A hamu

Minden, ami nem fanfiction!

A hamu

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2011.01.09. 13:50

Hát ez egy ilyen folytatásos dolognak indult, de rájöttem hogy egyrészesnek jobb lenne.xD Ha esetleg sok teccetős visszajelzést kapok lehet hogy folytatni fogom...:) elég..morbid. vagy nem tudom. mind1, élvezzétek, remélem tecceni fog.:D

Érezted már azt, hogy a lábaid bármelyik pillanatban feladhatják? Hogy már csak egy lépés és eggyé válsz a talajjal?
Velem pont ez történt, 2010. December 29-én. Éppen indultam haza a suliból, hőn szeretett otthonomba, mikor egyik pillanatról a másikra kiszállt a lábamból az erő és összecsuklottam a zebra közepén. Nem először ment ki a térdem, de először történt meg ez az egész a főút kellős közepén. Természetesen a lámpák nem működtek, és egyetlen árva lélek sem volt már ott, csak én. A szőke herceg sem jött megmentésemre fehér lovon, amit amúgy díjaztam is, mivel allergiás vagyok a legtöbb állat szőrére és nem eseteim a szőkék. Őszintén szólva, semmilyen pasi nem az esetem. Azt hiszem öt éves koromban jártam utoljára egy Mark nevű sráccal, de nem sok jó sült ki belőle. Na de visszatérve a balszerencsétlenkedésemhez, természetesen pár pillanatot elvesztegettem azzal, hogy meglepetten ültem a seggemen és néztem ki a fejemből. Egy autó eszeveszett sebességgel száguldott felém, de mire feltűntem neki, már elég nehézkesen ment normálisan fékeznie, úgyhogy 1 méterre tőlem állt fejre, de mielőtt rám zuhanhatott volna, valamily csoda folytán volt annyi eszem, hogy kiguruljak alóla. Természetesen a saját bőrömet mentve próbáltam elvonszolni magam onnan, hátha robban a kocsi, mint a hülye piromániás rendezők filmjeiben. Lassan emberek kezdték körbeállni az autót. Ijedt kölykök és asszonyok kapták szájuk elé a kezüket. Természetesen, egy sem gondolt arra, hogy én szerencsétlen, akit az előbb majdnem elütött egy autó, nem bírok felállni, és horzsoltan vonszolom magam a betonon. Ilyenek az emberek. Próbáltam átfurakodni közöttük, de négykézláb is nehézkesen ment a mozgás, főleg, hogy a térdem még mindig eszméletlenül sajgott. A hezitálásom alatt a menekülő útvonalak azonban elzáródtak és esélyem sem volt kijutni az ördögi körből, ami az autó körül rajzolódott ki. Én is rábámultam a kocsira, ami nagyrészt miattam borult fel, és valamiféle bűntudatot kezdtem érezni. És ha már így hozta a sors, hogy az istenért se fogok kikeveredni innen, benéztem a kocsi alján, hogy ott van e még a szerencsétlen. Nem sokat láttam, csak egy véres, felruházott húsdarabot, ami próbál mozogni, de a kocsi olyan szinten összenyomta, hogy ez szinte lehetetlen. Mivel én a földről ennyit tudtam kivenni, kétlem, hogy a körülöttem állok bármit is láttak volna egy füstölgő roncson kívül.
Na jó, ha az a véres valami, ami valószínűleg egy ember akart lenni, még él, akkor úgy gondoltam szerencsésebb lenne lehámozni róla azt az autót, ha nevezhetjük annak.
Ő is nyomorék, én is nyomorék. Mit veszíthetek?
Lassan elkezdtem kúszni az autó felé. Nem mondom, hogy nem rettegtem. Féltettem a bőrömet, mert még mindig egy robbanás képe riasztózott az agyamban. Minél közelebb mentem, annál jobban éreztem úgy, hogy bármelyik pillanatban odahányhatok. A fejemben undorítóbbnál undorítóbb képeket képzeltem el, hogy milyen lehet az a szerencsétlen a roncsok között. Biztos voltam benne, hogy nem úszom meg egy vérző fejjel. Tuti átszúrta a sebváltó! Ha rossz fej velem a sors, pár üvegszilánk is belefúródott a nyakába. Az is lehet, hogy már nem is él! Talán az lenne a legjobb, akkor nem kéne nekem szarakodnom vele. A rendőrök megint hasznavehetetlenek. Biztos ilyen ügyeknél mennek kávé szünetre. Hülye zsernyákok.
Na jó, ideértél, most benézel szépen, és megpróbálod nem lehányni a már valószínűleg így is elég színes tetemet, bíztattam magam. Lehasaltam és benéztem a kocsi alá. Egy egész fiatal srác ül bent. Tiszta vér volt minden, viszont én csak a fején láttam egy nem túl guszta nyílt sebet. A többi, gondolom, a ruhája alatt volt. Ahhoz meg le kéne vetkőztetni. Amit viszont nem én fogok megcsinálni, határoztam el magamban. A csávó ide-oda kapkodta idegesen a fejét, néha fel is nyögött. Nem úgy tűnt mintha észrevett volna, vagy csak túl sokkos állapotban volt.
- Héé..őőő… - próbáltam felhívni a figyelmét. Összerezzent a hangomtól.
- K..kérlek, szedj ki innen. Szedj ki! – éreztem, hogy kezd bepánikolni, de nekem most csak arra volt szükségem, hogy rám figyeljen. Ha így folytatja, nem fog innen élve kijutni. De még halva sem. Láttam sok filmet, tudtam, hogy legelőször le kell nyugtatnom, hogy ide koncentráljon, aztán jön csak a neheze.
- Figyelj… - kezdtem, de közbevágott.
- Úristen, ments meg! Nem akarok megdögleni, szedj ki innen! – ordibált, amennyire csak tudott jelen pillanatban. Valószínűleg ez annyira volt elég, hogy az idegeim pattanásig feszüljenek, beszakadjon a dobhártyám, leszakadjon a fülcimpám, de a körülöttem állók egy pisszenést se halljanak. Feltételezem a zsarukat se hívta senki! Vagy a tűzoltókat! Sőt, nekem aztán a mentők is jók, csak hadd húzzak már a francba! Kezdtem mérges lenni magamra, hogy pont nekem kellett itt hőst játszanom!
- Pszt.. – csettintgettem az orra előtt, hátha feltűnik neki, hogy én is itt vagyok és talán nem kéne mindkettőnket a halálba ordibálnia. – Most figyelned kell rám! Nézz rám! – Egy pillanatig úgy tűnt, most végre lenyugodott, mikor a fején lévő vércseppek az arcába is csurogni kezdtek, majd halk koppanásokkal színezni kezdték a szélvédőt.
- Bazdmeg, itt fogok megdögleni, meghalok… Még csak 21 vagyok! Ez lehetetlen, ez nem történhet meg velem, segíts, kérlek, valaki, nem akarok megdögleni! A ku…
- Figyelj már ide az istenért! – kiabáltam rá. Hirtelen milyen nagy kuss lett… Nem tehetek róla, hogy goromba vagyok, így születtem és kész. Ha meg nem ordítok rá erre az elmebetegre, mindketten itt döglünk meg, pontosan, ahogy mondta. – Szükségem van most rá, hogy koncentrálj! Nem lesz semmi baj, ha azt teszed, amit mondok! – egy kegyes hazugság.
- Ments meg, kérlek! – suttogta, könnytől csillogó szemekkel. Hirtelen megesett a szívem ezen a szerencsétlen fiún. Hiszen még férfinek nem volt mondható. Annyira félt, olyan sebezhető volt… Nem válaszoltam.
- Tudsz mozogni? – kérdeztem.
- Teljesen beragadtam – hallottam a hangján, hogy kontrollálni próbálja magát, de még így is kihallatszott belőle a leplezhetetlen pánik.
- Jó, nyugi, rendben… Minden oké lesz, hidd el! – még egy hazugság. – Megsebesültél még valahol, a fejeden kívül? – kérdeztem hezitálva, előre félve a reakciójától. Egy rossz szó, és robbanhat. Mármint a srác nyugodtsága. No meg persze a kocsi is… Valahogy a második jobban zavart volna.
- Ne..nem hiszem, csak a lábam – nyögött fel. – Azt hiszem eltörött. Kicsavarodott, mielőtt a kocsi előrebukott volna. Nem tudom mozgatni!
- Nagyon fáj? – hülye kérdés. Gyorsan megpróbáltam a következő értelmes dologra gondolni. – Kapcsold ki a biztonsági öved! – utasítottam. Valahogyan sikerült elérnie a kapcsolót, majd teste előre bukott tehetetlenségében. Felnyögött. „Szerencsére a kocsi nem teljesen a hátán feküdt és a lába be volt szorulva, így nem esett a fejére.
- Meg vagy még?
- Uh… meg, asszem – fújta ki a levegőt megkönnyebbülten. Már nem annyira pánikolt, mint előtte.
- Na jó, figyelj, a tűzoltók mindjárt ideérnek, én… - Nem volt szívem hozzá tenni, hogy ”már többet nem tehetek”. Úgy hangzott volna, mint az orvosok szentbeszéde a rákos beteg rokonainak. – Hogy hívnak? Én Arianne vagyok.
- P… - Mielőtt azonban befejezhette volna, szirénák harsogtak fel a távolban.
- Itt vannak, most már segíteni fognak! – mosolyogtam rá bíztatóan. Úgy látszik, ilyenkor tör felszínre a jókislány. Már csak egy glória hiányzott.
- Hé, te lány, menj el onnan, füstöl a kocsi! – kiáltott oda nekem az egyik, autóból éppen kiszálló rendőr. Ő csak ne pofázzon, ez a tűzoltók dolga. Majd ők megmentenek minket. Olyan erősen hittem benne, hogy tényleg minden helyrejön és szerencsétlen hazatérhet az otthonába. Ekkora a zsaru odajött és megragadott a karomnál fogva.
- Nem hallottad? El kell tűnnöd innen! – nézett le rám, miközben méltóságteljesen rágcsált egy nyamvadt kis fogpiszkálót. Hogy akadna meg a torkán!
- Ne hagyj itt! – könyörgött a fiú, és megpróbálta kinyújtani a kezét, de teljesen be volt szorulva.
- Nem h… - akartam megnyugtatni, de a zsaru elrángatott. Nem sok sikerrel, ugyanis még mindig nem tudtam lábra állni. Mérgesen felnyögtem.
- Hagyjon!
- Velem jössz! – Megpróbáltam kiráncigálni magam a szorításából, több-kevesebb sikerrel. Inkább kevesebbel. – Gyere már, ne hülyéskedj, nem férnek ide a tűzoltók! – Amiből jelenleg még egy szál sem tartózkodott a helyszínen.
- Engedj már el, hülye zsernyák! – köptem rá, mire elengedett, én meg visszaestem a szilánkos betonra. Ekkor megérkeztek végre a tűzoltók és úgy tűnt egy időre a zsaru is leszállt rólam. Két lánglovas odarohant hozzánk és nekiálltak a mentésnek. Az ajtó kifeszítése még egész könnyen ment volna, ám ekkor hirtelen kigyulladt az autó egy része, valahol a füstölgés környékén.
- Vidd innen a lányt és küldd el az embereket, robbanás veszély lépett fel! – kiáltotta az, aki épp az ajtót feszítette. Hallottam, hogy a fiú az autóban felsír, ekkor a másik tűzoltó szimplán felkapott és minden kiabálásom és kapálózásom ellenére elhurcolt az ember alkotta kör szélére.
- Menjenek hátrébb, kérem, a területet lezárj… - Ekkora egy hangos durranást hallottunk, és ekkor láttam utoljára a fiú arcát. Belepillantottam nagy, ragyogó szemeibe, amiket pár pillanat leforgása alatt elnyeltek a lángok. A hidrogén belülről lökődött szét, elsöpörve mindent, ami körülöttem volt. A tűzoltó a levegőbe repült, de hamarosan őt is elnyelték a lángcsóvák. Hamarosan minden törmelék földet ért, és már csak a fekete foszlányok és ködös por maradt hátra.
Mert bármi történjék is, mindig csak egy dolog marad biztosan.
A hamu.

<3
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019

Re: A hamu

HozzászólásSzerző: Vivienkee » 2011.01.09. 15:39

Uristen :cry: szegény fiú,wááh
Még jó,hogy ez csak ff és ilyen nem történt meg,vagyis hát lehet... de na
Majdnem elsírtam magam :( áhh.Még jó,hogy nem az eggyik möcörös fiút ölted meg,mert akkor tuti elsírtam volna magam.
Áhh az annyira de annyira jó lett,hogy huh :shock: :D nemtok semmi értelmeset se írni.
Én kivi lennék a folytatásra :P
look alive sunshine
facebook.com/vivienkeeh
Vivienkee
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2010.06.08. 20:32
Tartózkodási hely: 1408-as szobában xd

Re: A hamu

HozzászólásSzerző: Kexy » 2011.01.09. 17:00

annyira tetszik, ahogy írsz. :D meg is megkönnyeztem. :?
én is örülök, hogy nem egy MCRes srác ült a kocsiban. féltem is ettől. :lol:
kíváncsi vagyok, hogyan folytatnád... :)
Kexy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2010.10.10. 15:34

Re: A hamu

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2011.01.09. 22:39

Hűű, nagyon köszi!^^ Nem gondoltam volna hogy ilyen hamar kapok..:D meg hogy egyáltalán kapok.x))) Hát igen, a srác ki lett nyíródva, habár először az egész úgy indult h a csajnak kibicsaklik a lába azt cső... és akkor megmentik és jajj de unalmas mer mindig ez történik.:D nem tom hogy kerekedett ki belőle ez az egész..xD nekem is igazából megfordult a fejemben hogy összejön a csávóval..de az megint csak olyan..kiszámítható.:D jó monyuk itt már sokan tudják h én nem vagyok az, de mondjuk bnőmmel elolvastattam és tökre kiborult h mér öltem meg mer hogy: "jaaj de szemét szadista állat vagy!! mér nem jöttek össze??? tök cuki vt a csávó:(" ja hát ilyeneket kaptam...XD
örülök hogy tetszik, egyenlőre még nem tudom hogy lesz e folytatás.:)

Forum szerkesztőők figyelem!!! Légyszi, valaki rakja át az Írásokhoz ezt a dolgot, mert - nem tudom hogy lehetek ennyire hülye, meg analfabéta - véletlenül megint rossz forumba raktam.xD és ez elvileg nem fanfiction lesz.:D én meg nem tudom átrakni.:S help please! :)

<3
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019

Re: A hamu

HozzászólásSzerző: Gwen » 2011.01.10. 20:39

Átraktam. :)
Wow. Amúgy meg csak ennyit tudok hozzá szólni. :shock:
Tudsz valamit te lány. :D
Wanderer írta:bnőmmel elolvastattam és tökre kiborult h mér öltem meg mer hogy: "jaaj de szemét szadista állat vagy!! mér nem jöttek össze??? tök cuki vt a csávó:(" ja hát ilyeneket kaptam...XD
jaj nemár. Ez olyan tipikus. Mondd meg neki, első lecke, minél aranyosabb, annál inkább ki kell nyírni. :twisted: Ez alapszabály. :lol: Jó nem ám, vicceltem... vannak kivételek. xD
Amúgy meg nem lett volna ilyen hatása, ha nem robbantod föl. Szerintem így lett tökéletes ahogy van. Az utolsó két sort pedig imádom. Olyan szépen tudsz fogalmazni. ^^ Helyén vannak benne az érzelmek, de mégsem csöpög összevissza, pont olyan ööö... hanyagul elegáns?? :lol: Hű micsoda megfogalmazás. Na rajtam is látszik, hogy órákon át matekoztam, az agyam átment szivacsba, nézd el nekem. :lol: Mindegy. Szépen írsz és kész, és még csak írj sokatsokatsokat. :D
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: A hamu

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2011.01.10. 20:59

Huhh, nagyon jó kis sztori! :D Nagyon kegyetlen, de szerintem éppen ezért rohadt jó! :D
Kíváncsi lennék a folytatásra, mert elképzelésem sincs, hogy hogy lehetne! :D

"2010. December 29-én. Éppen indultam haza a suliból"
Ööö... dec. 29.-én van bárkinek is suli? :roll: Na az ám a szívás! :D
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: A hamu

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2011.05.04. 19:06

júúj basszus de gáz:$$ tényleg azt hittem hogy már válaszoltam mindenkinek!! legyen mentségemre hogy hülye vagyok.xDD na tényleg bocsi:)
akkor most bepótolom here it goes:

Leonie írta:Átraktam. :)
Wow. Amúgy meg csak ennyit tudok hozzá szólni. :shock:
Tudsz valamit te lány. :D
Wanderer írta:bnőmmel elolvastattam és tökre kiborult h mér öltem meg mer hogy: "jaaj de szemét szadista állat vagy!! mér nem jöttek össze??? tök cuki vt a csávó:(" ja hát ilyeneket kaptam...XD
jaj nemár. Ez olyan tipikus. Mondd meg neki, első lecke, minél aranyosabb, annál inkább ki kell nyírni. :twisted: Ez alapszabály. :lol: Jó nem ám, vicceltem... vannak kivételek. xD
Amúgy meg nem lett volna ilyen hatása, ha nem robbantod föl. Szerintem így lett tökéletes ahogy van. Az utolsó két sort pedig imádom. Olyan szépen tudsz fogalmazni. ^^ Helyén vannak benne az érzelmek, de mégsem csöpög összevissza, pont olyan ööö... hanyagul elegáns?? :lol: Hű micsoda megfogalmazás. Na rajtam is látszik, hogy órákon át matekoztam, az agyam átment szivacsba, nézd el nekem. :lol: Mindegy. Szépen írsz és kész, és még csak írj sokatsokatsokat. :D


Köszi:D
hát ja tudok...írni..betűűket egymás után.xD de hogy hogyan, azt tényleg csak ti tudjátok:D cinikus vagyok magammal kapcsolatban.bár szerintem ezzel minden író így van.xD
Jaja, szerintem is!! végülis, neked nem kell mondani, aki kinyírja és megkínozza a bandát a battle royaleban..Frankie ugye khm..xDDD na de azért komolyra fordítva, szerintem haláli unalmas lett volna, ha kimenti és hepi end.:D vagy én nem tudom ki mire számított, de szerintem volt benne csattanó..szóval ha nagyon hivatalos akarok lenni akkor epigrammát írtam.XD najó az én agyam meg az irodalomtól szivacs már;D
hanyagul elegáns :lol: ezen dőltem XD jó megfogalmazás..:P nekem teccik^^
nagyonnagyon köszönöööm és még1x bocsi<33333

ChaosQueen írta:Huhh, nagyon jó kis sztori! :D Nagyon kegyetlen, de szerintem éppen ezért rohadt jó! :D
Kíváncsi lennék a folytatásra, mert elképzelésem sincs, hogy hogy lehetne! :D

"2010. December 29-én. Éppen indultam haza a suliból"
Ööö... dec. 29.-én van bárkinek is suli? :roll: Na az ám a szívás! :D


írt nekem Adam.xD megtiszteltetés számomra:D:D

hát nekem sincs, szal ezzel nem vagy egyedül..:D vagy is már írtam folytatást..kemény 1 sort.xD de annál tovább nem jutottam.:P majd lehet lesz egyszer, de biztos nem most.=) el vagyok havazva. :lol: :D
Ööö... dec. 29.-én van bárkinek is suli? :roll: Na az ám a szívás!


hát igen ezt elcsesztem.xD asszem pont aznap írtam, és azért lett ez.:D amúgy az volt, hogy szarakodott a térdem és nekem is kiment sokszor mikor sétálgattam..xD és a zebrán jutott eszembe, mikor mentem át, hogy mekkora kibaszott szívás lenne ha most menne ki.:D mert mindig a legrosszabb helyzetekben hagyott el az erő(na ez star warsos lett..xD). még talán onnan le tudtam volna vonszolni magam, csak elég meredek utcában lakunk.:D tehát így szállt meg az ihlet. ennyi a történet. *untatás vége*XD

köszönöm szépeeen<3333333 ^^
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019

Re: A hamu

HozzászólásSzerző: Lorri » 2011.06.19. 13:08

"porból lettünk, porrá leszünk..." ez 1 szívbemarkoló történet. :|
engem az egészben az ellentét fogott +. láccólag úgy állította be a csaj magát (vis te őt, Dorka ^^) h tök érzéketlen és cseppet sem érdekli, h mi lecc a srác sorsa. sőt, még komikusan is mérte fel a szitut, pölö a véres, felruházott húsdarab, v megpróbálod nem lehányni a már valószínűleg így is elég színes tetemet részekkel. utána mégis +enyhült és segített neki, nem akarta őt otthagyni, ragaszkodott hozzá... igyekezted elhitetni az olvasóval h 1 bunkó, szívtelen lány, holott "fontos" vt neki a fiú. talán nemcsak bűntudatból. elvégre (ez így elég erős, de) "miatta" borult fel a kocsija és halt +, ha őszinték akarunk lenni... :?
én se tom h le7ne folytatni. de személy Xint ink az "előzményére" lennék kivi. szal h a 2 Xeplőnek mien előélete vt? h miért kellett ennek a szörnyűségnek +történnie? h jutottak ide? értem h 1 szerencsétlen véletlen folytán kibicsaklott Arianne lába és ez tragédiához vezetett. de felmerül a kérdés h mit te7ett a fiú, amiért ezt "érdemelte"? rászolgált? v csak rocckor vt rocc helyen?

jah és nem hazudtoltad + magad Wanda. :lol: irónia vt rendesen. ^^ "A szőke herceg sem jött megmentésemre fehér lovon, amit amúgy díjaztam is, mivel allergiás vagyok a legtöbb állat szőrére és nem eseteim a szőkék." szomi vt ugyan, de "teccett". =)
<3
Lorri
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009.05.23. 18:25

Re: A hamu

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2012.02.18. 12:57

Lorri írta:"porból lettünk, porrá leszünk..." ez 1 szívbemarkoló történet. :|
engem az egészben az ellentét fogott +. láccólag úgy állította be a csaj magát (vis te őt, Dorka ^^) h tök érzéketlen és cseppet sem érdekli, h mi lecc a srác sorsa. sőt, még komikusan is mérte fel a szitut, pölö a véres, felruházott húsdarab, v megpróbálod nem lehányni a már valószínűleg így is elég színes tetemet részekkel. utána mégis +enyhült és segített neki, nem akarta őt otthagyni, ragaszkodott hozzá... igyekezted elhitetni az olvasóval h 1 bunkó, szívtelen lány, holott "fontos" vt neki a fiú. talán nemcsak bűntudatból. elvégre (ez így elég erős, de) "miatta" borult fel a kocsija és halt +, ha őszinték akarunk lenni... :?
én se tom h le7ne folytatni. de személy Xint ink az "előzményére" lennék kivi. szal h a 2 Xeplőnek mien előélete vt? h miért kellett ennek a szörnyűségnek +történnie? h jutottak ide? értem h 1 szerencsétlen véletlen folytán kibicsaklott Arianne lába és ez tragédiához vezetett. de felmerül a kérdés h mit te7ett a fiú, amiért ezt "érdemelte"? rászolgált? v csak rocckor vt rocc helyen?

jah és nem hazudtoltad + magad Wanda. :lol: irónia vt rendesen. ^^ "A szőke herceg sem jött megmentésemre fehér lovon, amit amúgy díjaztam is, mivel allergiás vagyok a legtöbb állat szőrére és nem eseteim a szőkék." szomi vt ugyan, de "teccett". =)
<3


tök gáz, hogy most néztem csak vissza ide:$ ne haragudj<3 elég nehéz is válaszolni úgy, hogy nem is vagyok biztos benne, én voltam-e a szerzője ennek a történetnek:D Milyen régen volt jesszusom. xD
Bár így utólag belegondolva, ez a kis szösszenet tényleg én voltam akkor, sőt részben most is.:) (Kivéve hogy a térdem már nem megy ki úton-útfélen..:D)
Nagyon köszönöm a hozzászólásodat, jó érzés 'hallani', ti mit gondoltok róla őszintén. ^^
és igen, a lány tényleg bunkó is szívtelen..vagy az is lehet hogy csak rossz napja volt?:) az előzményére én is kíváncsi lennék. Biztosan valamikor meg volt a fejemben, de több mint egy év után..áh..:D
Szóval arigatou!
<3
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019



Vissza: Írások

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron