Leviathan.

Mindent itt a bandáról!

Leviathan.

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.01.20. 17:47

Na szóval, az összes szám meghallgatható myspace-n, tessék csekkolni. :D
Én is végighallgattam és elérkezett a 10. szám amit annyira vártam: A Leviathan. :D először volt egy WTF? reakcióm az eleje miatt, konkrétan valaki magas C-ben nyög. xD és leesett, hogy nem is annyira tapsolás az a tapsolásnak tűnő hang. (tessék rosszra gondolni. XD)
na de szóval a lényeg, hogy úristen.
aki énekel, az most nem Frank ugye? mert szerintem nem Ő. hallgassátok meg. persze aki tudja. :D mert felfedezni véltem egy-két Frank üvöltést, de nem hiszem, hogy az egészet ő adná elő. Bár én kinézek belőle bármit. (pl. ha jól figyeltek az I am going to kill the... szóval a President legvégén egy akkora köpéshang van a háttérben, hogy ihajj. XD gondolom a kedves volt elnökúrnak szól. XD) XD Na de ezt annyira nem, ennyire nem tudja elváltoztatni a hangját. :D Nagyon nagy kétségek között vagyok. :D most ezt vagy valami nagyon nagy poénnak szánják, vagy ez tök komoly. XD
vélemények? :D

ui: ha mégis ő a teljes szám előadója akkor: Csicsi, Frank tüzes munkája elérhető a neten. :lol:

aki pedig nem akar myspace-n keresgélni:
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile&friendID=45305270
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Leviathan.

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2009.01.20. 18:44

*kriszta reakciója jelenleg ennyi: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: + aaaaahhhhhhhh*

Ömmm... nemtom... nemtom, hogy Frankie-e vagy sem... öööö... passz... még meg kell hallgatnom párszor... nem valami Frankie-s, de nemtom, nekem még sosem nyögött... Gerard biztos jobban tudja. :lol:
Huh. Jó ez a szám... vagy mi... :shock:
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Leviathan.

HozzászólásSzerző: Nici » 2009.01.21. 19:17

Oké gyerekek...nekem annyi.
86x hallgattam meg és a nyögésektől már padlón vagyok...
...azt viszont még mindig nem tudom, hogy Frank vagy sem.

(Igen, a President végén aranyos a köpés... drága volt elnő kúr-nak szól. :D )

Szerintem van pár Frankie rész benne, de nem ő énekel alapjában...úgy végig.
Kép
Avatar
Nici
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:45
Tartózkodási hely: Az MCR házban

Re: Leviathan.

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.01.21. 20:47

kriszta írta:*kriszta reakciója jelenleg ennyi: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: + aaaaahhhhhhhh*

Ömmm... nemtom... nemtom, hogy Frankie-e vagy sem... öööö... passz... még meg kell hallgatnom párszor... nem valami Frankie-s, de nemtom, nekem még sosem nyögött... Gerard biztos jobban tudja. :lol:
Huh. Jó ez a szám... vagy mi... :shock:

na igen ezaz, én ma suliba menet hallgattam mp4-en, azon meg azért jobban lehet érteni a dolgokat és néha kezdem azt gondolni, hogy Úristen ez lehet, hogy komolyan Ő. XD aztán nemtudom... :D Most Csicsivel dumálok, szerinte Ő énekli, de akkor én magam alá csinálok. :D
igen jó ez a szám vagy mi. :D

Nici írta:Oké gyerekek...nekem annyi.
86x hallgattam meg és a nyögésektől már padlón vagyok...
...azt viszont még mindig nem tudom, hogy Frank vagy sem.

(Igen, a President végén aranyos a köpés... drága volt elnő kúr-nak szól. :D )

Szerintem van pár Frankie rész benne, de nem ő énekel alapjában...úgy végig.

Azok a nyögések... :D jó az elején mintha szülnének. :lol: de amúgy orgazm. :D És hát igen itt a nagy dilemma, myspace-n kutatok, hátha valaki tudja mi van. :D de már páron kérdezték, hogy WTF? :D szóval nemtudom... nekem egyre jobban megy bele az agyamba, hogy ez lehet, hogy Frank, de áá... ha meg nem ő tök beégek. :D
Egyetértek azzal, hogy van Frankie rész. de ha az egész ő... XD


Ha valaki talál valamit szóljon! :D
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Leviathan.

HozzászólásSzerző: Venom » 2009.01.22. 20:37

nah. szerintem biztos nem Frank az aki végignyögi ezt az egészet. sajnos. amm szerintem Frank aki a háttérben van meg ordít meg minden de nyögni... áhh azt ő nem így csinálja xD vagyis szerintem...
de nagyon ott van. aahhhwww.
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Leviathan.

HozzászólásSzerző: Fancsusz » 2009.01.24. 21:59

ááá énmár nemtudooom. ha nekem azt mondják Frank az elhiszem. ha azt mondják nem azt is. úgyhogy...fogalmam sincs. xD szóljatok ha tudtok vmit xD és bocsi h ien későn kapcsoltam xD most nem nagyon voltam gépnél meg minden...
Avatar
Fancsusz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 2078
Csatlakozott: 2008.08.12. 10:10
Tartózkodási hely: Under your bed

Re: Leviathan.

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.01.24. 22:40

nos, megtettem! igen! végighallgattam ezt a... valamit, annak ellenére, hogy én nem igazán rajongok az ilyen fajta zenéért. ( ne kövezzetek meg érte! ) :?
azért hallgattam meg, mert kételkedtetek benne, hogy Frankie lenne az a személy, aki végig "énekli", vagy inkább ordibálja ezeket a számokat, és mondhatom: igen, ő az! aki az utolsót énekli, az is Frankie, de ott valamelyik srác beleénekel-ordibál-vokálozik, de a lényeg, hogy Frankie az, aki énekel.
én személy szerint sajnálom, hogy Frankie ilyen "fura" zenére pazarolja a hangját, mert amúgy nagyon jó hangja van.
a Pencey Prep-et pl szeretem, és abban legalább hallatszik a normális hangja is. de hát úgy tűnik, túltengenek benne a hormonok, és mivel Gerard már nem segít neki lecsillapítani a vad hormonjait, így adja ki magából. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03


Vissza: Leathermouth

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron