Alpolgármester kerestetik!

Magyarország leglátogatottabb MCR rajongói oldala. :P

Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.01.07. 19:57

Megpróbálok keveset kertelni, és gyorsan a lényegre térni, de nem garantálom, hogy menni fog. :P
Nos, az a helyzet, hogy eljárt felettem az idő. Oké, ez most úgy hangzik, mintha valami aggastyán lennék. :lol: De úgy érzem, hogy rajongásban 3 év sok idő. 3 év alatt rengeteg minden változik.
Gondolom nem mondok azzal nagy újdonságot, hogy a Zombeee már rég nem olyan, mint amilyennek lennie kéne.
Úgy érzem, most két választási lehetőség áll előttem:
1.) Úgy marad minden, ahogy most, és akkor szép lassan, az egész Zombeee le fog épülni frissítésileg, amiért szerintem nagy kár lenne, hiszen csak megérdemel az MCR egy rendszeresen frissülő magyar rajongói oldalt.
2.) Amelyik megoldást választottam:
Keresek valakit, aki még lelkesen tudná csinálni az egészet. :) Persze továbbra sem tűnnék el teljesen, de akinek van kedve, lelkesedése, ideje, elég rajongói szelleme, annak szívesen átadom az irányítás nagy részét.
Nem feltétlenül egy ember kell, ha esetleg több jelentkező lenne, annak csak még jobban örülnék, hiszen úgy talán még jobban fel lehetne virágoztatni az oldalt.
Persze most éppen nincs nagy sürgés forgás az MCR háza táján, de hamarosan (reméljük…) itt az új album, ami aztán rengeteg hírrel fog járni. :)

Tehát… jelentkezőket várok, ha akad.
Kérdések, meg minden jöhet ide. :)
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.01.09. 21:59

Hát öö... nagyon nagyon sokat gondolkodtam, és végül is arra jutottam, hogy szívesen besegítenék. :)
Már nagyon régóta, majdnem a kezdetektől figyeltem a Zombeee "életét", még ha nem is mutatkoztam eleinte, de engem is eléggé elszomorított, hogy ennyire megváltozott minden. :S Úgy értem, ez tényleg egy nagyon jó közösség volt, ahová nap mint nap jártak emberek mindenhonnan, és itt mindenki megtalálhatta egymással a közös hangot ugye az mcr kapcsán... személy szerint nekem is egy megszokott hely volt, ahová szívesen jártam (és járok még most is), mert egyszerűen otthon éreztem magam, még úgy is, hogy csak lapítottam a sötétben és onnan figyeltem, mi van. xD Most meg már valahogy olyan kihalt az egész. :? Jó lenne, ha vissza lehetne hozni azt az állapotot, ami egy-két éve volt.
Még igazából nem tudom mennyire gondoltam át az egészet, hogy ez mivel jár, de azt hiszem eléggé. xD Az viszont biztos hogy egymagamban nem tudnám az egészet elvállalni, mert azért mindent én se tudok megcsinálni. Időm az eddig úgy néz ki, hogy lenne... legalábbis idén mindenképpen. Nem biztos, de valószínű. Kedvem meg lelkesedésem meg rajongói szellem meg satöbbi, az van mind maximálisan, legalábbis egyenlőre úgy néz ki. ^^
Csak hát a kérdés, hogy ez úgy konkrétan mivel járna, na meg tényleg kéne még pár emberke... sajnos egymagamban kevés lennék ehhez az egészhez. :)
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: Ogiii » 2010.01.10. 13:25

Én szívesen segítek legalább 2 emberrel az oldalamon. Fordítással még nem nagyon próbálkoztam, időm viszonylag van(legalábbis remélem h lesz a jövőben) weblap szerkesztéssel meg egyáltalán nem foglalkoztam :S de szerintem nem olyan nagy dolog főleg ha belejövök úgy érzem, nem vagyok hülye hozzá. Nem ígérem h mindig fogok tudni vele foglalkozni és nem is akarok nagy részt kivenni az egészből de szívesen segítek. kriszta csak annyit fűzök hozzá ehhez a "3 év az sok idő"höz hogy 3 év tényleg sok idő a túlzott rajongáshoz de most úgyis jön az új cd és hidd el h újra megfog hozzá jönni a kedved ;) szóval ne írd le nagyon magad :Đ
Ogiii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:43

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.01.10. 16:36

Leonie, Ogiii, nagyon nagyon örülök most nektek! :D *_*
Még nem tudom konkrétan, hogy gondolom ezt az egészet, csak elképzeléseim vannak...

Egyrészt rendbe kéne hozni a "belső részt", mert van jó néhány hiányosság. Például szükség lenne valami összefoglaló írásra a banda történetéről (wikipédián nem rossz ami van, na de milyen már onnan egy az egyben leszedni... :lol: ), meg egy Ray életrajz sem ártana, stb... Ehhez vagy fordítás kéne, vagy pedig ha valaki olyan szorgalmas, írhatna magától is...
Meg még kéne pár szó például Matt Pelissier-ről, meg ugye James Dewees-ről...
Jó lenne egy lista arról, hogy milyen díjakat nyertek a fiúk...
Ezek mind olyan dolgok, amik tök jól hangzanak, csak nekem abszolút nincs türelmem/időm ezek után járni... Még régen Semy indította el ezt a mindenki fordítgat valami dolgot, tök jó volt szerintem, csak nagyon hamar alább hagyott a lelkesedés... :lol:

A másik meg a napi, rendszeres frissítés. Körbenézni külföldi oldalakon, hogy mi is a helyzet, képeket szerezni, meg ugye itt nem árt az angol tudás.
Ahogy a múltkor is írtam, az új albummal biztos rengeteg sok infó fog felhalmozódni mindenhol.
Ha néhány ember összegyűlne, és meg lenne szervezve, hogy kinek mi a feladata,honnan szerez infókat, akkor biztos nem lenne olyan megterhelő munka. :)

A weblap szerkesztés része miatt nem kell aggódnotok, természetesen a diziket továbbra is én gyártanám, és a GP amúgy meg egy pofon egyszerű rendszer. Meg az ilyesmi dolgokkal még ellennék én is néha néha, ha szükség van rá. Inkább a tartalom bővítése, frissítése miatt kéne a "munka". :)

Ogiii, azt, hogy megjön-e még a kedvem, majd meglátjuk. Mondjuk most, hogy látom nincs veszve minden, kicsit megint fellelkesültem. :)
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: Ogiii » 2010.01.10. 17:00

Én a banda és a tagok életrajzát szívesen megcsinálom, utána nézek Jamesnek és Matt Pelissernek(bár róla nem sokat tudni) de szerintem ha már Pelisser itt van Matt Cortezről is kéne legalább annyi szót ejteni.
Megpróbálok mindent összeszedni, de ez igényes munka de igyekszem és majd egyeztetünk h mire jutottam ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ogiii 2010.01.10. 17:07-kor.
Ogiii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:43

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.01.10. 17:04

Ogiii írta:Én a banda és a tagok életrajzát szívesen megcsinálom, utána nézek Jamesnek és Matt Pelissiernek(bár róla nem sokat tudni) de szerintem ha már Pelissier itt van Matt Cortezről is kéne legalább annyi szót ejteni.
Megpróbálok mindent összeszedni, de ez igényes munka de igyekszem és majd egyeztetünk h mire jutottam ;)

Oké, köszi! :D
Igen, Matt Cortezre is gondoltam, csak az előbb nem ugrott be. :D
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.01.10. 21:10

Na, az oldalon belüli dolgokban én is szívesen besegítek, a G-portálhoz meg a szerkesztéshez értek, volt anno nekem is saját oldalam pár évig, úgyhogy abba hamar vissza tudok rázódni. :)
Szerintem is az ilyenekben vannak a hiányosságok, amiket kriszta mondott (öö, írt xD), meg vannak itt-ott kisebb dolgok, például a klipeknél nincsenek fölsorolva az újabbak, meg mondjuk a magánélet résznél Bandit-et sem ártana említeni valahol, ilyesmikre gondolok. Na meg aztán az én személyes fájdalmam (xD), hogy nincsenek már fanfictionok... mármint úgy értem, mindenki ide rakja, és nem tudom, ez olyan fura. Lehet hogy csak nekem... xD Pedig olyan jó volt régebben ott is olvasgatni őket, és én találtam pár olyat a régebbi frissekben, amik nem lettek berakva a többi közé, vagy hogy mondjam... csak úgy meg lettek említve aztán kész. Ez most nem tudom mennyire érthető :D
Meg aztán jönni fog az új album, és tuti, hogy temérdek új infó fog terjengeni mindenhol, úgyhogy lesz munka bőven. :lol:
Csak tényleg kéne szerezni még legalább egy embert, hogy aztán tudjunk egyeztetni ^^
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: MaryKitty » 2010.01.10. 22:08

hey! öm énis szívsen besegítek, bár az oldal szerkesztéséhez nem nagyon értek, de biztos hamar belejönnék, meg nembiztos hogy mindig lenne 100%ban időm, de tudok infókat keresgélni, vagy Henkievel válalunk kisebb fordításokat :D énis régóta járok az oldalra, bár nem élek túl aktív életet, de jó lenne visszahozni az életet zombeeera^^
MaryKitty
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:34

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2010.01.10. 22:31

Én sajnos nem tudok sok segítséget beígérni, mert hát... na nem részletezem, lényeg, hogy az időm egyre kevesebb, de szeretném kifejezni mennyire örülök ennek a kezdeményezésnek!
Mióta ismerem és szeretem az MCR-t azóta minden nap feljárok Zombeeera, és nagyon sajnáltam, hogy az utóbbi időben szó szerint hanyatlott.
kriszta, azt hiszem ezt egy kitűnő ötlet volt tőled, hogy nem hagyod teljesen elkallódni az oldalt, nem hagyod veszni az eddigi, kemény munkádat.
Az ember életében állandó a változás, viszont megmutatja a banda iránti tiszteletedet az, hogy nem hagytad annyiban a dolgot, és igyekszel megoldani valahogy.
HA találok valamit persze én is szólok majd, és ahol tudok besegítek!
ÉLESSZÜK FEL ZOMBEEE-FALVÁT EMBEREK! :D :D :D :D
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Alpolgármester kerestetik!

HozzászólásSzerző: Ogiii » 2010.01.11. 18:47

Leonie írta:Szerintem is az ilyenekben vannak a hiányosságok, amiket kriszta mondott (öö, írt xD), meg vannak itt-ott kisebb dolgok, például a klipeknél nincsenek fölsorolva az újabbak, meg mondjuk a magánélet résznél Bandit-et sem ártana említeni valahol, ilyesmikre gondolok. Na meg aztán az én személyes fájdalmam (xD), hogy nincsenek már fanfictionok... mármint úgy értem, mindenki ide rakja, és nem tudom, ez olyan fura.


Én úgy gondoltam, hogy mindenki életrajzát jó hosszan összedolgozom, mindent beleírok amit csak lehet, magánélettel és egyéb foglalatosságokkal együtt. A fan fictionokat pedig én hanyagolnám, max dobnék neki egy reklámot h tessék szépen regisztrálni fórumon és ott olvasni, mert akkor meg a fórum fog kihalni. Bevallom én is csak azért járok fel ide, hogy fan ficeket olvashassak. De hát nem az én döntésem (:
Ogiii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:43

Következő

Vissza: Zombeee / MCRmyHun

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég