30 Seconds To Mars

Beszélgess itt más bandákról és zenéről.

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: Réka » 2010.08.16. 00:07

Tomo-ból én sem láttam semmit XD nagyon durva.. Shannon pólója amugy tényleg cuki volt^^ ott nagyon durva emberek voltak.. inkább franciák és németek.. amikor németül üvöltözték h this is war.. azt hittem fejbe baszom :Đ közbe ott magyarul szólogattak be nekik h kussoljanak már xD érdekes volt.. énis fehér tornacipőbe és pólóba mentem amik gyakorlatilag feketék lettek :D ja meg előttünk álltak ilyen kő fanok akik magyarok voltak és mondták h voltak bécsbe meg prágába is.. és h délelőtt 11kor odaálltak már h az 1. 2. sorba lehessenek..ehh mondjuk Mikan még mi is ilyen 7.ba voltunk.. aztán pár csak elment onnan akkor lökdösődés lett.. konkrétan a kezem nem tudtam letenni olyan kis hely volt :Đ mellesleg nekem kurvára bejön Jared szőke haja.. basszus nincs olyan ami neki nem áll jól, most komolyan XD
én sem gondoltam h kijönnek csak azért reménykedtünk :D meg bnőm nem is akart onnan elmenni.. XD aztán amikor olyan rohadt nagy vihar lett akkor mi is elmentünk^^ jaa bnőm a pulcsiját is elvesztette koncert alatt..
aztán mi is venni akartunk póló de így 7ezerért... hmm nem Xd
képek ahh.. amikor feljött Jared kb így majdnem besírtam h a kurvaanyádejólnézelki XD napszemcsi viszont zavart aztán szerencsére levette :Đ áhhh
Kép

http://quart.hu/cikk.php?id=5338
ez meg egy interjú. Tomo, ha már ugysem láthattuk nagyon X"D
run away, run away,
I'll attack,
run away, run away,
go chase yourself,
run away, run away,
I'll attack, I'll attack, I'll attack!
Avatar
Réka
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2008.08.12. 20:23
Tartózkodási hely: Gotham City

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.08.16. 20:49

hm. Nem tudom, én sokkal jobban tudtam volna díjazni, ha még meghagyja azt a jó kis gránátalmahajat xD Nekem az a haj volt a szerelmem. :lol: De amúgy így is jól néz ki. ^^ Mondjuk én a koncert egyharmadáig csak azt fejtegettem, hogy vajon az nadrágszerű valami rajta az ott micsoda XD De marha jól össze voltak mind öltözve :D Főleg Shannon. ^^
A külföldiek engem is marhára idegesítettek. -.-' De mondjuk a mi közelünkben inkább magyarok voltak, az egyik csaj hozott is ilyen spriccelős akármit, és ott locsolt mindenkit hideg vízzel xD okos ötlet volt. mindenki ott kunyerált hogy engem is engem is xD

Jó ez az interjú... tetszik amiket Tomo mond, sok mindenben igaza van. :D Mondjuk ő nálam már alapból belopta magát azzal, hogy annyit dicsérte Budapestet, hogy milyen szép. :)
Van egy Szigetes interjú is Jareddel... aranyos. xD

Hát... nem is tudom, milyen világ lenne itt, ha indulna miniszterelnöknek. :lol: Ezen azért nevettem egy sort. xD De ő is jókat mond, főleg az tetszik, hogy ő sem szereti önmagát ismételni. :D Mondjuk ez a zenéjükön abszolút meglátszik, ha az albumokat nézzük... három teljesen különböző világ. ^^
awh, úgy visszatekerném az időt péntek estére. :cry:
Pólót pedig én is csak az ára miatt nem vettem. xD Nem akarom megtudni inkább, mennyibe került volna egy koncertjegy, ha csak úgy magukban jönnek nem fesztiválra. :shock:
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: Réka » 2010.08.16. 21:46

mondjuk ugy az igazi fav nekem a rövid barna volt :D de nem tudok haját ami különösen rossz lett volna^^ fő a változatosság :D
a nadrágot én sem tudom mire vélni.. XD de tökéletesek voltak így <3
juuj én annyira nem díjaztam amikor a képembe öntöttek vizet.. meg sört is :D hajam teljesen begöndörödött xD meg kicsit sikerült megfáznom is :D bár ez annyira nem meglepő.

twittere is írtak^^ nem tudom h olvastad e.. de az is aranyos :D bár végülis ott is azt írták h budapest nagyon szép meg Tomo írta h szerencsések vagyunk h itt lakunk :D mellesleg ha tényleg ennyire tetszett igazán jöhetnek majd többet is xD
ezaz interjú.. Jared nagyon cuki, de csak nekem olyan mintha így közbe elunná az életét? xD azt még én is meg várom h ő legyen a miniszterelnök.. úristen xd ha simán jönnek akkor biztos lett volna 15-20ezer mondjuk az sztem annyival jobb h azért ilyen durván minden féle ember ott nincs xD meg tuti h kijönnek ( szoktak.. xd) lett volna kép meg aláírás :D
run away, run away,
I'll attack,
run away, run away,
go chase yourself,
run away, run away,
I'll attack, I'll attack, I'll attack!
Avatar
Réka
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2008.08.12. 20:23
Tartózkodási hely: Gotham City

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: MCReka » 2010.08.17. 15:11

Tiszta mazochista vagyok! Eddig nem éreztem hiányát, hogy nem voltam ott, de így olvasás közben érzem... De azért olvasom tovább, mit írtatok. XD
Mondjuk amúgy annyira nem zavar, mert úgysem engedtek volna el meg annyira nagy rajongó sem vagyok, csak azért jó lett volna... Ha Rammstein-on nem lettem volna, az jobban zavarna... Amúgy ott is a legolcsóbb póló 6000 Ft volt. Akkor ők is el vannak szállva? XD Szerintem amúgy azért ilyen drágák az ilyen cuccok, mert mostanában az emberek (pl. én :$) inkább letöltik az albumokat és valamiből nekik is meg kell élni.

Ja, és tényleg a rövid barna haja volt a legjobb.
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.08.20. 18:21

Hát, őszintén én ezt inkább az elszállás listájára írnám. Azért a koncertekkel is jó sokat keresnek, na meg ha vesszük például Jared-et, aki a 30STM mellett még színészkedik is, és nem is akárhogy, nem hinném hogy olyan nagy pénzügyi gondjaik lennének. xD Bár ki tudja... :lol:
Meg aztán ha valaki tényleg rajongó, és nem csak úgy meghallgatja őket, ha teheti meg is veszi az albumot. ^^ Lényeg a lényeg, azon a 7000 ft-os ujjatlan kis pólójukon majdnem dobtam egy hátast. xD
mwaah. Csak én vagyok hosszúhajmániás? xD Én azta... ööö piros melíreset szerettem nagyon. Ami a From Yesterday klipjében is van neki. *.*
A twitteres üzenetek azok nagyon aranyosak voltak :D A koncert előtt és utáni napon is állandóan azt sasoltam hogy írnak-e valamit szerény hajlékunkról xD
Réka írta:ezaz interjú.. Jared nagyon cuki, de csak nekem olyan mintha így közbe elunná az életét? xD
nekem is úgy tűnik. nem vagy egyedül. :lol:
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: MCReka » 2010.08.22. 15:50

Hát mondjuk igen, ha jobban belegondolok, valószínű, hogy nem küszködnek anyagi gondokkal... :lol:
Jaj, most elkezdtem képeket nézni és ááhh, igen tényleg jobb volt hosszabb hajjal... De a mostaninál jobban tetszett a barna.
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: Valen » 2010.08.26. 01:57

Sziasztok... nem baj, ha bepofátlankodom ide? :?

Én is voltam és áááááá... Felejthetetlen. :roll: Mi sajnos nagyon hátul álltunk, de még így is fergeteges volt. :mrgreen: Nekem még rövidnek sem tűnt, bár ebben lehet közrejátszott, hogy mögöttem volt már, a Marson kívül, két és fél koncert, ezt meg konkrétan folyamatos ugrálással töltöttem, hogy lássak valamit. :3
Annyira hihetetlen, hogy láttam őket élőben! Ez mindig is olyan lehetetlennek tűnt, mert ugye amerikai megabanda... Olyan boldogság tölt el, ha visszagondolok az egészre, de gondolom ezt azoknak nem kell magyarázni, akik ott voltak. ;) Életre szóló.

Egyébként én is imádtam Jared punk-séróját, de mostanra már ezt a - barátnőm szavaival élve - Nils Horgerson-frizurát is egész megszerettem. :lol:
Nekem a kedvenc Jared-kinézetem a Rekviemes, addig amíg még nem kezd el leépülni. :roll: Meg most a Mr. Nobody-ban a szőkenős történetszálban ahogy kinéz. :mrgreen:
Kép
Valen
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:55

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.08.26. 08:40

jaj, a Rekviemet ne is mondd *.* bár nekem a film vége felé is tetszik. Jared hatalmasat nőtt az én szememben azzal a filmmel. :shock: ^^
Valen írta:Annyira hihetetlen, hogy láttam őket élőben! Ez mindig is olyan lehetetlennek tűnt, mert ugye amerikai megabanda... Olyan boldogság tölt el, ha visszagondolok az egészre, de gondolom ezt azoknak nem kell magyarázni, akik ott voltak. ;) Életre szóló.
Nem, nem kell magyarázni. :D Tényleg olyan hihetetlennek tűnt, hogy ez a pár ember, akik a világ másik felén élnek, és a legtöbben csak a klipeken keresztül láthatják őket, most itt vannak az orrom előtt. o.o :D Életre szóló, az biztos. ^^
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: Valen » 2010.08.26. 10:35

Én Jaredet először, mint színészt szerettem meg, a Rekviem óta a kedvenc színészeim egyike. :) Utána fedeztem fel a 30STM-t és lett az pedig az egyik kedvenc együttesem. :mrgreen:

Olyan rossz, hogy sok filmje van Jarednek, ami egyszerűen megszerezhetetlen... Ilyen Átok és bosszú (Basil), meg Cool and the Crazy, olyan kíváncsi lennék rájuk pedig... :roll:

Hmmm, kinek mi a kedvenc filmje tőle? :D Nekem a Reviem és a Mr. Nobody (tök véletlen esik egybe a kedvenc Jared-kinézettel :lol:), ezek szerintem a legkülönlegesebbek. No meg a Chapter 27 is. :geek: (Meg a Harcosok klubja és az Amerikai pszichó is kedvenc filmek, bár ezekben Jared csak keveset szerepel.)
Kép
Valen
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:55

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: MCReka » 2010.08.26. 11:29

Én akkoriban szerettem meg a 30STM-t, mikor a MCR-t (2008 november vége), de a 30STM tagok nevét akkor még nem tudtam, meg igazából semmit sem róluk, csak a zenét hallgattam, meg néhány klipet láttam. Aztán láttam egy videót youtubeon, a Mama alatt voltak jelenetek összevágva a Rekviemből (tök szép volt, de csak párszor láttam, azóta nem találom :( ). Aztán láttam egy könyvet, aminek tetszett a borítója és rájöttem, hogy hasonlít arra a hapsira, aki abban a videóban volt, majd elmondtam a barátnőmnek, hogy láttam egy Rekviem egy álomért című könyvet, aminek tetszik a borítója, erre ő mondta, hogy a kedvenc filmje és már régóta keresi a könyvet. Ezek után elolvastam, aztán megnéztem a filmet és már tudtam, hogy a színész neve Jared Leto. Kis idő múlva láttam a Beautiful Lie making of-jából egy részt vagy valami ilyesmit, már nem tudom, mindegy, beszélt egy hapsi nagy kabátban és egyszer látom, hogy oda van alá írva, hogy Jared Leto. Erre én: "Hát ez meg mit keres itt?" :lol: :lol: :lol: :oops: :lol: :lol: :lol:
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

ElőzőKövetkező

Vissza: Zene

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron