Alpolgármester kerestetik!

Magyarország leglátogatottabb MCR rajongói oldala. :P

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.01.11. 20:46

Ogiii írta:A fan fictionokat pedig én hanyagolnám, max dobnék neki egy reklámot h tessék szépen regisztrálni fórumon és ott olvasni, mert akkor meg a fórum fog kihalni. Bevallom én is csak azért járok fel ide, hogy fan ficeket olvashassak.
Ja, nem úgy értettem hogy az összeset oda tenni, csak például vannak olyanok, amik el lettek kezdve a Zombeee-ra föltéve, aztán csak itt folytatódtak, meg ha valaki esetleg még szeretné, hogy oda is fölkerüljön az írása. Meg úgy tudom, vannak olyanok, akik nem járnak fórumra, és páran már ott mondogatták, hogy zombeee-n úgy eltűntek az ilyen dolgok. Már csak azok kedvéért is, mert szerintem tök jó dolog volt ott is fanficezgetni. :) Persze, amúgy én is legfőbb százalékban a ff-kért járok ide, na de akkor is. :lol: Vagy csak én működöm ilyen izé... furán... xD
Az jó, ha te megcsinálod a fiúk önéletrajzát úgy rendesen, én arra gondoltam, hogy keresnék valami jó hosszú és részletes "összefoglaló" leírást úgy a bandáról a kezdetektől fogva, meg diszkográfia is kéne, mert a dalszövegek azok igaz fönnvannak, meg a nagylemezek, na de az mégsem minden. Én ezekben körülnézek :)
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: Ogiii » 2010.01.11. 22:16

Oh a banda "életrajzát" már megcsináltam sry :oops:
Ogiii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:43

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.01.12. 13:18

Nagyon nagyon nagyon köszönöm mindenkinek, aki jelentkezik segédkezni! :D Most látom igazán, hogy mennyire van értelme folytatni az egészet! :D *_*
Gyorsan néhány szó arról, hogy mire lenne pontosan szükség, meg mi van már meg, hogy ne csináljon senki semmit feleslegesen. :)

Videográfia, diszkográfia kész van, csak nincs feltéve, mert még nem csináltam neki "helyet". A diszkográfiához annyi kéne még, hogy esetleg egy kis kerettörténetet összeszedni az egyes albumokhoz (miről szól, "keletkezés történet", mi a mondani való, ilyesmik). Leonie, esetleg? :D
Így néz ki eddig: http://zombeee.gportal.hu/gindex.php?pg=31125135

A lényeg tényleg az, hogy akkor itt mindenki tüntesse fel, hogy mit is csinál meg, ne legyen kavarodás. :)
Ha valakinek bármi ötlete, anyaga van, azt először itt jelezze. :)

Leonie, ha van rá kereslet, akkor fel lehet tenni a folytatásokat az oldalra is, akár innen a fórumról. :)

Ogiii, ami már megvan, azt küld el nekem privátba, vagy msn-en vagy akárhol. :D És akkor az életrajzokat is bevállalod?
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: Ogiii » 2010.01.12. 18:36

nah csak h pontosítsak, én a banda életrajzás hogy hogy alakultak meg stb és a tagokét beleértve a 2 mattet meg jamest vállaltam el. kriszta ha kész leszek (nemsokára), akkor elküldöm privibe az msn címem úgy oké?
Ogiii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:43

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.01.12. 18:51

Ogiii írta:nah csak h pontosítsak, én a banda életrajzás hogy hogy alakultak meg stb és a tagokét beleértve a 2 mattet meg jamest vállaltam el. kriszta ha kész leszek (nemsokára), akkor elküldöm privibe az msn címem úgy oké?

Oké :)
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.01.12. 20:21

Ogiii írta:Oh a banda "életrajzát" már megcsináltam sry :oops:
Ja jó, csak arra gondoltam, az Imnotokay.net-ről le lehetne fordítani, mert ott nagyon jó van, de ha már megcsináltad akkor mindegy.
kriszta, akkor a lemezek kis összefoglaló történetét azt megcsinálom :) Aztán ha megvagyok vele akkor én is küldöm msn-en.
A diszkográfia az akkor rendben, én csak még egyedül a kislemezeket hiányolom... (tudomtudom, hülye begyöpösödött maximalista, nem kell vele foglalkozni XD)
A ficekre pedig nagyon remélem van/lesz kereslet ott is... az olyan régi-zombeee hangulatú lenne :)
kriszta írta:Most látom igazán, hogy mennyire van értelme folytatni az egészet! *_*
Naná hogy van értelme! :D :D Jól mondta Szilvi, föl kell ébreszteni Zombeee-falvát :twisted: :D
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.01.18. 11:20

Leonie, ha gondolod, rakosgathatsz fel ficeket, meg igazából a régieket sem ártana kicsit átnézni (úgy értem, hogy plö valami fent van, de nincs rendesen kiírva, meg ilyenek) a másik ötletet meg még Szilvi adta régen, hogy az oldalon szereplő ficeknek is kéne vmi jelzés, hogy +18, meg milyen témájú. :) Ezt is megcsinálhatná valaki vállalkozó kedvű. :)

A másik meg most jutott eszembe, hogy majd a későbbiekben lehetne valaki "propaganda felelős", aki hirdetgeti a Zombeee-t minden fele. :)

Most egyébként nagyon fellelkesültem én is, remélem sikerül újraéleszteni az élőhalottakat! :D
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.01.18. 21:51

A ficeket azokat szívesen elrendezem ^^
Csak találjuk meg végre egymást msn-en, mert az enyém sem mindig akar engedelmeskedni :lol:
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.01.19. 16:22

Leonie írta:A ficeket azokat szívesen elrendezem ^^
Csak találjuk meg végre egymást msn-en, mert az enyém sem mindig akar engedelmeskedni :lol:

Hát, most megpróbáltalak újra felvenni, de én továbbra sem látlak. :S Nemtom így most mi lesz... Utálom az msn-t! :evil: :evil: :evil:
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.01.24. 12:14

Na, az msn problémát nem sikerült megoldanom, úgyhogy aki küldeni szeretne valamit, vagy nem itt beszélni a zombeee-ügykeről, annak egyelőre csak azt tudom mondani, hogy ha még nincs csináljon egy Skype-ot, és ott meg tudunk oldani mindent. :)
szkájpnevem: kriszaaa

Vagy esetleg valaki találja meg nekem, hogy hogy lehet ezt a rohadt legújabb msn verzsönt kiirtani a gépről... :?
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

ElőzőKövetkező

Vissza: Zombeee / MCRmyHun

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron