Dallas

Mindent itt Gerard Way és Gabriel Ba' csodálatos munkájáról!

Dallas

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2008.10.14. 16:15

Csak hogy neki is legyen külön téma, bár sajnos túl nagy aktivitás nem tapasztalható itt. Senki sem olvasta az AS-t? :( Én még az első részénél leragadtam, úgyhogy van mit pótolni novemberig, de sajnos ez nem rajtam múlik.
Kép
Kép

Ez pedig már a 3. szám.
Kép
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Dallas

HozzászólásSzerző: geo-seprű » 2009.02.12. 21:29

elég vicces:) én megvettem a dallas 1. részét, beleolvastam aztán sikeresen el is hagytam. és mostanában sem időm sem pedig pénzem nincs hogy megvegyem:/ de majd később mindenképp bepótolom a lemaradást. nem szakadhat félbe ez a csoda:D
geo-seprű
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.10.23. 10:10

Re: Dallas

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.02.13. 07:51

Úristen, el se hiszem, hogy idetévedt vki. XD :S Mi az hogy elhagytad, hát nem az a világon a legféltettebb kincsed??? Nohát. :mrgreen:
Olvassátok, mert egyre jobb, egyre viccesebb és idiótább. :D
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Dallas

HozzászólásSzerző: geo-seprű » 2009.02.13. 23:50

legféltettebb kincsem.:) azt hiszem a watcmen sorozatot jobban féltem de van benne valami... az AS még mindig a zacsijában tökéletes tisztaságban egy darab gyűrődés nélkül kacsingat a polcomról:)
geo-seprű
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.10.23. 10:10

Re: Dallas

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.02.14. 00:42

Nekem is. =)
A Watchmenem már csöppet megviselt, majd megkérdezem Gerardot, mit csinál, hogy az ő könyvei normálisan néznek ki (esetleg nem pakolja be az ezerféle cucc közé a táskájába?). XD

Dallas 4. - február 25. cantwait <3
Nincs meg neked a gyönyörűséges HC AS verzió?
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Dallas

HozzászólásSzerző: Semy » 2009.08.16. 11:52

na akkor azt hiszem itt a helye ennek a képnek, ha már a Dallas limitált kiadásában látható
Kép
ti mit gondoltok róla? én meglepődtem azon, mennyire megdöbbentette a világot. nyílván ha amerikai lennék, akkor másként néznék erre a képre, de így....nem tudom, számomra ez nem ízléstelen!
( de azért a Watchem is eléggé belepiszkált ebbe a témába, úgyhogy nem hiszem hogy Gerard nagyobb szentségtörést követett volna el )
többen azt is szóvá tették, hogy a Frances Bean Cobainnal való barátságukra nézve is mennyire szánalmas, hogy pont egy ilyen képet csináltak.
( Frances tizenhatos partijából kiindulva kétlem, hogy felkavarná ez a kép )
és persze többen kritikát írtak arról is, hogy mennyire rossz a szög, a fókusz, a beállítás, satöbbi...
nem tudom, nem értek hozzá, de nekem még mindig tetszik.
Fuck The World Our love never dies
Kép
♥In 102 Language, I love you♥<---- Check out!
Semy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 316
Csatlakozott: 2008.08.07. 12:48

Re: Dallas

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.08.16. 22:22

Én sem értettem, igazából én azt láttam, hogy amiatt akadtak ki, hogy most halt meg Eunice Kennedy és erre itt van ez a kép. De valahogy nem tudom elképzelni, hogy direkt addig vártak a bemutatásával, amíg végre meghal valaki a családból. Vagy hogy máshogy fogalmazzam meg: nem hiszem, hogy bárkinek is bármi baja lett volna vele, ha nem (most) hal meg. Szerintem ez egyszerűen egy jó indok arra, hogy belekössenek. És itt látszik, hogy a legtöbb utáló még csak bele se nézett a Dallasba, úgy hordják le. Vagy az nem baj, hogy Kennedyt "felhasználják" egy képregényben, csak az, ha egy képhez (ami amúgy senkit sem érdekelt volna, ha nem mutatják most meg)? Ugyanmár.
Többen érveltek azzal, hogy hogy eshet a családjának. Nem tudom. Kennedy lassan 50 éve halott. Milliónyi cikk, dokfilm, riport, ilyen-olyan film és ilyen-olyan pénzcsinálásra szakosodott ember terméke tölti meg ezt a fél évszázadot. Ezek után, valahogy kétlem, hogy ez vérig sértené őket, pláne, hogy gondolom, nem minden riportot itatta át a jó szándék.
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Dallas

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.08.17. 05:09

Nekem sincs semmi bajom ezzel a képpel, sőt! Nagyon is tetszik! Én inkább amolyan tiszteletet érzek benne, nem pedig kigúnyolást, vagy bármi bántót.
A fotózáshoz nem értek, de a látvány szerintem el van találva, bárki bármit is mond!
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!


Vissza: The Umbrella Academy

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron