Hogy mik vannak!!!

Általános beszélgetés a bandáról.

Re: Hogy mik vannak!!!

HozzászólásSzerző: Laura » 2011.03.09. 21:54

jahhh, köszi, aranyos vagy, de nem szükséges... xD Csk úgy poénból írtam, hogyha már "dr." Gerard, akkor biztos minden gondot megold.:P
J'aime vraiment le MCR. (:

Kép Kép
Laura
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1303
Csatlakozott: 2008.08.14. 18:45

Re: Hogy mik vannak!!!

HozzászólásSzerző: Gwen » 2011.03.10. 22:05

Kedden voltam angolversenyen, és volt a végén a díjkiosztás meg minden egyéb, előtte direkt figyeltem hogy lehalkítsam a mobilomat nehogy megszólaljon. Megyek ki, már épp fogna velem kezet a nő, erre megszólal valahonnan a Na Na Na a teremben. (az a csengőhangom. xD) Már épp sápadok el, erre kiderül, hogy az egyik osztálytársam zsebében szólalt meg a telefon :lol: :lol: Már majdnem azon gondolkodtam, hogy került hozzá az enyém xD
Életemben nem gondoltam volna, hogy szereti az mcr-t. De lehet csak meglátta a klipet a tévében és megtetszett neki a szám... xD Vannak furcsa dolgok... :D
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Hogy mik vannak!!!

HozzászólásSzerző: Laura » 2011.03.11. 16:33

Vannak hát! :D Én is nagyon tudok mosolyogni, mikor (ritkán sajna) látok egy MCR pólós emberkét például a villamoson. :mrgreen:
J'aime vraiment le MCR. (:

Kép Kép
Laura
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1303
Csatlakozott: 2008.08.14. 18:45

Re: Hogy mik vannak!!!

HozzászólásSzerző: Kexy » 2011.03.11. 17:09

Az osztályomban a Na Na Na végre elérte az egyik osztálytársamnál, hogy ne nevezze emonak a bandát. :) Másik osztálytársam meg mindig azt hajtogatja nekem, hogy Killjoys, make some noise! :lol: De ismerik még páran. :D
Kexy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2010.10.10. 15:34

Re: Hogy mik vannak!!!

HozzászólásSzerző: Laura » 2011.03.12. 07:23

hehhh... végre megéltük ezt is, hogy nem "emok" xD
J'aime vraiment le MCR. (:

Kép Kép
Laura
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1303
Csatlakozott: 2008.08.14. 18:45

Re: Hogy mik vannak!!!

HozzászólásSzerző: MCReka » 2011.03.23. 20:54

Én az egyik osztálytársamnak átküldtem az egész Danger Days-t és tetszik neki... Holnap Planetary videót fogunk nézni szünetben. :D (Mondjuk ő nem szereti annyira, mint én, de megelégszem ennyivel.)
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: Hogy mik vannak!!!

HozzászólásSzerző: sliver » 2011.03.23. 21:41

mekkora lélekrezegtető sztorim van! ma utaztam a metrón, és láttam hátulról egy felzselézett félhosszú hajú, gyönyörű vékony kiscsávót, eres kézzel, meg minden (igen így megfigyeltem.. jól van, hát tavasz van, és folyton nyálcsorgatok :roll: ), és bekívántam, hogy forduljon már meg, hogy az arca is olyan szép-e.. Hát erre nem megfordult, és MCRes póló volt rajta? azt hittem ott rögtön megzabálom <3 vigyorogtam ám, mint a tejbetök, oda kellett volna mennem hozzá... csak szerintem túl fiatalka volt hozzám
:mrgreen:

jah és utána lerobbant a metró... jellemző :lol:

ez meg nem nagy szám, de volt a buszmegállóban egy pasi, akinek ilyen feliratú zacskó volt a kezében. csak megakadt rajta a tekintetem =)

Kép
"synthetic animals like me never have a home"
Avatar
sliver
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.02.11. 00:31

Re: Hogy mik vannak!!!

HozzászólásSzerző: Natsu-Hikari » 2011.03.23. 23:45

sliver írta:mekkora lélekrezegtető sztorim van! ma utaztam a metrón, és láttam hátulról egy felzselézett félhosszú hajú, gyönyörű vékony kiscsávót, eres kézzel, meg minden (igen így megfigyeltem.. jól van, hát tavasz van, és folyton nyálcsorgatok :roll: ), és bekívántam, hogy forduljon már meg, hogy az arca is olyan szép-e.. Hát erre nem megfordult, és MCRes póló volt rajta? azt hittem ott rögtön megzabálom <3 vigyorogtam ám, mint a tejbetök, oda kellett volna mennem hozzá... csak szerintem túl fiatalka volt hozzám


Khm nekem megkeresheted. Kicsit eltérve a témától: itt Zalaegerszegen egy ilyen fiút nem találsz. De komolyan. Mindenki ugyan úgy néz ki. A lányoknál meg ez még erőteljesebb. Komolyan, mint Japánba... (Japánt úgy értem, hogy arcberendezés, meg ilyenek..)
Ilyen... alternatívák...
hosszú vasalt festett barna haj, feszülős farmer, fekete magassarkú, ellenesetben színes konverz, amitől azt hiszi hogy ő most már kurva egyedi vele, aztán fekete vagy barna bőrdzseki. Fiúkról megmár ne is beszéljünk...
De legalább most már tudom miért bámulnak annyira ha kimegyek.

Ez csak szerintem...furcsa?
Avatar
Natsu-Hikari
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.02.27. 00:36
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, di end of dö wööörld

Re: Hogy mik vannak!!!

HozzászólásSzerző: emily-E » 2011.03.24. 15:43

Ma éppen beszélek valakivel, aki nagy gesztusokkal magyaráz, én meg nézem az utat és megjelenik egy kamion, óriási GERARD felirattal :D le akartam fényképezni, de nem jött össze :lol:
emily-E
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.04.09. 14:27

Re: Hogy mik vannak!!!

HozzászólásSzerző: sliver » 2011.03.24. 20:30

Natsu-Hikari írta:
sliver írta:mekkora lélekrezegtető sztorim van! ma utaztam a metrón, és láttam hátulról egy felzselézett félhosszú hajú, gyönyörű vékony kiscsávót, eres kézzel, meg minden (igen így megfigyeltem.. jól van, hát tavasz van, és folyton nyálcsorgatok :roll: ), és bekívántam, hogy forduljon már meg, hogy az arca is olyan szép-e.. Hát erre nem megfordult, és MCRes póló volt rajta? azt hittem ott rögtön megzabálom <3 vigyorogtam ám, mint a tejbetök, oda kellett volna mennem hozzá... csak szerintem túl fiatalka volt hozzám


Khm nekem megkeresheted. Kicsit eltérve a témától: itt Zalaegerszegen egy ilyen fiút nem találsz. De komolyan. Mindenki ugyan úgy néz ki. A lányoknál meg ez még erőteljesebb. Komolyan, mint Japánba... (Japánt úgy értem, hogy arcberendezés, meg ilyenek..)
Ilyen... alternatívák...
hosszú vasalt festett barna haj, feszülős farmer, fekete magassarkú, ellenesetben színes konverz, amitől azt hiszi hogy ő most már kurva egyedi vele, aztán fekete vagy barna bőrdzseki. Fiúkról megmár ne is beszéljünk...
De legalább most már tudom miért bámulnak annyira ha kimegyek.

Ez csak szerintem...furcsa?



Ez nem furcsa, ez siralmas. Ezért szeretem én annyira Budapestet... Igazából nem is ismerek úgy idegen városokat, de Pestet szeretem. Egy kibaszott városi kölyök vagyok, szeretem, hogy minden kéznél van, hogy minden teli van emberekkel, kosszal, szmoggal, és zajjal, meg hogy csúcsidőben nem férek fel a piros hetesre. És idegesít, hogy nem lehet rágyújtani a buszmegállókban, és az utcán szemetelek. Bírom, hogy senki se törődik velem, ha csak úgy császkálok. Ha zöld, akkor nekem elég a Margit sziget, ha mászás, akkor a Gellért hegy. Lehet, hogy egy pöcs vagyok, de nem szégyellem. 8-)
Mondjuk effektíve nem is Bpen lakom, csak minden időmet ott töltöm..

Témához szólva, van egy ilyen kajálda:

Kép

Még sose ettem itt.
"synthetic animals like me never have a home"
Avatar
sliver
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.02.11. 00:31

ElőzőKövetkező

Vissza: My Chemical Romance

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron