Legyen már új album! :D

Általános beszélgetés a bandáról.

Re: Legyen már új album! :D

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.08.22. 18:40

Hát ez nem igaz... Azt hittem a nagy nyaralásom után legalább lesz már valami "konkrét dolog"... Wááááááá!!!! :evil: :evil: :evil:
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Legyen már új album! :D

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.08.22. 19:03

Hidd el kriszta, én is pont így voltam ezzel. Aztán a második-harmadik egyhetes távollétem után már föladtam, hogy ilyenekben reménykedjek... :lol:
De mondjuk az már tényleg feltűnő, hogy csak hallgatnak. Mármint nincsenek sem ilyen versenyszerűségek, amiket eddig kitaláltak, meg semmi ilyesmi, még twitteren is jó ideje volt az utolsó életjel felőlük. Mármint ami jelentett is valamit, nem csak kulcsszavakban. xD :shock:
woo...hová tűnt az MCR.... :P :lol: Jó, hát biztos az albumot tökéletesítgetik, vagy mit tudom én... de őszintén szólva, már nekem is kezdenek elfogyni az ötleteim, mivel tudnák még húzni az időt, ha már kész a lemez... xD
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Legyen már új album! :D

HozzászólásSzerző: Ogiii » 2010.08.23. 11:48

Elmondom századjára is: Megkell várni amíg Frank gyerekei megszületnek mert,
1 Két gyerek is lesz Jamiának kezdő anyukaként el kell Frank segítsége még ha nem is tud velük mit kezdeni ő se :Đ
2 Ha kiadnák a lemezt, rögtön vinni kéne turnéra hogy ne haljon meg az egész.
3 Na már most megoldhatnák úgy h Frank otthon marad de gondolom ezt nem akarja
4 Ha el is menne Frank turnéra akk se menne :Đ mert milyen lenne már h nagyba koncertezik Jamia meg ott szenved a kórházban "egyedül"?
5 szerintem mindenkinek jólesik egy kicsit otthon maradni
6 lehet h ég nem találták meg a megfelelő dobost
7 egyéb probléma amihez nem igazán van közünk (pl egyik családtag beteg stb.)

Személy szerint úgy gondolom h egy klipbe nem halnának bele. De lehet h úgy vannak hogy ismerik az embereket: ha a kisujjukat nyújtják már karjuk is kell. Szóval türelem szerintem Októberben már meg lesz. Ha már ennyit szenvedtünk még ha nehezen is de átfogjuk vészelni ezt a kis időt.
(Addig ajánlom a figyelmetekbe a Papa Roach új lemezét ami 31-én fog kijönni :Đ Egy ilyen fele koncert fele stúdió album féleség lesz.)
Ja és élvezzétek ki még ezt a kis időt a hamarosan előbukkanó "GeraLd fanok" és a Viva TV mcr fikázása nélkül.
Amúgy kíváncsi leszek h ezek után lemerik-e még emozni őket. Hehe
Ogiii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:43

Re: Legyen már új album! :D

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.08.23. 18:54

:lol: Jaj. Ne haragudj, csak vicces ezt tőled olvasni aki eddig ott türelmetlenkedett hogy na mi lesz már xD :lol: De ez már sokkal helyesebb hozzáállás :D
Én is a türelmes várakozást támogatom a kezdetektől fogva. A Frank-es dologgal pedig egyetértek, nekem is az jár a fejemben, meg aztán százféle egyéb okuk is lehet, hogy még várakoznak. :)
Hm... de ha az érzéseim nem csalnak, akkor az a két pusztító kis Iero már nincs olyan messze :D
De addig is, türelem, emberek [csak nekem ne jöjjön valaki emiatt :lol:]. Lesz album. Ami késik nem múlik. :P
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Legyen már új album! :D

HozzászólásSzerző: Ogiii » 2010.08.23. 19:17

Leonie írta::lol: Jaj. Ne haragudj, csak vicces ezt tőled olvasni aki eddig ott türelmetlenkedett hogy na mi lesz már xD :lol: De ez már sokkal helyesebb hozzáállás :D

Hehe. Amúgy csak rájöttem a dolgokra, és nem akarok anarchiát ezért nem mutatom ki hogy már lekapartam a falat érte :Đ
Ogiii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:43

Re: Legyen már új album! :D

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.08.24. 09:31

A türelem rózsát teremt... reméljük ezesetben tényleg MCR albumot. :lol:

A Frankie-s dolog meg teljesen jogos. De valami icipici kislemezt csak kidobhatnának már... Na mindegy, lesz, ami lesz. Beérem azzal, hogy legalább fórumon zajlik egy kicsit az élet. :D

Ja és élvezzétek ki még ezt a kis időt a hamarosan előbukkanó "GeraLd fanok" és a Viva TV mcr fikázása nélkül.

Jajj, ne is mondd! A Vivát még leszarom, nem nézem és annyi, na de a "GeraLd fanok"... azoktól én is félek... :lol: Aztán majd razziázhatunk GP-n, hogy hányan csórják a zombeee-ról a dolgokat... najó, nem vagyok üldözési mániás. :lol: De biztos a "rajongói oldalak" is szaporodnak majd, mint a gombák...
Vagy nem. :twisted: :lol: :lol: :lol:
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Legyen már új album! :D

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.08.24. 10:10

kriszta írta:Vagy nem. :twisted: :lol: :lol: :lol:
Istenem, irigylem az optimizmusodat... :lol: De amúgy tényleg megvan az esélye, hogy elindul majd a GP-s rivalizálás a rajongói oldalak között xD Bár azt hiszem a zombeee azért magasan az összes jövendőbeli kis fanlapocska fölött áll, dehát... akkor is :D
A Gerald fanok pedig... hátöö... attól tartok, itt is föl fog bukkanni egynéhány... :? [legalább lesz min röhögnöm. xD jó, ez bunkó volt, azért raktam zárójelbe xD]
De az is lehet, hogy sok teljesen normális új rajongó is lesz majd. :) Én bízom benne. Legyünk optimisták :D
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Legyen már új album! :D

HozzászólásSzerző: Ogiii » 2010.08.24. 13:26

Én kívánom h a Viva még a klipjüket se adja le! én sem nézem de mivel sokan igen megint ilyen médiageci"sztárokat" csinálnak belőlük. Hát akk megverem az összes Vivást. Remélem kemény punk lesz amit még csak végigse bír hallgatni az a sok tv-s köcsög. Utálom őket. A magyar újságokat meg inkább megse említem..
Ogiii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:43

Re: Legyen már új album! :D

HozzászólásSzerző: emily-E » 2010.08.24. 15:22

...a jó öreg Bravo :lol: :lol: :lol:
hátha elfelejtették, hogy létezik mcr :lol:
valószínű, hogy akkor jóbban járnánk :D
emily-E
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.04.09. 14:27

Re: Legyen már új album! :D

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.10.16. 15:36

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

ElőzőKövetkező

Vissza: My Chemical Romance

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron