2 évesek lettünk!!!!!

Magyarország leglátogatottabb MCR rajongói oldala. :P

2 évesek lettünk!!!!!

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2009.02.11. 15:44

Ezen ünnepnap alkalmából létrehoztam ezt a fórumot, hogy ha esetleg valakinek lenne valami mondani valója a Zombeee-val kapcsoltban, például hogy mikor talált rá, mit szeret benne, mint utál benne ( :P ), vagy csak úgy egyszerűen nosztalgiázna egy jót, az itt meg tudja tenni! :D
Remélem minél többen írni fogtok egy kevéskét, mert szerintem el sem tudjátok képzelni, hogy mit jelent nekem ez az oldal. Én viszont azt nem tudom, hogy nektek mit jelent, szóval nagyon kíváncsi lennék! *.*
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: 2 évesek lettünk!!!!!

HozzászólásSzerző: zadri » 2009.02.11. 16:13

Hát én kábé egy éve ismertem meg a zombeeet... Vagyis akkor láttam először az oldalt XD Aztán most nyolc nyarán élte a virágkorát a MCR rajongóságom, és azóta is tart XD És sokak szerint még egy ideig ilyen sötét és elvont emberke leszek, de tökmindegy... Amúgy mikor én rátaláltam, az a Gerardos design volt... Óóó, akkor még nincs egy év... Namindegy XD Azért megjegyzem, hogy ez az egyetlen oldal, amihez igazán ragaszkodok, és így is lesz, amíg be nem zár... DE mi tudjuk, hogy sosem zár be, éééés ez jó :D Naaa, szóval BOLDOG SZÜLINAPOT ZOMBEEE, és még valami: Szeretem, mikor kriszta unatkozik.
It doesn't matter
If you're wrong or if you're right
It makes no difference
If you're black or if you're white
zadri
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:17

Re: 2 évesek lettünk!!!!!

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.02.11. 16:30

Húúú, én azt hiszem, az "ősz" dizinél találtam rá először, aztán pár hónap múlva kezdtem rendszeresen járni. ^^
Ésésés nem gondoltam volna, hogy valaha is frissítgethetek...Még egyszer köszönöm, hogy rám merted bízni. <3 És ezennel elloptam a gyönyörű avatarod. :D TUA <3 Number Five <3 Off vagyok. Ja igen, Happy Birthday!!!
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: 2 évesek lettünk!!!!!

HozzászólásSzerző: Venom » 2009.02.11. 16:43

hááá. én köbö. .hmm. igeeen! 07. dec. 6-án mentem fel először (h megjegyeztem XD) ésaztáááán. hát azóta is megyek. XD épp tegnap jutott eszembe, hogy amíg nem volt fórum, mindig belsőcseten basztam a rezet, és vártam a ficeket XD és mikor kriszta frissítete, minde totál kihalt és csak ennyi volt kiírva csetre (köbö 20×) pill, olvasok :lol: :lol:
öö. asszem ennyi lenne XD
valami geburtstag..... ööö segítsetek már XD


jha és így utólag hozzáfűznivaló :D
belegondoltam, hogy mennyit köszönhetünk az oldalnak (nyáladzás 4evaXD)
és egy csomó embert megismertem így ezen keresztül, és van 1-2 elég jó barátom is ennek köszönhetően :D aztánmeg. basszus. szóval csak ezt akartam mondani XD kösziii zombeee ^-^ <33333
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: 2 évesek lettünk!!!!!

HozzászólásSzerző: Fa-Fa » 2009.02.11. 18:35

én akor találtam meg az oldalt amikor ilyen kék volt *okos* XD
és és... IMÁDOM! rajta kersztül ismerhettem meg az MCRt :D
Az volt a vicces, hogy miután megtaláltam, pár nappal később designt váltott, amikor meg felmentem az volt az első reakcióm hogy "WTF? Hova lett az tök jó kék oldal? XD"
Szóval a zombeee sokáig csak "kék oldal" néven szerepelt a szótáramban :lol:
persze miután jobban megismertem az embereket, meg minden, azonnal beleszerettem (L) olyan jó, mert itt mindenki összetart, mint egy család :D
BOLDOOOG SZÜLINAPOT! <333
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fa-Fa 2009.02.11. 18:46-kor.
"I'm not like them, but I can pretend
The sun is gone, but I have a light
The day is done, but I'm having fun
I think I'm dumb, or maybe just happy


Think I'm just happy
I think I'm dumb"
Fa-Fa
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:38

Re: 2 évesek lettünk!!!!!

HozzászólásSzerző: MaryMüpöcs » 2009.02.11. 18:42

wihíhíhíííí. kétév. woa. nembírom felfogni. xD
lassan énis két éves leszek. nagyonkész. :D
azthiszem 20-án mentem be chatre elösször. nemvennék rá mérget,de valahogy így. ^^
tök izé,mert nemtudtam hogy kezdjek bele ebbe az ismerkedősdibe,mert elég félénk vtam. és kipattant az a hihehetlenül zseniális ötlet a buksimból,hogy beállítok és érdeklődöm,hogy hol lehet kapni mcres polót. :lol: aztán végülis azóta is rengeteget vagyok ott. :D nagyon megszerettem az oldalt,és tuti,hogy ez nemcsak ilyen múló hobort,mint ahogy a szüleim beállítják ezt az egészet. :D :D :D csináltam meglepit is ám csak nem az én gépemen vagyok. :? na de majd holnap. ^^ szal bday zombeee. <3 :][: (hu ez regénylett. bocsi. xD)
Ha meg akarsz venni, nem kell mást tenned, mint leperkálni húsz dolcsit, és cserébe kapsz egy nagy rakás szerencsétlenséget.
MaryMüpöcs
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2008.10.12. 16:44

Re: 2 évesek lettünk!!!!!

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2009.02.11. 18:45

Fúúúúúúhhh. Zombeee^^
Én azt hiszem, 2007 november környékén találtam rá az oldalra. A suliban meg mindenkinek mutogattam a könyvtárban, hogy "Nézd, ugye milyen jóóóó?!" :lol: :roll:
Öm... Az Egy kis nyári kaland volt a favoritom, és még mindig az is, csak kár h nincs új rész xD
Meg természetesen kriszta zombeee-lányos történetét is szerettem/szeretem. Jajj, így utólag visszagondolva tök dezsávű érzésem van. :D
Tényleg, hogy találtam én rá az oldalra? O.o *visszaemlékezik*
Jaaah! Megvan! Az egész a jútyúbbal kezdőtött. Simses videókat néztem, és megtalálta közte a Helenát. (Megjegyezném: tök profi volt a vidi) És akkor tökre megtetszett az a szám. Elkezdtem a neten keresgélni a banda után, és a google rögtön kiadta a Zombeee-t. És akkor először csak hallgattam a bandát, de egy héten belül annyira megimádtam őket, hogy napogik a Zombeee-n lógtam, és szívtam magamba az információt :lol: :roll:
Szóval, köszönöm Zombeee, hogy MCR fant csináltál belőlem :lol: :mrgreen: :roll:

Jah, bocsi, ha sok(k) lett, csak félig volt direkt.
Egyébként Happy Bday, Zombeee!! ^^
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: 2 évesek lettünk!!!!!

HozzászólásSzerző: Laura » 2009.02.11. 18:55

Hmm... hát én imádom! *_*
Kb. volt másfél éve(?), hogy rátaláltam? Nem tudom pontosan, de azt igen, hogy nem sok idő után, minthogy megismertem az MCR-t. :D
Anya keresett MCR-es oldalt, talált egyet nekem és azt nézegettem[ megjegyzem az nem a Zombeee volt] és látom ott, hogy : társoldalak. Na és ot volt a Zombeee, de fogalmam sincs, nem sikerült rájönnöm, és szerintem soha az életben nem fogok, hogy miért pont azt válaszottam a kb. 5 oldal közül. :D Biztos megérzés. :P Na, mindegy, a lényeg, hogy felmentem rá, és akkor az a Revenge-s, rózsás design volt :DDDD ÚúúÚ... már rögtön megfogott, mert fekete-vörös volt és hát nekem az a gyengém... ahhh... X"D
Nézelődtem fenn, és megláttam egy bizonyos " Home Videos"-okat, és elolvastam őket, és olyannyira tetszettek [ de komolyan, tiszta mániás voltXD], hogy mondom---> " Ilyet nekem is kell írnom!"
Hát,születtek is bizony a fejemben ilyen kis szarságok, és nem is tudom mennyi idő kellet, de végül rászántam magam, hogy a kész ff-ket elküldöm e-mailban Kriszának. Hát... ő elfogadta, és feltette Zombeee-ra, és azóta is tök büszke vagyok arra, hogy Home videos-on kívül az én ff-jeim voltak a legelsők, amik fel lettek rakva az oldalra! :D
Na és persze megismertem a világ legkedvesebb barátját, barátait! ^_^ ♥♥
J'aime vraiment le MCR. (:

Kép Kép
Laura
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1303
Csatlakozott: 2008.08.14. 18:45

Re: 2 évesek lettünk!!!!!

HozzászólásSzerző: Nici » 2009.02.11. 19:21

Aww... 2 év!!! Ez már kor!
Én ebből kábé 1-1,5nél voltam jelen.
Épp, hogy MCR fan lettem és felmentem netre, hogy akkor kicsit jobban beleásom magam a banda témába és vagy 10-20 oldalt végignéztem de a legtöbbön pár képen kívül nem nagyon volt semmi.
Aztán, talán nem meglepő módon, ráakadtam a zombeee-ra.
Sajnos ilyen jó memóriámmal ( :? :lol: ) már nem emlékszem rá milyen dizi volt akkor.
De azt tudom, hogy már egyből megtetszett az egész. Az a sok minden amit ott találtam az oldalon.
Aztán egyre többet jártam és mindig találtam valami frisset és végülis ott ragadtam. ^^
Arra emlékszem, hogy egy jó ideig, csak külső megfigyelő voltam és csak nézelődtem. Aztán 1-2 hét elteltével írtam csetre és mindenki tök...normális volt. Meg rendesek. (belső csetre egy hónapig nem mentem be)

De, aztán összeszedtem minden bátorságom, és ma már nagyon örülök neki, hogy anno rátaláltam erre az oldalra, mert nagyon sok mindent tudtam meg az MCR-ről, és rengeteg barátot szereztem.
Happy Birthday Zombeee!!! <333
Kép
Avatar
Nici
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:45
Tartózkodási hely: Az MCR házban

Re: 2 évesek lettünk!!!!!

HozzászólásSzerző: MaryKitty » 2009.02.11. 19:37

huhh, én 2007 nyarán találtam rá az oldalra és rögtön beleszerettem :D akkor még 'Mary' néven mentem föl chatre és vicces volt rögtön egy 'névrokonnal' [Mary] találkozni :lol: ő volt az első akivel összehaverkodtam és ő keresztelt át MaryKitty-re :D aztán észrevettem h tök függő lettem, és minden nap az volt az első dolgom h gép bekapcs és fel zombeeera :D sok mindent köszönhetek annak az oldalnak, onnan tudtam meg mindent a bandáról, és sok barátot szereztem <33
Happy Bday Zombeee!!!<3333
MaryKitty
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:34

Következő

Vissza: Zombeee / MCRmyHun

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron