets
Pandora Charms
Pandora Charms
Pandora Jewelry
Pandora Charms Sale Clearance
Pandora Charms
Pandora Jewelry Official Site
Pandora Jewelry
Pandora Jewelry Official Site
Pandora Jewelry
Pandora
Pandora Jewelry Official Site
Pandora Jewelry
Pandora Jewelry Official Site Clearance
Pandora Jewelry
Pandora Jewelry
Cheap Ray Bans
Ray Bans
Ray Bans
Pandora Online Shop
Pandora
Pandora Outlet
Pandora UK
Yeezy
Yeezy 350
Yeezy 350
Yeezy
Yeezy 350
Yeezy Boost 350
Yeezy 350 V2
Yeezy 450
Yeezy 700
Adidas Yeezy
Yeezy
Yeezy Foam Runner
Yeezy 350
Yeezy
Yeezy
Adidas Yeezy
Yeezy
Yeezy Shoes
Yeezy
Yeezy Shoes
Yeezy Slides
Yeezy Slides
Yeezy Supply
Yeezy
Yeezy Slides
Rolex
Rolex Watches
Nike Shoes
Nike Outlet
Nike Outlet
Ray Ban Glasses
Ray-Ban Sunglasses
Yeezy Shoes
Moncler Jacket
Moncler Outlet
Moncler Outlet
Moncler Jacket
Moncler
Moncler UK
Moncler Jacket
Moncler
Moncler Outlet
Yeezy
Yeezy Shoes
Yeezy Sneakers
Yeezy
Yeezy Shoes
Yeezy 350
jiuer7845
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2021.10.20. 03:29

Re: Édes bosszú

HozzászólásSzerző: jiuer7845 » 2023.03.25. 14:51

Jordans
Yeezy
Jordan Shoes
Adidas UK
Air Jordan 4
Air Jordan 1
Jordan 1
Air Jordans
Nike Air Jordans
Jordans 1
Air Jordan 1
Jordan 1s
Jordan 1
Adidas Yeezy
Adidas Yeezy
Yeezy
Air Jordan 1
Air Jordan 11
Air Jordan 1
Jordan 1
Air Jordan 4
Air Jordan 1
Jordan 1
Air Jordan Shoes
Air Jordan
Air Jordans
Jordan 1
Jordan 1
Jordan 1
Air Jordan 1 Mid
Jordan 1 Mid
Jordan 1
Jordan 1s
Air Jordan 4
Jordan 4
Air Jordan 4
Jordan 4
Jordan
Jordan 4 Military Black
Jordan 4
Jordan 4s
Jordan 1
Jordan AJ 1
Jordan AJ 1
Jordan Retro 4
Jordans 4
Jordan Shoes
Jordans Shoes
NFL Shop Official Online Store
Nike Air Jordan
Nike Jordan 1
Nike Jordans
Nike Outlet
Nike Outlet Store
Nike Outlet
Nike Outlet Store Online Shopping
Nike Outlet
Nike Shoes
Nike UK
Off White
Pandora Jewelry
Pandora
Pandora Bracelet
Pandora Bracelets
Pandora Bracelets
Pandora Charms
Pandora Charms
Pandora Jewelry
Pandora Charms Sale Clearance
Pandora Charms
Pandora Jewelry Official Site
Pandora Jewelry
Pandora Jewelry Official Site
Pandora Jewelry
Pandora
Pandora Jewelry Official Site
Pandora Jewelry
Pandora Jewelry Official Site Clearance
Pandora Jewelry
Pandora Jewelry
Cheap Ray Bans
Ray Bans
Ray Bans
Pandora Online Shop
Pandora
Pandora Outlet
Pandora UK
Yeezy
Yeezy 350
Yeezy 350
Yeezy
Yeezy 350
Yeezy Boost 350
Yeezy 350 V2
Yeezy 450
Yeezy 700
Adidas Yeezy
Yeezy
Yeezy Foam Runner
Yeezy 350
Yeezy
Yeezy
Adidas Yeezy
Yeezy
Yeezy Shoes
Yeezy
Yeezy Shoes
Yeezy Slides
Yeezy Slides
Yeezy Supply
Yeezy
Yeezy Slides
Rolex
Rolex Watches
Nike Shoes
Nike Outlet
Nike Outlet
Ray Ban Glasses
Ray-Ban Sunglasses
Yeezy Shoes
Moncler Jacket
Moncler Outlet
Moncler Outlet
Moncler Jacket
Moncler
Moncler UK
Moncler Jacket
Moncler
Moncler Outlet
Yeezy
Yeezy Shoes
Yeezy Sneakers
Yeezy
Yeezy Shoes
Yeezy 350
jiuer7845
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2021.10.20. 03:29

Előző

Vissza: Írások

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron