Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na)

Itt beszélgess a klippekről!

Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na)

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.10.14. 18:03

http://www.mtv.com/videos/?id=1568964

Kinek mi a véleménye?
Szerintem elfogultan és elfogulatlanul is (na jó, olyat nem tudok :lol: ), egyszerűen fantasztikus! :D Szerintem ez a legizgibb eddigi MCR klip. Legalábbis én nagyon nagyon kíváncsi voltam, hogy mi lesz a vége, aztán tessék... Nincs is rendes vége. Legalábbis remélem! :D Igazán feltámadhatnának még Gee-ék! Nagyon "nyitva hagyták" a végét.

Na, mindenki ossza csak meg bátran, ami eszébe jut! ;)
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na)

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.10.17. 00:12

Mi az, hogy nem ömleng itt mindenki még napok után sem? xD
Na jó, majd akkor én. :D
Egyszerűen zseniális. Nincs rá jobb szó.
Ma leadták MTV-n a 10 Biggest Tracks-en, és az 1. helyen volt. o.O Én pont a 2.-nál kapcsoltam be, gondoltam eh, két nap alatt csaknem jutott fel az első helyre, de azért ki tudja... erre mit látok? xD Nem semmi. :lol: Úúúúgy fel voltam pörögve egész délután, hogy láttam a tévében. ^^^
Vitathatatlanul ez a kedvencem tőlük jelenleg. :D
Az az autósüldözés a legelején annyira jó. *.* Mint egy akciófilm, áttéve olyan mesebeli verzióba, hogy az ember egyszerre nevet és rágja a körmeit rajta. xD És az is tetszik, hogy a "drugs"-t kicenzúrázták az elején. Nem tudom mi az oka, de én imádom így. :D Most képes lennék az összes jelenetet kielemezni de akkor hat oldal lenne belőle. :lol:
És Grant Morrison iszonyú jó színész. Meg a kislány is nagyon tud. Meg a srácok is, dehát ez nem újdonság. :D
Még a legvége üt nagyon nagyot. Durva, de a lehető legjobb értelemben. :shock: Mondjuk szerintem is elég nyitott, talán meg merném kockáztatni, hogy folytatás-gyanús... mármint oké, hogy ők veszítettek, de én nem vagyok benne biztos hogy meg is haltak. Gerard is ott pislog a végén, meg Grant is azt mondja, hogy "keep running", ami nem tűnik olyan "hah, végetek, meghaltatok"-szövegnek. xD
Én azért egy olyan mentőakciót még megnéznék. :D
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na)

HozzászólásSzerző: Kexy » 2010.10.17. 09:26

na, akkor folytatom az ömlengést, Leonie. xD
wú, és azt hiszem azt szeretem benne nagyon (azok az okok mellett, amiket Leonie is felsorolt), hogy manapság ilyen klipet biztosan nem látsz. ott vannak azok a bulis, nyálas, csajos izék, meg még jobb esetben egy jó kis performansz felvétel a bandák esetében, de ilyet, hogy egy együttes a sivatagban lézerfegyverekkel lövöldözik...áh, hihetetlen. <3 :lol:
én mondjuk nem tudnék dönteni, hogy mi a kedvencem tőlük, míg így se. úgy értem, mindegyik klip más és más, és mindegyik a kedvencem valamilyen értelemben. :)
úgy tudtam, hogy Gerard az a maszkos pasas. csak ő képes felvenni egy ilyet. :lol: a végén mondjuk meghaltam azon a pislogós, kábult nézésen. annyira...aww és szívszorító, basszus. xD :lol:
Grant Morrison tényleg fantasztikusat alakít. :D KEEP RUNNING. de úgy bírom az egész hangulatvilágát, főleg ezen a katasztrofális végződéskor. a kislány is olyan aranyos. nagy színész lesz még belőle. :D
Mikeyt is fontos megemlíteni. :lol:

ma azt álmodtam, hogy Ray felkonferálta a folytatást, amiben G felállt, és végignézett valamiféle szélvihart. :lol: érdekes volt. XD
de annyira de annyira jó lenne, ha lenne folytatása. *.* hátha ennek is csinálnak, ha már a jó visszajelzések miatt a trailernek is elkészítették ezt. :D követeljük.
Kexy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2010.10.10. 15:34

Re: Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na)

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.10.17. 09:52

Basszus, ez a kép csak most szúrt szemet a klipben :lol: Mármint futólag láttam már, de sosem állítottam le. :lol:
Kiváncsi lennék ki találta ki, hogy legyen benne egy oroszlánszexes kép :lol: :lol: :lol:

Grant Morrisonról meg annyit, hogy nem szoktam szeretni a kopasz pasikat, de olyan gonosz feje van és szuperül alakít, hogy imádom! :D

Ja, és a legvégén is van az a cenzúrázó kép, amit a többi helyen használtak... Én elgondolkodtam azon, hogy remélhetőleg nem azt cenzúrázzák, hogy szarrálövik Gerardot. :? Már csak nem... De elgondolkodtató szerintem.
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na)

HozzászólásSzerző: MaryKitty » 2010.10.17. 12:18

nekem még mindig van olyan dolog a videoban ami nem tiszta. pl. 2:42-től ki fekszik a háttérben ilyen farkasos maszkban? :D én először Frankre tippeltem, mert neki van hasonló sárga ruhája, csak azért fura mert ez nem jelenik meg többször a videoban. aztán egyszer a "danger zone 6" tábla mögül jönnek aztán kicsit később arra mennek megint, nekem ez olyan hatást kelt mintha eltévedtek volna :D
amugy a drug szót ki kell cenzurázni a tvbe már több videonál láttam, de a nananaban külön tetszik :D
egyébként nagyon imádom az egészet, és igen szerintem is azért ilyen jó, mert ilyen video még tényleg nincs. :)
a vége pedig, abból hogy a lányt 'elfogták' és a 'keep running'-ból sztem lehetséges a folytatás..én mondjuk rögtön arra gondoltam hogy majd a 'party poison' számukból csinálnak. mindenesetre szerintem ilyen végződésre senki nem számított :D
MaryKitty
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:34

Re: Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na)

HozzászólásSzerző: Kexy » 2010.10.17. 14:26

csak a legkegyetlenebb álmainkban... :twisted: :D
Kexy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2010.10.10. 15:34

Re: Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na)

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.10.17. 17:47

jaj kriszta, az a kép... úúú volt Szilvinek még régen egy ilyen ff-je amiben volt az oroszlánok szaporodása... valami Frerard, de emlékszem hogy iszonyú sokat nevettem rajta xD Úgy elkezdtem szakadni a röhögéstől, amikor megláttam, rögtön az jutott eszembe. :lol:
Van egy tippem, hogy kinek az ötlete volt... :lol:
Kexy írta:a végén mondjuk meghaltam azon a pislogós, kábult nézésen. annyira...aww és szívszorító, basszus. xD
aaaz. :cry: De amúgy tényleg, milyen már elképzelni, hogy le vagy lőve meg minden, mozdulni se tudsz és hallod hogy elrabolták a... valakidet. xD nem tudom, a kislánynak milyen szerepe lehet igazából. :D Szóval én valahogy ezt láttam a szemében.
És nekem is az tetszik, hogy olyan egyedi az egész videó. :D Pár jeleneten ilyen kis apróságokon úgy nevettem. xD
De azt a 2:42-est én sem egészen értem. Csak későn tűnt fel, hogy jé miazott, lekötött Grant bácsi mesterien alakított dühöngése. xD Eszembe jutott Frankie is, meg a kislány, nem igazán tudom én sem mit akar ez jelenteni. :roll: Meg az a Danger Zone 6-os is... először azt hittem hogy Gerard beint ott ahol úgy integet :lol:
Néhol kicsit zavarosak a dolgok... még egy ok, hogy folytatást csináljanak hozzá. hah. :D
És az a Mickey egeres vagy mire akar hasonlítani izé ami G fején van... az olyan aranyos *.* Úgy tetszett ahogy abban ment és így jobbra-balra dülöngélt közben :D
Egy dologra nem jöttem még rá, ugye van az a videó meg a cikk ahol Gee mesél a klipről, és mondja, hogy benne van az egyik TBP-s dzsekije amit még a Projekt Revolution-ön hordott... hát én hiába néztem, pedig kerestem. :lol:
Amúgy szerintem egész más a hangulatvilága mint a trailernek. Az olyan színes, vidám, őrült meg minden, de ebben ha megnézzük a színek is fakóbbak egy árnyalattal, és olyan.. más egy kicsit. A hangulata. Meg főleg a végével együtt, egyszerre tűnik egy kicsit komolyabbnak és még őrültebbnek is. xD áh, mindegy. :lol:
De az utolsó 10 másodperc az tényleg brutális[an jó xD].
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na)

HozzászólásSzerző: Kexy » 2010.10.17. 18:02

hát, Gerard elmehetne színésznek ezzel a nézéssel, az biztos... :lol: olyan, mint amikor a Ghost Of You végén néz kétségbeesetten... :shock: na, az sem semmi.
a dülöngélésen a maszkkal olyat derültem. :lol:
Leonie, én a csontvázon fedeztem fel a dzsekit 1:27-nél, a porban. a porban...nem tudom, hogy volt képes odaadni azt a szépséget a PORBA. :lol: de azért rendes tőlük ez a kis TBP-célzás. ^^
Kexy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2010.10.10. 15:34

Re: Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na)

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.10.17. 18:07

Jéé... :lol: :lol: Esküszöm nem vettem észre. xD Pedig megbámultam a csontvázat is. Eh. xD
Igen, tényleg aranyos tőlük. Figyelmesek. ^^
Én amúgy úgy el tudnám képzelni Geet a filmvásznon is... csak hát az már kicsit sok lenne. Úgyhogy jó ez így, hogy a klipekben alakít jókat. :D Talán olvastam is valami olyat ha jól emlékszem, hogy a GOY után kérdezték, nem akar-e színészkedni... de nemet mondott mert ő inkább rendezni akar. Pedig nagyon tudna szerintem. :D De a többiek is.
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na)

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.10.17. 18:44

Hát, a rendezés most össze is jött neki. :D ^^
Amúgy szerintem is rohadt jó színész lenne. :)

Olyan fantasztikus ez az egész klip. Nem tudok betelni vele! :D Annyira kíváncsi lennék teljes egészében a sztorira... Nagyon remélem, hogy előbb vagy utóbb kiderül!
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Következő

Vissza: Klippek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron