Szerintetek miért ilyen kihalt a fórum mostanában?

Hallani akarjuk a véleményedet!

Re: Szerintetek miért ilyen kihalt a fórum mostanában?

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.05.29. 11:55

Ogiii írta:Jó majd dobok egy sms-t Gerardnak h csináljanak valamit, megfelel? :lol:

Én már írtam neki... nem reagál :evil: :lol: :lol: :lol:
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Szerintetek miért ilyen kihalt a fórum mostanában?

HozzászólásSzerző: cody » 2010.05.29. 21:15

Csak annyit irjatok a reklámszöveghez, hogy:

"Ahol nemcsak az MCR téma..."

vagy vmi hasonlót, ellentétben velünk, nem sok ember ismeri, pláne nem érdekli ez a zenekar. Nos ők nem fognak egyből rákattani. Kell vmi, ami miatt idetéved, legfeljebb ittragad.

No meg:
iwiw, facebook, stb adatlapok... Más fórumokon MCR-es avatarok...
Partneroldalakra banner készítése (egyáltalán van partner oldal?), hiszen itt több más együttesről is van téma -> nos az ő fanatic oldalukon is lehetne bannert cserélni...

bocsi, az agymenésért ;-)
Avatar
cody
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009.05.16. 13:40
Tartózkodási hely: itt a monitor mögött.. hahóóó

Re: Szerintetek miért ilyen kihalt a fórum mostanában?

HozzászólásSzerző: Ogiii » 2010.05.30. 13:37

az rendezett, de ez egy my chemical romance fórum.
Minek jöjjön ide "az idegen ember" szerintem itt halálra unja magát mert pl a fan fictionok is csak róluk szólnak. Aki nem ismeri a zenekart annak szerintem nem sok érdekesség van itt, meg azért h fikázás legyen azért nem kell jönni. És különben is, sokan vagyunk csak senki sem ír. Lusták vagy félnek nem tudom. Igazából nem is az lenne a cél h még több ember legyen, hanem h ÍRJANAK és természetesen az mcr-rel kapcsolatban! Aki meg valami mást akar az menjen egy sima téma nélküli fórumra. Mert itt olyan MCR-rel kapcsolatos dolgokról is beszélhet ahol máshol nem, mert lehet h a környezetében nincs senki aki egyáltalán csak ismerné őket. Az "átlagos" emberek akik nem rajonganak egy bandáért azok nem érthetik ezt meg. Lásd pl anyukám. Soha semminek nem örülök jobban mint amikor a kedvenc együttesem legújabb lemezével állok be a lemezboltban a kasszához, pedig simán le is tölthetném ingyen. Az nem ugyanaz az érzés. Nekem ez a véleményem.
Ogiii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:43

Re: Szerintetek miért ilyen kihalt a fórum mostanában?

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.05.30. 17:21

Jaja, az sztem sem túl jó, ha olyanok jönnek, akiknek lövésük sincs az MCR-ről, viszont a facebook, iwiw, myvip nem rossz ötlet, csak én egyiket sem nagyon használom. Hümm... de ott lehetne terjeszteni tényleg :D Ott biztos fellelhetőek mcr fanok :) Fészbúkon kéne egy zombeee oldal...

A partnerkedésre én is gondoltam :D Na, majd körülnézek, hogy milyen fórumok vannak, amik "megérdemelnék" :)
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Szerintetek miért ilyen kihalt a fórum mostanában?

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.05.30. 18:48

Ez az iwiw-es myvipes facebook-os ötlet nekem is tetszik :) mondjuk én sem használom egyiket sem, de az mindegy :lol: Valamikor régen volt is valami zombeees dolog myvipen, de lehet csak én emlékszem rosszul... xD de az ilyen közösségi oldalakon tényleg akadnak bőven még mcr fanok, vagy nem muszáj fannak lennie, elég ha valaki szimplán kedveli őket. Csak kell valami ami igazán meghozza a kedvüket hozzá.
És tényleg az van, hogy sokan vagyunk, csak alig írnak. Gondolom mindenki vagy nem mer, vagy úgy van vele, hogy majd írnak mások, vagy nem "lelkesedik" eléggé, hogy szót is emeljen. :roll: Lehet hogy csak magamból indulok ki, mert rám is ez volt igaz még az elején, de más oka nem nagyon lehet. :? Ez a fórum-hirdetős dolog jó volt most zombeeen, remélem lesz valami eredménye is. :)
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Szerintetek miért ilyen kihalt a fórum mostanában?

HozzászólásSzerző: Ogiii » 2010.05.30. 19:26

ez oké ez a közösségioldalon hirdetős dolog, de most nem a fórumról van szó? XD mert az aki csak szimplán szereti őket az nem fog regisztrálni és írni :Đ
Ogiii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:43

Re: Szerintetek miért ilyen kihalt a fórum mostanában?

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.05.30. 19:44

Jó, nem arra gondoltam, hogy ismer egy-két számot és rögtön ugrik a fórumra, de mondjuk nekem is vannak olyan együttesek, amiknél simán érdekelne egy ilyen dolog, még ha nem is annyira, hogy ff-t írjak róluk vagy ilyesmi, attól függetlenül hogy nem vagyok olyan igazi fanatikus rajongó.
De hogyha minden kötél szakad, én változatlanul még mindig abban bízom a leginkább, hogy ez a dolog fel fog majd lendülni, amint az MCR ismét életre kel. Valószínűleg az új lemezzel újabb rajongókat is szereznek majd, meg aztán a régebbieknek is felcsigázzák az érdeklődésüket, és onnantól kezdve már csak ide kell őket vezetni. :D
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Szerintetek miért ilyen kihalt a fórum mostanában?

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.06.02. 13:49

Szerintem az a lényeg (a közösségi oldalaknál is), hogy ne csak a zombeee-sok tudjanak a fórumról, hanem más MCR fanok is.
Amúgy... saját tapasztalat, hogy eleinte elég néhány számot ismerni ahhoz, hogy utána rátalálj egy helyre, és fanatikus legyél. Nálam lásd Placebo. :lol:
Úgyhogy azt hiszem csinálok fészbúkon egy zombeee-fórum oldalt.

A másik kissé elvadult ötletem meg, hoooogy... háááát... ugye mindenkiben van versenyszellem, és egy nyeremény nagyon motiváló lehet, úgyhogy lehetne csinálni egy "kommentelő versenyt". Tudom, hogy ennek számtalan buktatója van, volt is rá időm az utóbbi net-mentes napokon gondolkodni, de végül arra jutottam, hogy valamilyen módon megoldható lenne.
Az első szerintem, hogy így sok értelmetlen komment is felbukkanhatna, ezért több moderátorra lenne szükség. És persze valahogy benne lenne a szabályban, hogy nem csak az off topikba szabad írni...
És így talán azok is kedvet kapnának az írogatáshoz, akik jelen vannak, csak kussban. :D
Szerintetek milyen ötlet?
Nyugodtan le lehet hurrogni. :lol:
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Szerintetek miért ilyen kihalt a fórum mostanában?

HozzászólásSzerző: Ogiii » 2010.06.02. 15:58

Szerintem a reklám bejött mert 31-én regisztrált valakit! hurray! márcsak írnia kéne :D
Amúgy szerintem hülye ötlet(már ne is haragudj xD) de csak mi írnánk max. mert aki magasról leszar mindent az ezt is lefogja.
Ogiii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:43

Re: Szerintetek miért ilyen kihalt a fórum mostanában?

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.06.02. 20:31

Én nem mondanám, hogy hülyeség. Még valamikor nekem is eszembe jutott ugyanez, aztán arra gondoltam, hogy tényleg lennének hátrányai a dolognak, de úgy összességében szerintem nem rossz ötlet. Már amikor elkezdődött ez a rangos dolog (ami engem személy szerint nagyon is motivál, és jól elszórakozgatok magamban, hogy mennyi kommentet sikerül gyártanom xD), az is jó ötlet volt, de még valamivel lehetne ezt a dolgot inspirálni. Az mondjuk lehet sok lenne, ha meg lenne határozva hogy az embernek kötelező írnia, de amúgy egy próbát szerintem megér. :)
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

ElőzőKövetkező

Vissza: Vélemények és javaslatok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron