Linkin Park

Beszélgess itt más bandákról és zenéről.

Linkin Park

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.06.03. 15:25

Már régóta megfordult a fejemben, hogy a fórumról hiányzik ez a téma, úgyhogy... tádáám xD
Abban reménykedem, hogy vannak bőven akik szeretik az együttest ^^
Nekem az MCR előtt naon sokáig az LP volt a kedvencem és a mai napig nagyon imádom a számaikat =]
És azt hiszem, kijelenthetem, hogy elég sikeresek, meg tehetségesek, meg blabla. xD

És ha netalán valaki nem ismerné őket, akkor néhány info:
A banda tagjai (b-j): Rob Bourdon (dob), Phoenix Farell (basszusgitár), Chester Bennington (ének), Mike Shinoda (gitár,zongora,vokál), Joe Hahn (DJ), Brad Delson (gitár) .
Kép
Ezeddig 3 hivatalos albumuk jelent meg, a Hybrid Theory (2000), a Meteora (2003) és a Minutes to Midnight (2007).
Emellett sok mellék projektjük volt, Jay-Z-vel közösen kiadtak egy albumot, Mike-nak ott volt a Fort Minor nevű együttese (ami szerintem szintén szuper ^^), és pár hete jelent meg a legújabb a számuk, a New Divide, amit a Transformers c. filmhez készítettek. Ha valaki esetleg még nem hallotta volna, íme:
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Linkin Park

HozzászólásSzerző: Gwen » 2009.06.03. 21:37

Én is imádom őket!!! :D :D Nálunk a LP-mánia családi vonás, a nővérem is odavolt értük, amikor a rocker-korszakát élte. xD Meg is van a Hybrid Theory még kazettán, az övé volt. Igazi klasszikus darab ^^ Én most a Minutes to Midnight után nyáladzom, de azt hiszem, még nyáladzhatok egy darabig... :(
Ezt az új számot még nem hallottam... de nagyon tetszik! Bár, nekem egyedül az a kifogásolnivalóm bennük, hogy az én fülemnek valahogy nem tudom... van pár számuk, amik valahogy ugyanolyanok. Bár, ez inkább a régebbi lemezeikre jellemző, pl a Hybrid Theory-n, hiába ismerem az összes számot kívülről, mégsem mindig tudom őket egykönnyen megkülönböztetni. :roll: De amúgy a világért sem kritizálnám őket, tényleg szenzációsak :D
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Linkin Park

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.06.03. 22:43

Én is szeretem őket. <3 A Hybrid Theory-t nem tudja nekem elküldeni valaki? =)
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Linkin Park

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.06.04. 09:47

Ohh nekem mind a 3 albumuk megvan eredetiben, bibíííí :P :D
Amúgy nemtom nekem az LPnél sosem volt olyan érzésem, hogy egyformák lennének a számaik x)
Ah Leonie, jó neked, nálunk a családban senkise szereti az LP-t. Se az MCR-t, se semmi ilyesmit... Hugom pl. Miley Cyrus fan. -.- de nem lényeg x)
És Chasidy, én szivesen elküldöm a HT-t (amint megtalálom xD), csak valami elérhetőséget kaphatok? :)
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Linkin Park

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.06.04. 12:49

awwww, ember. az első banda amiért rajongtam. :D nekem is családi dolog, a bátyám és én is nagyon szeretjük őket. :D
istenem, emlékszem amikor karácsonyra megkaptam a HT-t bátyámtól és betettem a lejátszóba és kb. a harmadik szám környékén anyum bejött, teljesen sokkban és megkérdezte, hogy "tényleg ilyeneket fogsz hallgatni?" olyan vicces volt. :D én meg mondtam, hogy igen, miért hallgatnék mást? :D
Annyira szeretem azokat a vidiket, amikor poénkodnak. :D komolyan mondom, hogy náluk talán senki sem szokott többet hülyülni. :D akkora gyagyák. <3
A New Divine isten jó szám. a hét elején hallgattam meg először és aaah. nagyon jó. :D
oh, így végszóra a Fort Minort én is nagyon szeretem. :D Meg a Reanimation-t is. pedig nem vagyok nagy rap hallgató, de ezek a csodás kivételek. :D <3
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Linkin Park

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.06.04. 14:12

Persze, findingneverland@freemail.hu az msn-em, köszi. ^^
Amúgy nem tudom, nálunk sosincs ilyen, hogy egyedül én szeretek valamit, talán azért, mert bátyám, nem húgom van, úgyhogy tök jó. :mrgreen:
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Linkin Park

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.06.04. 17:50

Okay, felveszlek msn-re ^^
Hát nekem két bátyám is van, féltesóim, de ők meg inkább diszkó zenét szeretnek szóval... szívás XD
Ahh Kolett, kezdek rájönni h tökjó ízlésed van :lol:
A poénkodós vidik télleg hatalmasak <3 Chaz meg Mike a leghülyébb XD bár a többiek se semmik :D meg mikor Chaz Figarot énekel... áhh kész XD
Háát nemtom nekem a Reanimation nem jön be annyira xD Pont azért, mert nem szeretem a rap-et... A Collision Course-on sem tetszik pl. annyira h Jay-Z beledumál a számokba, sztem csak ront rajtuk XD nade azért meghallgatom azokat is x)
Szóval sztem az LP úgy a legjobb, ha csak ők 6an zenélnek, és nem vesznek be mindenféle rappereket x) de ez csak az én személyes véleményem ^^
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Linkin Park

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2010.07.31. 14:00

Én is úgy vagyok vele Franky, hogy amíg nem jött az MCR a Linkin volt egy egyes egyedüli kedvencem(mostmár kettő van ;) ) és imádom a számaikat<3 Leonie abban egyetértek, hogy amikor először hallottam pl egy-két számukat akkor én sem tudtam különböztetni, de mostmár nem találok hasonlóságot :D nekem az összes album megvan sajnos nem eredetiben, de úgy vagyok vele, hogy végülis mind1, a zene a lényeg. Imádom a Dead by Sunriseot(Chester másik zenekara), meg a Fort Minort is és szerintem Mike Shinoda egy félisten :twisted: sőt, mindegyik az... :D úgyhogy röviden: IMÁDOM A LINKIN PARKOT!!!!

ps.:nálunk is mindenkinek szar ízlése van a családban... najó, nővérem meg anyám meghallgatja a linkint meg az mcrt de különben ezeket szeretik: Lady gaga, david guetta... meg a moslék új számok :shock:
<3
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019

Re: Linkin Park

HozzászólásSzerző: Andii » 2010.07.31. 14:20

A Linkin Park jöhet, nagyon jó számaik vannak.
nagyon bírom a Minutes to midnight albumot
Given up na meg What I've done.

Amúgy majd szeptember közepén jelenik meg az új album.
A Thousand suns címmel, biztos nem lesz csalódás. :D
"Tell me I'm a bad man,
Kick me like a stray.
Tell me I'm an angel,
Take this to my grave."
Andii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2010.07.18. 20:03

Re: Linkin Park

HozzászólásSzerző: Andii » 2010.07.31. 14:20

A Linkin Park jöhet, nagyon jó számaik vannak.
nagyon bírom a Minutes to midnight albumot
Given up na meg What I've done.

Amúgy majd szeptember közepén jelenik meg az új album.
A Thousand suns címmel, biztos nem lesz csalódás. :D
"Tell me I'm a bad man,
Kick me like a stray.
Tell me I'm an angel,
Take this to my grave."
Andii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2010.07.18. 20:03

Következő

Vissza: Zene

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron