Zombeee dizájn?

Magyarország leglátogatottabb MCR rajongói oldala. :P

Zombeee dizájn?

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2009.04.05. 11:33

Hehe, nagyjából ebben a percben támadt egy remek ötletem! :D
Mivel állandóan az a problémám, hogy már minden létező "személyes kedvenc képemet" felhasználtam különböző dizájnokhoz, így egyre nagyobb problémát jelent, hogy valami újat hozzak össze, szóval azt találtam ki, hogy hozzátok fordulok bizalommal! :lol:

Szóval a lényeg az lenne, ha valakinek esetleg akad valami ötlet, hogy milyen képből készüljön a Zombeee-nak egy kinézet, az ossza meg velem! :D Színeket is mondhattok, meg akármi! Tiszta kívánság műsor! ;)

Amúgy a következő már készületben van, azzal nincs gond, és gondolom már mindenki sejti, hogy mivel Gee szülinapja közeledik, mi várható... :D
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Zombeee dizájn?

HozzászólásSzerző: Venom » 2009.04.05. 17:55

Kép

szóóóóval. mikor olvastam az első kép ami beugrott, az ilyen temetős fejléc. és mivel Gerard tök sokat mozog a színpadon, és van pár olyan kép, mintha megijedne.. szóval tömören. Im okay =DD és sötét van és Gerard megijed valamitől és sok sírkő XD verjetek meg, ha hülyeség :lol:
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Zombeee dizájn?

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.04.05. 18:58

én meg egy Adamesre gondoltam egyből XD
egy oylanra, h vlmi animált Adamet, vagy akármiylen Adamképet keríteni lehetne, és akk dzsiről egy félős meg egy élvezkedős képet kitenni. vagy nem muszáj Adamnek rajta lennie, csak vlminek, ami utalrá. és ezt sok feketével képzelném el. meg szadomazo cuccok lennének még mellette X'DDD hát igen... óriási nagy fantázia kellett hozzá... :P :P :lol: :twisted:
meg majd keresek képet is (: xD
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: Zombeee dizájn?

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2009.04.06. 12:26

Ömmm... komolyan fülig ér a szám, annyira imádlak titeket! :lol: :lol: :lol: <333333 De azért rendesen meglep, hogy rögtön az az ötlet, hogy a saját ff-mről csináljak egy MCR-es dizit. :oops: Ez tök megtisztelő! :lol: :lol: :lol: :lol:
De azért gondolni kéne azokra is akik esetleg felnéznek néha Zombeee-ra, de nem olvassák feltétlenül az Adam-et vagy az Im Ok-ot. Mert gondolom van olyan... :roll: Vagy nincs? *.* :lol: :lol: :lol:

De amúgy nekem mindkét ötlet nagyon tetszik! :D :twisted: Főleg az Adam-es. Mmmm... nyami! :twisted: :twisted: :twisted:
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Zombeee dizájn?

HozzászólásSzerző: MCReka » 2009.04.06. 19:31

Tényleg van olyan, aki nem olvassa az Adam-et :cry: . . . .MÉG. . . .és nagyon szégyelli magát :oops: , de amiket hallott róla örülne, ha olyan lenne a dizájn :twisted: és ígéri, hogy ha lesz ideje, elkezdi olvasni :roll:
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: Zombeee dizájn?

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.04.06. 23:05

BTW, nekem Venom ötlete nagyon tetszik, és ahhoz azért nem feltétlenül kell ismerni az I'm okayt, mert a temető úgyis olyan Gees, meg minden, a képen amúgy is Gee van, aztán ha valaki akadékoskodna, azt mondjuk, hogy mondjuk a Vampires ihlette a dizit (Adam xP), és mi meg, akik olvassuk az I'm okayt, úgyis tudjuk a mögöttes tartalmat :P
kriszta, hogyha ilyen éjszakás dizi lesz, valamelyik sarokba beraksz a kedvemért egy holdat? Elég egy icipici, csak hogy legyen *˛*
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Zombeee dizájn?

HozzászólásSzerző: Brigi » 2009.04.07. 15:55

Mikeys és Gees dizi is legyen :D ...olyan amin ők ketten vannak a :D *nagyonnagyszemekkelnéz* léci léci...vagy simma Mikey Fuckin Wayes dizi :) :)
"Nincs annyi erőszak a világban, amikor ez emberek Hula-Hoop karikákat használnak.”*-*
Brigi
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008.12.19. 11:04
Tartózkodási hely: Pokol tornáca :D

Re: Zombeee dizájn?

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2009.04.08. 13:19

MCReka írta:Tényleg van olyan, aki nem olvassa az Adam-et :cry: . . . .MÉG. . . .és nagyon szégyelli magát :oops: , de amiket hallott róla örülne, ha olyan lenne a dizájn :twisted: és ígéri, hogy ha lesz ideje, elkezdi olvasni :roll:

Oooh köszönöm! :oops: :oops: Itt virul a fejem, komolyan mondom! :D :D :D

Nesi írta:BTW, nekem Venom ötlete nagyon tetszik, és ahhoz azért nem feltétlenül kell ismerni az I'm okayt, mert a temető úgyis olyan Gees, meg minden, a képen amúgy is Gee van, aztán ha valaki akadékoskodna, azt mondjuk, hogy mondjuk a Vampires ihlette a dizit (Adam xP), és mi meg, akik olvassuk az I'm okayt, úgyis tudjuk a mögöttes tartalmat :P
kriszta, hogyha ilyen éjszakás dizi lesz, valamelyik sarokba beraksz a kedvemért egy holdat? Elég egy icipici, csak hogy legyen *˛*

Hümmm... igazad van! :D
Igenis, egy hold rendel! ^^ (sajnos a mostaniba, ami majd mindjárt lesz nem megoldható :lol: )

Brigi írta:Mikeys és Gees dizi is legyen :D ...olyan amin ők ketten vannak a :D *nagyonnagyszemekkelnéz* léci léci...vagy simma Mikey Fuckin Wayes dizi :) :)

Awww Way Brothers! :D Na, azt felírom! ;) Köszi! :D
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Zombeee dizájn?

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.04.08. 15:34

Awww, Way Bros., tényleg, azlegyenazlegyen. <3
Hmm...nekem hirtelen egy koncertképekből összeállított fekete-fehér jutott eszembe, szerintem olyasmi gyönyörű lenne, mert annyi jó képet csinálnak róluk fellépéseken.
Az ff-eshez...én nem olvasom őket, úgyhogy igen, gondoljatok rám. :lol:
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Zombeee dizájn?

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.04.28. 20:21

Hmm, ezért sokan lehet, hogy utálni fognak, de...
kriszta, az, hogy fokozatosan íródnak ki és ismétlődnek a betűk az oldal címáben, az irtózatosan lelassítja a netem... Tudom, egyéni szoc. probléma, de nagyon-nagyon nagy baj lenne mellőzni? Egyszerűen lefagy tőle az egész zombeee, az egész Tűzróka, meg minden... :$
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Következő

Vissza: Zombeee / MCRmyHun

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron