30 Seconds To Mars

Beszélgess itt más bandákról és zenéről.

30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: MCReka » 2010.01.24. 12:53

Úgy láttam ilyen még nincs. Ki szereti? Melyik a kedvenc számod? Hogy tetszik a This Is War? :)
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.01.24. 20:26

Énénén szeretem nagyon ^^
Kedvenc számom... hát... igazából nincs. Úgy mindig más. Jó, egy időben a The Kill volt az, de most az új albummal már nem tudom eldönteni. xD Nem vagyok olyan hatalmasnagy fanatikus, de azért elég gyakran hallgatom őket :D
A This Is War-ra pedig folyamatosan csorog a nyálam, és eltökélt szándékom, hogy megszerzem amint lehet *.* a Night of the Hunter-ba meg a Kings and Queens-be abszolút beleszerettem :D
És szerintem a Kanye West-es Hurricane sem rossz. Nem tudom miért szidja mindenki... :roll: Az a szám minden változatban gyönyörű. :D
Ja, és a klipjeik azok valami fantasztikusak. *.*
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2010.01.25. 09:19

Én is imádom a bandát. Egyszerűen fantasztikusak! Régebben nekem is a The Kill volt a From Yesterday mellett a kedvencem, de én is úgy vagyok vele, hogy az új albumnál nem igazán tudom eldönteni - annyira jó lett. Ami mondjuk talán a This is War albumon nagyon-nagyon tetszik, az a Night of the Hunter és a Hurricane. Meg a Kings and Queens, az is tök jó lett. Mondjuk engem az új album hangulata is, úgy összességében megfogott. Nagyon jó lett ^^

(Most nézem h Leonie is ugyan ezeket a számokat írta xD)
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: zsofcsi » 2010.01.26. 20:07

Én is nagyon szeretem a bandát.
kedvenc szám Was it a Dream(acoustic)
a This is War-ről meg a Hurricane
áhh ez az album...nagyon jóóó...teljesen új hangzás meg minden...
Ne vedd komolyan az életet , úgysem éled túl ! ! !

everybody wants to be happy, nobody wants to be in pain, it's okay but think about it: you can't have a rainbow without rain...
zsofcsi
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2009.07.04. 10:06
Tartózkodási hely: Hawaii

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: Andii » 2010.07.29. 10:07

Szerintem nagyon jó banda, sokan azt mondják hasonlít az MCR-re, de nincs sok közös bennük, talán annyi, hogy mindkettő jó.
Az új album nagyon jól sikerült, nagy kedvencem róla a Search&Destroy, a Closer to the Edge és a 100 suns. Csak ajánlani tudom.
A This is war, pedig nem véletlenül lett az album címadó dala, ez lesz a következő klippjük is, remélem hamarosan.


Hát az énekesről meg annyit, hogy a szeme mindent elárul, olyan szép szeme van, amiért sok mindent megbocsátok neki :D.
Az új filmje a Mr Nobody, hát elég annyit róla, hogy nagyon jó.
Ha valaki egy igazán értékes filmet akar látni, akkor megnézi.
"Tell me I'm a bad man,
Kick me like a stray.
Tell me I'm an angel,
Take this to my grave."
Andii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2010.07.18. 20:03

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: xoxo mary » 2010.08.13. 19:52

aki kijutott a szigetre, írhatna pár szót majd a koncertről :D láttam őket az MTV Worldstage-ben, és eszméletlen volt, szóval...aww. biztos állati élmény lehet (ha jól tudom, épp most játszanak, ajj, fáj a szívem xD). :)
xoxo mary
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.08.18. 07:18

"Jump and touch the sky, Buapeeest!!!"

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.08.14. 12:57

awww, én ott voltam!!!! :D :D :D
úristen. hihetetlen volt. *.*
Tök jó helyen álltam, úgyhogy láthattam a kivetítőt is meg a színpadot is tökéletesen, iszonyú jó volt. Hozták a szokásos formájukat. xD
Csak Jared haját sajnáltam, hogy már nem gránátalmaszínű. :lol:
De tök aranyosak voltak. Shannon Hungary felirítú pólóban volt, ha jól láttam. ^^ Meg mondták, hogy most voltak itt először, de sehol máshol nem kaptak még ilyen melegszívű fogadtatást. Nem tudom ebből mennyi igaz, lehet csak azért mondta hog mi jól érezzük magunkat, de akkor is aranyos volt. :D A Kings and Queensnél pedig Jared egy csomó embert fölhívott a színpadra. Sajnos nem voltam elég közel ahhoz, hogy fölkerüljek. xD
A The Kill annyira gyönyörű volt. Jared bemászott a tömegbe és ott énekelte... ilyenkor bántam, hogy kicsit a színpad széle felé voltam, nem pedig középen ahol ő volt :lol:
Egyedül azt bánta mindenki, hogy egy kicsit rövid volt, még pár számot igazán lenyomhattak volna... de nem baj. Megérte. :D Tök vicces volt, ott a végén elkezdték a külföldiek kiabálni "we want more" [ha jól értettem xD] aztán nem történt semmi, erre elkezdtük mi magyarok, hogy "Vissza, vissza" :lol:
aw. tudnék még órákig áradozni :D inkább rakok videót, az egyszerűbb. ^^

a Vox Populi volt az egyik legjobb :D


ők a szerencsések, akik följuthattak.. :D


igen... Jared elvolt. :lol:
awh. hihetetlen jó volt. *.*
És Péntek 13-a. :D
Ha még valaki volt ott, ne csak én írjak :D :D
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: xoxo mary » 2010.08.15. 08:30

leonie, te mazlista! egy alomhelyen alltal. :D irigyellek. xD
jared nem szedult el a vegere? :lol: aww, es bjudapeszt! tenyleg aranyosak voltak. :) ezek pedig pont a legkedvencebb szamaim. ^^ olyan jo lehetett. :D kosz a videokert. <3
xoxo mary
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.08.18. 07:18

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: Réka » 2010.08.15. 21:52

én is voltam. 4.sorba álltunk azaz elég közel.. hozzá is tudtam érni :Đ bár nagyon szar volt ott elől.. magyarul kész öngyilkosság^^ aztán később kicsit hátra is mentünk... mert nem volt kellemes amikor már 3an álltak a lábamon és kiléptem a cipőmből :Đ és kb. leszaggatták rólam a pólót. elkaptam egy kólát amit Jared bedobott :Đ mögöttem faszi: szép fogás.. aztán majdnem azért is agyonvertek^^ az embereket pedig onnan hívta fel ahol mi álltunk.. azaz érzés leírhatatlan volt mert akkor már semmi esélyem nem volt.. mivel nagyon hátra mentünk így végére. de tényleg nem lehetett bírni. aztán koncert után 2órát vártunk h kijöjjenek vagy legyen valami.. közbe a biztonsági őrrel beszéltünk.. aki mondta h ilyen nagyképű banda még sosem volt a szigeten :D (sajnos látszott is rajtuk h nagyon elvannak szállva) 2kamionnal és 3busszal jöttek :Đ Jared pedig összesen 3aláírást adott.. valszeg azt is azok kapták akiket felhívott. na ahh de persze ettől még fantasztikus volt.. csak kicsit rövid :Đ

MAKE SOME FUCKING NOISE BUDAPEST
run away, run away,
I'll attack,
run away, run away,
go chase yourself,
run away, run away,
I'll attack, I'll attack, I'll attack!
Avatar
Réka
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2008.08.12. 20:23
Tartózkodási hely: Gotham City

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.08.15. 22:49

uf. Hát akkor te jóval közelebb voltál úgy látszik xD Én valahol Shannon előtt voltam, gőzöm sincs melyik sorban, de azért mindent láttam jól (mondjuk Tomo-ból nem sokat :cry:). Nálunk szerencsére nem volt nagy lökdösődés, többnyire "normális" emberek voltak körülöttünk, bár az én cipőm is megsínylette XD először összetaposták, aztán amikor jött az a nagy vihar akkor teljesen elázott szegény :lol:
Jaj, azon úgy nevettem, amikor már nem emlékszem pontosan mikor, de két szám között, amikor épp egy árnyalattal csöndesebb volt a tömeg, az egyik csaj mögöttem megszólal jóó hangosan: "Milyen nyomorékul néz már ki ezzel a hajjal" :lol: na ja. jobb haja is volt már, de ez teljesen lényegtelen. xD
A make some noise-oket én is bírtam :D bjudápeszt. :lol: Meg amikor még az elején elkezdte: "you, you, you, you and you... what the fuck is wrong with you?" :lol: Meg főleg amikor a The Kill alatt bemászott a tömegbe... egy csomó ideig nem is láttam merre van, aztán már bántam hogy nem mentünk beljebb xD És nekem is eszembe jutott párszor, ilyen Vox Populi és társai közben, hogy vajon szerencsétlen mennyire szédül el egy ilyen koncert alatt... :lol:
Na ja, hát nem egy MCR, az is biztos. Mármint aranyosak meg minden, de mondjuk nekem meg sem fordult a fejemben, hogy várjak autogramosztásra, vagy ilyesmi... ez az elszállós dolog nekem annál is feltűnt, hogy a merch-eknél egy szál 30stm-es pólóért 7000-et kértek. O.o De olyanért, amit még én is megcsinálok magamnak, már nem azért. xD Na mindegy. A koncert ettől függetlenül tényleg nagyon jó volt. ^^
Főleg az a nagy vihar utána. :lol:

öööö, xoxo mary, ezeket a videókat nem én csináltam xD youtube tele van velük.
Jaj, és még egy gyöngyszem, amit azóta ronygosra hallgattam:
annyira szépen játszotta. *.*
Meg pár kép, csak hogy én is fájdítsam a saját szívemet, hogy már vége xD
Kép
ezt a piros kesztyűjét stíröltem végig *.* fú. úgy imádkoztam hogy ebben jöjjön a koncertre :D
Kép
Kép
Kép
Kép
aww ^^
Ja, hát a Sziget honlapján természetesen csak Jaredes fényképek vannak főleg. -.-'
hehe, na ezeket már én csináltam... nem szekálni, kivetítős kép, és telefonnal készült... megküzdöttem ám velük, ezek még a legjobban sikerültek xD
Kép Kép Kép
Kép Kép
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Következő

Vissza: Zene

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég

cron