Alpolgármester kerestetik!

Magyarország leglátogatottabb MCR rajongói oldala. :P

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.01.18. 11:20

Leonie, ha gondolod, rakosgathatsz fel ficeket, meg igazából a régieket sem ártana kicsit átnézni (úgy értem, hogy plö valami fent van, de nincs rendesen kiírva, meg ilyenek) a másik ötletet meg még Szilvi adta régen, hogy az oldalon szereplő ficeknek is kéne vmi jelzés, hogy +18, meg milyen témájú. :) Ezt is megcsinálhatná valaki vállalkozó kedvű. :)

A másik meg most jutott eszembe, hogy majd a későbbiekben lehetne valaki "propaganda felelős", aki hirdetgeti a Zombeee-t minden fele. :)

Most egyébként nagyon fellelkesültem én is, remélem sikerül újraéleszteni az élőhalottakat! :D
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.01.18. 21:51

A ficeket azokat szívesen elrendezem ^^
Csak találjuk meg végre egymást msn-en, mert az enyém sem mindig akar engedelmeskedni :lol:
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.01.19. 16:22

Leonie írta:A ficeket azokat szívesen elrendezem ^^
Csak találjuk meg végre egymást msn-en, mert az enyém sem mindig akar engedelmeskedni :lol:

Hát, most megpróbáltalak újra felvenni, de én továbbra sem látlak. :S Nemtom így most mi lesz... Utálom az msn-t! :evil: :evil: :evil:
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.01.24. 12:14

Na, az msn problémát nem sikerült megoldanom, úgyhogy aki küldeni szeretne valamit, vagy nem itt beszélni a zombeee-ügykeről, annak egyelőre csak azt tudom mondani, hogy ha még nincs csináljon egy Skype-ot, és ott meg tudunk oldani mindent. :)
szkájpnevem: kriszaaa

Vagy esetleg valaki találja meg nekem, hogy hogy lehet ezt a rohadt legújabb msn verzsönt kiirtani a gépről... :?
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2010.01.27. 22:47

Well, well...

Keresünk egy-két embert, aki frissítene. Nem csak részidőben.
Az utóbbi időben eléggé elapadt a hírközlési csatornánk, aminek rengeteg oka van, de a lényeg az, hogy szeretnénk, ha az új albumot megfelelően köszönthetnénk, ha eláraszthatnánk titeket minden jelentős és jelentéktelen hírrel, ez viszont csak úgy fog menni, ha valaki(k, szerintem maximum három) átvállalja a napi frissítéseket.

Röviden, hogy mire van szükség:
Minden olyasmire, mint az alpolgármesternél is. :D
Elhivatottság, vedd komolyan, ne csak akkor dolgozz, ha van időd/kedved/vagyvalamid, mert az hosszútávon senkinek sem lesz jó.
Mivel frissítés, a fő mégis az angoltudás. És nem az az angoltudás, ha 5-ös vagy, vagy 6 éve tanulsz. =)

Jelentkezéseteket/kérdéseiteket várom. ^^
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.01.30. 23:02

Én vállalkozom, de még tényleg kéne egy-két ember rajtam kívül, akivel/akikkel így összefogva rendszeresen tudnánk frissíteni.
Azt nem tudom száz százalékban garantálni, hogy mindig minden percben lesz időm, idén úgy tűnik lesz, később már kérdéses, de az még nem most van. Az angoltudásom, hát... nem vagyok valami hűde profi, meg semmi ilyesmi, de azért szerintem tudok eléggé ehhez. :)
Viszont tényleg kéne még pár emberke hozzá. :roll: Meg hogy összességében hogy is menne ez az egész, mert ha többen leszünk akkor már eleve egyeztetni kell, hogy ki mit szed honnan, meg ilyenek... ^^
Nagyon remélem lesznek még jelentkezők, jó lenne megint beindítani az életet a Zombeee-n :)
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2010.01.31. 17:04

Na, örülök neked! :D
Az időt persze nem úgy értettem, hogy egész nap ülj a gép előtt hírek után kutatva (meg gondolom, te sem), de főleg az elején szerintem a napi-kétnapi rendszeresség muszáj lenne, mert az annál nagyobb időköz már nektek fog sok pluszmunkát eredményezni. Ha már kicsit elül az album körüli cirkusz (aminek előbb még ugye rendesen be kéne indulnia... XD), akkor már azért tényleg nem egy tragédia, ha nem tudsz minden nap jönni. Szerintem legalábbis. :D
Hűde profinak meg nem is kell lenni angolból, de amit látok sokaknál az az, hogy nem ismernek idiomokat, meg nem tudnak rendesen fordítani (mármint hogy szép értelmes mondatokat írjanak).
Kriszával pont azért beszéltük, hogy a maximum 3 fölé ne nagyon rúgjon, mert onnantól már csak kavarodás van.
Szerintem így ilyen nincs hogy ki honnan szed, mert az úgy nem nagyon megy, hogy én erről, te meg erről, mert sokszor egy hírt három lapról lehet rendesen lenyomozni. Én úgy gondoltam, hogy megvan az az 5-6, vagy akárhány oldal, amit az összes frissítő néz, és ha azokon kívül talál valaki valamit, az csak jó. És akkor felvetettem, hogy lehetne valaki, aki mondjuk a nagyobb fordításokat végzi, míg a másik csak egy átfogót ír, és kiírja a hírt. Vagy ha akarunk képeket a galériánkba (kriszta, most akkor akarunk, vagy nem? XD), akkor azokat intézhetné mindig egy 3. személy. De ezek még elég gyerekcipőben járó ötletek, mert bennem is csak nem olyan rég tudatosult, hogy ezt nem fogom tudni tovább csinálni, úgyhogy még nincs kidolgozott haditerv. =) Meg minden függ attól is, hogy hányan jelentkeznétek, és ki mit szeretne inkább csinálni.
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: Ogiii » 2010.01.31. 20:03

Én maximum annyit szeretnék kivenni ezekből a frissítésekből, hogy ha esetleg vannak új képek azokat megkeresem és kiteszem, meg ha ilyen kis "semmi" információk érkeznek mint pl twitter üzenetek amiket érdekesnek találok azokat kirakom. Többet nem nagyon merek vállalni főleg fordítást nem, mert ha valamit rosszul csinálok, enyém a felelősség és nem szeretnék hülyeségeket "mondani" a kedves olvasóknak sry :oops: :D Meg lehet hogy időm sem lenne rá, mert fogggggalmam sincs hogy alakulnak a dolgaim,mindig az utolsó pillanatban dőlnek el, de mivel képeket szoktam böngészni abban szívesen segítek (:
Ogiii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:43

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.01.31. 21:30

Ez jó, mert én meg pont képeket nem szoktam annyira böngészni. xD
Amúgy Chasidy, én se úgy értettem, hogy egész nap a gép előtt üljek, egyrészt mert nem is lenne időm rá, másrészt meg ha így csinálnék akkor rövid időn belül örökre el lennék tiltva, szóval az semmiképp sem jó. :lol:
A híreket azokat szívesen keresném, bár a nagyobb fordításokkal (itt az ilyen többoldalas interjúkra vagy leírásokra gondolok) inkább úgy vagyok, hogy ha van valaki aki tényleg nagyon jó angolból és elvállalná, az jó lenne. Meg tudnám én is csinálni, csak ahogy magamat ismerem mire elégedett lennék a saját munkámmal és kész lennék vele eltelne egy fél évszázad, meg aztán mindenre nekem se jut időm. :D Persze ha néha muszáj akkor rendben, csak nálam nem menne olyan gyorsan a dolog.
Viszont az átfogó leírást, a hírek kiírását meg az ilyesmiket azokat szívesen elvállalnám ^^
Azzal én is egyetértek, hogy túl sok ember tényleg nem kéne, mert abból csak összevisszaság lesz. :? Úgy maximum hárman szerintem is jól el tudnánk lenni. :)
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Előző

Vissza: Zombeee / MCRmyHun

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron