Milyen MCR-es cuccaid vannak?

Általános beszélgetés a bandáról.

Re: Milyen MCR-es cuccaid vannak?

HozzászólásSzerző: Laura » 2008.11.02. 20:36

Rég írtam, de hát kifelejthetném a Gee-s macimat, ami ilyen kicsi, kék, és csak attól Gee-s, hogy a nyakába lévő szallagra felírtam a nevet. Orsy-tól kaptam. ^^ De akkor is úgy szeretem! *.* Meg van egy csináltatott Gerardos bögrém, amin rajta van az a Gee-s rajz, amiben a kezében tart egy "Will sing for coffee"-s feliratú lapot.^^
ez--->
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
J'aime vraiment le MCR. (:

Kép Kép
Laura
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1303
Csatlakozott: 2008.08.14. 18:45

Re: Milyen MCR-es cuccaid vannak?

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2008.11.02. 23:23

Venom írta:pesten. hááát ahol én szktam vásárolni, az a Baross uccánál van, kibaszott jól felszerelt, és elvileg nem is annyira drága, mint máshol. am van zászlóm 3 pólóm tolltartóm, karkötőm, poszterek, kitűző öööö és venn fogok egy pulcsit és felvarrható mintákat és millió kitűzőt és láttam cipőfűzőt éskapok táskát és estébé :lol:

Ezt pontosan meg tudod mondani, hogy hol van? Mert a Baross utcához közel vagyok, de ha én elkezdek ott kóvályogni... :D
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Milyen MCR-es cuccaid vannak?

HozzászólásSzerző: Venom » 2008.11.05. 17:20

Chasidy írta:
Venom írta:pesten. hááát ahol én szktam vásárolni, az a Baross uccánál van, kibaszott jól felszerelt, és elvileg nem is annyira drága, mint máshol. am van zászlóm 3 pólóm tolltartóm, karkötőm, poszterek, kitűző öööö és venn fogok egy pulcsit és felvarrható mintákat és millió kitűzőt és láttam cipőfűzőt éskapok táskát és estébé :lol:

Ezt pontosan meg tudod mondani, hogy hol van? Mert a Baross utcához közel vagyok, de ha én elkezdek ott kóvályogni... :D


nah én a Blaha felől szoktam menni. 2 megálló ugye 4/6 villamossal. aztááán a megállótól átmegyek a másik oldalra. ott van valami állatkereskedés egy aluljárószerűségben, mellette egy fagyizó, és onnan kell jobbra menni. nem lehet nem észrevenni : D
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Milyen MCR-es cuccaid vannak?

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2008.11.05. 18:09

Köszii. =)
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Milyen MCR-es cuccaid vannak?

HozzászólásSzerző: MaryKitty » 2008.11.12. 12:08

ööö, rengeteg poszter,kép,cikk
2 póló,2 kitűző,párna, tolltartó, karkötő(tesóm csinálta :D )
saját készitésű: tollak, rajzok meg plakátok,
LOTMS,TBPID ééés asszem ennyi
MaryKitty
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:34

Re: Milyen MCR-es cuccaid vannak?

HozzászólásSzerző: Malacka, a hős » 2009.02.04. 11:03

háát nekem nincs túl sok cuccom. de azért leírom. :D van néhány poszterem és cikkem (azért csak néhány mert amikor költözködtünk anyu kidobta 'véletlenül' az összes posztert. :( ), egy pólóm, egy pulcsim, órarend, kulcstartó, eredetiben a Three Cheers For Sweet Revenge, The Black Parade, és The Black Parade Is Dead! aztáán.. nem eredetiben a LOTMS és a Bullets. és jelenleg várom a táskámat. ^^ és azt is hogy végreee elköltözzünk innen mert akkor annyi de annyi cuccot fogok rendelni hogy húha. :lol:
"I like music because… it allows you to be everything you're not supposed to be."

A message for your fans?

Steve: Ummm, let's see. Okay, I know: learn to play an instrument. It could change your life!
Malacka, a hős
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2008.11.15. 13:24
Tartózkodási hely: at home. :)

Re: Milyen MCR-es cuccaid vannak?

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.03.31. 23:18

Na jó, akkor már én is írok. Vannak poszterek, naptár (így negyedév végén ugyebár XD), kitűzők, 4 póló, meg egy olyan, amit a bátyám csinált, Gee baba (pöppet nyomorék), van kemény két darab címlapos újságom lol, felvarró, a képen meg az egyebek. Még a Bullets hiányzik.
Hát és gondolom TUA, meg Gerard szólóban nem ide tartozik, úgyhogy azokat hagyjuk is.
Ja, és van egy gatyám, amin tulajdonképpen minden van, pölö a bandához kapcsolódó irományok is. <3
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Milyen MCR-es cuccaid vannak?

HozzászólásSzerző: Never » 2009.04.03. 15:07

Sok poszer meg cikk, TBPD DVD, és bajátnőmtől kaptam, ami tutira senkinek nincs egy GEEs zombis variációjú photosoppal keményen megdolgozott HÓGÖMB(L) hát ennyi....de majd csináltatok pólót :D
Don't want to reach for me do you
I mean nothing to you...
Avatar
Never
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.10.24. 18:28

Re: Milyen MCR-es cuccaid vannak?

HozzászólásSzerző: Malacka, a hős » 2009.05.28. 16:53

apu felvitt Pestre, és vettem füzetet, meg tollat, meg kitűzőt, meg egy 120x170 cm-es óriásposztert <3 (amit olyan 3 hét múlva tehetek csak ki pedig már megvan több mint egy hónapja -.-) ésésés. tegnap megkaptam végre-valahára a táskámat iiiis <3 meg egyik osztálytársamnak vt egy pólója és nem nagyon szereti az MCR-t úgyhogy megvettem tőle x'D
"I like music because… it allows you to be everything you're not supposed to be."

A message for your fans?

Steve: Ummm, let's see. Okay, I know: learn to play an instrument. It could change your life!
Malacka, a hős
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2008.11.15. 13:24
Tartózkodási hely: at home. :)

Re: Milyen MCR-es cuccaid vannak?

HozzászólásSzerző: Andii » 2010.07.31. 13:36

Vannak posztereim, meg képeim.
Sajna nem sok minden :cry:
Pedig szeretnék nagyon nagyon :cry:
"Tell me I'm a bad man,
Kick me like a stray.
Tell me I'm an angel,
Take this to my grave."
Andii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2010.07.18. 20:03

ElőzőKövetkező

Vissza: My Chemical Romance

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron