HIM

Beszélgess itt más bandákról és zenéről.

HIM

HozzászólásSzerző: Gwen » 2009.06.18. 11:25

Gondolom (vagyis remélem) jópáran ismerhetik őket, de azért nem árt róluk is pár szót szólni. :)

A HIM egy finn metal-banda, akik azzal a szándékkal alakultak, hogy szeretetet csempésszenek a zenébe. Az ötlet Ville Hermanni Valo fejében született meg, és pár régi jó barátjával próbálta megvalósítani. Kezdetben His Infernal Majesty néven játszottak (Ördögi Őfelsége), de emiatt sátánistának tekinthették őket, így később a kezdőbetűkből lett összerakva a HIM név.
Számaik gótikus stílusúak, de Ville a HIM által játszott zenét sokkal jobban szereti "love metal"-nak hívni, hiszen a számok többnyire a halálról és szeretetről szólnak. Szintén így született meg saját emblémájuk, a heartagram, ami egy pentagramm és egy szív keresztezése.

Kép

Eddig megjelent lemezeik:
- 1997: Greatest Love Songs Vol. 666
- 1999: Razordable Romance
- 2001: Deep Shadows and Brilliant Highlights
- 2003: Love Metal
- 2005: Dark Light
- 2007: Venus Doom

Én nagyon szeretem őket, szerintem szenzációsak. ^^ Remélem, nem vagyok egyedül ezzel :D
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: HIM

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.06.18. 16:52

énisénisénis szeretem őket ^^ mondjuk nem vagyok nagy HIM fan, kemény egy albumom van tőlük xD De van egy Razorblade Romance-os pólóm ^^'
ésés Ville énekelt együtt Laurival, abban az Apocalyptica számban. Azt annyira szeretem <3
és tetszik az Ördögi Őfelsége név :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Franky 2009.06.19. 12:33-kor.
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: HIM

HozzászólásSzerző: Gwen » 2009.06.18. 20:35

Én sem vagyok megszállott, egyszerűen csak öö... szeretem őket. Nagyon. xD Nekem sajna csak egy Razordable Romance kazettám van (szintén a nővéremtől örököltem, mint a Linkin Parkot... :D ), de mostanság igencsak kutakodom lemezek után. ^^
Igen, a Bittersweet tényleg gyönyörű szám :) Lauri és Ville nagyon jól passzoltak egymáshoz szerintem, na meg az Apocalyptica... aww. xD
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: HIM

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2009.06.19. 11:49

Énis nagyon szeretem őket! :D Úgy vagyok velük, hogy általában mindig van egy aktuális szám, amit imádok. Jelenleg Dark Light-ról a Under the Rose. :D
És csatlakosom az előttem szólókhoz: Bittersweet <33333333
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: HIM

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.06.19. 12:41

Nekem a Dark Light van meg :)
És mostanság nem sok HIMet hallgattam, de a kedvenc számom asszem a Wings of a Butterfly ^^
meg a Bittersweet :D tényleg annyira passzol egymáshoz Lauri és Ville *-* És am is imádom az Apocalypticát is ×D több ilyen közös számot kéne csinálniuk ^^
meg egyébként Ville ilyen tök fura szerzet, nem? xD Mármint... neki is van pár félreérhető képe néhány rock énekessel... ^^ <3
Leonie írta:Nekem sajna csak egy Razordable Romance kazettám van (szintén a nővéremtől örököltem, mint a Linkin Parkot... :D )

jó ízlése van nővérednek is... :lol: :D
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: HIM

HozzászólásSzerző: Gwen » 2009.06.20. 18:54

Hehe, én meg pont a Dark Light-ot akarom megszerezni, az a kedvenc albumom. :) Under The Rose... aww... imádom, főleg a legvégét ^^ hátborzongató.
Igen, Ville eléggé érdekes egy pasas.. keringenek róla is érdekes dolgok, ő is állít érdekes dolgokat, de azért szeretjük. :lol: Bár mostanában nekem valahogy a HIM nem nagyon tetszik, kicsit olyanok, mintha a fejükbe szállt volna a hírnév, vagy nem is tudom. Olyan másak. Vagyis inkább Ville. :( Vagy csak a nővérem megszállott elmélete ragadt rám. xD

Franky írta:jó ízlése van nővérednek is... :lol: :D
Az biztos! Ő megszállott HIM-fanatikus volt, a szobája falára anno még egy heartagramot is felfestett xD Bár én csak ezt a két együttest, a LP-t és a HIM-et örököltem tőle... a MCR-től pl kivan-bár már kezdem megszoktatni vele :P Ironikus, nem? :lol: Na de ez most nem ide tartozik. xD

És igen, Bittersweet <3
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls


Re: HIM

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.11.02. 11:27

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Re: HIM

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.12.23. 01:21

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Re: HIM

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.12.23. 01:22

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Következő

Vissza: Zene

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron