SING

Itt beszélgess a klippekről!

SING

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.11.18. 11:43

Most néztem meg nemrég, és fuhh... már csak ezér is megérte ma nem bemenni a suliba (tanítási szünet volt :lol: )
Ez a klip!!! Hát... jelenleg úgy érzem, hogy eddig ez a legjobb alkotásuk!
Én komolyan végig izgultam...
Az elején még nagy optimistán bíztam benne, hogy majd bemennek, és szétlőnek minden gonoszt... aztán meg...
Nagyjából úgy voltam, hogy Gerard meghalt... de a többiek még túlélik!
Mikey-nak is annyi... Na de majd Frankie és Ray!
Frankie... Frankie ne maradj bent a k.életbe!
Oké, Ray megmenti a kislányt...
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeee!! :cry: :cry: :cry: :cry:
De legalább Dr. Death-ék megmentették a kiscsajt... :cry:
És Gee se pislog a végén. :(

Megrázó egy klip, mit ne mondjak! ;)
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: SING

HozzászólásSzerző: Andii » 2010.11.18. 12:37

Én úgy kezdtem el nézni, hogy biztos minden jól végződik, aztán persze újra tévedtem, nem jellemző rájuk a happyend.
De azért ez nagyon durva, mindenki meghal??
Ez egy igen rövid történet volt.
Most tényleg meghaltak azért a kisköcsögért? nem akarok rosszindulatú lenni, de ez így nem tetszik.
Herok lettek, nagyon bátor herok.
Biztos megsiratom őket még párszor, amikor megnézem a klippet.

A szomorú vég ellenére imádtam, jobban megcsinálták, mint egy másfél órás akció filmet a nagy hollywoodi rendezők!!
"Tell me I'm a bad man,
Kick me like a stray.
Tell me I'm an angel,
Take this to my grave."
Andii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2010.07.18. 20:03

Re: SING

HozzászólásSzerző: Kexy » 2010.11.18. 17:45

na nem. :lol: hogy tehették ezt velünk? :shock: :lol:
bár én véletlen egy kommentben olvastam YouTube-on, hogy mindenki meghal, azért sem hittem el, és amikor Korse odaszegezte G-t a falhoz, még mindig úgy voltam vele, hogy úgyse teszi meg....aztán BUMM! :shock: O.O
basszus, hihetetlenre sikeredett. tényleg jobb lett, mint bármilyen akciófilm. :lol: főleg mert ugye a srácainkért kell izgulni, uhm. :D
fú, úgy tetszik, amikor Mikey meg akarja bosszulni Gerardot. testvérpillanat. ^^ persze aztán ő is kap egyet, és vége. Frank meg feláldozza magát...Ray odakenődik a kocsira, basszuuuuuuuuuuuuus.
végigordítoztam az egészet. :lol: ugye nem én voltam az egyetlen? :P xD
de úgy örültem, amikor Dr D és Ladyboy is feltűnt. :D a sofőrre kíváncsi lennék. :)

most hogy meghaltak (neeeeeeeeeee :(), kíváncsi vagyok, milyen lesz a következő klip. klipek. feltámadnak (mert képesek rá, tudom! :lol:), vagy teljesen új téma lesz? :D
wooooooooooow. imádom! alig várom, hogy lássam TV-ben is... :twisted: :D
Kexy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2010.10.10. 15:34

Re: SING

HozzászólásSzerző: MaryKitty » 2010.11.18. 18:13

én totál arra számítottam, hogy na akkor most bemennek mindenkit puffpuff bumbumm lelőnek megmenekítik a kiscsajt és ennyi.
aztáán amikor már Gerard igencsak a falnak volt szegezve mondom na innen nincs menekülés-bár reménykedtem, hogy majd Korse hasának szegezve saját fegyverét hamarabb lő. először azt hittem csak őt lövik le, mint minden klipben tudjátok a frontember szörnyethal a fanok sikitoznak és vége :lol: aztán Mikey elindult megbosszulni...először olyan mintha el is találná de aztán Korse jobban céloz és Mikey is a földön köt ki, utánna ugye elindulnak az ajtó felé, bennem még élt a remény hogy ezaz legalább ők kijutnak! Frank meg visszazárta az ajtót...tipikus 'Save Yourself I'll Hold Them Back' pillanat :D ott már Raynek sem adtam túl sok esélyt, de azon agyaltam, hogy akkor a kiscsajnak is vége hisz csak nem fog bepattani a trans ambe...így vártam, hogy ők megmenekülnek, de Ray a motorháztetőn kötött ki...és akkor jött a busz-LynZ a volán mögött :D ! a lány megmenekült. Gerardot pedig egy hullazsákba tették...hmm csak nem lesz belőlük draculoid? :o végülis egy lehetséges folytatás :D bár ennek nem olyan vége volt mint a NaNaNa-nak hogy szinte biztos volt hogy folytatják, de lehet hogy épp ez lesz benne a poén, hogy azért is csinálnak folytatást...de lehet hogy az már túl erőltetett lenne? :? mindenesetre kíváncsi vagyok mi lesz a következő :D
MaryKitty
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:34

Re: SING

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.11.19. 16:08

hűha, hát... wow. :shock: :shock: :D
Imádom. Dráma dráma hegyén. :twisted: Pont nekem való klip. Jobban meg se csinálhatták volna. :lol:
Tegnap este, amikor először láttam képtelen voltam kommentet írni ide, olyan szinten le voltam sokkolva. xD Mármint jó értelemben.
Egészen a feléig olyan kis békés az egész ahogy ott kocsikázgatnak. xD
Az olyan aranyos volt, amikor a kislány rámosolygott arra a nőre az meg persze csak úgy vicsorgott egyet. -.-' De jól illett oda. :D
Meg az az ölelés is.. aww. *.*
Aztán jött az egész dirrdurr puffpuff és egyszer csak loccs egy Gerard a falhoz. :shock: Én meg kábé ez a "mi a f...?!" :lol: Az a rész volt az egyik legbrutálisabb. Mintha két profi színészt látnál egy hatezer oscar díjas film jelenetében. Grant Morrison hihetetlen. :shock: Utána meg Mikey. Úristen, ahogy odarohant rögtön a Ghost of You klip jutott eszembe *.* Csak most... fordítva.
Frankie bennmaradós jelenete meg a másik legdurvább. Jó, hát én csak azért se kezdtem el kiabálni hogy "te ribanc takarodj onnan kifelé" mert imádom a drámát, úgyhogy amikor aztán Ray-t is lelőtték hát wow. :shock:
Aztán jöttek Dr. D-ék és legalább a kislány megmenekült. :)
Na most ha a Na Na Na vége nagyot ütött, akkor ez annak minimum a tízszerese. Azt is imádtam, hogy ez mindenben annak a szöges ellentéte. Mármint ott pörögtek az események, itt meg minden le volt lassítva, de mégis olyan gyomorgörcsöm volt amikor néztem, hogy szerintem még filmen nem izgultam ennyire. xD Hatásos volt.
Ismételten be kell hogy valljam, hogy ha a nem lenne a My Chem, még mindig fölcsaphatnának színészeknek. Ezek után... :shock:
Abszolút kedvenc. *.* Zseniális. Úgy ahogy van. Ahh az én drámaéhes sötét pici szívem úgy örül most. xDD

És már több helyen is olvastam, mintga elvileg ez egy trilógia lenne... hát nem tudom hogy lehetne folytatni. Minden esetre ha igaz, én már most nagyon kíváncsi vagyok. :D
De az biztos, hogy ha ezek továbbra is ilyen klipeket fognak gyártani, nekem a jövőben szükségem lesz még egy-két újraélesztésre. Szerintem nem vagyok egyedül ezzel. :lol:
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: SING

HozzászólásSzerző: Fa-Fa » 2010.11.28. 21:59

Én tudom, hogy igazából a kopasz bácsi a Killjoys-szal van és csak azért nyiffantotta ki látszólag Geet, hogy megmentse *-*
"I'm not like them, but I can pretend
The sun is gone, but I have a light
The day is done, but I'm having fun
I think I'm dumb, or maybe just happy


Think I'm just happy
I think I'm dumb"
Fa-Fa
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:38

Re: SING

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.11.30. 11:39

Fa-Fa írta:Én tudom, hogy igazából a kopasz bácsi a Killjoys-szal van és csak azért nyiffantotta ki látszólag Geet, hogy megmentse *-*

Ez se rossz elgondolás! Nekem tetszik! :lol:
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: SING

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2010.11.30. 19:37

Komolyan mondom én napokig a hatása alatt voltam, úgy járkáltam mint egy zombi. Nem, nem azért mert meghaltak a klipben,(persze az is ütött) hanem ahogy. Komolyan az a vérfagyasztó mosoly Korse arcán mikor a falhoz szegezi Geet, meg utána az a lecsúszás... hát én kész voltam!
A világ legjobb akciófilmje pár percben!
Én bármit el tudok képzellni folytatásnak, tőlük minden kitelik! Hisz tuduk, ők sosem halnak meg! :twisted: :D
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!


Vissza: Klippek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron