30 Seconds To Mars

Beszélgess itt más bandákról és zenéről.

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: Valen » 2010.08.26. 11:56

Jaj, ez nagyon aranyos! :mrgreen: Ennyire egyedi útvonalon nem hiszem, hogy rajtad kívül sokan ismerték meg. ;)

A Rekviemet én is olvastam, csak épp a film után. Szerintem szenzációs, az egyik kedvenc könyvem! :D Ahogy meg vannak (vagy épp, hogy nincsenek :lol:) szerkesztve benne a párbeszédek, zseniális. Teljesen benne éltem, mikor olvastam. :roll:
Kép
Valen
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:55

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: MCReka » 2010.08.26. 12:13

Én a könyvben rengetegszer elvesztettem a fonalat. Pl. azt hiszem volt egy olyan rész, mikor Harry csak képzelődött és többször el kellett olvasnom, mire el tudtam dönteni, hogy valóban megtörténnek azok a dolgok vagy csak a képzeletében. :oops:
Meg, ha jól emlékszem volt olyan, hogy épp drogoztak és többször le volt írva, hogy bólogattak a zenére és egyszer csak azt vettem észre, hogy én is bólogatok, pedig én nem is hallgattam zenét. :lol:
És volt, hogy angolóra előtt, szünetben olvastam (akkor is olyan jelenet volt, hogy be voltak állva) és órán kb. azt se tudtam, hol vagyok, nem bírtam odafigyelni. :roll:
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.08.26. 20:11

uh, én azt a könyvet már annyi ideje meg akarom szerezni... :roll: a filmet láttam még csak, de az szenzációs. *.* utána majdnem két napig teljesen ilyen pszicho-üzemmódban voltam tőle. :lol: :shock: Sok Jared-es filmet nem igazán láttam, valahogy sosem volt rá alkalmam, odáig meg még egyszer sem jutottam el, hogy neten keresgéljek xD
Én nem is tudom, hogy szerettem meg a 30STM-et... valamikor régesrégen még a barátnőm átküldte nekem a From Yesterday-t, hogy milyen jó szám, de nem igazán érdekelt... aztán később valahogy eszembe jutott, rákerestem, és annak meg a The Kill-nek a klipje volt az ami megfogott. ^^ Igazából csak később tudtam meg, hogy Jared színészkedik is... lehet már láttam filmjét azelőtt, de akkor még valószínűleg nem igazán figyeltem föl rá :D
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: Valen » 2010.08.27. 00:38

Én a Rekviemet akkor fejeztem be, mikor két-három órát kellett várakoznom a fogászaton, majd az utolsó órára még vissza kellett mennem a suliba. Na, azt konkrétan végigremegtem, és csak meredtem magam elé, nagyon durva volt. :(

Szerintem én csak a Nagy Sándorban láttam Jaredet úgy, hogy semmit sem tudtam róla. Akkor abban nem is nagyon tetszett... :lol: Aztán pár hónapja újranéztem és rájöttem mennyire hülye voltam. :roll:
Mondjuk ezzel a Mars esetében is így voltam, először semmi különöset nem találtam a zenéjükben, aztán beraktam háttérzajnak a diszkográfiát, és mire a végére ért, beléjük szerettem. :lol:
Kép
Valen
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:55

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2010.09.25. 23:50

német ranglista 30-adik hely Closer to the Edge... nézem, mondom na, pánkos csávó, ezt megkő hallgatni, ilyen is ritkán van moslék viván xD és nézem h kurva ismerős a csákány, azt meg kiírják h Jared és: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ EZ JARED LETO!!!! MIÓTA ÉNEKEL EZZZ??!!! ÉS KURRVAJÓÓ!!! hát köbö ez vt a reakciómx'DD aztán hallgatam, és megfogott a zene, meg a szám értelme, a szövegek közben is, de komolyan*nemröhögegyüttérez* hát könnyes lett a szemem. és nem érdkeel h gáz, nemtmo mér, meg így libabőrös lettem és nem túlzok. nagyon durva vt. aztán persze rögtön youtube, 10 perc múlva már kb két számuk szövegét kívülről tudtam és egyszerűeen imádom. és ez pár napja volt. elég fura történte, meg talán nyálas, de akkor is. másnap már az egész család tuta, meg az emelet, hogy Jared Leto énekel is, és hogy imádom!!! meg minden újdonságot róluk :) "u know someone pray, i just turn on the radio. music is e-v-e-r-y-t-h-i-n-g for me....." <3333333333333
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.09.27. 19:33

óóóóó üdv a klubban. :lol: Aranyos sztori. xD

amúgy, a "Jared Leto énekel"-ről... nekem konkrétan anya esett ilyen transz-szerű állapotba, amikor ugye még meséltünk neki a koncertről Sziget után meg minden, aztán én ott mellékesen megjegyeztem, hogy "ja, hát az énekes amúgy színészkedik is..." kb ilyesmi-szerű volt:
- Mi a neve?
- Jared Leto.
- JARED LETO?!?!?!?!?! :lol: :lol:
Aztán kiderült, hogy tök szereti. Mármint mint színészt. xD Vannak fura dolgok... :D
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2010.11.05. 11:51

Jah hát igen, nálam anyámnak akk esett le mikor mondtam h jáccik Nagy Sanyiban.xD Aztán nővérem beordít a másik szobából h:
JAAAAA, NEM Ő ALEXANDER DÖ BIG BUZIBARÁTJA???!!!!!!! XD hát mondom asszem de. erre ő is betolja h az jó, és már tuggya melyik. és ott osztotta h én imádtam "kiskoromban" merhogy milyen cuki. és először nem emlékeztem de aztná beugrott h mindig amikor megláttam akk mondtam h milyen aranyos meg menő a szeme.XD és végülis leesett h ő volt az első sminkelt pasi aki bejött:$ XD ezt most musz volt megosztanom :D de nagy volt^^
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019


Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.11.02. 11:04

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Re: 30 Seconds To Mars

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.12.20. 06:19

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

ElőzőKövetkező

Vissza: Zene

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron